Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας πείραζε η ανύπαρκτη πρασινάδα, πήρατε ΒΟΕ είναι πολύ κακής ποιότητας, τώρα σας πειράζουν και οι launchers.

 

Έλεος πλέον...

 

Καλά εσυ το τερματισες. Ανύπαρκτη πρασινάδα γι'αυτό έχουμε μείνει 20 μέρες χωρίς κινητό και πηγαινοερχομασταν στα σέρβις. Οκ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εδώ σου πουλάνε μόνο με πράσινη οθόνη, nova launcher μπορείς να βάλεις. Αν και θα σου κολλάει λίγο όταν κάνεις swipe up αλλά δεν πειράζει..

Εγώ μπορεί να είμαι Κινέζος γιατί λες ότι είμαι "ότι να ναι";

Κάτσε εκεί με το iPhone τώρα και άσε εμάς με τα Android.. :)

 

Χαχαχα δεν το πήρα ακόμα αλλά μη περιμένεις να κάτσω και πολύ θα έρθω να σας ξαναβρώ όταν φτιάξουν τα προβλήματα

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσυ το τερματισες. Ανύπαρκτη πρασινάδα γι'αυτό έχουμε μείνει 20 μέρες χωρίς κινητό και πηγαινοερχομασταν στα σέρβις. Οκ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Χαχαχα δεν το πήρα ακόμα αλλά μη περιμένεις να κάτσω και πολύ θα έρθω να σας ξαναβρώ όταν φτιάξουν τα προβλήματα

Άκου iPhone... Να του βάλεις nova launcher όταν το πάρεις... Πλάκα πλάκα θα ήταν καλό...
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να παραλάβω μεσα σε αυτήν την εβδομάδα την συσκευή. Το μονο μου πρόβλημα ειναι οτι δεν ξέρω αν θα ειναι τόσο απολαυστική οσο αυτό το νήμα !! :lol:

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Κάρτες επέκτασης μνήμης κυκλοφόρησαν;

Τις φέρνει και αυτές ο Αϊ Βασίλης μαζί με Μate 20X ?

 

Άντε ρε Χουαγει φέρε το κτήνος με έχει κουράσει η μπακατελα μου..

 

Sent from my C103 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάρτες επέκτασης μνήμης κυκλοφόρησαν;

Τις φέρνει και αυτές ο Αϊ Βασίλης μαζί με Μate 20X ?

 

Άντε ρε Χουαγει φέρε το κτήνος με έχει κουράσει η μπακατελα μου..

 

Sent from my C103 using Tapatalk

 

Το περίμενα πως και πως, και μη σου πω ακόμη το περιμένω, και να αλλάξω το μικρό mate 20 pro... Θα μείνει και κάτι στην τσέπη :p

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχω δει 2 BOE και έχουν διαφορά σημαντική μεταξύ τους, αυτό πιθανόν σημαίνει ότι δεν ξέρεις τι οθόνη θα σου κάτσει. Η δική μου σε σύγκριση με LG ευτυχώς είναι στο 90% σε απεικόνιση.....
www.τσιγαρο-ηλεκτρονικο.gr
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά η γενικότερη συμπεριφορά της εταιρείας, εμένα με προβληματιζει. Μιμείται την Apple σε πολλά σημεία, και ειδικά ο τρόπος they are doing business ειναι εξαιρετικά αμφιλεγομενος. Για εμένα οι παραδοσιακά μεγάλες εταιρίες (samsung, lg κλπ) κατά γενικό κανόνα, σέβονται περισσότερο τον καταναλωτή (φυσικά με τα κακά τους και αυτές). Το αν κάνει καλά που ακολουθεί αυτές τις πρακτικές, εξαρτάται καθαρά από αυτόν που της δίνει τα λεφτά του.
Link to comment
Share on other sites

Update! Και μένα τελικά μου έβγαλε το θέμα με την πράσινη οθόνη σε χαμηλό φωτισμό και σκούρο φόντο.

Θα πάω αύριο από Μιχαλακοπούλου για να δω τι θα κάνω....

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by antonisvl
Link to comment
Share on other sites

Update! Και μένα τελικά μου έβγαλε το θέμα με την πράσινη οθόνη σε χαμηλό φωτισμό και σκουεο6 φόντο.

Θα πάω αύριο από Μιχαλακοπούλου για να δω τι θα κάνω....

