Jump to content

iPhone XR


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγγνώμη ....Πήρες δυο iPhone και δεν ενθουσιάστηκες ;

 

 

Στο τρίτο κάτι θα αρχίσει να βλέπει

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μεταχειρισμένο σκέφτομαι να πάρω,σε καλή τιμή,το 3xl δεν το δίνω.Θελω να το έχω για ένα χρόνο για τα βασικά που κάνω και με το 3 xl

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη ....Πήρες δυο iPhone και δεν ενθουσιάστηκες ;

 

 

Ναι, σε σχέση με 3xl δεν είδα κάτι σούπερ.....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο τρίτο κάτι θα αρχίσει να βλέπει

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Η αλήθεια είναι ότι ξεκίνησα με το SE 2020.... μάλλον θα πρέπει να πάρω και το 12 για να αρχίσω να βλέπω...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ναι, σε σχέση με 3xl δεν είδα κάτι σούπερ.....

 

Φαντάζομαι θα μιλάς αποκλειστικά για τις επιδόσεις στο κομμάτι της φωτογραφίας και ναι, είναι αναμενόμενο αυτό που λες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι θα μιλάς αποκλειστικά για τις επιδόσεις στο κομμάτι της φωτογραφίας και ναι, είναι αναμενόμενο αυτό που λες.

 

 

Κι όμως γενικά μίλησα ( οθόνη, smoothness, συνδεσιμότητα ) , εγώ τουλάχιστον δεν βλέπω μεγάλη διαφορά στις 2 συσκευές ( λαβαίνοντας υπόψιν ότι το 3xl είναι κι ένα χρόνο παλιότερο). Η αλλη αλήθεια είναι ότι είχα συνηθίσει τόσα χρόνια android (note,nexus,3xl) αλλά δεν έχω παρωπίδες και θα δώσω χρόνο στο να μάθω καλύτερα το iOS.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κι όμως γενικά μίλησα ( οθόνη, smoothness, συνδεσιμότητα ) , εγώ τουλάχιστον δεν βλέπω μεγάλη διαφορά στις 2 συσκευές ( λαβαίνοντας υπόψιν ότι το 3xl είναι κι ένα χρόνο παλιότερο). Η αλλη αλήθεια είναι ότι είχα συνηθίσει τόσα χρόνια android (note,nexus,3xl) αλλά δεν έχω παρωπίδες και θα δώσω χρόνο στο να μάθω καλύτερα το iOS.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 112 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως γενικά μίλησα ( οθόνη, smoothness, συνδεσιμότητα ) , εγώ τουλάχιστον δεν βλέπω μεγάλη διαφορά στις 2 συσκευές ( λαβαίνοντας υπόψιν ότι το 3xl είναι κι ένα χρόνο παλιότερο). Η αλλη αλήθεια είναι ότι είχα συνηθίσει τόσα χρόνια android (note,nexus,3xl) αλλά δεν έχω παρωπίδες και θα δώσω χρόνο στο να μάθω καλύτερα το iOS.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 112 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Το iphone se 2020 που πήρες δεν μπορεί να ανταγωνιστεί το 3 xl

Αυτός είναι και ο λόγος που δεν είδες διαφορες γιατί το 3 xl είναι ανώτερο

Θα δεις διαφορες με iphone από xs και μετά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το iphone se 2020 που πήρες δεν μπορεί να ανταγωνιστεί το 3 xl

Αυτός είναι και ο λόγος που δεν είδες διαφορες γιατί το 3 xl είναι ανώτερο

Θα δεις διαφορες με iphone από xs και μετά

Αφού είπε ότι από 3XL πήγε σε 11 Pro και μετά σε 11 Pro Max! :worry:

 

Εγώ πάντως από 3xl σε 11 pro και μετά 11 pro max δεν ενθουσιαστικά ....

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αφού είπε ότι από 3XL πήγε σε 11 Pro και μετά σε 11 Pro Max! :worry:

 

Με το 2020 se ξεκίνησε σε αυτό αναφέρομαι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Με το 2020 se ξεκίνησε σε αυτό αναφέρομαι

 

Τι σε αυτό αναφέρεσαι; Αφού ο άνθρωπος είπε ότι ήδη έχει πάρει 11 Pro Max και εσύ του προτείνεις να πάρει iPhone από το xs και μετά; :worry:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό, ουσιαστικά “συγκρίνω”11 pro max με 3xl. Τα αλλά δυο (Se 2020 & 11pro) έφυγαν με συνοπτικές διαδικασίες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by panpan76
Link to comment
Share on other sites

Και που καταλήγεις με την σύγκριση των δύο;

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι σε αυτό αναφέρεσαι; Αφού ο άνθρωπος είπε ότι ήδη έχει πάρει 11 Pro Max και εσύ του προτείνεις να πάρει iPhone από το xs και μετά; :worry:

 

Πάλι δεν εννοώ αυτό

Του είπα ότι με το se 2020 δεν βγάζεις συμπέρασμα

Μόνο με το xs και νεότερο

 

Τώρα εσυ γιατί λες διαφορετικά πράγματα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Τάσο δε θα μας βγάλεις όλους τρελούς...

