Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δαχτυλικο βελτιώθηκε η είναι η ιδέα μου με την 9.1.0;

 

Gesendet von meinem LYA-L29 mit Tapatalk

Εγώ το ίδιο το βλέπω.. Εκτός και εάν έχει μικρή βελτίωση.

Αλλά όπως και να έχει με την κάμερα ξεκλειδώνει αστραπιαία και δεν χρησιμοποιώ ποτέ το δαχτυλικο.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα. Απο μεμβράνη και τζαμακι οθονης, τι προτεινετε;Ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα. Απο μεμβράνη και τζαμακι οθονης, τι προτεινετε;Ευχαριστω.

Τελικά παράγγειλα την 3mk Curved Arc Screen Protector. Ελπίζω να κάτσει καλά.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Το δαχτυλικο βελτιώθηκε η είναι η ιδέα μου με την 9.1.0;

 

Gesendet von meinem LYA-L29 mit Tapatalk

 

Βελτιώθηκε αισθητά. Είμαι ίδιο πλέον με το p30 σε αυτό το τομέα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να παρουσιαστεί η Android Q αναβάθμιση, αλλά μην περιμένετε να την πάρουμε άμεσα.

Πρώτα θα την δώσει η Google στα Pixel, και μετά η Huawei στα P30 και Mate 20.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Είχα περάσει την .310 με dload, factory reset. Χθες μπήκα στο erecovery, και έριξα από πάνω την official .310.

Θέλω να πιστεύω, ότι τώρα έχω official firmware, και ότι η dload καταργήθηκε, γιατί ούτως η άλλως, πρόκειται για unofficial firmware, που πρέπει Να Αποφεύγονται.

Link to comment
Share on other sites

Πφφφφφ.. Πολύ ενοχλητική διαχείριση εφαρμογών.. Κλείνει τα πάντα χωρίς λόγο.. Υπάρχει περίπτωση να διορθωθεί αυτό με κάποιο τρόπο;

Είναι απίστευτο.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πφφφφφ.. Πολύ ενοχλητική διαχείριση εφαρμογών.. Κλείνει τα πάντα χωρίς λόγο.. Υπάρχει περίπτωση να διορθωθεί αυτό με κάποιο τρόπο;

Είναι απίστευτο.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να βγάλεις αυτό που δεν θέλεις να κλίνει από την λίστα
Link to comment
Share on other sites

Από χθες κάτοχος και εγώ της συσκευής. Ευελπιστώ σε τυχόν απορίες μου, να με βοηθήσετε φίλοι μου.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.Βρε παιδια θελω να παιρνω ηχητικη ειδοποίηση και από εξωτερική εφαρμογή (μέσω Google, δεν ειναι εγκατεστημένη δηλαδή), οταν εχει την δυνατοτητα αυτή.Που πάω να ρυθμίσω; Την ειχα βαλει στο p20 pro αλλα δε θυμαμαι πως γινεται....

edit: Τελικά ηχητικές ειδοποιήσεις δεν μου ερχονται ουτε απο το facebook,email...απο πουθενα. Τι, εχω πατησει δε ξερω...

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αύριο παραλαμβάνω και εγώ το mate 20 pro, θήκες έχω καλυφθεί, τζαμακι όμως δεν έχω παραγγείλει ακόμα. Ποιο εφαρμόζει καλά και δουλεύει ? Διαβάζω για ένα tmax αλλά δεν μπορώ να το βρω αν μπορεί κάποιος να βάλει ένα λινκ. Επίσης το κινητό έρχεται με κάποια προστατευτική ζελατίνα ή θέλει επειγόντως προστασία?
Link to comment
Share on other sites

Βάλε μια μεμβράνη αντί για τζσμακι και μια έξυπνη θήκη κια είσαι οκ.

