Jump to content

Honor 8X


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια έκδοση Emui τρέχεις τώρα μετά την αναβάθμιση;

 

9.1.0.219 τρεχει τωρα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Καλημερα καλη βδομαδα να έχουμε. Εσκασε μύτη νεα αναβάθμιση. Ισως έγινε ενα κλικ πιο γρήγορο και αυτο που παρατήρησα ειναι οτι δεν ειναι συμβατο με μαυρα θέματα που ειχα απο την μαμα εφαρμογη θεμάτων.
Κάπου διάβασα πως σε update θα πάρουμε ΕΙS!?

 

 

Ήρθε μήπως τώρα;

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλη βδομαδα να έχουμε. Εσκασε μύτη νεα αναβάθμιση. Ισως έγινε ενα κλικ πιο γρήγορο και αυτο που παρατήρησα ειναι οτι δεν ειναι συμβατο με μαυρα θέματα που ειχα απο την μαμα εφαρμογη θεμάτων.
Κάπου διάβασα πως σε update θα πάρουμε ΕΙS!?

 

 

Ήρθε μήπως τώρα;

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα πως σε update θα πάρουμε ΕΙS!?

 

 

Ήρθε μήπως τώρα;

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λιγο που εψαξα τις ρυθμίσεις της καμερας δεν ειδα κατι δυστυχώς ισως να ερθει μαζι με την έκδοση 10...

Link to comment
Share on other sites

Θα χρειαστεί επαναφορά εργοστασιακων??

 

Κανονικα λενε πριν από καθε μεγάλη αναβαθμιση καλο ειναι να γινεται για να πατήσει καλύτερα η νεα έκδοση. Εγω δεν εκανα και δουλευει ρολόι

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα.που δεν εβαλαν ΕΙS.

 

Έχει καθόλου βελτιωθεί η κάμερα;

Αργεί αρκετά στο να ανοίξει

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα.που δεν εβαλαν ΕΙS.

 

Έχει καθόλου βελτιωθεί η κάμερα;

Αργεί αρκετά στο να ανοίξει

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Νομιζω πως εχει βελτιωθει ειδικα σε λειτουργεια ai και νυχτα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα. Σε εμένα τίποτα ακόμα δεν εμφανίζεται αναβάθμιση

 

Υπομονη έρχεται σταδιακα. Λογικά μεχρι τελος της βδομαδας θα την εχετε παρει ολοι.

Link to comment
Share on other sites

Τσούζουν κανενός άλλου τα μάτια απ'την οθόνη του όταν το χειρίζεστε; Είχα την αίσθηση ότι συνέβαινε όταν το είχα στην κατοχή μου αλλά πίστευα συνεχώς ότι φταίει κάτι άλλο. Πριν λίγο το πήρα ξανά στα χέρια μου μετά από 5 μήνες που το είχα χαρίσει στη μάνα μου και για τα 10' που το χειρίστηκα (να της κατεβάσω/εγκαταστήσω την 9.1) με έτσουξαν πάλι τα μάτια μου. Όταν ξαναπήρα στα χέρια το δικό μου υποχώρησε το τσούξιμο. Είμαι μόνο εγώ ή συμβαίνει και σε κάποιον άλλο; Όχι τίποτα άλλο αλλά κατά πάσα πιθανότητα θα ξαναπάω σε Honor όταν έρθει το 9X.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by ikgamsu
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν έχει να κάνει με το κινητό το.τσουξιμο στα μάτια
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους.επειδη είμαι σε μια σελίδα στο fb honor 8x 8x max διαβάζω ότι το gpu 3 το παίρνουν μόνο αυτοί με το jsn l21 αυτοί με το l22 και l42 παίρνουν την αναβάθμιση αλλά όχι το gpu 3.γνωριζει κάποιος τι γινεται?
Link to comment
Share on other sites

Για να σας βγάλει την ενημέρωσή πηγαίνετε ρυθμίσεις... Σύστημα... Επαναφορά.. Επαναφορά όλων των ρυθμίσεων κάντε την και μετά σας βγάζει την ενημέρωσή... Προσοχή όμως διαγράφονται οι κωδικοί των WiFi και οι ζεύξης των Bluetooth με την επαναφορά.....
Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο κωδικός της ενημέρωσης ρε παιδιά;

Για να το. Κατεβάσω από το site της Honor

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο κωδικός της ενημέρωσης ρε παιδιά;

Για να το. Κατεβάσω από το site της Honor

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

n8xJCy5. Αυτο εννοείς?

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----[/sizehttp://ibb.co/n8xJCy5

Edited by stiv78
Link to comment
Share on other sites

n8xJCy5. Αυτο εννοείς?

 

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----[/sizehttp://ibb.co/n8xJCy5

Ναι

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Για να σας βγάλει την ενημέρωσή πηγαίνετε ρυθμίσεις... Σύστημα... Επαναφορά.. Επαναφορά όλων των ρυθμίσεων κάντε την και μετά σας βγάζει την ενημέρωσή... Προσοχή όμως διαγράφονται οι κωδικοί των WiFi και οι ζεύξης των Bluetooth με την επαναφορά.....

Εναλλακτικά τρέχεις την εφαρμογή HiCare και σου την εμφανίζει

 

;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Εναλλακτικά τρέχεις την εφαρμογή HiCare και σου την εμφανίζει

 

;)

το προσπαθουσα αρκετες φορες και με την hicare και με την κλασικη μεθοδο αλλα τιποτα..με τον τροπο που έγραψα που το ειπε καποιος σε ομαδα στο Facebook την εβγαλε κατευθείαν.
Link to comment
Share on other sites

Για να σας βγάλει την ενημέρωσή πηγαίνετε ρυθμίσεις... Σύστημα... Επαναφορά.. Επαναφορά όλων των ρυθμίσεων κάντε την και μετά σας βγάζει την ενημέρωσή... Προσοχή όμως διαγράφονται οι κωδικοί των WiFi και οι ζεύξης των Bluetooth με την επαναφορά.....

