Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό το user guide που λένε στο διαδίκτυο ότι έχει η global beta, που μπορούμε να το δούμε ή βρούμε?
Μόνο για Ινδία. Δεν έχει έρθει στη περιοχή μας ακόμα

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Την τελευταια stable που μπορουμε να την βρουμε για κατεβασμα?Ευχαριστω...
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Την τελευταια stable που μπορουμε να την βρουμε για κατεβασμα?Ευχαριστω...

 

Γιατί θέλεις να βάλεις stable;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση για την εφαρμογή του καιρού που μπορεί να έχει απαντήθει παλιότερα,το εικονίδιο το βράδυ δεν πρέπει να αλλάζει εμενα μου δείχνει πάντα μέρα,είμαι με την stable.5f0ce09aa2bc6011419bebf5b3dfb61c.jpg

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί θέλεις να βάλεις stable;

 

Με την τελευταια dev εχω battery drain και δεν δουλευει ουτε το volte,ουτε οι κλησεις μεσω αυτου ενω ειναι ενεργοποιημενα.Με την προηγουμενη δουλευαν ολα ρολοι....

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταια dev εχω battery drain και δεν δουλευει ουτε το volte,ουτε οι κλησεις μεσω αυτου ενω ειναι ενεργοποιημενα.Με την προηγουμενη δουλευαν ολα ρολοι....

 

Και γιατί δεν περιμένεις μέχρι την Δευτέρα που θα βγεί η αλλη dev μήπως και φτιάξουν αυτά που αναφέρεις;Οι dev στο poco είναι καλύτερες από stable

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταια dev εχω battery drain και δεν δουλευει ουτε το volte,ουτε οι κλησεις μεσω αυτου ενω ειναι ενεργοποιημενα.Με την προηγουμενη δουλευαν ολα ρολοι....
εμενα παντως η μπαταρια τουλαχιστον δουλευει καλυτερα απο τη stable που ειχα πριν οσο για το volte μου δειχνει κανονικα το σηματακι αλλα δεν εχω δοκιμασει αν δουλευει
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν περιμένεις μέχρι την Δευτέρα που θα βγεί η αλλαγή dev μήπως και φτιάξουν αυτά που αναφέρεις;Οι dev στο poco είναι καλύτερες από stable

 

Ναι,αυτο σκεφτομουν τωρα..Εξαλλου οι dev και συντομα ερχονται,και νεα χαρακτηριστικα φερνουν....Μπορω να ζησω 2-3 μερες ετσι...:rolleyes:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

η συσκευη που με το μαμα φορτιστη φορτιζει με quick charge 3 παθαινει κατι ?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, μπερδεύτηκα λίγο, μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος με την 9.2.28

Ποίο αρχείο κάνει για το poco

βγηκε καινουργια dev ?
Link to comment
Share on other sites

Θα βγει κατευθείαν 9.3.1. και θα έχει 4k 60fps. Εσωτερική ενημέρωση

Με την 9.2.25 πήραμε L1 τώρα έρχεται και το 60fps

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εντός του μήνα μάλλον περιμένουμε την πολυπόθητη stable, η οποία λύνει πολλά προβλήματα και προσθέτει πολλές δυνατότητες. Αυτά για εμάς που δεν κοιτάμε beta και dev.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον σήμερα θα βγει και η open beta0fca9c67a657a37ca22247f22bcc6072.jpg

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Άρα ευτυχώς έχουμε 60 FPS και στα 1080p, πέρα από το 4k, αλλά όχι στα 720. Μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

εγω εφυγα απο stable γιατι την μπαταρια την επινε

τωρα με dev η μπαταρια νομιζω οτι κραταει πολυ παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Και από ότι φαίνεται διόρθωσαν στην 9.3.1 το προβληκα με τα gestures που υπήρχε από την 9.1.10 και έπειτα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και από εμένα, θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το gps της τη συσκευής αν είστε ευχαριστημένοι και αν βρίσκει εύκολα ή αν χάνει εύκολα τη θέση στην οποία είσαι. Παλιότερη εμπειρία από lg g2 που έβρισκε πολύ δύσκολα τη θέση σου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και από εμένα, θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το gps της τη συσκευής αν είστε ευχαριστημένοι και αν βρίσκει εύκολα ή αν χάνει εύκολα τη θέση στην οποία είσαι. Παλιότερη εμπειρία από lg g2 που έβρισκε πολύ δύσκολα τη θέση σου.

 

'Εχουν αναφερθεί γενικά κάποια παράπονα. Προσωπικά δεν έχω δει κανένα πρόβλημα, δουλεύει απροβλημάτιστα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει τώρα το gps. Κανένα απολύτως πρόβλημα και γρήγορο.

Όταν είχα πρωτοπορεί το poco, γύρω στο Νοέμβριο, έπρεπε να το βάλω στην υψηλή ακρίβεια για να παίξει. Στην εξοικονόμηση μπαταρίας, δεν έκανε τίποτα.

Τώρα πια όμως δουλεύει μια χαρά ακόμα και στην εξοικονόμηση.

Στην υψηλή ακρίβεια το βάζω μόνο για πλοήγηση.

 

 

Στάλθηκε από το Pocophone F1

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...