Αυτο έκανα και εγώ και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αύριο παραλαμβάνω και εγώ το mate 20 pro, θήκες έχω καλυφθεί, τζαμακι όμως δεν έχω παραγγείλει ακόμα. Ποιο εφαρμόζει καλά και δουλεύει ? Διαβάζω για ένα tmax αλλά δεν μπορώ να το βρω αν μπορεί κάποιος να βάλει ένα λινκ. Επίσης το κινητό έρχεται με κάποια προστατευτική ζελατίνα ή θέλει επειγόντως προστασία?

Και εγω φιλε μου κατοχος της συσκευης πριν λιγες μερες και επελεξα την 3mk Curved Arc Screen Protector,να βαλω. Μεχρι στιγμης αριστη στην αφη και πολυ λεπτη. Εαν την βαλεις προσεκτικα ακριβως δεν θα εχεις θεμα με οποιαδηποτε θηκη. Οταν την τοποθετησα μου αφησε καμμια 10αρια φουσκαλες... αλλα σε 2-3 μερες, φυγανε μονες τους,οπως υποστηριζει η εταιρεια.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Το t max είναι κορυφαίο,, μπορεί να είναι και άλλα,

Αλλά έχει πολύ φασαρία να το περάσεις. Το δικό μου, χάλασα ένα σετ,,, δηλαδή αγόρασα δύο συνολικά.

Υπάρχουν μαγαζιά στην Αθήνα,, είχε γράψει ένας,, που τα περνάνε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.skroutz.gr/c/612/prostasia-othonis-kinitwn/f/913424/Tempered-Glass.html?keyphrase=mate+20+pro&o=mate+20+pro+tempered+glass

 

Κοίταξε στο link.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σκέφτομαι να δώσω το s9+ και να πάρω mate 20 pro. Θα ήθελα να ρωτήσω τι παίζει με την οθόνη. Αν το πάρω από skroutz η best price παίζει να μου δώσουν με την παλιά οθόνη και να τρεχω μετά; μπορώ με κάποιο τρόπο να το τεστάρω πριν το πάρω; επίσης έχει WiFi calling;Το έχει το s9 και με έχει βολέψει πολύ.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το s/n γίνεται, αλλά δεν ξέρω τους κωδικούς. Πχ εγώ το πήρα τον Νοέμβριο day one, είχε πρόβλημα, τα καινούρια μετά τον ~ Μάρτιο δεν είχαν οθόνη lg. Να είναι πρόσφατης κατασκευή ς, φαίνεται από το s/n, αλλά δεν ξέρω τους κωδικούς που αντιστοιχούν στον μήνα πχ Ιούνιο.

Όταν το πάρεις, αν στην φέρουν, ΔΕΝ ΘΑ ανοίξεις το κουτί, αλλά θα πάρεις τηλέφωνο στην Huawei Aθηνα , δώσε τα imei να κοιτάξουν,, τα γράφει έξω από το κουτί σε αυτοκόλλητο.

Για πιο έξυπνα,, ζητά να σε στείλουν στο email σου, τα imei, s/n για να τα τσεκαρεις με την αντιπροσωπεία.

Το έκανα σε άλλη συσκευή, όπου τσεκαρεις και αν έχει εγγύηση. Αν είναι κινέζικο, δεν έχει εγγύηση στην Ευρώπη,, στοιχίζει 300€ φθηνότερα,, μου την φέραν σε άλλη μάρκα κλπ κλπ, μόνον στα δικαστήρια δεν έφθασα.

Link to comment
Share on other sites

Με το s/n γίνεται, αλλά δεν ξέρω τους κωδικούς. Πχ εγώ το πήρα τον Νοέμβριο day one, είχε πρόβλημα, τα καινούρια μετά τον ~ Μάρτιο δεν είχαν οθόνη lg. Να είναι πρόσφατης κατασκευή ς, φαίνεται από το s/n, αλλά δεν ξέρω τους κωδικούς που αντιστοιχούν στον μήνα πχ Ιούνιο.

 

Όταν το πάρεις, αν στην φέρουν, ΔΕΝ ΘΑ ανοίξεις το κουτί, αλλά θα πάρεις τηλέφωνο στην Huawei Aθηνα , δώσε τα imei να κοιτάξουν,, τα γράφει έξω από το κουτί σε αυτοκόλλητο.

