Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χειροκίνητα κι εμένα. Χθες έσκασε και σε s9+ φίλου. Παίδιά θέλει factory reset μετά την εγκατάσταση? Βαριέμαι να τα ξανά βάλω όλα από την αρχή!
Link to comment
Share on other sites

Χειροκίνητα κι εμένα. Χθες έσκασε και σε s9+ φίλου. Παίδιά θέλει factory reset μετά την εγκατάσταση? Βαριέμαι να τα ξανά βάλω όλα από την αρχή!
Δεν είναι αναγκαίο αλλά φυσικά και προτείνεται.

 

την περασα, και μου εχει βγαλει επανω δεξια στις ειδοποιησεις το συμβολο που μετραει βηματα του samsung health πως φευγει ξερετε;

 

Μέσα από τις ρυθμίσεις ειδοποιήσεων της εφαρμογής.

 

Sent from Note 9 while ruling the world from my toilet.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικη η Pie! Δώστε ασφαλές feedback να δούμε τι παίζει γιατί διαβάζω ανάμεικτα συναισθήματα.

 

Galaxy Note9 & Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και σε μενα σημερα, Ιταλικο..αλλα θα τη βαλω σε κανα μηνα μια και καλη, αφου μου πειτε ολοι οτι παιζει αριστα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και σε μενα σημερα, Ιταλικο..αλλα θα τη βαλω σε κανα μηνα μια και καλη, αφου μου πειτε ολοι οτι παιζει αριστα
Βαλτην ρε. Αφού είσαι beta tester ουτως ή άλλως, να μας πεις τι λέει. :p

 

Galaxy Note9 & Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει εναλλακτικη του fb που να εχει ενσωματωμενο messenger που να κανει βιντεοκληση?ας ειναι και με πληρωμη δεν με πειραζει αρκει να λειτουργει χωρις προβληματα,οσους δοκιμασα απο το playstore η δεν δουλευανε η θελανε εχτρα εφαρμογη
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σέρνεται! θα το αφήσω λίγες μέρες κι αν δεν στρώσει θα κάνω reset.
Πάρε backup τα αρχεία σου και κάνε επαναφορά εργοστασιακων, μην περιμένεις. Μόνο έτσι θα στρώσει

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Σε όσους ήρθε η νέα εκδοσή , διορθώθηκε το πρόβλημα όταν έχεις gestures και πας να γράψεις με samsung kayboard να μην αφήνει το μεγάλο κενό στο κάτω μέρος?
Link to comment
Share on other sites

Σε όσους ήρθε η νέα εκδοσή , διορθώθηκε το πρόβλημα όταν έχεις gestures και πας να γράψεις με samsung kayboard να μην αφήνει το μεγάλο κενό στο κάτω μέρος?
Έχει αναφερθεί ξανά, δεν είναι πρόβλημα, είναι χαρακτηριστικό της one ui, έτσι ώστε να είναι πιο βολικό στο χρήστη (όπως λέγεται).

 

Sent from Note 9 while ruling the world from my toilet.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους ήρθε η νέα εκδοσή , διορθώθηκε το πρόβλημα όταν έχεις gestures και πας να γράψεις με samsung kayboard να μην αφήνει το μεγάλο κενό στο κάτω μέρος?

Όχι είναι από Το one ui Αυτό και δεν θα αλλάξει Γιατί είναι για να είναι στο ύψος του αντίχειρα είναι καλύτερο Έτσι το πληκτρολόγιο σε αυτό το ύψος

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί ξανά, δεν είναι πρόβλημα, είναι χαρακτηριστικό της one ui, έτσι ώστε να είναι πιο βολικό στο χρήστη (όπως λέγεται).

 

Sent from Note 9 while ruling the world from my toilet.

 

:angry::angry::angry:

Ααααα ΟΚ ... ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε ota για την 9 eur και κατεβαζω

 

Ήρθε η pie σε EUR csc κατεβάζω τώρα.. 1592,22 mb

Είχε δίκιο ο @τιψ2018 πιο πάνω που είπε για 1 Φεβρουαρίου

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ήρθε η pie

 

Ηρθε σε εμενα επιτελους

.λογικα ολοι απο κωτσοβολο public κτλ την παιρνουν τωρα.καντε μια αναζητηση

http://i67.tinypic.com/244d5jp.jpg

Και σε μενα ηρθε !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ πιο ωραια τα μενου στην 9ρα.εκανα hard reset και να δουμε πως θα παει και απο μπαταρια.ετσι και αλλιως 3 εφαρμογες εχω παντα facebook messenger whatsup cosmote.

