Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω πάρει απο σκρουτζομαγαζο , με 2 χρόνια εγγύηση , και ειχε κανονικά global με τα Αγγλικά στο κουτι και τα αυτοκολητακια του (ειχε και δώρο φορτιστή αυτοκίνητου)στα 270 αν θυμαμαι καλα(με τα μεταφορικα)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κάποιοι προσπαθούν να βγάλουν το max 2 καλύτερο από το max 3 δεν υπάρχει απλά... Είχα το 2 για ένα χρόνο εκτός από τον ήχο που όντως είχε καλύτερο δεν υπάρχει θέμα σύγκρισης σε τπτ άλλο ούτε καν... Υπόψιν με εξαίρεση το mi8 και το mix 2 έχουν περάσει απο τα χέρια μου όλα τα xiaomi από το 2014...
Link to comment
Share on other sites

Ξεπερασμένο το max 2;; ;; με την εκπληκτική του οθόνη; ειδικά στο μέγεθος τραγικό λάθος να την στενεψουν στο 3 και το φανταστικό του ηχείο αν έχει έχει ησυχία σπίτι το ακούν δύο τετράγωνα παρακάτω.... Κι εγώ ήθελα να πάρω το τρία αλλά πήγα στο πλαίσιο το είδα και και είναι μικρό σε σχέση με το 2.......
Link to comment
Share on other sites

Μην λέμε τα ίδια... το ηχείο στο mi max 3 φτιάχνει με την εφαρμογή volume booster GOODEV... Για ολους όσους λένε ότι είναι καλύτερο το Mi Max 2 ας πάνε εκεί και ας μην ενοχλούν εδώ... Μήπως γουστάρετε και κανένα Nokia 3310?? Με τις υγείες σας!

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Θα μας υποδείξουν και σε ποιο thread θα γράφουμε ,θα παίρνουμε την άδειά τους και την έγκρισή τους για να γράψουμε τη γνώμη μας , πιθανόν να μας στείλουν και για εκτέλεση επειδή τους χαλάσαμε τη σούπα λες και το site είναι δικό τους ή λες και η Xiaomi είναι δική τους και παλεύουν να της ανεβάσουν τις πωλήσεις. Αυτοί είναι τα ηλίθ.... φασισταριά του 2018 .
Link to comment
Share on other sites

Θα μας υποδείξουν και σε ποιο thread θα γράφουμε ,θα παίρνουμε την άδειά τους και την έγκρισή τους για να γράψουμε τη γνώμη μας , πιθανόν να μας στείλουν και για εκτέλεση επειδή τους χαλάσαμε τη σούπα λες και το site είναι δικό τους ή λες και η Xiaomi είναι δική τους και παλεύουν να της ανεβάσουν τις πωλήσεις. Αυτοί είναι τα ηλίθ.... φασισταριά του 2018 .
Φιλε μου παραφέρεσαι και χάνεις και το πιθανό δίκιο σου ..... κανεις δεν σε έβρισε, όπως έκανες τώρα πριν λίγο εσύ !!!!

Όπως εσύ γραφεις τη γνώμη σου, έτσι και οι άλλοι γραφουν τη δικη τους. Νομίζω θέλει προσοχή από όλους, ειδικά όταν φτάνουμε σε ακρότητες με κατονομασμους όπως οι δικοί σου. Καληνύχτα σου :O

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Θα μας υποδείξουν και σε ποιο thread θα γράφουμε ,θα παίρνουμε την άδειά τους και την έγκρισή τους για να γράψουμε τη γνώμη μας , πιθανόν να μας στείλουν και για εκτέλεση επειδή τους χαλάσαμε τη σούπα λες και το site είναι δικό τους ή λες και η Xiaomi είναι δική τους και παλεύουν να της ανεβάσουν τις πωλήσεις. Αυτοί είναι τα ηλίθ.... φασισταριά του 2018 .

 

Αγορίνα, γράφε όπου γουστάρεις και σταμάτα να βλέπεις φαντάσματα και να έχεις μανία καταδίωξης. Στα fora κρινόμαστε για αυτό που γράφουμε. Αλλά δεν το αντέχεις αυτό προφανώς. Τουτέστιν, μάντεψε ποιος είναι το φασίσταριο :)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Εγω γελαω με το "δεν θα εχει 4G θα εχεις 3G"

Οχι ουτε 3G εχεις, οι σελιδες σερνονται εγω απο τα νευρα μου στους αγιους θεοδωρους καρφωσα ενα Leeco στον τοιχο.

Φιλος εδω στο Περιστερι εκανε το λαθος να παρει το RN4 χωρις 800αρα και στο ιδιο σπιτι και οι δυο με Wind εγω εχω 4G και αυτος κανει 5 λεπτα να δει μια σελιδα.

