Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν φαίνεται να το λέει σίγουρα για αυτό ρώτησα αν γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω. Χλωμό το βλέπω πάντως τελικά, γιατί όσο το έψαξα δεν βρήκα αναφορά σε NFC.

 

https://www.techadvisor.co.uk/review/mid-range-smartphones/xiaomi-pocophone-f1-3682679/

 

Απ όσο βλέπω στο βίντεο αυτό...δεν υποστηρίζει...

https://ibb.co/eyqfCz

 

2:45 και 2:50.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά κάπου στο τέλος του χρόνου θα δούμε καλή μείωση στην τιμή.

Ελπίζω να μου το πάρω για χριστουγεννιάτικο δώρο :lol:

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λογικά κάπου στο τέλος του χρόνου θα δούμε καλή μείωση στην τιμή.

Ελπίζω να μου το πάρω για χριστουγεννιάτικο δώρο :lol:

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μια απο τα ιδια.

Θελω και το κοκκινακι.Στα 250Ε ειναι λουκουμι πραγματικα.

Link to comment
Share on other sites

Sd 845 στα 280. Άρε xiaomi εύχομαι να σε δω πρώτη κάποια στιγμή πάντα έβγαζα κορυφαία κινητά σε εξαιρετικές τιμές αλλά τώρα το πήγε παραπέρα. Εταιρεία που πάντα σέβονταν τον πελάτη και χρόνια μετά συνεχίζει στο ίδιο μοτίβο. Μπράβο αφήστε τους άλλους απατεώνες με τα 1000αρικα στη μοίρα τους.
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να πάει 200

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δυσκολο το κοβω να παιξει 200αρι μεχρι να συμπληρωσει κανα χρονο κυκλοφοριας αλλα μακαρι.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να πάει 200

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

μεχρι να παει 200 θα βγει το F2. :)

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μπερδευτεί λίγο.

Αυτό το κινητό είναι ίδιο με το mi8 αλλα χωρίς εγκοπή;

Οι κάμερες είναι ίδιες ή υποδιεστερες συγκριτικά με το mi8?

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μπερδευτεί λίγο.

Αυτό το κινητό είναι ίδιο με το mi8 αλλα χωρίς εγκοπή;

Οι κάμερες είναι ίδιες ή υποδιεστερες συγκριτικά με το mi8?

Δεν έχει amoled χειρότερη κάμερα μεγαλύτερη μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μπερδευτεί λίγο.

Αυτό το κινητό είναι ίδιο με το mi8 αλλα χωρίς εγκοπή;

Οι κάμερες είναι ίδιες ή υποδιεστερες συγκριτικά με το mi8?

Όχι άλλη συσκευή είναι έχει χειρότερη κατασκευή χειρότερες cameres χειρότερό dac χειρότερη οθόνη κλπ αλλά μεγαλύτερη μπαταρία η συσκευή προορίζεται για τα άτομα τα οποία ζητάνε ωμή δύναμη από μια συσκευή με όσο μικρότερο κόστος γίνεται αδιαφοροντας για την συσκευή σαν σύνολο (ίδιο target group Με αυτο τον nexus παλιά )
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Όταν λέμε χειρότερη σε ποιο επίπεδο περίπου που προσδιορίζεται;

Βλέπω τώρα αυτό

 

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Όταν λέμε χειρότερη σε ποιο επίπεδο περίπου που προσδιορίζεται;

Βλέπω τώρα αυτό

 

Κλασσικά στης βραδυνές και στη ε νυχτερινές ειδικά είναι ανύπαρκτη
Link to comment
Share on other sites

μεχρι να παει 200 θα βγει το F2. :)

Μακάρι, έτσι και αλλιώς με καλύπτει το πρώτο :p

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι άλλη συσκευή είναι έχει χειρότερη κατασκευή χειρότερες cameres χειρότερό dac χειρότερη οθόνη κλπ αλλά μεγαλύτερη μπαταρία η συσκευή προορίζεται για τα άτομα τα οποία ζητάνε ωμή δύναμη από μια συσκευή με όσο μικρότερο κόστος γίνεται αδιαφοροντας για την συσκευή σαν σύνολο (ίδιο target group Με αυτο τον nexus παλιά )

