Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας μια ερώτηση αν πατήσεις απόρριψη σε μια εφαρμογή του συστήματος πως μπορείς να την επαναφέρεις;
Πήγαινε στις ρυθμίσεις - βρες την εφαρμογή και πάτα εκκαθάριση cache. Όταν την ξαναχρησιμοποιησεις θα σε ρωτήσει πάλι

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω που είναι volte και vowifi στης ρυθμίσεις;;

 

Ρυθμίσεις--> ρυθμίσεις κάρτες σιμ---> επιλέγεις πάροχο (κοσμοτέ, βόνταφον, κτλπ) και βρίσκονται κάτω κάτω.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

ΘΑ ηθελα να ρωτησω κατι χτες μου εγινε το update σε 11 αλλα το version του android εμεινε στο 9 ειναι λογικο? Δεν θα παρουμε 10?

 

Τιναφτορε??

Knock knock!!! Who's there? ME I KILL YOU!!!!!

 

Xiaomi Pocophone f1

MIUI 11.0.5.0

Android 9 (Pie)

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι λογικό. Το δέκα θα το πάρουμε αργότερα

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις--> ρυθμίσεις κάρτες σιμ---> επιλέγεις πάροχο (κοσμοτέ, βόνταφον, κτλπ) και βρίσκονται κάτω κάτω.

και πως ενεργοποιουμε σε vodafone ?

Link to comment
Share on other sites

και πως ενεργοποιουμε σε vodafone ?

 

Το έχω κάνει μόνο για την cosmote, νομίζω πως μέχρι στιγμής η vodafone δεν δίνει ακόμα αυτή την δυνατότητα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, λογω ελαχιστου διαθεσιμου χρονου δεν προλαβαινω να μπω καθολου στο φορουμ , ενω εμπαινα σχεδον καθε ημερα. μου ηρθε η καινουρια η αναβαθμιση. θα ηθελα αν μπορει καποιος να μου κανει μια περιληψη για το τι καινουριο παιζει και αν γινεται και ενα λινκ για την καμερα του pixel (gcam) γιατι αυτη που εχω ξαφνικα επαθε κατι και βγαζει μια φωτο και μετα δεν. θελει κλεισιμο και ξανα ανοιγμα. Σας ευχαριστω πολυ :) Edited by samakos
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία μου βγάζει συνέχεια αυτό και μου έχει κάνει τα νεύρα κορδέλες... την βοήθεια σας φίλοι μου..

 

"η εφαρμογή χώρος cloud δεν ανταποκρινεται''

οκ

αναφορά

αναμονή

 

άδειασα το cloud και συνεχίζει να εμφανίζεται .... έχει κανείς την λύση;;;

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτοντας πως δεν τρέχεις VPN γιατι δεν κάνεις reinstall το miui 11 αν έχεις Global Rom? Δεν χάνεις τίποτα, το αντίθετο έχεις πολλές ελπίδες να φτιαχτεί
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μια ωραια αλλαγη με το MIUI 11, που την ειχα κανει μαλιστα report απο περσι τον Νοεμβριο ερχομενος απο ΝΟΚΙΑ Android One, ειναι οτι πλεον ειναι δυνατον απο την οθονη κλειδωματος να αλληλεπιδρασεις με τα email, SMS κτλ που βλεπεις στην οθονη κλειδωματος. Για παραδειγμα εγω χρησιμοποιω το Outlook app για ολα μου τα email acoount. Πλεον οπας μου τα εχει ομαδοποιημενα στην οθονη κλειδωαματος μπορς να συρω την ειδοποιηση προς τα κατω και να τα ξεχωρισς μεταξυ τους και επιπελον σε καθε ενα απο αυτα να κανω επιλπλεον σθρσιμο προς τα κατω και να δω τ περιεχομενο του email. Πολυ χρησιμο ολο αυτο γιατι δεν χρειαζεται να ξεκλειδωσω και να μπω στην εφαρμογη για να ελεγζω την αλληλογραφια μου
Link to comment
Share on other sites

αν και σπανίως ασχολούμαι με μετρήσεις και διαχείριση μπαταρίας, η αίσθησή μου μετά την τελευταία αναβάθμιση είναι ότι ψάχνω συνέχεια τον φορτιστή μου....
Link to comment
Share on other sites

αν και σπανίως ασχολούμαι με μετρήσεις και διαχείριση μπαταρίας, η αίσθησή μου μετά την τελευταία αναβάθμιση είναι ότι ψάχνω συνέχεια τον φορτιστή μου....
Γινόμαστε πολλοί...

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι εμένα. Με miui 11. 0c7108863bf33c6f54cf85f9ca454f55.jpg

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιατί σε εμένα δεν το έχει;;;

Το κινητό είναι επίσημο από Ελλάδα και έχω κοσμοτε και wind

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους.

Ομορφη η αναβάθμιση σε miui 11, πλην όμως το ρημάδι δεν συνδέεται και δεν αναγνωρίζεται πλέον από το pc. Επαναενεργοποίησα τις επιλογές προγραμματιστών, εντοπισμός σφαλμάτων και εγκατάσταση μέσω USB...αλλά τίποτα. Έχει κανείς καμιά ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

Γινόμαστε πολλοί...

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμένα μην με υπολογίζετε.

 

Πέρα από τη πλάκα εγώ είμαι ελαφρώς καλύτερος με την 11.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σε εμένα δεν το έχει;;;

 

Το κινητό είναι επίσημο από Ελλάδα και έχω κοσμοτε και wind

Στον dialer πατας

*#*#volte#*#*

*#*#vowifi#*#*

και στις ρυθμίσεις, sim cards and mobile networks διαλέγεις τα αντίστοιχα.

 

Μετά παίρνεις τηλέφωνο στη κοσμοτε και τους λες ότι έχεις μια συμβατή συσκευή πχ. Xiaomi mi 8 lite και στο ενεργοποιούν.

 

Και τέλος

 

*#*#869434#*#* ενεργοποιεί...vowifi

*#*#86583#*#* ενεργοποιεί...volte

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με την 11 έχω σαφώς καλύτερη μπαταρία, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι δεν δουλεύει το vowifi παρόλο που έπαιζε κανονικά με την 10. Έκανα επανεκκίνηση, ξανακατέβασα την τον, έκανα την ενεργοποίηση με τον dialer, όμως δεν ενεργοποιείται με τίποτε.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...