Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δεν έχεις πρόβλημα που είναι μεγάλο γιατί είναι, νομίζω πως αξίζει.
Εκτός από μέγεθος οθόνης;;

Τι άλλο έχει καλύτερο;;

Πιστεύω μπαταρία όχι, γιατί το 5 έχει τέρας

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από μέγεθος οθόνης;;

Τι άλλο έχει καλύτερο;;

Πιστεύω μπαταρία όχι, γιατί το 5 έχει τέρας

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Και όμως κατά πασα πιθανότητα από αυτά που έχω δει και από την εμπειρία μου σε προηγούμενο mi max, θα είναι ακόμα πιο τέρας. Αλλά ομολογώ ότι το μέγεθος κάποια στιγμή κουρασε, δεν αποκλείω να πάω ξανά σε τέτοια μεγέθη όμως αν θα πάω θα είναι το Honor Note 10.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από μέγεθος οθόνης;;

Τι άλλο έχει καλύτερο;;

Πιστεύω μπαταρία όχι, γιατί το 5 έχει τέρας

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Επειδή δεν έχω το 5 αλλά είχα όλα τα προηγούμενα mi max 1+2 δε νομίζω ότι υπήρχε άλλο xiaomi με τέτοια αυτονομία. Επειδή έχεις αμφιβολία για την μπαταρία του.

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά την μπαταρία, έχει εδώ σύγκριση με το Redmi Note 5 AI

Ωρε το έσκισε... Τώρα μένει να το δούμε στο χέρι, μόλις το φέρει κάποιος

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το Μax 3 ειναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ κινητο της Xiaomi με την ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ μπαταρια και αυτονομια , σωστα ? Δεν νομιζω να υπαρχει καποιο αλλο ή παρομοιο . Εκτος και αν κανω λαθος . Μπορειτε να μου πειτε αν ξερετε ?
Link to comment
Share on other sites

Το Μax 3 ειναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ κινητο της Xiaomi με την ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ μπαταρια και αυτονομια , σωστα ? Δεν νομιζω να υπαρχει καποιο αλλο ή παρομοιο . Εκτος και αν κανω λαθος . Μπορειτε να μου πειτε αν ξερετε ?
Φίλε snapdragon 636 και 5.500mah θα ρίξουν σαγόνια,ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει η συσκευή και δεν έχουμε δει τίποτα.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παντως τις πωλησεις και την επιτυχια που εχουν αλλες συσκευες της Xiaomi , (Note 5 και αλλες) , ΔΕΝ θα εχει το Μax 3 , λογω ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ , οσο αξιολογο και να ειναι το Max 3 .

 

Πιστευω να συμφωνειτε μαζι μου .

Link to comment
Share on other sites

Παντως τις πωλησεις και την επιτυχια που εχουν αλλες συσκευες της Xiaomi , (Note 5 και αλλες) , ΔΕΝ θα εχει το Μax 3 , λογω ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ , οσο αξιολογο και να ειναι το Max 3 .

 

Πιστευω να συμφωνειτε μαζι μου .

 

Πάντως οι τάσεις στα high-end κινητά δείχνουν ότι ακόμα δεν έχουμε πιάσει ταβάνι στο μέγεθος της οθόνης, οπότε οι διαστάσεις του Mi Max 3 μπορεί να μην ξενίζουν πλέον όσο θα ξένιζαν πχ οι διαστάσεις του Mi Max 2 όταν αυτό ανακοινώθηκε...

Edited by odontiatros1986

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Παντως τις πωλησεις και την επιτυχια που εχουν αλλες συσκευες της Xiaomi , (Note 5 και αλλες) , ΔΕΝ θα εχει το Μax 3 , λογω ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ , οσο αξιολογο και να ειναι το Max 3 .

 

Πιστευω να συμφωνειτε μαζι μου .

Από την στιγμή που είναι λίγο πιο μαζεμένο απο το mi max 2 για μένα είναι μια χαρά,το lg v30 που έχω τώρα μου φαίνεται λίγο μικρό στις 6 ίντσες..

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περιμέναμε τη global έκδοση στις 24 Αυγούστου, δυστυχώς δε συνέβη κάτι τέτοιο. Δεν υπάρχει διαθέσιμο σχεδόν πουθενά. Μάλλον θα αργήσουμε πολύ να το δούμε :(

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Καπου διάβασα οτι θα κυκλοφορήσει το μπλε σε 2 μέρες και το thread ηταν απο την Τετάρτη.

Ας βγει η global να τελειώνουμε.