 

Εγω που ειμαι λατρης των μεγαλων οθονων προτιμουσα τοσο καιρο να μεινω με το Doogee Y6 MAX παρα να παρω τα προηγουμενα mi max

 

Μην ξεχναμε οτι στην 800αρα εχει παει και η Vodafone σε πολλα σημεια και επειδη η συχνοτητα ειναι η καλυτερη για 4G μαλλον θα παει και η Cosmote εκει.

 

Αρα no B20 no party ακομα και να μου αλλαζει πανα στο μωρο. :lol:

 

Εγω δεν μπορω να καταλαβω που εχετε προβλημα στον ηχο γιατι οπως εχω γραψει πιστευω οτι ακουω το 80% δηλαδη οχι καλα και δεν εχω καποιο προβλημα και το κουδουνι ξυπναει πεθαμενο και το ακουστικο καμπανα και τα τραγουδια με ακουστικα και εχω ακουστικα της πλακας.

Edited by LLLEFTERIS
Link to comment
Share on other sites

το πλεον ωραιο ξερετε ποιο ειναι ε.... με την επομενη αναβαθμιση σε 9αρι θα στρωσουν ολα (λες και ηταν πολλα αυτα που δεν ειναι στρωμενα.....) γιατι παραδοσιακα οι κινεζοι δεν παιζονται στην υποστηριξη. αλλα κατι μου λεει οτι το μαξ2 ακομα θα ειναι καλυτερο απο το 3.... ρε τι δαβαζουμε εδω μεσα, πονεσαν τα ματια μου :lol: :lol: :lol:
Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

Για τον ήχο πάντως είναι αρκετά δυνατός σε σημείο που την ένταση δεν την έχω ποτέ στο τέρμα…

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τόσο χαμηλό επίπεδο που δεν μπορούν να ξεχωρίσουν τον ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΗΧΟ από τον δυνατό-τσιριχτό "ήχο" του max 3.

 

Δεν μπορούν να ξεχωρίσουν τις ΑΝΑΔΥΌΜΕΝΕΣ ΕΙΔΟΠΟΙΉΣΕΙΣ (πολύ αμφιβάλλω αν γνωρίζουν την λέξη αναδυόμενος) , από τις απλές ειδοποιήσεις.

 

Παρ όλα αυτά μας κάνουν και υποδείξεις με αυταρχικό υφάκι, ειρωνεία και ξερολισμό. Οι κλασικοί Ελληνιούληδες . Ζήτω η Μακεδονία κι ας μην έχουμε να φάμε ...

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις μεγάλη οθόνη και μπαταρία καλύτερα να πας στο max 2. Είναι πιό απολαυστικό σαν οθόνη κι ας είναι λιγότερες ιντσες. Το max 3 είναι στενόμακρο και ίσως σε χαλάσει.

 

Γιατί να δώσεις 250 και 300 ευρώ και να μην δώσεις 160-180 το πολύ και να πάρεις ένα πολύ καλό τηλέφωνο μεγάλης οθόνης;

 

Σου το γράφω γιατί προσωπικά την πάτησα. Είχα το max 2 και πήγα και στο 3 χωρίς τα αναμενόμενα αποτελέσματα αναβάθμισης. Στο μόνο που υπάρχει διαφορά είναι στο 4G σήμα όπου σε δύσκολα σημεία και σε εσωτερικούς χώρους το max 3 σου δίνει 4G τις περισσότερες φορές ,ενώ το max 2 σου δίνει 3G τις περισσότερες φορές σε αυτά τα σημεία.

Στα περισσότερα σημεια πάντως θα δεις ότι έχει 4G πολύ γρήγορο ίντερνετ που πιάνει 100 -110 mbps και το max 2 σφαίρα.

 

Άδικα θα δώσεις 100 ευρώ παραπάνω ενώ μπορείς να έχεις τα ίδια με 160 ευρώ. Ειδικά σε θέμα οθόνης και ήχου το max 2 είναι τέλειο για τα λεφτά του.

 

Ελπίζω να βοήθησα.

 

Δεν υπάρχουν αυτά που διαβάζω... Man, oh man :p

Έχω το ΜΑΧ 2 και όχι, δεν δίνει 4G. Το κινητό έχει αρκετά θέματα όταν κινείσαι κάπου εκτός Αθηνών, ελέω έλλειψης της 800ρας. Και να πω ότι ήμουν σε κάνα χωριό; Θεσσαλονίκη ήμουν, και σε πολλά πολλά σημεία δεν είχα 4G αλλά Εdge, όταν ο πατέρας μου με ένα Galaxy J5, είχε 4G στο ίδιο ακριβώς σημείο. Άλλοτε κολλούσε το σήμα και ήθελε επανεκκίνηση το κινητό, άλλοτε το παραπάνω που περιγράφω.

