Jump to content

[Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακόμα κι αν κάνεις επαναφορά η συσκευή σου δεν διαγράφεται από τον λογαριασμό σου στην google. Πρέπει να το κάνεις από desktop διαφορετικά η συσκευή δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί από άλλον. Η διαγραφή είναι και προϋπόθεση του trade in αν διάβασα καλά τους όρους κάπου. Επαναφορά κάνε και μπροστά τους όταν σου πούνε ότι την παίρνουν τη συσκευή.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 579
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα πηγα στην Cyta σημερα και ρωτησα ποτε θα φερουν την συσκευη μου ειπαν οτι την παρασκευη θα την φερουν και θα την δινουν στους πελατους λογικα απο την παρασκευη επειδη αν την δινουν απο σαββατο που ναι μιση μερα εργασιμη τοτε θα το αναβαλουν για την δευτερα αρα θα παει για ολους δευτερα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα κι αν κάνεις επαναφορά η συσκευή σου δεν διαγράφεται από τον λογαριασμό σου στην google. Πρέπει να το κάνεις από desktop διαφορετικά η συσκευή δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί από άλλον. Η διαγραφή είναι και προϋπόθεση του trade in αν διάβασα καλά τους όρους κάπου. Επαναφορά κάνε και μπροστά τους όταν σου πούνε ότι την παίρνουν τη συσκευή.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Μπορείς να την διαγραφείς μέσα από τις ρυθμίσεις... Εγώ όποτε αλλάζω συσκευή μπαίνω στις ρυθμίσειςκαι σβήνω την συσκευή... Μάλιστα έχω πουλήσει συσκευή και δεν την έχω διαγράψει από τον λογαριασμό μου, και πότε δεν έχει δημιουργηθεί πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Μου τηλεφώνησαν σήμερα από το Πλαίσιο να μου επιβεβαιώσουν την προπαραγγελία και να με ενημερώσουν ότι η συσκευή θα είναι διαθέσιμη την Παρασκευή. Επίσης, μίλησα στο fb με τη Samsung και μου είπαν ότι και η έκδοση 8/512 αναμένεται να κυκλοφορήσει πολύ σύντομα στην Ελλάδα και ότι και για αυτή θα ισχύσει το trade in. Είμαι σε δίλημμα. Αν μπορέσω και κρατηθώ την Παρασκευή μάλλον θα περιμένω για την 8/512 έκδοση.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Μου τηλεφώνησαν σήμερα από το Πλαίσιο να μου επιβεβαιώσουν την προπαραγγελία και να με ενημερώσουν ότι η συσκευή θα είναι διαθέσιμη την Παρασκευή. Επίσης, μίλησα στο fb με τη Samsung και μου είπαν ότι και η έκδοση 8/512 αναμένεται να κυκλοφορήσει πολύ σύντομα στην Ελλάδα και ότι και για αυτή θα ισχύσει το trade in. Είμαι σε δίλημμα. Αν μπορέσω και κρατηθώ την Παρασκευή μάλλον θα περιμένω για την 8/512 έκδοση.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Κοίτα αν μπορείς να ανταπεξέλθει οικονομικά για το 8/512 Θα σου πρότεινα να περιμένεις...Φυσικά παίζει ρόλο και τι εννοούν με το πολύ σύντομα...

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Μου τηλεφώνησαν σήμερα από το Πλαίσιο να μου επιβεβαιώσουν την προπαραγγελία και να με ενημερώσουν ότι η συσκευή θα είναι διαθέσιμη την Παρασκευή. Επίσης, μίλησα στο fb με τη Samsung και μου είπαν ότι και η έκδοση 8/512 αναμένεται να κυκλοφορήσει πολύ σύντομα στην Ελλάδα και ότι και για αυτή θα ισχύσει το trade in. Είμαι σε δίλημμα. Αν μπορέσω και κρατηθώ την Παρασκευή μάλλον θα περιμένω για την 8/512 έκδοση.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Και εγω μίλησα με πλαίσιο σήμερα και μου είπαν οτι η προπαραγγελια μου θα φύγει κανονικά στην ερώτηση μου για τα 8gb

δεν ήξεραν τίποτα ακομα.

