Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι στενότερο του mi max 3 αλλά και πάλι σε σχέση με όλα τα "μεγάλα" τωρινά τηλέφωνα που κυμαίνονται στα 75-77 mm πλάτος, μια χαρά είναι αυτό ακόμη στα 85μιση. Επίσης η μπαταρία είναι 5.000 mAh, όχι 4. Αυτό που το καίει για εμένα είναι η τιμή του. 680€ είναι πολλά για αυτά που προσφέρει. Μιλάω για Skroutz τιμές.

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως δεν τίθεται θέμα σύγκρισης με το mi Max 3, καλύτερη και μεγαλύτερη οθόνη, καλύτερος επεξεργαστής, 5G (που είναι η επερχόμενη τεχνολογία), NFC, καλύτερη κάμερα, διπλάσια RAM, διπλάσια εσωτερική μνήμη. E δεν τα αξίζει τα 2X + χρήματα που ζητάει ? Λεω εγώ τώρα.... Και κλείνω το offtopic :) Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς και τα αξίζει και είναι μονόδρομος για εμάς με το Mi Max3.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ειδα οτι δυσκολα πλεον βρισκει καποιος την Global εκδοση και Ελληνικο της Infoquest πλεον δεν υπαρχει πουθενα.

Εγω που εχω ενα σφραγισμενο της Infoquest να το βαλω δημοπρασια; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ειδα οτι δυσκολα πλεον βρισκει καποιος την Global εκδοση και Ελληνικο της Infoquest πλεον δεν υπαρχει πουθενα.

Εγω που εχω ενα σφραγισμενο της Infoquest να το βαλω δημοπρασια; :lol:

Μιλας για το mi Max 3, έτσι ? Καλα κανεις φιλε :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Ειδα οτι δυσκολα πλεον βρισκει καποιος την Global εκδοση και Ελληνικο της Infoquest πλεον δεν υπαρχει πουθενα.

 

Εγω που εχω ενα σφραγισμενο της Infoquest να το βαλω δημοπρασια; :lol:

Αν έχεις προσέξει στα μηνύματά μου πιο πισω, ενδιαφέρομαι να το πάρω. Αν θες, κανονίζουμε κάτι.

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις προσέξει στα μηνύματά μου πιο πισω, ενδιαφέρομαι να το πάρω. Αν θες, κανονίζουμε κάτι.

 

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχεις pm .............

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Κλασικός παρτάκιας, μπαίνω στο φόρουμ όταν θέλω κινητό ή όταν θέλω να λύσω κάποιο πρόβλημα και τον υπόλοιπο καιρό εξαφανιζόλ...

Κάτοχος του max 2 για 2,5 χρόνια, τσίμπησα την προσφορά της wind. Το κινητό είναι σαφής αναβάθμιση του 2 σε όλους τους τομείς εκτός της έντασης του ήχου που είναι κατά τι πιο αδύναμος από το 2.

Μου βγάζει και μένα αυτό το μήνυμα με την sd ότι κοντεύει να εξαντληθεί αν και είναι στο 27%. Είναι μια πορτοκαλί samsung 128gb φορμαρισμένη στο παλιό.

Το γεγονός είναι πως δεν περνάει απαρατήρητο και όλοι το παίρνουν να το περιεργαστούν. Το προηγούμενο το χάζευαν για ένα δευτερόλεπτο και αμέσως άρχιζαν τα γνωστά περί τάμπλετ κλπ. Ετούτο με την 18:9 μοιάζει με κινητό...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Κλασικός παρτάκιας, μπαίνω στο φόρουμ όταν θέλω κινητό ή όταν θέλω να λύσω κάποιο πρόβλημα και τον υπόλοιπο καιρό εξαφανιζόλ...

Κάτοχος του max 2 για 2,5 χρόνια, τσίμπησα την προσφορά της wind. Το κινητό είναι σαφής αναβάθμιση του 2 σε όλους τους τομείς εκτός της έντασης του ήχου που είναι κατά τι πιο αδύναμος από το 2.

Μου βγάζει και μένα αυτό το μήνυμα με την sd ότι κοντεύει να εξαντληθεί αν και είναι στο 27%. Είναι μια πορτοκαλί samsung 128gb φορμαρισμένη στο παλιό.