Αυτό στην Αθήνα, δεν το βλέπω, παρά μόνο σε ελάχιστα σημεία.

Δεν λέει κανείς ότι δεν είναι τέλειο για τα λεφτά του το ΜΑΧ 2, αλλά το ΜΑΧ 3 είναι πιο πάνω από κάθε άποψη και σε όχι απλησίαστη τιμή. End of story. Να προτείνω αν είναι κι εγώ το LG G4 που πάθαινε bootloop, επειδή εγώ δεν έπαθα ποτέ, και ας είναι του 2015. Δεν είναι ωραία όλα αυτά :)

ΥΓ:" Κρίνεσαι" για την πρότασή σου αυτή καθαυτή, όχι επειδή την έκανες. Μπορούμε να γράφουμε την γνώμη μας, αλλά πρέπει να μπορούμε και να δεχόμαστε την αντίθετη ;)

 

Τόσο χαμηλό επίπεδο που δεν μπορούν να ξεχωρίσουν τον ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΗΧΟ από τον δυνατό-τσιριχτό "ήχο" του max 3.

 

Δεν μπορούν να ξεχωρίσουν τις ΑΝΑΔΥΌΜΕΝΕΣ ΕΙΔΟΠΟΙΉΣΕΙΣ (πολύ αμφιβάλλω αν γνωρίζουν την λέξη αναδυόμενος) , από τις απλές ειδοποιήσεις.

 

Παρ όλα αυτά μας κάνουν και υποδείξεις με αυταρχικό υφάκι, ειρωνεία και ξερολισμό. Οι κλασικοί Ελληνιούληδες . Ζήτω η Μακεδονία κι ας μην έχουμε να φάμε ...

 

Παραφέρεσαι. Τελείωσε το και καθάρισε την ατμόσφαιρα. Ζήτα μία συγγνώμη , δεν είναι κακό

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούν να ξεχωρίσουν τις ΑΝΑΔΥΌΜΕΝΕΣ ΕΙΔΟΠΟΙΉΣΕΙΣ (πολύ αμφιβάλλω αν γνωρίζουν την λέξη αναδυόμενος) , από τις απλές ειδοποιήσεις.
Σ' εμένα δουλεύουν κανονικά, ανέβασα και screenshot στο παρακάτω link για απόδειξη https://ibb.co/tMFrFK2 εκτός και εάν εννοείς κάτι άλλο. Το μόνο που χρειάστηκε να κάνω είναι να πάω Ρυθμίσεις -> Εγκατεστημένες εφαρμογές -> Skype -> Ειδοποιήσεις και να ενεργοποιήσω τις αναδυόμενες ειδοποιήσεις στις διάφορες κατηγορίες ειδοποιήσεων που βγάζει εκεί πέρα
Link to comment
Share on other sites

Σ' εμένα δουλεύουν κανονικά, ανέβασα και screenshot στο παρακάτω link για απόδειξη https://ibb.co/tMFrFK2 εκτός και εάν εννοείς κάτι άλλο. Το μόνο που χρειάστηκε να κάνω είναι να πάω Ρυθμίσεις -> Εγκατεστημένες εφαρμογές -> Skype -> Ειδοποιήσεις και να ενεργοποιήσω τις αναδυόμενες ειδοποιήσεις στις διάφορες κατηγορίες ειδοποιήσεων που βγάζει εκεί πέρα

 

Σωστός Πάνο . Είναι όλα ρυθμισμένα όπως γράφεις πολύ σωστά σε όλες τις εφαρμογές που χρειάζομαι , όμως μόνο στο viber μου δίνει το αναδυόμενο όπως σε σένα στο skype. Σε όλες τις άλλες εφαρμογές τιποτα από αναδυόμενο παράθυρο. Δοκίμασε σε άλλες εφαρμογές διαφορετικές και στείλε screenshot αν μπορέσεις. Αν έχεις miui 10 global stable.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα άλλη μία θήκη για το θηρίο και περιμένω άλλη μία για να κλείσει το σετ...Αρκετά καλή,κάθεται μια χαρά στο κινητό,η τοποθέτηση είναι εύκολη ενώ έχει και ωραία αίσθηση δερμάτινης στην πίσω όψη και έτσι έχει καλύτερη σταθερότητα στο χέρι...Για 3€ τα αξίζει τα λεφτά της και με το παραπάνω...:D

 

https://www.aliexpress.com/item/Case-For-Xiaomi-Mi-Max-3-Cover-Soft-Shockproof-Anti-Knock-Leather-Grained-TPU-Protective-Back/32835485155.html

 

[/img]

 

[/img]

 

20181129-203739.jpg' alt='20181129-20373

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις ...