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Το ελπιζω να υπαρχει το αντιστοιχο trade in με bonus επιστροφης για το note 8 για την εκδοση 512

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα και παρεδωσα στο Mediamarkt το Νοτε 8 κανανε ενα τυπικο ελεχγο της συσκευης ( το δικο μου ητανε αψογο αφου το προσεχα πολυ) και με το που τελειωσε με τα χαρτια το εκανα εγω επαναφορα απο της ρυθμισεις αφου εβγαλα τον λογαριασμο Google πρωτα. Στα 550 η προσφορα και κρατησανε μονο την συσκευη.Κουτι και παρελκομενα τα εχω κρατησει ολα εγω.
Link to comment
Share on other sites

Παρέδωσες και παρέλαβες το 9;η το περιμένεις; σήμερα μου ήρθε email από τα public ότι θα παραλάβουν αυτοί 24 και θα αρχίσουν να δίνουν από της 25. Καλά κρασιά..

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Πόσο λυπάμαι που θα τους δώσω trade in το Ν8 μου, δυο εβδομάδων ολοκαίνουριο, δεν λέγεται ...

Any way, από που είναι καλύτερα να το πάρουμε; τι λέτε?

 

 

ps

το καλό είναι που κρατάμε όλα τα παρελκόμενα.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Παρέδωσες και παρέλαβες το 9;η το περιμένεις; σήμερα μου ήρθε email από τα public ότι θα παραλάβουν αυτοί 24 και θα αρχίσουν να δίνουν από της 25. Καλά κρασιά..

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Αν εννοεις εμενα οχι φιλε μου δεν παρελαβα ακομη.Στο mediamarkt περιμενουν το 9 την Παρασκευη και ελπιζω να παραλαβω τοτε.Αλλιως μου ειπανε απο Δευτερα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το δικό μου ήρθε στον γερμανό θα παραλάβω 24 Παρασκευή με πήραν σήμερα πιο μπροστά Όχι μου είπαν τεσπα
Samsung Galaxy Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Λες και τζάμπα θα μας τα δώσουν.. Ότι να ναι, προβλέπω αναμονή αλλά και τι να κάνουμε.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Πόσο λυπάμαι που θα τους δώσω trade in το Ν8 μου, δυο εβδομάδων ολοκαίνουριο, δεν λέγεται ...

Any way, από που είναι καλύτερα να το πάρουμε; τι λέτε?

 

 

ps

το καλό είναι που κρατάμε όλα τα παρελκόμενα.

Πάντως και στο Πλαίσιο στην Κηφισιά και στο Media Markt στο Μαρούσι που πέρασα σήμερα τα θέλουν τα παρελκόμενα. Έτσι μου είπαν.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις παραγγελία ηλεκτρονικά ισχύει το trade in, Ή πρέπει να πας από το κατάστημα,

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα εμενα μου ειπαν απο την Cyta οτι θα τους ενημερωση η samsung ποτε θα παραλαβουν τις συσκευες και ποτε θα τις διανεμους στους πελατες της Cyta οποτε ειμαι σε αναμονη αλλα λογικα θα το παρω θελω να πιστευω 25 ή 27 με 28 του Αυγουστου.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Αρα το πιο λίγο ποσό, όσον αφορά για ανταλλαγή με το Galaxy note 8, δίνει το Public στα 450€ και το πιο πολύ το Media Markt στα 550€ σωστά;

Προσπαθώ να δω αν λένε σε όλους το ίδιο ή διαφορετικά...

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Αρα το πιο λίγο ποσό, όσον αφορά για ανταλλαγή με το Galaxy note 8, δίνει το Public στα 450€ και το πιο πολύ το Media Markt στα 550€ σωστά;

Προσπαθώ να δω αν λένε σε όλους το ίδιο ή διαφορετικά...

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Σωστά. Επίσης Πλαίσιο δίνει 550€.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όλοι σε μαύρο το περιμένετε???

Γιατί εγώ που έψαξα σε μπλε, σχεδόν όλοι (τα μεγάλα γνωστά μαγαζιά) δεν ξέρανε να μου πούνε ημέρα παράδοσης, έχουμε κανένα άλλο νέο??

 

Στάλθηκε από το SM-N930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όλοι σε μαύρο το περιμένετε???