Το γεγονός είναι πως δεν περνάει απαρατήρητο και όλοι το παίρνουν να το περιεργαστούν. Το προηγούμενο το χάζευαν για ένα δευτερόλεπτο και αμέσως άρχιζαν τα γνωστά περί τάμπλετ κλπ. Ετούτο με την 18:9 μοιάζει με κινητό...

Ποια προσφορά είναι αυτή φίλε μου;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή λόγω του ιού έχουμε παλαβώσει στη δουλειά δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ με το κινητό. Έχω κάνει κανονικά όλες τις αναβαθμίσεις. Πριν λίγες εβδομάδες παρατήρησα ότι υπάρχει κάποιο θέμα με το Play Store. Δεν αναβαθμίζει τις εφαρμογές. Εννοείται πως έχω τα πάντα ανοιχτά σχετικά με την Google. Ακόμη και αν επιλέξω να κάνω χειροκίνητα τις αναβαθμίσεις θα κάνει μερικές και μετά θα σταματήσει. Internet έχω κανονικά. Συνεχώς χτυπάνε τα mail μου και οι λοιπές ειδοποιήσεις, αλλά το Play Store αρνείται πεισματικά. Βέβαια δεν έχω κάνει κάποιο καθαρισμό σε cache και να πω την αλήθεια έχω μερικές εκατοντάδες από αυτές. Ελεύθερο χώρο έχω κοντά στα 3-4 GB αλλά δεν έχω τίποτα τόσο μεγάλο για αναβάθμιση ώστε να πω ΟΚ δεν το κατεβάζει. Μιλάμε για μικρά updates 5-10 MB.
Link to comment
Share on other sites

...Μου βγάζει και μένα αυτό το μήνυμα με την sd ότι κοντεύει να εξαντληθεί αν και είναι στο 27%. Είναι μια πορτοκαλί samsung 128gb φορμαρισμένη στο παλιό...

 

άρα δεν έτυχε μόνο σε μένα. παίζει να ναι κάνα bug από android 10. πριν την αναβάθμιση, δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειχα βαλει ποτε μνημη λογω δυο καρτων sim

Μεγαλη βλακεια να μην παιρνει και τα τρια οπως ενα Meizu που ειχε η πεθερα.

 

Εχω μεινει με ενα Xperia U αρχαιο και εχω το MAX εδω μπροστα μου σφραγισμενο και με τρωνε τα φιδια.:devil: :lol::w00t:

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Led για ειδοποιησεις εχει γιατι δεν θυμαμαι;

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειχα βαλει ποτε μνημη λογω δυο καρτων sim

Μεγαλη βλακεια να μην παιρνει και τα τρια οπως ενα Meizu που ειχε η πεθερα.

Εχω μεινει με ενα Xperia U αρχαιο και εχω το MAX εδω μπροστα μου σφραγισμενο και με τρωνε τα φιδια.:devil: :lol::w00t:

Led για ειδοποιησεις εχει γιατι δεν θυμαμαι;

Αφου πας για Huawei mate 20X 5G δεν είπαμε ? :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Αφου πας για Huawei mate 20X 5G δεν είπαμε ? :)

 

Σιγα μην δωσω 650 για κινητο :lol:

 

Το δικο μου μαλλον θα το παρεις φιλος τελος βδομαδας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

7.2 κινητο και ειναι ποιο στενο απο το δικο μας να το βρασω, εγω οταν χαζευω στο ιντερνετ το εχω στο πλαι οχι ορθιο σαν λαμπαδα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με 256αρα SanDisk δεν έχω κανένα πρόβλημα και ούτε είχα ποτέ με αυτές τις κάρτες… Εχω 190GB ελεύθερα και συνεχίζω να αποθηκεύω ακόμα αρχεία χωρίς κανένα πρόβλημα…

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην Παρέα.Μαχ3 οθόνη τεράστια,με καλή Αναπαραγωγή χρωμάτων ,μπαταρία τέρας,Ταχύτητα μια χαρά,ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ με κλειστό βασικά για εμένα, πολύ καλή κάμερα με dual focus,που δεν τα βάζουν ποια παρά μόνο σε Ναυαρχίδες....το μόνο που μένει πίσω από τα τελευταία μοντέλα είναι οι Νυκτερινές φωτό ...και το βρίσκεις στα 150 ευρώ.....προσωπική μου γνώμη...πόσο @#&€-+(&.. πρέπει αν είναι κανείς να.δωσει 600 ευρώ να.παρει κινητό ποιο στενό για ένα 10% καλύτερη Συμπεριφορά.....περί ορέξεις όμως....
Link to comment
Share on other sites

Τα μεγάλα ατού του mate 20x είναι η amoled οθόνη του, ο εκπληκτικός στέρεο dolby atmos ήχος του, και το setup των καμερών του. Τέλος και ο 980 που είναι πολύ μπροστά του 650. Είναι 2mm στενότερο οκ...

