Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πραγματικα καποιοι γραφετε απλα για να γραφετε.........δωστε 1000 ευρο για να εχετε 4+........ελεος ρε παιδια ελεος!!:blink:

Η συσκευη στα λεφτα που ζητα ειναι ποιημα.......τι γραφουμε τωρα!:D

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πολύ καλό σήμα εδώ που είμαι. (Χαλάνδρι)

 

Λοιπόν;

 

 

139d447f43e491914f70558b9a43346a.jpg

 

Φίλε αν παίζει σωστά το netmonster, τότε πρέπει να υποστηρίζει aggregation. Δείχνει ότι έχεις 1800+800 ταυτόχρονα.

Κάποιος που ξέρει αν δίνει σωστές ενδείξεις το netmonster χωρίς root?

O συμφορουμίτης akalos που το πρότεινε;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε αν παίζει σωστά το netmonster, τότε πρέπει να υποστηρίζει aggregation. Δείχνει ότι έχεις 1800+800 ταυτόχρονα.

Κάποιος που ξέρει αν δίνει σωστές ενδείξεις το netmonster χωρίς root?

O συμφορουμίτης akalos που το πρότεινε;

δεν χρειάζεται Root και όπως είπα δείχνει το δίκτυο και όχι αν το κινητό υποστηρίζει 4g+

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση.

Το εχς παραγγειλει απο Info και εγω αλλα εχουν μονο 128αρι...ψαχνω μηπως βρω 64αρι αλλιως θα παρω το 128αρι....

 

Όχι, το πρόλαβα στο τριήμερο που το έφερε το Mi Store. Το 6/128.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάζεται Root και όπως είπα δείχνει το δίκτυο και όχι αν το κινητό υποστηρίζει 4g+

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

 

 

 

Α μάλιστα. Τότε πάλι δεν έχουμε εικόνα για τη συσκευή.

Τελοσπαντων.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από σήμα στην Ελλάδα είναι κομπλέ? Κάτι διάβασα ότι σε μερικές χώρες δεν υποστηρίζει 4g. Ισχύει?
Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα. Τότε πάλι δεν έχουμε εικόνα για τη συσκευή.

Τελοσπαντων.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

φυσικά και έχεις εικόνα για την συσκευή

αν ζητήσεις δεδομένα και φύγει το 2cc

η και το 3cc ακομα,και το σηματακι παραμένει 4g

4g+ =ca,απλα πράγματα

έχω το rn5 και ξέρω ,το οποίο επίσης δεν υποστηρίζει 4g+ Παρ ολο που το γράφει στα σάιτ της infoquest

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Με data on.....

 

 

acbd291bbd63faeedd4022d47b6bcbc8.jpg

 

Ο σίγουρος τρόπος να το εξακριβώσεις είναι να κατεβάζεις ένα αρχείο και εκείνη τη στιγμή να πάρεις μέτρηση από το νετμονστέρ, επίσης μπορείς να κάνεις διαχωρισμό οθόνης να βλέπεις κάποιο βίντεο στο youtube και στην κάτω οθόνη να βλέπεις τις ενδείξεις του νετμόνστερ. Θα το δοκίμαζα ο ίδιος αλλά εδώ που είμαι μόνο η 1800 είναι διαθέσιμη.

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα forum σπεκολάγνων ψαγμένων μυστών, που οι μισοί λένε είναι ευτυχισμένοι με 3g και οι άλλοι μισοί με wifi, το 4g+ προκαλεί απλώς τον γέλωτα. Ο μυστικιστικός αριθμός που επικρατεί είναι 845 350 6. Αυτό αρκεί για τις στρατιές των Ορκς που απλώς θέλουν παράθεση σπεκς.

 

From the middle of nowhere to the center of everywhere.. through my Redmi Note 4

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Ο σίγουρος τρόπος να το εξακριβώσεις είναι να κατεβάζεις ένα αρχείο και εκείνη τη στιγμή να πάρεις μέτρηση από το νετμονστέρ, επίσης μπορείς να κάνεις διαχωρισμό οθόνης να βλέπεις κάποιο βίντεο στο youtube και στην κάτω οθόνη να βλέπεις τις ενδείξεις του νετμόνστερ. Θα το δοκίμαζα ο ίδιος αλλά εδώ που είμαι μόνο η 1800 είναι διαθέσιμη.

δεν χρειάζεται σου δείχνει πάνω στην μπάρα τι έχεις την ώρα που βλέπεις το video

αν είναι σε μια μπάντα σου δείχνει τα

xxx MHz,διαφορετικά 2cc κτλ

κοιτάξτε στα settings και ενεργοποίησε το

προσωπικά μόνο σε κινεζικές ρομ έχω δει 4g +

σε global όλοι παραπονιούνται,βέβαια υπάρχει ένα καλό σε όλα αυτά

τα 4g+ τρώει μπαταρία,και μάλιστα αρκετά αν δεν έχεις καλό σήμα.

οπότε .....

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο, υποστηρίζει σε δίκτυο Cosmote VoLTE και VoWiFi;;;
Όχι. Τις υποστηριζόμενες συσκευές τις βλέπεις στο site της Cosmote.

 

From the middle of nowhere to the center of everywhere.. through my Redmi Note 4

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Τις υποστηριζόμενες συσκευές τις βλέπεις στο site της Cosmote.

