Jump to content

Honor 8X


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο ποιοτητα κλησεων πως τα παει? ενδιαφερεται μια φιλη για αγορα και θα παρει πρωτη φωρα Honor.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Απο ποιοτητα κλησεων πως τα παει? ενδιαφερεται μια φιλη για αγορα και θα παρει πρωτη φωρα Honor.

Εξαιρετικη,ακους και σε ακουν αψογα.Και εχει πολυ καλο σημα με αριστης αποδοσης κεραίες επισης.....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικη,ακους και σε ακουν αψογα.Και εχει πολυ καλο σημα με αριστης αποδοσης κεραίες επισης.....

 

Tελεια σε ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση,

Οταν βαζουμε το κινητο σε αθορυβο, αυτό αφορα μονο κλήσεις/μηνύματα ετσι; Γιατι ηχοι πολυμεσων κτλ πρεπει να τους κατεβάσω ξεχωριστά, ουτε με το no disturb κανει κατι, και εκει μονο κλήσεις/μηνύματα αφορα..

Στο προηγουμενο μου κινητο οταν το εβαζα στο αθορυβο εκανε mute όλους τους ηχους (κλήσεις, μυνηματα, μουσική, youtube, browser κτλ).. Γινεται εδω κατι αντίστοιχο;

 

MakTheo

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση,

Οταν βαζουμε το κινητο σε αθορυβο, αυτό αφορα μονο κλήσεις/μηνύματα ετσι; Γιατι ηχοι πολυμεσων κτλ πρεπει να τους κατεβάσω ξεχωριστά, ουτε με το no disturb κανει κατι, και εκει μονο κλήσεις/μηνύματα αφορα..

Στο προηγουμενο μου κινητο οταν το εβαζα στο αθορυβο εκανε mute όλους τους ηχους (κλήσεις, μυνηματα, μουσική, youtube, browser κτλ).. Γινεται εδω κατι αντίστοιχο;

 

MakTheo

Nαι τα κλεινεις ξεχωριστα εαν θες,ετσι ειναι το σωστο πιστευω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Nαι τα κλεινεις ξεχωριστα εαν θες,ετσι ειναι το σωστο πιστευω.
Απο την στιγμη που υπάρχει το "do not disturb" και κλεινει ηχους κλησεων και μηνυμάτων θα μπορουσε το "αθορυβο" να τους κλεινει όλους.. Εγω παλι ετσι πιστευω οτι ειναι το σωστό.. Τωρα εχεις 2 επιλογες που κανουν το ιδιο πράγμα..

 

MakTheo

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που υπάρχει το "do not disturb" και κλεινει ηχους κλησεων και μηνυμάτων θα μπορουσε το "αθορυβο" να τους κλεινει όλους.. Εγω παλι ετσι πιστευω οτι ειναι το σωστό.. Τωρα εχεις 2 επιλογες που κανουν το ιδιο πράγμα..

 

MakTheo

Εμένα με βολεύει οπότε για εμένα είναι το σωστό. Δεν θέλω να έχω ήχο από κλήσεις αλλά να ακούω μουσική από τα ακουστικά μου.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Κλείνω 4+ μήνες με το κινητό......

 

Μιλάμε εργαλείο......

 

Το πηρα εχτες σε κοκκινο και εδωσα το nokia 7 plus στην συζηγο....

Σπερνει η φωτογραφιες του....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.... Πλέον είμαι κάτοχος αυτού του εξαιρετικού κινητού. Σε όλα είμαι ευχαριστημένος. Απλά αν γνωρίζει κάποιος να μου πει μια εφαρμογή για διαφορετικό ραδιόφωνο (εννοείται offline). Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος φίλος ρώτησε για τις τιμές SAR της συσκευής. Απευθύνθηκα στην αντιπροσωπία και μου απάντησε τα κάτωθι:

Για το Honor 8X, L21: Κεφάλι: Μικρότερο από 1,06 Σώμα: Μικρότερο από 1,06

Για το Honor 8X L22: Κεφάλι 0,77 Σώμα 0,73

Για το Honor 8X, L23: Κεφάλι: 1,09 Σώμα: 1,03

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα σε ένα ξένο forum που συζητάνε για το 8x και από τα λίγα αγγλικά που ξερω κατάλαβα ότι πάει η αναβαθμιση σε Android 9 για το δεύτερο μισό του 2019.αν γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω ασ μας ενημερωσει
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα σε ένα ξένο forum που συζητάνε για το 8x και από τα λίγα αγγλικά που ξερω κατάλαβα ότι πάει η αναβαθμιση σε Android 9 για το δεύτερο μισό του 2019.αν γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω ασ μας ενημερωσει

Πιο αμεσα θα γινει φιλε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδια ειμαι αναμεα σε αυτο κ τα HONOR 10 Lite - HUAWEI P Smart 2019 - HUAWEI Y7 2019 -Honor Play

 

Ποιο να προτιμισω ?

