Jump to content

OnePlus 6T


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Καινούργιος στην παρέα του my phone.gr, αν και παρακολουθώ τις συζητήσεις καιρό... Ενδιαφέρομαι να αποκτήσω το 6Τ , έπειτα από τα τόσα καλά που διαβάζω και ακούω. Το ερώτημα μου είναι εάν αξίζει η αγορά από Banggood μιας και πλέον το βρίσκω εκεί (8gb/128) γύρω στα 460 € με κουπόνι.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Αν έχεις κάποιον να σου κόψει το ΦΠΑ δες από αμαζον για να έχεις και την επίσημη εγγύηση. Σαν συσκευή εννοείται ότι αξίζει.. Η απόλυτη εμπειρία χρήσης δίχως κανένα πρόβλημα και με συνεχές ενημερώσεις. Το bangood είναι εξαιρετικό μαγαζί αλλά όσον αφορά εγγύηση θα κάνεις τον σταυρό σου έτσι και συμβεί κάτι.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τώρα τελευταία παρατήρησα πως το Wi-Fi ανοίγει μόνο του,τι μπορεί να φταίει?
Κλείσε αυτά στις ρυθμίσεις wifi

aec6ef31968469bc97393abe05fc9896.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κλείσε αυτά στις ρυθμίσεις wifi

aec6ef31968469bc97393abe05fc9896.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ .

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν ρυθμίσεις για να δουλέψει το wifi call, volte στη συσκευή μας; θυμάμαι είχα διαβάσει παλιά ότι δούλευε στο op6, αν κάποιος ξέρει πως ας με ενημερώσει;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ η διαδικασία Βαγγελη για το 6.. Λογικά η ίδια και για το 6T.... αλλα ας επιβεβαιώσει και κάποιος αλλος

 

https://forum.xda-developers.com/oneplus-5t/how-to/guide-volte-vowifi-german-carriers-t3817542

 

https://android-hubo.de/thread/8203-anleitung-oneplus-5-5t-dual-volte-vilte-vowifi-freischalten-de-ohne-root/

 

(με μετάφραση στον Chrome)

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που έχω κάνει τη διαδικασία, VoLTE δε βλέπω. Και όταν στέλνω μήνυμα στην Cosmote για την ενεργοποίηση της υπηρεσίας, η απάντηση είναι ότι δεν υποστηρίζεται η συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που έχω κάνει τη διαδικασία, VoLTE δε βλέπω. Και όταν στέλνω μήνυμα στην Cosmote για την ενεργοποίηση της υπηρεσίας, η απάντηση είναι ότι δεν υποστηρίζεται η συσκευή.

Πρέπει να βρεις συμβατή συσκευή για να στείλεις SMS.

iPhone σαι Samsung σειρά S είναι συμβατά σίγουρα.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω μεγάλο lag στον chrome, σκάλωμα στο scroll

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ο chrome και σε μενα μετα την εκδοση 66 μου εχει σπάσει τα νεύρα. Σε note 9 παει νερό. Δε ξέρω τι μπορεί να φταιει και στο ιντερνετ δε βρισκω καμια λυση για αυτό το θεμα.
Link to comment
Share on other sites

Kiwi browser ολα νεράκι με ωραία plug in

 

Κι εγω τον kiwi χρησιμοποιώ πλεον. Αλλα εχω ενα θεμα. By default έχει ενεργοποιημένη την αποκρυψη ενοχλητικών διαφημίσεων με αποτελεσμα να μη φορτώνει τις εικονες, και κάθε φορά που επισκεπτομαι ενα καινουριο site πρέπει να το ξετικαρω απο το μενου για να φορτωσει σωστα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω τον kiwi χρησιμοποιώ πλεον. Αλλα εχω ενα θεμα. By default έχει ενεργοποιημένη την αποκρυψη ενοχλητικών διαφημίσεων με αποτελεσμα να μη φορτώνει τις εικονες, και κάθε φορά που επισκεπτομαι ενα καινουριο site πρέπει να το ξετικαρω απο το μενου για να φορτωσει σωστα.
Βαλε ad guard ή κάτι ανάλογο δε χρειάζεται το plug in τοτε
Link to comment
Share on other sites

Βαλε ad guard ή κάτι ανάλογο δε χρειάζεται το plug in τοτε

Χρησιμοποιώ το dns της adguard οποτε δε χρειαζομαι του kiwi. Όταν λες οτι δε χρειάζεται το plug in τι εννοεις; Μπορω να το απενεργοποιησω τελειως;

Link to comment
Share on other sites

Είσαι οκ ναι ξετικαρε το αυτό που λεει hide annoying ads

 

Αυτό ειναι το πρόβλημα μου. Δε ξετικαρεται διαπαντως, κάθε φορά που μπαίνω σε ένα καινουριο site είναι τικαρισμενο by default

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι κάποιο Update παλιά δεν ήταν έτσι θυμάμαι

 

Ρε παιδία στο ρολόι βγάζει κάτι που λεει οικια και με παει μια ώρα μπροστά τι είναι αυτό;

Νομίζω το βρήκα κάπου είχαν μπερδευτεί τα gmt

Edited by XP130TD
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν χρειάζεται... Διότι είναι μεταγενέστερη. Πιάνεται σαν update..

 

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα , εχει χρησιμοποιησει καποιος privacy screen protector και να του δουλευει ο fingerprint sensor ; Οσους πουλανε στο amazon εχουν θεμα γραφουν στα reviews.....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...