Σύγκριση δεν υπάρχει. Απλά το φοβερό ατού του Max3 είναι η τιμή του...εγω το είχα πάρει με κουπονακι από το gearbest τον Σεπτέμβριο του 18 - 220€ μην δούμε πόσο έκανε τότε το Mate 20x θα μας πέσουν τα μαλλιά

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ετσι, περι ορεξεως ..... Ειπαμε διαφορετικες συσκευες ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα στην Παρέα.Μαχ3 οθόνη τεράστια,με καλή Αναπαραγωγή χρωμάτων ,μπαταρία τέρας,Ταχύτητα μια χαρά,ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ με κλειστό βασικά για εμένα, πολύ καλή κάμερα με dual focus,που δεν τα βάζουν ποια παρά μόνο σε Ναυαρχίδες....το μόνο που μένει πίσω από τα τελευταία μοντέλα είναι οι Νυκτερινές φωτό ...και το βρίσκεις στα 150 ευρώ.....προσωπική μου γνώμη...πόσο @#&€-+(&.. πρέπει αν είναι κανείς να.δωσει 600 ευρώ να.παρει κινητό ποιο στενό για ένα 10% καλύτερη Συμπεριφορά.....περί ορέξεις όμως....
τα περι ορεξεως δεκτα, ετσι εναι. Οι χαρακτηρισμοι ομως, δεν θα ελεγα οτι εκφραζουν προσωπικη γνωμη.... Προσωπικη γνωμη ειναι η παρακατω εκφραση : εγω δεν θα εδνα 600 ευρώ για να παρω κινητό ποιο στενό για ένα 10% καλύτερη Συμπεριφορά κατα τη γνωμη μου. Για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους. Το αλλο παει για βρισια πιο πολυ ..... Ας ειμαστε πιο προσεκτικοι στις εκφρασεις μας, δεν κανει κακο. Χωρς παρεξηγηση

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
και το βρίσκεις στα 150 ευρώ.....

 

Που το βρίσκεις 150 ευρώ; Αυτά τα λίγα κομμάτια που πήραν κάποιοι τυχεροί από Wind, τα πουλάνε με καπέλο 100 ευρώ! Δικαίωμα τους βέβαια να το δώσουν όσο θέλουν, άσχετα με το αν κάποιοι τα έχουν πραγματική ανάγκη ενώ κάποιοι άλλοι τα αγοράζουν με σκοπό μόνο το κέρδος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Που το βρίσκεις 150 ευρώ; Αυτά τα λίγα κομμάτια που πήραν κάποιοι τυχεροί από Wind, τα πουλάνε με καπέλο 100 ευρώ! Δικαίωμα τους βέβαια να το δώσουν όσο θέλουν, άσχετα με το αν κάποιοι τα έχουν πραγματική ανάγκη ενώ κάποιοι άλλοι τα αγοράζουν με σκοπό μόνο το κέρδος.
Οχι απλα δεν παιζει τετοιο νουμερο, αλλα δε βρισκεις συσκευη πλεον. Στο skroutz που πολλοι εχουν σαν σημειο αναφορας, δυστυχως δεν υπαρχει !!!!