Θα με ενδιεφερε αυτο που θα εχει καλυτερη καμερα κ οσο γινεται να τραβαει καλυτερο βιντεο .

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδια ειμαι αναμεα σε αυτο κ τα HONOR 10 Lite - HUAWEI P Smart 2019 - HUAWEI Y7 2019 -Honor Play

 

Ποιο να προτιμισω ?

Θα με ενδιεφερε αυτο που θα εχει καλυτερη καμερα κ οσο γινεται να τραβαει καλυτερο βιντεο .

Δεν το συζηταμε καν εαν δεν σε ενοχλει το λιγο μεγαλυτερο μεγεθος,μακραν καλυτερο,ειδικα στην ποιοτητα κατσκευης δεν τιθεται θεμα....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ παλι δε με ενοχλει το μεγεθος ισα ισα απλα φωτο κ βιντεο απο τα συγκεκριμενα που αναφερω να εχει καλαο οποτε να κοιταξω για το 8χ ,ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο θέμα με την αγορά του από Banggood, Gearbest είναι ότι μάλλον δεν παίζει εγγύηση. Να το στείλουμε πίσω Κίνα για Service χλωμό...
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο θέμα με την αγορά του από Banggood, Gearbest είναι ότι μάλλον δεν παίζει εγγύηση. Να το στείλουμε πίσω Κίνα για Service χλωμό...

Φιλε στην τιμη που παιζει τωαρ Ελλαδα με 2 χρονια επισημη εγγυηση δεν υπαρχει λογος να πας Κινα.........μα με τιποτα........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Η Τιμη του απο ελλαδα ειναι σουπερ δεν υπαρχει λογος αγορας απο εξωτερικο.Και μια ερωτηση εχει βγαλει καποιος το προστατευτικο απο την οθονη?να μας πει αν οντως η οθονη ειναι πιο καθαρη χωρις το προστατευτικο που εχει απο το εργοστασιο?
Link to comment
Share on other sites

Η Τιμη του απο ελλαδα ειναι σουπερ δεν υπαρχει λογος αγορας απο εξωτερικο.Και μια ερωτηση εχει βγαλει καποιος το προστατευτικο απο την οθονη?να μας πει αν οντως η οθονη ειναι πιο καθαρη χωρις το προστατευτικο που εχει απο το εργοστασιο?

Απο το 1ο λεπτο εφυγε..βεβαια αυτο κανω σε ολες τις συσκευες μου...ναι για εμενα εχει και καλυτερη αποδοση ακομα και στον χειρισμο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

εχω το κινεζικο με 6 ραμ ειναι πιο γρηγορο απο αυτα που ειναι ελλαδα nfc δε εχει αλλα για μετα ηταν αχρηστο παντα...vodafone wind παιζει καμπανα κ ας μην εχει καποιες μπαντες κ εχω σημα παντου ενω με σειρα p8 k mate8 ειχα προβλημα..πηρε αναβαθμιση σε 9 στο παιδι που τα ειχαμε παρει μαζι απο κινα αλλα δε ειναι σταθερη κ ετσι μενω με adroind 8 που πεταει το κινητο...σαν κινητο ειναι παρα πολλη καλο...κ μπαταρια κ καμερα κ η ταχυτητα του, οθονη μεγεθος εμενα μου fenetaι μικρο οταν το βαζω διπλα στο mate 8...
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι απίστευτο vfm..... Τέλος.... Καιρό είχα να σκεφτώ ότι από μια αγορά θα με άφηνε τόσο ικανοποιημένο από τα λεφτά που έδωσα..... Ναι αυτό το αγόρασα....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πιο αμεσα θα γινει φιλε.
Καλησπέρα . Ξέρει κανείς αν η αναβάθμιση θα λύση το πρόβλημα που υπάρχει με το κινητό και δε μπορείς να βάλεις ξεχωριστούς ήχους σε μηνύματα mail κλπ. Θέλω ας πούμε να έχει ξεχωριστό ήχο για κάθε Gmail και άλλο ήχο για SMS . Τώρα δε γίνεται . Μήπως η αναβάθμιση βοηθήσει? Γνωρίζει κανείς ? Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 εκατομμύρια πωλήσεις παγκοσμίως μόλις 5 μήνες εφτασε το κινητο απιστευτη συσκευη απο την Honor!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . Ξέρει κανείς αν η αναβάθμιση θα λύση το πρόβλημα που υπάρχει με το κινητό και δε μπορείς να βάλεις ξεχωριστούς ήχους σε μηνύματα mail κλπ. Θέλω ας πούμε να έχει ξεχωριστό ήχο για κάθε Gmail και άλλο ήχο για SMS . Τώρα δε γίνεται . Μήπως η αναβάθμιση βοηθήσει? Γνωρίζει κανείς ? Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν ξερω εαν θα γινει αυτο,αλλα αυτο σιγουρα δεν θεωρείται προβλημα η bug της συσκευης.....:rolleyes:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 8X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...