 

Ο άνθρωπος είπε ότι έχει πάρει 11 Pro Max και σε σύγκριση με το 3XL δεν έχει δει διαφορά.

 

Και του απαντάς ότι για να καταλάβει διαφορά πρέπει να δοκιμάσει συσκευή από το XS και πάνω.

 

Από αυτή τη συζήτηση λοιπόν, αν πιστεύεις ότι εσύ τα λες σωστά και όλοι οι άλλοι λάθος... θα καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι το θέμα το έχεις εσύ.

 

Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω, ο κόσμος διαβάζει και καταλαβαίνει.

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τάσο δε θα μας βγάλεις όλους τρελούς...

 

Ο άνθρωπος είπε ότι έχει πάρει 11 Pro Max και σε σύγκριση με το 3XL δεν έχει δει διαφορά.

 

Και του απαντάς ότι για να καταλάβει διαφορά πρέπει να δοκιμάσει συσκευή από το XS και πάνω.

 

Από αυτή τη συζήτηση λοιπόν, αν πιστεύεις ότι εσύ τα λες σωστά και όλοι οι άλλοι λάθος... θα καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι το θέμα το έχεις εσύ.

 

Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω, ο κόσμος διαβάζει και καταλαβαίνει.

 

Αδερφέ διάβασε πιο πίσω

Είπε ότι πρώτα πήρα το se 2020

Μετά πήρε το νεότερο και δεν κατάλαβε διαφορες

Του τόνισα ότι με το se 2020 δεν βλέπεις διαφορά γιατί είναι χειρότερο

Από τα xs και μετά ότι διαφορες δεις

Δεν του είπα πάρε ξανά 11 pro.

Λέω «ότι διαφορά δεις με το xs και νεότερο»

Άμα δεν βλέπει διαφορες ούτε από αυτά τα μοντέλα τότε ενταξει δεν φταίμε εμείς. Οι διαφορες υπάρχουν και πολλές είναι και χαοτικές

 

Παρατηρώ ότι μου κανείς προσωπικές επιθέσεις τελευταία και δεν κατανοώ κιόλας τον λόγο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παρατηρώ ότι μου κανείς προσωπικές επιθέσεις τελευταία και δεν κατανοώ κιόλας τον λόγο

 

Όχι Τάσο δεν υπάρχει καμία τέτοια πρόθεση από εμένα, εννοείται ότι δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου. Εξάλλου είμαστε χρόνια εδώ και είναι σαν να γνωριζόμαστε. :)

 

Απλά είναι στιγμές (και μιλάω γενικότερα, όχι για σένα συγκεκριμένα) που διαπιστώνω ότι πλέον υπάρχει δυσκολία να γίνει αντιληπτό το αυτονόητο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι Τάσο δεν υπάρχει καμία τέτοια πρόθεση από εμένα, εννοείται ότι δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου. Εξάλλου είμαστε χρόνια εδώ και είναι σαν να γνωριζόμαστε. :)

 

Απλά είναι στιγμές (και μιλάω γενικότερα, όχι για σένα συγκεκριμένα) που διαπιστώνω ότι πλέον υπάρχει δυσκολία να γίνει αντιληπτό το αυτονόητο.

 

Πήγαινε 1-2 σελίδες πίσω και θα δεις ότι γράφει Ξεκίνησα με το se 2020

Εκεί ήταν προφανώς η άσχημη εντύπωση που έγινε στον φίλο με την πρώτη εμπειρία του σε iphone

Εκεί κι εγώ έκανα την ένσταση με αυτά που είπα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πήγαινε 1-2 σελίδες πίσω και θα δεις ότι γράφει Ξεκίνησα με το se 2020

Εκεί ήταν προφανώς η άσχημη εντύπωση που έγινε στον φίλο με την πρώτη εμπειρία του σε iphone

Εκεί κι εγώ έκανα την ένσταση με αυτά που είπα

 

Ναι βρε συ... 1 - 2 σελίδες πιο πίσω είπε ότι ξεκίνησε με το SE2020, μετά το 11 Pro και τέλος με το 11 Pro Max

 

Το είπε ξεκάθαρα ότι η άσχημη εντύπωση που αποκόμισε είναι από το σύνολο των συσκευών συγκρίνοντας εν τέλει το 3XL με το 11 Pro Max και είπε ότι δεν είδε κάποια αξιοσημείωτη διαφορά.

