Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ξέρουμε αυτό. Το θέμα είναι γιατί δεν δουλεύουν οι τελευταίες gcam και πότε θα δουλέψουν σε PIE stable..... Edited by elteo
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή αρκετοί φοράτε beta να γράφετε και με τι rom είστε. Στη τελευταία stable πάντως το αντίθετο παρατηρώ.

 

Με stable είμαι, τι να πω. Ίσως έτυχε ίσως είναι ιδέα μου για να δούμε...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν βλέπεις battery drain τότε κάνεις ότι και στους άλλους κατασκευαστές μετά από κάθε major update: επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξαφνικά μου άλλαξε το εικονίδιο της μπαταρίας και από (την μπάρα που ήταν) έγινα εικονίδιο (κλασικής όρθιας μπαταρίας μια το ποσοστό είναι το μισό μέσα και το μισό έξω.Πως μπορώ να το γυρίσω όπως ήταν πριν;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξαφνικά μου άλλαξε το εικονίδιο της μπαταρίας και από (την μπάρα που ήταν) έγινα εικονίδιο (κλασικής όρθιας μπαταρίας μια το ποσοστό είναι το μισό μέσα και το μισό έξω.Πως μπορώ να το γυρίσω όπως ήταν πριν;

 

Ρυθμίσεις--> ειδοποιήσεις και γραμμή κατάστασης --> δείκτης μπαταρίας ποσοστό.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω βάλει αλλά μου δείχνει μια όρθια μπαταρία και μέσα έχει το ποσοστό (και οι αριθμοί είναι μέσα και λίγο βγαίνει και απ' έξω)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οκ το βρήκα.Ειχα βάλει εξοικονόμηση

Link to comment
Share on other sites

Στο xda που έχει το Google camera port, λέει ότι αν έχεις την pie stable πρέπει να βάλεις την έκδοση για Oreo.

Αν έχεις unlocked bootlader και λοιπά, πας για την Pie έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

και το poco νεο τηλεφωνο ειναι και αξιζει σαν συσκευη με 1000 ,τωρα αν θα το παρεις η οχι εσυ θα κρινεις

 

βασικά ο μόνος μου ενδιασμός για αγορά αυτή τη στιγμή του κινητού είναι το notch. αξίζει η αναμονή για πιο νέα μοντέλα με τη σταγόνα πλέον ή δεν είναι κάτι που ενοχλεί;

Link to comment
Share on other sites

βασικά ο μόνος μου ενδιασμός για αγορά αυτή τη στιγμή του κινητού είναι το notch. αξίζει η αναμονή για πιο νέα μοντέλα με τη σταγόνα πλέον ή δεν είναι κάτι που ενοχλεί;

Προσωπικά εμένα δεν με ενοχλεί, μ αρέσει, είναι θέμα γούστου, υπάρχει και τρόπος απενεργοποίησης

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν εννοώ ότι είναι ενοχλητικό, αλλά ότι δεν είχα ξανά κινητό με notch. το είδα ότι μπορεί να απενεργοποιηθεί αλλά χάνεις τη 1" που είναι ο χώρος του
Link to comment
Share on other sites

ναι δεν εννοώ ότι είναι ενοχλητικό, αλλά ότι δεν είχα ξανά κινητό με notch. το είδα ότι μπορεί να απενεργοποιηθεί αλλά χάνεις τη 1" που είναι ο χώρος του

Τα ίδια έλεγα και εγώ! Έλεγα ότι δεν γουστάρω νοτς και τα σχετικά, αλλά πλέον δεν το αλλάζω με κάτι!! Το γουστάρω τρελά!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν εννοώ ότι είναι ενοχλητικό, αλλά ότι δεν είχα ξανά κινητό με notch. το είδα ότι μπορεί να απενεργοποιηθεί αλλά χάνεις τη 1" που είναι ο χώρος του

Κοίτα προσωπικά ούτε εγώ το χωνεύω αλλά συνηθίζεται, ειδικά άμα το μαυρίσεις. Πρακτικά δεν το χανεις αυτό το κομμάτι καθως εξακολουθούν εκεί να εμφανίζονται (κάποια) notifications.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τόσο θέμα με την κάμερα και το volte, μόνο στο thread του Poco....

