Jump to content

Redmi Note 6 Pro


BMW_E36
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποια bluetooth έχετε δοκιμάσει στο συγκεκριμένο τηλέφωνο?

 

υπάρχει κάποιος που να δοκίμασε ένα από τα Plantronics Explorer 500 και explorer 100 να μου πουν πως τα πάνε με την ένταση?

Edited by jimsakpt3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η αναγνώριση προσώπου τι ωραια που δουλεύει... Έχω εντυπωσιάσει.. Εχω βαλει κ το rise2wake κ με το που το σηκωνω κ το κοιταω τσακκκ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η αναγνώριση προσώπου τι ωραια που δουλεύει... Έχω εντυπωσιάσει.. Εχω βαλει κ το rise2wake κ με το που το σηκωνω κ το κοιταω τσακκκ
Έχεις αλλάξει region για την αναγνώριση προσώπου; Κάτι τέτοιο έχω διαβάσει..

 

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις αλλάξει region για την αναγνώριση προσώπου; Κάτι τέτοιο έχω διαβάσει..

 

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

 

ναι εχω βαλει ινδια

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα είναι λίγο αργή όταν θες να βγάλεις δεύτερη φωτογραφία αμέσως μετά...μονό όταν είναι στο μη αυτόματα γίνεται κανονικά ..μήπως υπάρχει κάτι στις ρυθμίσεις?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η αναγνώριση προσώπου τι ωραια που δουλεύει... Έχω εντυπωσιάσει.. Εχω βαλει κ το rise2wake κ με το που το σηκωνω κ το κοιταω τσακκκ
ωραια δουλευει.απλως την νυχτα κολλαει μερικες φορες κολλαει.η οταν πολυ ηλιο.
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε update για Miui 10 για όποιον ενδιαφέρεται.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Thanks, μόλις την κατεβάζω....

 

Update: Όλα καλά, επιτέλους Miui 10 και στο Redmi Note 6..... Λίγο μεγάλο το update, 1,4GB έβγαλε πάντως....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by topmar

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την 10αρα, ήταν 1.7GB

 

Πρώτες εντυπώσεις καλές. Καλοδεχούμενες όλες οι αλλαγές στο GUI

Το menu των ρυθμίσεων πιο τακτοποιημένο και ξεκάθαρο

Η απόδοση φαίνεται ίδια, θα δείξει στην πορεία

Δεν ξέρω αν έγινε καμια βελτιστοποίηση και στην κάμερα

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω ότι εμφανίζεται πλέον ξανά το ποσοστό στην μπάρα μπαταρίας.... Όλα καλά προς το παρόν....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν μου βγάζει ενημέρωση..αλλο..μου έβγαλε χθες το έβαλα το βράδυ να την κατεβάσω κ δεν έγινε τίποτα κ σήμερα δεν μου την βγάζει.. 09.6.10.σταθερη λεει
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν μου βγάζει ενημέρωση..αλλο..μου έβγαλε χθες το έβαλα το βράδυ να την κατεβάσω κ δεν έγινε τίποτα κ σήμερα δεν μου την βγάζει.. 09.6.10.σταθερη λεει

 

Δεν πιστεύω να την απέσυραν επειδή έβγαλε τίποτα bugs εεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν μου βγάζει ενημέρωση..αλλο..μου έβγαλε χθες το έβαλα το βράδυ να την κατεβάσω κ δεν έγινε τίποτα κ σήμερα δεν μου την βγάζει.. 09.6.10.σταθερη λεει

Από τη στιγμή που δεν έκανες την αναβάθμιση μόλις σου ήρθε , θα πρέπει τώρα να περιμένεις όταν θα την δώσουν σε όλους γιατί τώρα δώθηκε σε ορισμένους για δοκιμή.

Με βάση το επίσημο φόρουμ τέλος βδομάδας θα δωθεί σε όλους

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το % μπαταρίας καλά έκαναν και το πρόσθεσαν. Το έχω καμία εβδομάδα το τηλέφωνο και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Ειδικά η χρήση του σε full screen χωρίς τα εικονικά κουμπιά είναι πολύ εύχρηστη τόσο, που απορώ πως δε το είχα προσέξει παλιότερα.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση για τη selfie camera.

Χθες εκανα βιντεοκληση μεσω viber και η εικονα μου στον συνομιλητη μου, ηταν πολυ χαλια. Υπηρχε κατι σαν κυματισμος στη φωτεινοτητα. Φαινοταν και στη μικρογραφια της εικονας μου που βλεπω στη δικη μου οθονη.

Που μπορει να οφειλεται??

Το εχει συναντησει καποιος αλλος??

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδιά είμαι λίγο άσχετος δύο ερωτήσεις θα ήθελα να κάνω επειδή με ενδιαφέρει το τηλ.

Μου είπαν ότι ή έκδοση rom είναι η GLOBAL από ένα κατάστημα που θέλω να το πάρω.

Είναι αυτή που πρέπει ? και μου δίνουν και δυο χρόνια εγγύηση.

Και η δεύτερη ερώτηση μου είναι έχει βάλει κανείς τη πλατφόρμα της nova go και ote go ?,

ευχαριστώ.....

Link to comment
Share on other sites

Εγκατεστησα και εγω χτες την MIUI 10 . Νομιζω πως εχει καλυτερη διαχειριση μπαταριας , τρομερη αυτονομια για ακομα μια φορα . Πολυ ομορφο το UI.
Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά σε όλη την παρέα. Φίλε και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Σε βιντεοκλήσεις από viber ο συνομιλητής με βλέπει με πολλή κακή ποιότητα βίντεο. Είναι λες και μιλάω με κινητό 10 ετών πίσω. Δεν ξέρω τι φταίει περίμενα το update σε miui 10 αλλά το πρόβλημα παραμένει.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα με το Viber .Μήπως έχει πρόβλημα η κάμερα σας;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βελτίωσή με το update είχαμε; μπαταριά; κάμερα ?ταχύτητα?

 

όχι, όχι όχι! :worry:

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάτοχος και εγώ από χθες.

Καλώς σας βρήκα!

 

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

 

Πολύ καλή επιλογή αντάξια πολύ πιο ακριβών προτάσεων, σου εύχομαι να το χαρείς όπως και εμείς! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να φταίει η κάμερα. Εσύ το έχεις αγοράσει από σκρουτζ?

 

Ναι. Το έχω αγοράσει από Σκρουτζ.

Η κάμερα δε νομίζω να έχει πρόβλημα , γιατί αν τραβήξεις βίντεο με τη selfie κάμερα δεν παρουσιάζει κανένα πρόβλημα. Μόνο στο viber το παρουσιάζει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...