Jump to content

Honor 8X


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα φιλε, χρονια πολλα! Ποια εκδοση του 8x εχεις; την 8/64 ή την 8/128 ; τα αρχεια που τα βρισκεις; οταν πατας επανω στην ειδοποιηση εγγραφης μετα την κληση που σε πηγαινει; εμενα με πηγαινει στην εφαρμογη "ηχογραφηση" αλλα δεν υπαρχει τιποτα εκει.

Την 4/128 απο πλαισιο.τα αρχεια μου τα δειχνει και οπως λες εσυ η ( αν πας απο τα αρχεια μου , εσωτερικοσ χωρος, sounds , call record) Το ιδιο και στο P30 PRO 8/256

Edited by KSENTOUKAS
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Πηγα και μεσω του explorer οπως ειπες, υπαρχει ο φακελος call records αλλα δυστηχως ειναι αδειος. Βεβαια εγω εχω την 4/64 εκδοση, λογικα για αυτο σε μενα δεν παιζει η εγγραφη

 

Τελικα τα βρηκα τα αρχεια χα! Εμενα τα αποθηκευει στην καρτα sd. Sounds - Call records. Και οπως ειπες και εσυ, η καταγραφη και των δυο πλευρων (δικια μου και το συνομιλητη) ειναι αψογη! :D :D :D

Edited by fotaras85
Link to comment
Share on other sites

Πηγα και μεσω του explorer οπως ειπες, υπαρχει ο φακελος call records αλλα δυστηχως ειναι αδειος. Βεβαια εγω εχω την 4/64 εκδοση, λογικα για αυτο σε μενα δεν παιζει η εγγραφη

Δεν πιστευω να παιζει ρολο.καντην απεγκατασταση και περασε την παλι...την βρισκεις στις εφαρμογες , recorder

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστευω να παιζει ρολο.καντην απεγκατασταση και περασε την παλι...την βρισκεις στις εφαρμογες , recorder

Εκανα edit το προηγουμενο post, τα βρηκα τα αρχεια στην εξωτερικη μνημη!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κρατημενο στο Plaisio Βουλιαγμενης ενα 128άρι της προσφορας στα 229 ευρω. Επειδη δεν θα το παρω τελικα οποιος ενδιαφερεται να μου γραψει να του στειλω τον αριθμο παραγγελιας να παει να το παρει καθως η πληρωμη θα γινει στο καταστημα.Ειναι μεχρι αυριο 7/5
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ήρθε σήμερα η 158

Να σημειώσω πως μετά από αυτό το update, όταν κανω επανεκκίνηση της συσκευής αργουν πολύ να εμφανιστούν τα εικονίδια της αρχικής οθόνης. 4-5 δευτερόλεπτα. Δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε άλλον

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και σε μένα το ίδιο

Αλλά πέραν αυτού ουδέν

 

Sent from my MI PAD 4 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Εγω σε καποια βιντεακια συνηθως στο facebook παρατηρησα οτι ο ηχος μπουκωνε απο το ηχειο.. Να φταιει το facebook? Να φταιει κατι αλλο η ειναι ιδεα μου?
Link to comment
Share on other sites

Εγω σε καποια βιντεακια συνηθως στο facebook παρατηρησα οτι ο ηχος μπουκωνε απο το ηχειο.. Να φταιει το facebook? Να φταιει κατι αλλο η ειναι ιδεα μου?

Εαν σε ολα τα αλλα ειναι οκ ιδεα σου ειναι.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας παιδια σχετικα με το προβλημα που αντιμετωπίζουμε με το την υπηρεσία wifi calling μολις ελαβα κληση απο huawei hellas οτι ενημερωθηκαν πως το προβλημα θα λυθεί μέσα στο μηνα με update. Λιγη υπομονη ακομα λοιπον και θα διορθωθει το θεματακι αυτο!!
Link to comment
Share on other sites

"Αγαπητέ κύριε *********,

Σας ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με το Honor GR.