Καλοριζικη σε ολους μας :)

http://i64.tinypic.com/106d8yb.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλε μου.

ειναι μια λειτουργια που υπαρχει στη λιστα κλησεων και μολις το στησεις το κινητο σου χτυπαει αν θες να την ενεργοποιησεις, λεγεται στα ελληνικα: αρ. καλουντος και προστ. απο ανεπιθ.

Ετσι φαινεται και οταν σε καλουν κυριως απο εταιρειες αντι να λεει πχ Αθηνα/πειραιας/σαλαμινα που λενε συνηθως, σου λεει ποιος ειναι αν ειναι καταχωρημενος στους καταλογους κλπ.

μου εχει φανει χρησιμο αρκετες φορες, ειτε για να αποφυγω κληση, πχ προσφορες κλπ ειτε για να απαντησω, που περιμενα κληση αντιστοιχη.

 

Ποτέ χάνεται η λειτουργία αυτή άμα κάνεις επανεκκίνηση η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και εδώ η αναβάθμιση...

 

Το θέμα είναι πως ακόμα δεν ξέρω εάν αξίζει να γίνει και να χάσω την ηχογράφηση κλήσης...

 

Από την άλλη είναι καλή φάση να είσαι στην τελευταία έκδοση... Σίγουρα θα έχει να δώσει κάτι στην εμπειρία χρήσης του κινητού που έτσι και αλλιώς είναι σούπερ...

Link to comment
Share on other sites

Επειδη βλεπω πολλα ατομα δεν κανουν την αναβαθμιση λογω της ηχογραφησης,η ηχογραφηση δεν ειναι παρανομη γενικα αν δεν γνωριζει ο αλλος οτι τον ηχογραφεις;ποια ειναι η χρησιμοτητα της αναρωτιεμαι.
Link to comment
Share on other sites

Να φανταστώ ότι σε όσους ήρθε σήμερα, είστε σε Vodafone / Wind κτλ και όχι σε Cosmote ?

εγω cosmote και μου ηρθε

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδη βλεπω πολλα ατομα δεν κανουν την αναβαθμιση λογω της ηχογραφησης,η ηχογραφηση δεν ειναι παρανομη γενικα αν δεν γνωριζει ο αλλος οτι τον ηχογραφεις;ποια ειναι η χρησιμοτητα της αναρωτιεμαι.

ελα μου ντε απορω και εγω

ουτε πειστηριο ειναι και ειναι και παρανομο

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδιά που είμαι με csc COS (από Γερμανό) γιατί δεν έρχετε ακόμα??? Εσάς που λέτε ότι σας ήρθε σε cosmote μήπως απλά έχετε κάρτα cosmote μέσα και η συσκευή είναι με csc EUR??

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως ετσι είναι τουλάχιστον το δικο μου από Κωτσοβολο

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

Επειδη βλεπω πολλα ατομα δεν κανουν την αναβαθμιση λογω της ηχογραφησης,η ηχογραφηση δεν ειναι παρανομη γενικα αν δεν γνωριζει ο αλλος οτι τον ηχογραφεις;ποια ειναι η χρησιμοτητα της αναρωτιεμαι.

 

 

Με τις ******ες που ακούμε όλη μέρα στην δουλειά μας και πολλές ακόμη και από γνωστούς και συγγενείς έχει χρειαστεί πολλές φορές να αποδείξω ότι δεν είναι τα πράγματα έτσι όπως μεταφέρθηκαν...

 

Πχ παραγγελία δίνεις.. Έρχονται όλα λάθος.. Του λες άκου τί μλκς είσαι...

Link to comment
Share on other sites

Επειδη βλεπω πολλα ατομα δεν κανουν την αναβαθμιση λογω της ηχογραφησης,η ηχογραφηση δεν ειναι παρανομη γενικα αν δεν γνωριζει ο αλλος οτι τον ηχογραφεις;ποια ειναι η χρησιμοτητα της αναρωτιεμαι.
Υπάρχει κι άλλος λόγος που δεν έχει να κάνει με τον νόμο αλλά με την ευκολία του χρήστη.

Εγώ π.χ. το χρησιμοποιώ καθημερινά λόγω δουλειάς, οδηγώντας τις σημειώσεις που δεν μπορώ να κρατήσω, απλά μετά τις ακούω.

Δεν θα πάω κανέναν στο δικαστήριο με αυτό

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...