Jump to content

[Εφαρμογή] KG Power Toys


kounadisk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalhmera kounadisk. thelo thn boithia soy!!

ta sms den moy metrah katholoy!!

kai sths klisis pali gia na moy ths metrisi prepi na paw arxeio metrhtes

epanypologismos kostoys gia na moy bgalh thn diarkia to exerxomenon kliseon.

kanw kati lathos sths rithmisis?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 374
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μετα απο πολλα διαφορετικα προγραμματα που εχω δοκιμασει εχω ηδη απογοητευτει αρκετα οσον αφορα την αναλυτικη ενημερωση κλησεων, υπολοιπου χρονου και μηνυματων. Οποτε επικρωτω την οποια ελληνικη προσπαθεια για επιλυση αυτου του μεγαλου προβληματος.....

Πολυ ευχαριστως να συνδραμω και εγω στο beta testing εφοσον ειναι αυτο δυνατον μια που εχω το ΜΙΟ Α701

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα και γω να δοκιμάσω το προγραμματάκι σου στο Mio μου.

Φαίνεται πάρα πολύ καλή προσπάθεια.

Σ' ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Όσο οι νόμοι των μαθηματικών ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, δεν είναι σαφείς, και όσο σαφείς είναι, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Τους θερμούς χαιρετισμούς μου σε όλους. Το Beta Testing καλά κρατεί. Ήδη υπάρχει αρκετός κόσμος που το τεστάρει.

 

Σύντομα θα είμαι σε θέση να ανεβάσω public beta. Υπάρχει μια μεγάλη λίστα με requests, bugs που όσο πάει και μικραίνει!!!

 

Οπότε... αναμείνατε στο... myphone σας!!! :D

 

Και πάλι σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας!

Link to comment
Share on other sites

Τους θερμούς χαιρετισμούς μου σε όλους. Το Beta Testing καλά κρατεί. Ήδη υπάρχει αρκετός κόσμος που το τεστάρει.

 

Σύντομα θα είμαι σε θέση να ανεβάσω public beta. Υπάρχει μια μεγάλη λίστα με requests, bugs που όσο πάει και μικραίνει!!!

 

Οπότε... αναμείνατε στο... myphone σας!!! :D

 

Και πάλι σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας!

 

 

Πρωτος - Πρωτος !!! :cool: :D

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους ,

Εβαλα το πρόγραμμα στο htc p3300 , αλλα δεν δουλευει , και λεει να κανω soft reset , οπου εχω κανει .

Ξερει καποιος να με βοηθησει ;

Ευχαριστω. Email : gxiradakis@gmail.com

:happy:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους ,

Εβαλα το πρόγραμμα στο htc p3300 , αλλα δεν δουλευει , και λεει να κανω soft reset , οπου εχω κανει .

Ξερει καποιος να με βοηθησει ;

Ευχαριστω. Email : gxiradakis@gmail.com

:happy:

 

Εκτος και αν εχεις BETA του καινουργιου, το προγραμμα του Kounadisk που βρισκεται στην πρωτη σελιδα του thread, ειναι συμβατο μονο με WM2003 και οχι με WM5 που εχει το Artemis σου. Ειναι λογικο λοιπον αν ισχυει κατι τετοιο να μην δουλευει. Σε μερικες ημερες θα ανεβει public BETA του νεου προγραμματος.

Carpe Diem...:hypno:
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ενδιαφέρομαι να γίνω beta tester!

Το έχετε ανεβάσει κάπου?

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου στο forum!

 

Είμαστε στην τελική ευθεία...

 

Αμέσως μετά το Πάσχα (και εφόσον δεν παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα με την έκδοση που ήδη υπάρχει), θα ανεβάσω την public beta της εφαρμογής.

 

 

Μέχρι τότε...

Εύχομαι σε όλους Καλό Πάσχα με τις ευχές μου για ότι καλλίτερο!!!

Link to comment
Share on other sites

kounadisk είσαι φοβερός ! Περιμένουμε αγωνιωδώς :)

 

Καλή ανάσταση και καλό Πάσχα, σε εσένα και όλη την παρέα του forum !

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου στο forum!

 

Είμαστε στην τελική ευθεία...

 

Αμέσως μετά το Πάσχα (και εφόσον δεν παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα με την έκδοση που ήδη υπάρχει), θα ανεβάσω την public beta της εφαρμογής.

 

 

Μέχρι τότε...

Εύχομαι σε όλους Καλό Πάσχα με τις ευχές μου για ότι καλλίτερο!!!

 

 

Καλή Ανάσταση και απο μένα φιλε kounadisk......

:) :) :)

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

καλη ανασταση και καλο πασχα σε ολους παιδια :)

 

και σε σενα κωστη ιδιαιτερα :D

 

με ενα μεγαλο ευχαριστω για την προσπαθεια σου :respect:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
To programataki auto douleuei se wm5.An nai einai kalo?Me endiaferei mono i diarkeia exerxomenon kleiseon.

 

To προγραμμα στην πρωτη σελιδα δεν δουλευει σε WM5. Το νεο που θα δουλευει ετοιμαζεται και ειναι φυσικο οτι θα μετραει την διαρκεια και των εξερχομενων κλησεων. Αναμενουμε νεοτερα απο τον δημιουργο και τους BETA testers. Αληθεια πως παει η public beta παιδια? Δεν πιστευω να μας ξεχασατε, εεεεε??? :)

Carpe Diem...:hypno:
Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα και το Beta Testing πηγαίνουν άψογα. Θα μιλήσω με τους administrators ώστε να ανεβάσουν την τελευταία version (WM5 / WM6 Compatible).

 

Λόγω χρόνου δυστυχώς δεν έχω ανεβάσει ακόμα site (με βοηθητικό υλικό), αλλά σας υπόσχομαι ότι στο μέλλον θα γίνει κι αυτό.

 

Ελπίζω τα παιδιά που ήδη το έχουν στο pda τους (Beta Team) να μπορέσουν να σας βοηθήσουν στη χρήση και στην παραμετροποίηση της εφαρμογής.

 

Για οτιδήποτε νεότερο θα ενημερωθήτε άμεσα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το πρόγραμμα που υπάρχει στα myfiles είναι το παλιό! Το ανέβασες πουθενά αλλού και δεν μπορούμε να το βρούμε? :blink: :blink: :blink:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...