 

ναι δεν εννοώ ότι είναι ενοχλητικό, αλλά ότι δεν είχα ξανά κινητό με notch. το είδα ότι μπορεί να απενεργοποιηθεί αλλά χάνεις τη 1" που είναι ο χώρος του

 

1" δεν είναι. 0,19" είναι.

 

Τώρα, δε μπορείς να είσαι σίγουρος ότι θα βγάλει κινητό με σταγόνα. Μπορεί να είναι ξανά με notch (εξαρτάται πόσα εξαρτήματα έχει αγοράσει). Ήδη έχει και 2η συσκευή με διαφορετικό notch. Οπότε..

 

Μέχρι στιγμής, το Poco στα χρήματά του δεν το χτυπάει κανένα.

 

Αυτά που πρέπει να κοιτάξεις είναι υποκειμενικά. Αν σου αρέσει το πλαστικό, αν δεν έχεις θέμα χωρίς nfc, κλπ.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Τόσο θέμα με την κάμερα και το volte, μόνο στο thread του Poco....

 

Αν έπαιζε σωστά στην official και όχι στην beta εκδοση (άλλο παράδοξο και αυτό) δεν θα γράφαμε τίποτα άλλο από το ότι βγάζει ωραίες φωτογραφίες. Simple as that.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αν έπαιζε σωστά στην official και όχι στην beta εκδοση (άλλο παράδοξο και αυτό) δεν θα γράφαμε τίποτα άλλο από το ότι βγάζει ωραίες φωτογραφίες. Simple as that.

 

Έχετε "ψειρίσει" ένα smartphone των 400, όσο δεν έχετε ψειρίσει αυτά των 1500... Simple as that.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Έχετε "ψειρίσει" ένα smartphone των 400, όσο δεν έχετε ψειρίσει αυτά των 1500... Simple as that.

 

Σε εμένα το λες αυτό; Καλό. :lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει βρει κανείς θήκη rugged ή αδιάβροχη τύπου lovemey κλπ? Αυτές που ναι για να πέφτει στο γκρεμό και να μην χαλάει λέω... Με τίποτα βίδες ηλεκτροκόλληση κλπ?

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Φιλικά Νίκος.

Htc Touch Magic > Iphone 3Gs > Samsung Nexus s > LG G3 32gb Titan Grey D855

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει βρει κανείς θήκη rugged ή αδιάβροχη τύπου lovemey κλπ? Αυτές που ναι για να πέφτει στο γκρεμό και να μην χαλάει λέω... Με τίποτα βίδες ηλεκτροκόλληση κλπ?

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Χαχαχα κλαίω... νομίζω αν ψάξεις eBay, Ali,banggood. Ολο κ κάτι θα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

το παράγγειλα από εκείνη την ώρα οπότε τα υπόλοιπα θα τα ανακαλύψω από κοντά όταν έρθει με το καλό :P

το πλαστικό δε με χαλάει, ούτως ή άλλως με θήκη θα είναι οπότε δε θα φαίνεται. nfc δε χρησιμοποιώ, οπότε και πάλι δε με επηρεάζει.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την πήρα και είναι πραγματικά ότι καλύτερο έχω πάρει σε θήκη.

Κουμπώνει απίστευτα στο κινητό και το αγκαλιάζει ομοιόμορφα, προσφέροντας μεγάλη προστασία.

Θεωρώ ότι και το σχέδιό της ξεφεύγει κομματάκι από τα συνηθισμένα.

https://www.skroutz.gr/s/16340817/OEM-360-Full-Cover-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Pocophone-F1.html?from=favorites_popup

 

IMG-5723.jpg

 

IMG-5726.jpg

 

IMG-5725.jpg

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την πήρα και είναι πραγματικά ότι καλύτερο έχω πάρει σε θήκη.

Κουμπώνει απίστευτα στο κινητό και το αγκαλιάζει ομοιόμορφα, προσφέροντας μεγάλη προστασία.

Θεωρώ ότι και το σχέδιό της ξεφεύγει κομματάκι από τα συνηθισμένα.

https://www.skroutz.gr/s/16340817/OEM-360-Full-Cover-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Pocophone-F1.html?from=favorites_popup

 

IMG-5723.jpg

 

IMG-5726.jpg

 

IMG-5725.jpg

 

Καλη η θηκη αλλα το wallpaper απο που το τσιμπησες??Πολυ καλο....:rolleyes:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...