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή λόγω του ιού έχουμε παλαβώσει στη δουλειά δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ με το κινητό. Έχω κάνει κανονικά όλες τις αναβαθμίσεις. Πριν λίγες εβδομάδες παρατήρησα ότι υπάρχει κάποιο θέμα με το Play Store. Δεν αναβαθμίζει τις εφαρμογές. Εννοείται πως έχω τα πάντα ανοιχτά σχετικά με την Google. Ακόμη και αν επιλέξω να κάνω χειροκίνητα τις αναβαθμίσεις θα κάνει μερικές και μετά θα σταματήσει. Internet έχω κανονικά. Συνεχώς χτυπάνε τα mail μου και οι λοιπές ειδοποιήσεις, αλλά το Play Store αρνείται πεισματικά. Βέβαια δεν έχω κάνει κάποιο καθαρισμό σε cache και να πω την αλήθεια έχω μερικές εκατοντάδες από αυτές. Ελεύθερο χώρο έχω κοντά στα 3-4 GB αλλά δεν έχω τίποτα τόσο μεγάλο για αναβάθμιση ώστε να πω ΟΚ δεν το κατεβάζει. Μιλάμε για μικρά updates 5-10 MB.

 

Αυτό που λες μου το έκανε και εμένα, αποφάσισα να του κάνω ένα hard reset γιατί είχα να του κάνω πάνω απο 1,5 χρόνο και τελικά έστρωσε.

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Που το βρίσκεις 150 ευρώ; Αυτά τα λίγα κομμάτια που πήραν κάποιοι τυχεροί από Wind, τα πουλάνε με καπέλο 100 ευρώ! Δικαίωμα τους βέβαια να το δώσουν όσο θέλουν, άσχετα με το αν κάποιοι τα έχουν πραγματική ανάγκη ενώ κάποιοι άλλοι τα αγοράζουν με σκοπό μόνο το κέρδος.

 

Η καρτα γραφικων που πηρα απο αγγελια σφραγισμενη η αποδειξη γραφει μηδεν ευρω να του πω να μου δωσει τα 450 πισω αφου την πηρε μηδεν ευρω η να του ζητησω να μου γνωρισει την ακρη που εχει μεσα στο Amazon και βγαζει μεροκαματο;

 

Δεν εχει σημασια ποσο το πηρα εγω, το πηρα με μεσον μεσα στην Wind και εχω παρει και αλλες προσφορες.

Φυσικα δεν το κανει για την ψυχη της μανας του δεν του εχω φτιαξει και λιγους υπολογιστες με αμοιβη εναν καφε.

 

Το θεμα ειναι πως αν θελεις καποιος τωρα αυτο το κινητο η θα το παρει απο αγγελια χωρις εγγυηση 150-170 ευρω η παραεισαγωγης αν θα βρει Global 220-250 ευρω.

 

Το δικο μου ειναι κρατημενο για φιλο που θα πληρωθει τελος βδομαδας αν δεν το παρει θα το χαρω εγω ηδη εκλεισα την αγγελια.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο απο τα δυο πρωτα; Μου αρεσει το δευτερο full face αλλα ειναι καλο;

 

https://www.skroutz.gr/c/612/prostasia-othonis-kinitwn/m/12467/Nillkin/f/887206/Mi-Max-3.html?o=MI+MAX+3

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η καρτα γραφικων που πηρα απο αγγελια σφραγισμενη η αποδειξη γραφει μηδεν ευρω να του πω να μου δωσει τα 450 πισω αφου την πηρε μηδεν ευρω η να του ζητησω να μου γνωρισει την ακρη που εχει μεσα στο Amazon και βγαζει μεροκαματο;

 

Δεν εχει σημασια ποσο το πηρα εγω, το πηρα με μεσον μεσα στην Wind και εχω παρει και αλλες προσφορες.

Φυσικα δεν το κανει για την ψυχη της μανας του δεν του εχω φτιαξει και λιγους υπολογιστες με αμοιβη εναν καφε.

 

To θέμα είναι ότι και οι δύο γνωρίζουμε ότι δεν το πήρες με μέσο μέσα από τη Wind όπως λες αλλά μέσα από το insomnia όπου ενημερωνόμαστε όλοι για τις προσφορές, ιδού το δικό σου post όταν περίμενες να το παραλάβεις... https://www.insomnia.gr/forums/topic/735493-mi-max-3-464-windgr-149-euros-%CE%B5%CE%BE%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%BB%CE%B7%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B5-%CE%B1%CE%BA%CF%85%CF%81%CE%B1/page/6/

 

Αυτό είναι εντελώς διαφορετικό από το έχω άνθρωπο μέσα στην Amazon ή μέσα στη Wind και με φτιάχνει με συσκευές.