Απο την άλλη το ακριβότερο mi mix 3 ποτέ το περιμένουμε και τι οθόνη λέτε να έχει αυτή την φορά?

Link to comment
Share on other sites

Καπου διάβασα οτι θα κυκλοφορήσει το μπλε σε 2 μέρες και το thread ηταν απο την Τετάρτη.

Ας βγει η global να τελειώνουμε.

Απο την άλλη το ακριβότερο mi mix 3 ποτέ το περιμένουμε και τι οθόνη λέτε να έχει αυτή την φορά?

Mi mix 3 περιμένω να δω και εγώ, από τις πρώτες διαρροές φαίνεται να πηγαίνει σε amoled. Σε μεγάλο μεγεθος, εγώ περιμένω να δω αν θα βγει global το Honor note 10, τηλεφωναρα, amoled 6.9, πολύ καλές κάμερες, δυνατός επεξεργαστής, NFC που με ενδιαφέρει, 5000 μπαταρία και πανέμορφο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου εφτασε Γερμανια χθες ξημερωματα και το αναμενω. Ξερει κανεις ποια ειναι η διαδικασια για να φλασαρουμε αλλη rom? (οταν με το καλο βγει η global)
Link to comment
Share on other sites

Mi mix 3 περιμένω να δω και εγώ, από τις πρώτες διαρροές φαίνεται να πηγαίνει σε amoled. Σε μεγάλο μεγεθος, εγώ περιμένω να δω αν θα βγει global το Honor note 10, τηλεφωναρα, amoled 6.9, πολύ καλές κάμερες, δυνατός επεξεργαστής, NFC που με ενδιαφέρει, 5000 μπαταρία και πανέμορφο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χωρίς την Β20.....

Εκτός και αν κάτι άλλαξε...

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς την Β20.....

Εκτός και αν κάτι άλλαξε...

Φαντάζομαι αναφέρεσαι στο Honor, δεν αποκλείεται γιατί η έκδοση που κυκλοφορεί δεν είναι η global, αν ανακοινωθεί global προς τα τέλη του μήνα, θα την έχει.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το περιμένω στα 245€ τελική τιμή μαζί με priority air από Banggood :D
Στα 237 το πήρα και εγώ σημερα με prioriry bangood....ξέρεις πότε θα ξεκινήσουν να στέλνουν?γιατί γράφει pre-order επίσης λέει global έκδοση σωστά?

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι αναφέρεσαι στο Honor, δεν αποκλείεται γιατί η έκδοση που κυκλοφορεί δεν είναι η global, αν ανακοινωθεί global προς τα τέλη του μήνα, θα την έχει.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι στο Honor

Aν πάρει Β20 είναι το επόμενο Κινητο μου...

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Mi Max 3 review - GSMArena.com

Καλές κριτικές γενικά.

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το είδα και εγω το honor να σας πω έπαθα πλάκα!

Με την τιμή όμως?

Πόσο μπορεί να κάνει?

Άλλη κατηγορια, δεν μιλάμε για mid-range smartophone αλλά για ναυαρχίδα. Στην Κίνα ξεκινάει από 350€ περίπου για την έκδοση 6/64gb, 400€ 6/128gb και 450 για 8/128gb. Λένε ότι μάλλον θα ανακοινωθεί επίσημα η global έκδοση τέλη του μήνα. Το phantom blue είναι πανέμορφο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν κανετε λιγη χρονικη υπομονη μεχρι τα Χριστουγεννα , θα το εχει φερει και η Info Quest στην Ελλαδα με την Global Version , υποστηριζοντας ετσι και τις (3) ελληνικες μπαντες . Και εγω το θελω σημερα κιολας , αλλα πρεπει να περιμενω αναγκαστικα .

 

Λιγη υπομονη λοιπον και θα την χαρουμε ολοι την συσκευη .

Link to comment
Share on other sites

Αν κανετε λιγη χρονικη υπομονη μεχρι τα Χριστουγεννα , θα το εχει φερει και η Info Quest στην Ελλαδα με την Global Version , υποστηριζοντας ετσι και τις (3) ελληνικες μπαντες.

Οι μπάντες υποστηρίζονται ούτως ή άλλως και στην κινέζικη έκδοση του κινητού. Απλώς με την κινέζικη έκδοση πρέπει να μπλέξεις με ξεκλείδωμα bootloader και φλασάρισμα εάν θες να βάλεις την global ROM.

 

Σε λίγες μέρες θα ανακοινωθεί και το Honor 8X Max, οπότε όσοι δεν βιάζονται ας περιμένουν να δουν και αυτό.

Edited by panospc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...