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μη τα πάτε ακόμη...να εξυπηρετηθούμε πρώτα οι παλιοί χα χα χα

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μιχαλακοπουλου ειναι το παρελαβαν σημερα και ελπιζω αυριο μεθαυριο να μου πουν ποτε θα μπορουν να μου αντικαταστησουν την συσεκυη, αν μπορεις πες μας αυριο τι σου ειπαν και αν εχουν ετοιμοπαραδωτα κοματια για αντικατασταση
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα διαφήμιση Γερμανός 20% επιστροφή με κάρτες eurobank. Οπότε όσοι ακόμα ενδιαφέρεστε αξίζει να το δείτε από κει, αρκεί βέβαια να έχουν έρθει νέες παρτίδες

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Κάνα update για την κάμερα θα πάρουμε? Το βίντεο που τραβαει είναι ψιλό τραγικο...
www.τσιγαρο-ηλεκτρονικο.gr
Link to comment
Share on other sites

Κάνα update για την κάμερα θα πάρουμε? Το βίντεο που τραβαει είναι ψιλό τραγικο...

 

Υπάρχει πουθενά sample video να δούμε ποιότητα;;

Ericsson GF768 -> Nokia 8210 -> Nokia 6210 -> Nokia 8310 -> Nokia 6510 -> Nokia 7210 -> Sharp GX30 -> Sony Ericsson P900 -> ETEN M600 -> HTC Cruise -> Nokia 8850 -> iPhone 4 -> iPhone 4S -> Samsung GT-I9505 -> LG G2 -> iPhone 6S -> S10+
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν μπορεί όσοι έχετε την συσκευή χωρίς πρασινάδες πειτε μας από πού το πήρατε κατάστημα και τη οθόνη έχει, για να ξέρουμε, μπορεί να είναι τυχερό αλλά μπορεί να σταθεί κι άλλος τυχερός.
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση... αν κανω εγκατασταση και χρησιμοποιω τον nova launcher αυτο θα επηρεαει την καταναλωση της μπαταριας η τις επιδοσεις του κινητου ?
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση... αν κανω εγκατασταση και χρησιμοποιω τον nova launcher αυτο θα επηρεαει την καταναλωση της μπαταριας η τις επιδοσεις του κινητου ?

 

Οχι, δεν θα δεις αξιοσημειωτηδιαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει διαφορά, δοκιμασμένο. Αρχές δούλεψα στοκ για μερικές φορτίσεις, τώρα το έχω γυρίσει σε nova κλασσικά, ίδια μπαταρία

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

Πήρα από το service στη μιχαλακοπουλου σφραγισμένο χωρίς πράσινη οθόνη. Δεν έχω προλάβει να τσεκάρω ακόμα κάτι αλλά μου φαίνεται μια χαρά με την πρώτη ματιά.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τη Huawei UK, customer support και μου παραδέχτηκαν ότι υπάρχει θέμα με μερικές συσκευές (!) και θα μου την αντικαταστήσουν άμεσα. Περιμένω paid postal για να τους το στείλω.

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ειναι πάντως τραγικοτατο απο μια τοοσ μεγάλη εταιρεια να μην υπάρχει κάποια επίσημη ενημέρωση....... απο την μεριά μου και μονο δεν θα έδινα ξανά ούτε ένα ευρω για αυτην (μονο και μονο για αυτον τον λογο)
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ συνεχώς με πολύ εντατική χρήση το τηλέφωνο από τις 3 Νοεμβρίου.

Έχω οθόνη LG. Το παρακολουθώ κάθε μέρα με όλους τους τρόπους ( Black theme sto YouTube, dialer και γκρι ταπετσαρίες με τη φωτεινότητα στο 0). Δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό από πρασινίλα.

Αναρωτιέμαι πραγματικά αν είμαι ο μόνος που δεν έχει πρόβλημα με LG οθόνη. Υπάρχουν άλλοι;

Αγορασμένο από Κωτσόβολο στο Mall.

Κατά τα λοιπά το τηλέφωνο είναι ό,τι ακριβώς ήθελα για τη χρήση που του κάνω και με καταπληκτική αυτονομία με όλα ανοιχτά.

Όπως έχω ξαναπεί, μόνο μειονέκτημα το μέτριο ηχείο. Τίποτε άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ συνεχώς με πολύ εντατική χρήση το τηλέφωνο από τις 3 Νοεμβρίου.

Έχω οθόνη LG. Το παρακολουθώ κάθε μέρα με όλους τους τρόπους ( Black theme sto YouTube, dialer και γκρι ταπετσαρίες με τη φωτεινότητα στο 0). Δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό από πρασινίλα.

Αναρωτιέμαι πραγματικά αν είμαι ο μόνος που δεν έχει πρόβλημα με LG οθόνη. Υπάρχουν άλλοι;

Αγορασμένο από Κωτσόβολο στο Mall.

Κατά τα λοιπά το τηλέφωνο είναι ό,τι ακριβώς ήθελα για τη χρήση που του κάνω και με καταπληκτική αυτονομία με όλα ανοιχτά.

Όπως έχω ξαναπεί, μόνο μειονέκτημα το μέτριο ηχείο. Τίποτε άλλο.

 

Και το δικό μου μια χαρά είναι μέχρι τώρα (μη το ματιάσω)!

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...