Σε συνέχεια της επικοινωνίας μας, θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι το συγκεκριμένο μοντέλο θα λάβει την αναβάθμιση, όμως συνίσταται να αναμένετε έως ότου λάβετε την ειδοποίηση, καθώς οι αναβαθμίσεις διανέμονται σταδιακά, βάσει ΙΜΕΙ, χώρας προέλευσης και παρόχου. Συνίσταται να ελέγχετε μέσω της εφαρμογής Hicare και μέσω της εξής διαδρομής: Ρυθμίσεις- Σύστημα- Ενημέρωση λογισμικού."

 

Αυτή είναι η απάντηση σε ερώτημα μου μέσω mail αναφορικά με την μη μέχρι τώρα λήψη της έκδοσης 9 του λειτουργικού.

Edited by nikkal
Link to comment
Share on other sites

"Αγαπητέ κύριε *********,

Σας ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με το Honor GR.

Σε συνέχεια της επικοινωνίας μας, θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι το συγκεκριμένο μοντέλο θα λάβει την αναβάθμιση, όμως συνίσταται να αναμένετε έως ότου λάβετε την ειδοποίηση, καθώς οι αναβαθμίσεις διανέμονται σταδιακά, βάσει ΙΜΕΙ, χώρας προέλευσης και παρόχου. Συνίσταται να ελέγχετε μέσω της εφαρμογής Hicare και μέσω της εξής διαδρομής: Ρυθμίσεις- Σύστημα- Ενημέρωση λογισμικού."

 

Αυτή είναι η απάντηση σε ερώτημα μου μέσω mail αναφορικά με την μη μέχρι τώρα λήψης της έκδοσης 9 του λειτουργικού.

Copy paste......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από μένα. Έχω το κινητό 4 μήνες περίπου. Όλα καλά εκτός ότι δε δείχνει ειδοποιήσεις στα εικονίδια όταν έχω αναπάντητη κλήση πχ. Δε το κάνει σε όλα τα εικονίδια αλλά μονο στις κλήσεις στο Facebook κ τον messenger. Έχω κάνει τις ρυθμίσεις να δείχνει αριθμό ειδοποιήσεων αλλά κ πάλι τίποτα. Έκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων κ εγκατεστησα όλες τις εφαρμογές από την αρχή αλλά πάλι τίποτα. Οποιαδήποτε ιδέα θα βοηθούσε. Ευχαριστώ.

In my self righteous suicide

I cry when angels deserve to die

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν πάτε στην συλλογή των φωτογραφιών (απέξω όχι μέσα σε κάποιο άλμπουμ), βάλετε την φωτεινότητα στο φουλ και κατεβάσετε την not bar βλέπετε σαν να τρεμοπαιζει λίγο η οθόνη κάτω κάτω στα λευκά σημεία;; Σαν να έχει υγρασία η οθόνη από μεσα ή κάτι τέτοιο. Το κάνει και σε άλλον;

 

Αυτό το κάνει από την μέρα που το πήρα αλλά το κάνει μόνο εκεί στα άλμπουμ. Πουθενά αλλού.

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν πάτε στην συλλογή των φωτογραφιών (απέξω όχι μέσα σε κάποιο άλμπουμ), βάλετε την φωτεινότητα στο φουλ και κατεβάσετε την not bar βλέπετε σαν να τρεμοπαιζει λίγο η οθόνη κάτω κάτω στα λευκά σημεία;; Σαν να έχει υγρασία η οθόνη από μεσα ή κάτι τέτοιο. Το κάνει και σε άλλον;

 

Αυτό το κάνει από την μέρα που το πήρα αλλά το κάνει μόνο εκεί στα άλμπουμ. Πουθενά αλλού.

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μολις το δοκιμασα και δεν μου κανει κατι τετοιο προσωπικα εμενα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από μένα. Έχω το κινητό 4 μήνες περίπου. Όλα καλά εκτός ότι δε δείχνει ειδοποιήσεις στα εικονίδια όταν έχω αναπάντητη κλήση πχ. Δε το κάνει σε όλα τα εικονίδια αλλά μονο στις κλήσεις στο Facebook κ τον messenger. Έχω κάνει τις ρυθμίσεις να δείχνει αριθμό ειδοποιήσεων αλλά κ πάλι τίποτα. Έκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων κ εγκατεστησα όλες τις εφαρμογές από την αρχή αλλά πάλι τίποτα. Οποιαδήποτε ιδέα θα βοηθούσε. Ευχαριστώ.