Γιατί εγώ που έψαξα σε μπλε, σχεδόν όλοι (τα μεγάλα γνωστά μαγαζιά) δεν ξέρανε να μου πούνε ημέρα παράδοσης, έχουμε κανένα άλλο νέο??

 

Στάλθηκε από το SM-N930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγω το πηρα σε μπλε.μου ηρθε mail απο public σημερα πως θα ειμαι απο τους πρωτους που θα παραλαβουν στις 24/8 οπου ειναι και η εναρξη διαθεσης.φυσικα εγω ειμα Λαμια οποτε ελπιζω να παραλαβω Παρασκευη και οχι αργοτερα.αν και εκανα παραγγελια αμεσως μετα την παρουσιαση του N9

“Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η ημερομηνία της επίσημης κυκλοφορίας είναι η Παρασκευή 24 Αυγούστου και θα είστε ανάμεσα στους πρώτους που θα το αποκτήσουν!”(ενα μερος του mail.)

Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το πηρα σε μπλε.μου ηρθε mail απο public σημερα πως θα ειμαι απο τους πρωτους που θα παραλαβουν στις 24/8 οπου ειναι και η εναρξη διαθεσης.φυσικα εγω ειμα Λαμια οποτε ελπιζω να παραλαβω Παρασκευη και οχι αργοτερα.αν και εκανα παραγγελια αμεσως μετα την παρουσιαση του N9

“Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η ημερομηνία της επίσημης κυκλοφορίας είναι η Παρασκευή 24 Αυγούστου και θα είστε ανάμεσα στους πρώτους που θα το αποκτήσουν!”(ενα μερος του mail.)

Μάλιστα οκ μάλλον άργησα αρκετά να κάνω παραγγελία πάντως ο Κοτσόβολος μου είπε σήμερα είδη θα είχαν σε μαύρο χρώμα κάποια κομμάτια για διάθεση.

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Εάν έχει κάποιος κανένα νέο για το μπλε χρώμα και θέλει ας μας ειδοποίηση.....

 

Στάλθηκε από το SM-N930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω προπαραγγείλει το μπλε από το Πλαίσιο και μου επιβεβαίωσαν ότι θα παραδοθεί την Παρασκευή στην Κηφισιά. Επειδή αποφάσισα να περιμένω για την 8/512 δεν θα το πάρω. Αν γίνεται και θέλει κάποιος φίλος ας μου στείλει pm μήπως μπορεί να το πάρει.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα και παρεδωσα στο Mediamarkt το Νοτε 8 κανανε ενα τυπικο ελεχγο της συσκευης ( το δικο μου ητανε αψογο αφου το προσεχα πολυ) και με το που τελειωσε με τα χαρτια το εκανα εγω επαναφορα απο της ρυθμισεις αφου εβγαλα τον λογαριασμο Google πρωτα. Στα 550 η προσφορα και κρατησανε μονο την συσκευη.Κουτι και παρελκομενα τα εχω κρατησει ολα εγω.

Δεν κατάλαβα γιατί έδωσες το note 8 δύο μέρες πριν και όχι χέρι με χέρι;;; αν την Παρασκευή σου πούνε ξέρετε έτυχε κάτι και δεν έχουμε πολλά κομμάτια και μπλα μπλα (εύχομαι να μην σου συμβεί φυσικά), τι θα κάνεις;;; δεν θα μπορείς να το πάρεις και από αλλού αφού δεν θα έχεις το note 8...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι το πήρε χτες (παρέλαβε το κατάστημα χτες) και σήμερα το έχει στα χέρια του. Περιμένω να μάθω εντυπώσεις
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών της Vodafone, και δεν ξέρανε τπτ για το πρόγραμμα αντικαταστήσης συσκευης,μιλησα και με ένα κατάστημα στο κέντρο της Αθήνας, τα ίδια μου είπανε και αυτοί... Φυσικά μου εξήγησε η κοπέλα που μίλησα ότι ακόμα δεν έχουν καμία ενημέρωση επειδή δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα η συσκευή... Φυσικά πιστεύω πως και η Vodafone θα συμμετέχει, και να δίνει για το Ν8 το ίδιο ποσό με τα άλλα καταστήματα...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 9] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...