 

Επισης εχει micro sd ,3.5 για ακουστικα,ραδιο κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Όχι άλλη συσκευή είναι έχει χειρότερη κατασκευή χειρότερες cameres χειρότερό dac χειρότερη οθόνη κλπ αλλά μεγαλύτερη μπαταρία η συσκευή προορίζεται για τα άτομα τα οποία ζητάνε ωμή δύναμη από μια συσκευή με όσο μικρότερο κόστος γίνεται αδιαφοροντας για την συσκευή σαν σύνολο (ίδιο target group Με αυτο τον nexus παλιά )
Το χειρότερη κατασκευή από πού προκύπτει??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερη κατασκευή από πού προκύπτει??

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υλικά κατασκευής, και αν δεις κάνα disachembly είναι το ίδιο πράγμα με ένα redmi note 4x κλπ τα οποία τα έχω ανοίξει και επισκευάσει μπόλικες φορές. Από την άλλη από που και ως που παράπονα για συσκευή 350 ευρώ. Από την στηγμη που βάζουν τελευταία cpu /gpu /ram και το χρεώνουν 350 ευρώ και από χαζαπλαστ να ήταν κανονικά δεν θα έπρεπε να έχει κανείς παράπονο. Ότι πληρώνεις παίρνεις.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που δεν έχει θήκη και tempered glass μπροστά;

δεν μπορώ να το καταλάβω αυτο με τα υλικά.

Είχα κεραμικό,ειχα και εχω μεταλλικό (νοτε5) και ήταν το ίδιο πράμα αφού πάντα είναι μέσα στην θήκη,για ποιο λογο να πληρώσω έξτρα εξωτικά υλικά που δεν θα δω ποτέ;

Εγώ θα σταθώ στην οθόνη που θα ήθελα μια amoled με το ανάλογο κόστος,βέβαια η amoled του mi8 δεν εχει και μεγάλη διάφορα,όταν ειχα το meizu (samsung super amoled) είχε καλύτερη οθόνη απο mi8.

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ από εμένα! Κάτοχος 1+3 αλλά νομίζω ήρθε η ώρα για αλλαγή.. Στα 270 από banggood είναι φοβερή ευκαιρία, αν και είμαι περίεργος να δω σε τι τιμή θα το φέρει η infoquest. Τους έστειλα μήνυμα στο φβ, και μου είπαν ότι πολύ σύντομα θα έχουμε ενημέρωση για την τιμή! Ξέρει κανείς περίπου πόσο θα παίξει;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που δεν έχει θήκη και tempered glass μπροστά;

δεν μπορώ να το καταλάβω αυτο με τα υλικά.

Είχα κεραμικό,ειχα και εχω μεταλλικό (νοτε5) και ήταν το ίδιο πράμα αφού πάντα είναι μέσα στην θήκη,για ποιο λογο να πληρώσω έξτρα εξωτικά υλικά που δεν θα δω ποτέ;

Εγώ θα σταθώ στην οθόνη που θα ήθελα μια amoled με το ανάλογο κόστος,βέβαια η amoled του mi8 δεν εχει και μεγάλη διάφορα,όταν ειχα το meizu (samsung super amoled) είχε καλύτερη οθόνη απο mi8.

 

Σωστός!!!!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω επειδη πλεον στεκομαι στην ουσια ενος κινητου και οχι στα χλιδατα γυαλια, και σουπα μουπες, ουτε τοσο πολυ πλεον στις φωτογραφικες ικανοτητες ..τριπλες , τετραπλες καμερες κ.λ.π. αφου ενω μ αρεσει η φωτογραφια, δεν εχω ικανοτητες uematow ..( ειχα το p20 pro..) ενω φιλαρακια μου με υποδιεστερα κινητα εβγαζαν πολυ ωραιες φωτο.

τελος παντων ενα κοκκινο θα το χτυπησω !!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...