 

From the middle of nowhere to the center of everywhere.. through my Redmi Note 4

 

Ναι τις ειδα τις υποστηριζομενες συσκευες στο site της Cosmote. Ειπα απλα μηπως επαιζαν οι υπηρεσιες....

Για εμενα η ελλειψη VoWiFi ειναι μεγαλο μειον.....Τοσο στο γραφειο οσο και στο χωριο (οταν παω) το VoWiFi με εχει βολεψει απιστευτα.....Ειδικα στο χωριο δεν εχει καθολου σημα η Cosmote και φετος που εβαλα WiFi επαιζε καμπανα το VoWiFi.

Μαλλον θα προσπερασω....

 

Παρολαυτα θα κανω ενα τηλεφωνο στην COsmote να δω μηπως το F1 ειναι να μπει και αυτο στις συμβατες συσκευες.

 

Edit: Μιλησα με Cosmote. Προς το παρον δεν εχουν καμια συσκευη XIaomi που να υποσρτηριζει τις υπηρεσιες VoLTE/VoWiFi. Περιμενω να μαθω και απο ενα φιλο μεσα στην Cosmote να παιζει να ερθει καποια υποστηριξη το επομενο διαστημα. Μολις μαθω θα ενημερωσω.

Edited by asikis
Link to comment
Share on other sites

Σε ένα forum σπεκολάγνων ψαγμένων μυστών, που οι μισοί λένε είναι ευτυχισμένοι με 3g και οι άλλοι μισοί με wifi, το 4g+ προκαλεί απλώς τον γέλωτα. Ο μυστικιστικός αριθμός που επικρατεί είναι 845 350 6. Αυτό αρκεί για τις στρατιές των Ορκς που απλώς θέλουν παράθεση σπεκς.

 

error 404.... Νόημα δεν βρέθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στη pocoπαρεα,ειμαι ετοιμος να προχωρησω στη παραγγελια του poco απλα θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με τη καμερα.εχω ενα g4 3χρονια κ θελω ν αναβαθμιστω,σιγουρα απο μπαταρια κ αποδοση το poco ειναι τουμπανο,στη καμερα ομως θα εχω τουλαχιστον την ιδια ποιοτητα με το g4;;;
Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια της προηγουμενης συζητησης:

Έστειλα ένα email στην Xiaomi Greece για την υποστήριξη 4G+ από τη συσκευή και μου απάντησαν το εξής.

 

b93ba83017dec5d8d942c1c9e0ee2114.jpg

 

Αν και δεν το γράφουν με σαφήνεια, πιθανολογώ πως οι συσκευές που εισάγονται από την info υποστηρίζουν 4G+.

Σε διαφορετική περίπτωση...θα γίνει πανικός από καταγγελίες για ψευδή διαφήμιση χαρακτηριστικών και απάτη καταναλωτών.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν το γράφουν με σαφήνεια, πιθανολογώ πως οι συσκευές που εισάγονται από την info υποστηρίζουν 4G+.

Σε διαφορετική περίπτωση...θα γίνει πανικός από καταγγελίες για ψευδή διαφήμιση χαρακτηριστικών και απάτη καταναλωτών.

 

Σιγά μη κλείσει και η infoquest.

Για όσους καίγονται τόσο με το 4g+ φαντάζομαι οτι έχουν τερματίσει την ταχύτητα του απλού 4g και χρειάζονται παραπάνω.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Σιγά μη κλείσει και η infoquest.

Για όσους καίγονται τόσο με το 4g+ φαντάζομαι οτι έχουν τερματίσει την ταχύτητα του απλού 4g και χρειάζονται παραπάνω.

 

1. Για δες τα πρόστιμα που παίζουν εδώ. http://www.efpolis.gr/el/ggk-dioikitika-prostima.html και http://www.efpolis.gr/el/ggk-deltia-typou/2018-.html Το e-toolsmarket πχ έφαγε 75000 ευρώ πρόστιμο μετά από πολλές καταγγελίες.

Φαντάσου να πέσουν καταγγελίες από εκατοντάδες ή χιλιάδες για ψευδή διαφήμιση προϊόντος...

Δεν ξέρω για εσένα, αλλά αν ήμουν η InfoQuest δεν θα ήθελα να πληρώνω πενταψήφια πρόστιμα στο Κράτος για ένα σηματάκι 4G+.

 

2. Δεν μας ενδιαφέρει η μέγιστη ταχύτητα φυσικά, αλλά η υψηλότερη δυνατή ελάχιστη ταχύτητα σε δύσκολες συνθήκες. Πυρηνική φυσική, ε;

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

Πολύ θα ήθελα το "ψείρισμα" και η αναζήτηση για πρόστιμα να γίνεται και στις "premium" συσκευές των 800€+...... :rolleyes:

 

Για να μη γράψω τι θα έπρεπε "κάποιοι" να κάνουν, σε συσκευές των 1500€....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πολύ θα ήθελα το "ψείρισμα" και η αναζήτηση για πρόστιμα να γίνεται και στις "premium" συσκευές των 800€+...... :rolleyes:

 

Για να μη γράψω τι θα έπρεπε "κάποιοι" να κάνουν, σε συσκευές των 1500€....

 

E αν υπάρχει παραπλάνηση, δεν θα μας νοιάξει αν κάνει 100 ευρώ ή 1500 ευρώ.

Εκτός αν θεωρείς πως σε χαμηλές τιμές δεν μας πειράζει αν μας τα λένε λίγο φλου....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...