 

Και μετά του γράφεις εσύ ότι πρέπει θα δει διαφορά από Xs και μετά. Είναι λογικό ρε συ Τάσο αυτό που του λες;

 

Αυτό που με παραξενεύει είναι ότι αν πεις κάτι, προσπαθείς να το υποστηρίξεις μέχρι τέλους ενώ γνωρίζεις ότι είναι λάθος. Ε... τι να σου πούμε και εμείς! Βασικά απορώ γιατί εξακολουθούμε να κάνουμε αυτή τη συζήτηση ακόμα!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε συ... 1 - 2 σελίδες πιο πίσω είπε ότι ξεκίνησε με το SE2020, μετά το 11 Pro και τέλος με το 11 Pro Max

 

Το είπε ξεκάθαρα ότι η άσχημη εντύπωση που αποκόμισε είναι από το σύνολο των συσκευών συγκρίνοντας εν τέλει το 3XL με το 11 Pro Max και είπε ότι δεν είδε κάποια αξιοσημείωτη διαφορά.

 

Και μετά του γράφεις εσύ ότι πρέπει θα δει διαφορά από Xs και μετά. Είναι λογικό ρε συ Τάσο αυτό που του λες;

 

Αυτό που με παραξενεύει είναι ότι αν πεις κάτι, προσπαθείς να το υποστηρίξεις μέχρι τέλους ενώ γνωρίζεις ότι είναι λάθος. Ε... τι να σου πούμε και εμείς! Βασικά απορώ γιατί εξακολουθούμε να κάνουμε αυτή τη συζήτηση ακόμα!

 

Έληξε άστο

Είμαστε εντελώς off

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ εγώ αυτό που ήθελα να πω από την αρχή στον φίλο με το 3 xl είναι να μην περιμένει κάποια τρελή διαφορά στην μετάβαση σε iPhone... και σε καμία περίπτωση δεν λέω ότι το pro max δεν είναι καλή συσκευή , αλλά οκ , σε σχέση με το 3xl δεν το λες και τηλεφωναρα....ουαου!!!!

 

Φίλε Τάσο, χωρίς να σε γνωρίζω και σε παρακαλώ μη με παρεξηγήσεις , αλλά είσαι άκυρος .

 

Sorry για το όλο off topic, δεν ήταν αυτή η πρόθεση μου.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by panpan76
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ εγώ αυτό που ήθελα να πω από την αρχή στον φίλο με το 3 xl είναι να μην περιμένει κάποια τρελή διαφορά στην μετάβαση σε iPhone... και σε καμία περίπτωση δεν λέω ότι το pro max δεν είναι καλή συσκευή , αλλά οκ , σε σχέση με το 3xl δεν το λες και τηλεφωναρα....ουαου!!!!

 

Φίλε Τάσο, χωρίς να σε γνωρίζω και σε παρακαλώ μη με παρεξηγήσεις , αλλά είσαι άκυρος .

 

Sorry για το όλο off topic, δεν ήταν αυτή η πρόθεση μου.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Λέγοντας τρελή διαφορά τι εννοείς δηλαδή ότι κάποιος θα περιμένει να βρει σε σχέση με μια περσινή ναυαρχίδα της Apple με μια ναυαρχίδα της google?

Ναυαρχίδα της google και της Samsung και άλλων εταιρειών σε κάποια πράγματα είναι καλύτερη και από Apple όποτε τι τρελή διαφορά να περιμένει κάποιος να δει;

Εδώ μιλάμε ότι μπορεί σε κάποια πράγματα να είναι και χειρότερο το iphone

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Βασικά είναι μια περσινή ναυαρχίδα της google (3xl)με την φετινή της apple(11 pro Max)

Όταν ο φίλος ρώτησε για την μετάβαση, 2 -3 του είπατε να πάει με κλειστά ματια ( σε παλαιότερη συσκευή από το 11pro max)

Εγώ του λέω ότι δεν θα κάνει κάποια σοβαρή αναβάθμιση ... η συσκευή που ήδη έχει είναι αρκετά καλή .

Το 3xl το έχει δουλέψει κάποιος;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βασικά είναι μια περσινή ναυαρχίδα της google (3xl)με την φετινή της apple(11 pro Max)

Όταν ο φίλος ρώτησε για την μετάβαση, 2 -3 του είπατε να πάει με κλειστά ματια ( σε παλαιότερη συσκευή από το 11pro max)

Εγώ του λέω ότι δεν θα κάνει κάποια σοβαρή αναβάθμιση ... η συσκευή που ήδη έχει είναι αρκετά καλή .

Το 3xl το έχει δουλέψει κάποιος;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Το έχω δουλέψει εγώ το 3 xl

Είναι πολύ καλή συσκευή

Ειδικά σε κάμερα

 

Το 11 pro max είναι 2019. Σε δυο τρεις μέρες βγαίνει το iphone 12

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όπως και το 3xl που είναι του 2018 συσκευή και σε 2·3 μέρες βγαίνει το 5.

Anyway όλα καλά , είμαστε off topic 2 μέρες τώρα....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όπως και το 3xl που είναι του 2018 συσκευή και σε 2·3 μέρες βγαίνει το 5.

Anyway όλα καλά , είμαστε off topic 2 μέρες τώρα....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ναι είναι ένα έτος πιο παλιό δεν αμφιβάλει κανείς

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να δει κάποιος αν μετά την 14 άρα έχει κλησεις μέσω wifi με cosmote ? γιστι σε εμενα δεν υπαρχει πια
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone XR
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...