 

Για πιο έξυπνα,, ζητά να σε στείλουν στο email σου, τα imei, s/n για να τα τσεκαρεις με την αντιπροσωπεία.

 

Το έκανα σε άλλη συσκευή, όπου τσεκαρεις και αν έχει εγγύηση. Αν είναι κινέζικο, δεν έχει εγγύηση στην Ευρώπη,, στοιχίζει 300€ φθηνότερα,, μου την φέραν σε άλλη μάρκα κλπ κλπ, μόνον στα δικαστήρια δεν έφθασα.

Οπότε πριν παραλάβω θα ζητήσω αριθμό emei. Το θέμα είναι ότι θα το έχω προπληρωσει επειδή είναι κατόπιν παραγγελίας. Μην μου πουν μετά μα μου και δεν δώσουν αλλο ή δεν μου δώσουν τα χρήματα μου πίσω.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οπότε πριν παραλάβω θα ζητήσω αριθμό emei. Το θέμα είναι ότι θα το έχω προπληρωσει επειδή είναι κατόπιν παραγγελίας. Μην μου πουν μετά μα μου και δεν δώσουν αλλο ή δεν μου δώσουν τα χρήματα μου πίσω.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εαν επελεξες μαγαζι με καλες κριτικες, λογικα δεν θα εχεις προβλημα.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Έχω αποφασίσει από που θα το πάρω. Το συγκεκριμένο κατάστημα έχει 100 θετικές κριτικές. Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το γράψω. Είχα πάρει από εκεί και το s9+ και δεν είχε πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όπως είπα και πριν έχω s9+ αξίζει να αγοράσω mate 20 pro? Θα πάρω καλύτερο κινητό over all η θα κλαίω τα λεφτά μου. Ξέρω μπαταρία δεν συγκρίνονται. Σε κάμερες όμως; σελφι και βίντεο θα ειναι καλύτερο το mate? Κάποιος που να τα έχει δοκιμάσει τα κινητά θα βοηθούσε πολύ.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όπως είπα και πριν έχω s9+ αξίζει να αγοράσω mate 20 pro? Θα πάρω καλύτερο κινητό over all η θα κλαίω τα λεφτά μου. Ξέρω μπαταρία δεν συγκρίνονται. Σε κάμερες όμως; σελφι και βίντεο θα ειναι καλύτερο το mate? Κάποιος που να τα έχει δοκιμάσει τα κινητά θα βοηθούσε πολύ.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Απ οσα εχω διαβασει σε συγκριτικα,γιατι και εγω ημουν σε διλλημα πριν λιγο καιρο, το Mate 20 pro υπερτερει σε ολα εκτος απο το βιντεο, που εκει υπολειπεται λιγο.Εγω κατελειξα στο mate και δε το μετανιωσα καθολου.:)

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όπως είπα και πριν έχω s9+ αξίζει να αγοράσω mate 20 pro? Θα πάρω καλύτερο κινητό over all η θα κλαίω τα λεφτά μου. Ξέρω μπαταρία δεν συγκρίνονται. Σε κάμερες όμως; σελφι και βίντεο θα ειναι καλύτερο το mate? Κάποιος που να τα έχει δοκιμάσει τα κινητά θα βοηθούσε πολύ.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε τα είχα και τα δύο προχώρα άφοβα,overall καλύτερη συσκευή το mate,και οθόνη πάρα πολύ καλή πλησιάζει Samsung,και με την κάμερα θα κάνεις παπάδες και wide-tele και την μεγάλη διαφορά θα την δεις στην μπαταρία, τραγική αυτονομία το s9+ κορυφαία μπαταρία το mate.

 

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει σύγκριση είναι από άλλο ανέκδοτο. Μόνο το δαχτυλικο και το face id μαζί με μπαταρία και φώτο τα λέμε όλα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...