 

φίλε μου stiv78 στις 14 Αυγούστου ποσταρεις και προτείνεις τρόπο για άμεση ενημέρωση για όσους δεν την πήραν. Βέβαια σε καμιά περίπτωση δεν ισχύει κάτι τέτοιο, αλλά σίγουρα θα υπήρχαν και κάποιοι που το δοκίμασαν και απλά ξαναεστησαν το τηλέφωνο. Το λέω αυτό γιατί στις 15 Αυγούστου ξαναποσταρεις και ψάχνεις άλλο τρόπο. Πράγμα που σημαίνει ότι μια μέρα πριν δεν πήρες αναβάθμιση με τον τρόπο που πρότεινες.

καλό ειναι να ξέρουμε τι γράφουμε , να μην είμαστε όλοι επιστήμονες και ειδικοί. Το forum υπάρχει για πληροφόρηση και ανταλλαγή απόψεων και όχι για παραπληροφορηση και να γραφουμε οτι ναναι....

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου stiv78 στις 14 Αυγούστου ποσταρεις και προτείνεις τρόπο για άμεση ενημέρωση για όσους δεν την πήραν. Βέβαια σε καμιά περίπτωση δεν ισχύει κάτι τέτοιο, αλλά σίγουρα θα υπήρχαν και κάποιοι που το δοκίμασαν και απλά ξαναεστησαν το τηλέφωνο. Το λέω αυτό γιατί στις 15 Αυγούστου ξαναποσταρεις και ψάχνεις άλλο τρόπο. Πράγμα που σημαίνει ότι μια μέρα πριν δεν πήρες αναβάθμιση με τον τρόπο που πρότεινες.

καλό ειναι να ξέρουμε τι γράφουμε , να μην είμαστε όλοι επιστήμονες και ειδικοί. Το forum υπάρχει για πληροφόρηση και ανταλλαγή απόψεων και όχι για παραπληροφορηση και να γραφουμε οτι ναναι....

Καλησπερα φιλε μου... καταρχήν καποιο λαθος κανεις....εγω εναν τροπο προτεινα που με αυτον βγηκε η αναβάθμιση....απο τότε που βγηκε λοιπον η αναβαθμιση σε καποιους κάθε μερα ανοιγα την hicare και με τον κλασικό τροπο και μου ελεγε οτι το λογισμικο ηταν ενημερωμενο.....μολις εκανα την επαναφορά λοιπον κατευθείαν μου εβγαλε την ενημερωση.... γι'αυτό το μοιραστικα εδω...αν τσεκαρεις τα μνμ θα δεις οτι εχεις λαθος.... καμία παραπλανηση λοιπον και σίγουρα δεν το παιζω επιστήμονας.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου... καταρχήν καποιο λαθος κανεις....εγω εναν τροπο προτεινα που με αυτον βγηκε η αναβάθμιση....απο τότε που βγηκε λοιπον η αναβαθμιση σε καποιους κάθε μερα ανοιγα την hicare και με τον κλασικό τροπο και μου ελεγε οτι το λογισμικο ηταν ενημερωμενο.....μολις εκανα την επαναφορά λοιπον κατευθείαν μου εβγαλε την ενημερωση.... γι'αυτό το μοιραστικα εδω...αν τσεκαρεις τα μνμ θα δεις οτι εχεις λαθος.... καμία παραπλανηση λοιπον και σίγουρα δεν το παιζω επιστήμονας.....

 

σύμφωνα με το λεγόμενα σου πήρες αναβάθμιση την πρώτη φορά αφού στην έβγαλε έπειτα από τον τρόπο που πρότεινες. Δεν καταλαβαίνω γιατί μια μέρα μετά γράφεις επί λέξη ¨¨Ποιος είναι ο κωδικός της ενημέρωσης ρε παιδιά; Για να το. Κατεβάσω από το site της Honor¨¨

Αυτό δεν σημαίνει ότι ακόμη ψάχνεις και ότι την προηγούμενη με την επαναφορά δεν είχες αποτέλεσμα???

Δεν καταλαβαίνω κάτι εγώ? Μπορεί.

Link to comment
Share on other sites

σύμφωνα με το λεγόμενα σου πήρες αναβάθμιση την πρώτη φορά αφού στην έβγαλε έπειτα από τον τρόπο που πρότεινες. Δεν καταλαβαίνω γιατί μια μέρα μετά γράφεις επί λέξη ¨¨Ποιος είναι ο κωδικός της ενημέρωσης ρε παιδιά; Για να το. Κατεβάσω από το site της Honor¨¨

Αυτό δεν σημαίνει ότι ακόμη ψάχνεις και ότι την προηγούμενη με την επαναφορά δεν είχες αποτέλεσμα???

Δεν καταλαβαίνω κάτι εγώ? Μπορεί.

 

Εμ δεν τα ειδες καλα....ο celtic 1453 ρωτησε και εγω απλα εστειλα φωτο το νουμερο της αναβαθμισης απαντωτας στον φίλο......

Link to comment
Share on other sites

Εμ δεν τα ειδες καλα....ο celtic 1453 ρωτησε και εγω απλα εστειλα φωτο το νουμερο της αναβαθμισης απαντωτας στον φίλο......

 

εχεις δικιο... συγνωμη. Αδικα σε κατηγορησα. Νομιζω ομως τυχαιο θα ηταν . αν ειναι να ερθει η αναβαθμιση θα ερθει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 8X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...