 

Στο insomnia το συγκεκριμένο θέμα των προσφορών είναι προς εξυπηρέτηση των μελών και όχι βοηθός αγοράς συσκευής για μεταπώληση με σκοπό το κέρδος εις βάρος των υπόλοιπων μελών. Είσαι πολύ ενεργό μέλος εκεί και γνωρίζεις ότι είναι κατακριτέο αυτό στο φόρουμ και εκτός του fair play.

 

Όλα αυτά βέβαια δεν έχουν σημασία αλλά με ανάγκασες να απαντήσω λόγω του ότι δεν ήσουν ειλικρινής. Εξάλλου εγώ πρώτος είπα στο προηγούμενο post μου ότι είναι δικαίωμα του καθενός να πουλάει όσο θέλει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

To θέμα είναι ότι και οι δύο γνωρίζουμε ότι δεν το πήρες με μέσο μέσα από τη Wind όπως λες αλλά μέσα από το insomnia όπου ενημερωνόμαστε όλοι για τις προσφορές, ιδού το δικό σου post όταν περίμενες να το παραλάβεις... https://www.insomnia.gr/forums/topic/735493-mi-max-3-464-windgr-149-euros-%CE%B5%CE%BE%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%BB%CE%B7%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B5-%CE%B1%CE%BA%CF%85%CF%81%CE%B1/page/6/

 

Αυτό είναι εντελώς διαφορετικό από το έχω άνθρωπο μέσα στην Amazon ή μέσα στη Wind και με φτιάχνει με συσκευές.

 

Στο insomnia το συγκεκριμένο θέμα των προσφορών είναι προς εξυπηρέτηση των μελών και όχι βοηθός αγοράς συσκευής για μεταπώληση με σκοπό το κέρδος εις βάρος των υπόλοιπων μελών. Είσαι πολύ ενεργό μέλος εκεί και γνωρίζεις ότι είναι κατακριτέο αυτό στο φόρουμ και εκτός του fair play.

Όλα αυτά βέβαια δεν έχουν σημασία αλλά με ανάγκασες να απαντήσω λόγω του ότι δεν ήσουν ειλικρινής. Εξάλλου εγώ πρώτος είπα στο προηγούμενο post μου ότι είναι δικαίωμα του καθενός να πουλάει όσο θέλει.

 

Τη επομενη φορα που θα παρω κατι προσφορα απο την Wind θα σου στειλω μηνυμα πριν ανεβει καπου.

Αρκει να ειναι πραγματικη προσφορα οχι να εχει στο Skroutz 150 και η Wind να το δινει 200 απο 250

Οταν το πηρα εγω ηταν ηδη εξαντλημενο αλλα οπως σιγουρα θα ξερεις υπαρχει και εσωτερικη καταναλωση μεσα στα καταστηματα.

Εχω μια καρτα DATA της Wind απο δωρο που δεν ξερω πως και τι αλλα καθε μηνα εχω 5GB εδω και 4 χρονια.

Δεν εχω πληρωσει ποτε τιποτα δεν εχω κανει ανανεωση δεν ξερω σε ποιο ονομα ανηκει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξερεις εχω εδω και χρονια το ιδιο nik σε ολα τα site αν ηθελα να το παιξω πονηρος θα ειχα διαφορετικο για καθε site οπως εχουν παρα πολλοι.

 

Επειδη εχω αγορασει και εχω δωσει πολλα πραγματα ξερεις ποσα απο αυτα που εχω παρει η αποδειξη δεν εγραφε ουτε τα μισα απο οσα πληρωσα;

 

Αγορασα τηλεοραση 320 ευρω που ειχε 430 και η αποδειξη εγραφε 180 ευρω (Γερμανος) οταν μου χαλασε Panel πιστωτικο 180 πηρα τα εχασα τα υπολοιπα.

 

Καλως εγραψες πως ειναι δικαιωμα του να πουλαει οσο θελει ο καθενας εμενα απο την στιγμη που μου κανει αυτο που αγοραζω δεν με νοιαζει ακομα και να το βρηκε στον δρομο η να εχει γκομενα μεσα σε καταστημα και να τα παιρνει τζαμπα.

 

Εδω μεχρι και σπανια 2ευρα πουλανε 300 και 500 ευρω τι θα του πουμε 2 ευρω το πηρες.

Edited by LLLEFTERIS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...