 

Τα έχεις όλα ενεργά από το μενού "Ρυθμίσεις/Ειδοποιήσεις/Διαχείριση ειδοποιήσεων";

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω, αλλά αρχές Μαϊου κάποιοι εγραφαν ότι δεν την έχουν λάβει.

Το τηλέφωνο το αγόρασα την Πέμπτη και δεν έχω λάβει κάτι, γι' αυτό και ρωτω εάν έχει κατέβει σε όλους.

Είναι αγορασμενο από Πλαισιο (Έκδοση 4/128).

 

Ομοίως αγορασμένο εδώ και 4 μέρες με δηλωμένο στο Hicare Ελλάδα ως χώρα, δεν έχει έρθει το 9.

Σε αναμονή μιας και δεν θέλω να αλλάξω χώρα στην εφαρμογή λόγω εγγύησης.

Τάδε έφη mrFrodo
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κρατημενο στο Plaisio Βουλιαγμενης ενα 128άρι της προσφορας στα 229 ευρω. Επειδη δεν θα το παρω τελικα οποιος ενδιαφερεται να μου γραψει να του στειλω τον αριθμο παραγγελιας να παει να το παρει καθως η πληρωμη θα γινει στο καταστημα.Ειναι μεχρι αυριο 7/5

Να ευχαριστήσω το φίλο για την παραχώρηση που έκανε :respect::respect:

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους από εμάς αγοράσαμε την συσκευή από το Πλαίσιο (Έκδοση 4/128) έχω την εντύπωση πως πρέπει να περιμένουμε να ξεκλειδώσει ο Server της Τσεχίας την σχετική αναβάθμιση... Τουλάχιστον το δικό μου S/N είναι Τσεχίας. Edited by Astrolavosg
Link to comment
Share on other sites

Και πώς το διαπιστώνουμε το περί s/n Τσεχίας;

 

Στο e-mail gr.support@hihonor.com ή τηλεφωνικά 2103009157 δίνεις το S/N και σου λένε σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το μοντέλο JSN-L22 και τον περασμένο μήνα που μου ήρθε η αναβάθμιση σε EMUI 9 είχα πολλά προβλήματα με το σήμα 4G οπότε έκανα επαναφορά στο 8.2 που δούλευαν όλα τέλεια. Διάβαζα εν τω μεταξύ σε διάφορα φόρουμ σχετικά με την συσκευή ασχέτως έκδοσης (L21-L22 κλπ.) Ότι πολλοί χρήστες ανά τον κόσμο είχαν προβλήματα μετά την εγκατάσταση της 9 και οι περισσότεροι έκαναν downgrade στην 8 όπως έκανα κι εγώ. Τελικά σήμερα που μπήκα στο μενού της συσκευής και έκανα αναζήτηση για νέες ενημερώσεις έχουν κατεβάσει τελείως την 9 και μου δείχνει ότι το κινητό είναι ενημερωμένο με την τελευταία έκδοση. Μετά από αυτό μάλλον δικαιώνομαι που έλεγα για κάποιο bug της αναβάθμισης και πέσανε να με φάνε ότι φταίει η συσκευή που δεν προορίζεται για Ευρώπη και άλλα γραφικά... Ελπίζω σύντομα να έρθει η καινούργια αναβάθμιση χωρίς τις ασθένειες της προηγούμενης απαράδεκτης έκδοσης. Ίσως γι' αυτό και δεν βρίσκετε νέα ενημέρωση όσοι αγοράσατε πρόσφατα το τηλέφωνο. Οπότε αναμένουμε την καινούργια 9αρα ελπίζω χωρίς θέματα πάλι...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 8X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...