Το βασικο μου κριτηριο ηταν οι πολυ καλες κριτικες για το ΜΑΧ3 .... απο κει και περα ...

εψαξα να δω αν εχει την 800αρα, ειναι απο τα κύρια χαρακτηριστικα πλεον σε μια συσκευη

....ζω σε επαρχια αλλα κινουμαι και μες την πολη και ενδιαφερομαι παρα πολυ να εχω 4G στους 800 ... μιας και ειμαι τεχνικος

και γνωριζω απο συχνοτητες και διαδοση σηματος καλα εως πολυ καλα ξερω τι συμβαινει ... και τι

αβανταζ εχει μια πιο χαμηλη συχνοτητα ... (μεγαλυτερη διαπερατοτητα σε κτηρια) .

Το οτι εχει λιγο μεγαλυτερη οθονη απο το ΜΑΧ2 δεν με τρελαινει ...αλλα με βολευει ...το αν δεν εχει δυνατο ηχο με αφηνει σχεδον αδιαφορο μιας και

δεν αγοραζω κινητο για να ακουω τραγουδακια , κι αν θελω εχει ηχειακια Bluetooth που μαμανε. Θα το χρησιμοποιω κυριως σαν απλο τηλεφωνο ...

οχι τοσο για παιχνιδια ... αλλα κυριως για ειδικες εφαρμογες που ξερω οτι μπορει να κανει ... (τηλεχειρισμο κλπ) ... και η μεγαλυτερη οθονη το κανει

ακομη πιο πρακτικο , δεν βλεπω να εχει πολλα Mpixel σε φωτογραφιες αλλα δεν τρεχει τιποτα ...

δεν ειμαι η τσικιτουλα που θα βγαζει σελφι καθε τρεις και λιγο για να ανεβαζει στο ΦΒ.

Πιστευω οτι εβαλα και γω μια διαφορετικη πινελια στο καδρο '''επιλογης κινητου'''

Και παλι σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις-αποψεις ... ολες ειναι πραγματικα χρησιμες για μενα.

Θα συνεχισω να διαβαζω ποστ ...δεν βιαζομαι να αγορασω :)

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι το κινητακι ασε τους πικραμενους να γραφουν οτι θελουν.

Ειδικα γελας οταν βλεπεις αγγελια το 2 με 150-170 ευρω μεταχειρισμενο και δεν με νοιαζει ποσο μεταχειρισμενο ειναι οταν με 210-215 αγοραζεις ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ το 3 που ειναι καλυτερο πολυ ποιο ομορφο με την 800αρα type c κλπ κλπ.

 

Εγω εχω εξαφανισει και τα πληκτρα το δουλευω full οθονη με gestures

Bασουλα ψαχνω βεντουζα για το αμαξι οριζοντια να το δουλευω σαν gps

 

Ρε Mount δεν βαρεθηκες να προσπαθεις να ψησεις τον κοσμο απο το 2 να μην παει στο 3 και απο το 3 να παει στο 2 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν πιαστώ από αυτό που λες δλδ θα το χρησιμοποιήσεις σαν απλό τηλέφωνο τότε τι να το κάνεις το Max3....?

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εννοω οτι δεν θα το αγορασω για να παιζω παιχνιδια , να κανω αναβαθμισεις , σελφι κλπ κλπ

ΑΛΛΑ .... οπως προειπα θα το χρησιμοποιησω ΚΑΙ για εφαρμογες (τηλεχειρισμο πχ) . Ολα θα τα χρησιμοποιησω πανω στο κινητο αλλά όποτε και οταν χρειαστει , πχ το πιο απλο, να δω καμια σελιδα στο ιντερνετ σαν ανθρωπος κι οχι σαν μαστορας με μεγενθυντικο φακο ... :) :)

Μην πιανεσαι απο το οτι θα το χρησιμοποιησω σαν απλο κινητο .... οπως εγραψα ..στο πρωτο ποστ μου, μεχρι τωρα ειχα ενα παλιο σμαρτοτηλεφωνο και ενα αρχαιο κλασικο ... Και ειπα να αναβαθμιστω .. να παρω κατι καλο , κατι που να εχει πολλες δυνατοτητες και καλα χαρακτηριστικα και να μην αρχισω μετα απο κανα μηνα τα ..... ''πωλειται το ταδε κινητο , ειναι πολυ καλο μαματο κλπ κλπ'''

(ενω στην ουσια εννοω οτι εκανα ******* που δεν την εψαξα καλυτερα και τωρα την ψαχνω να το ξεφορτωθω για να παρω καλυτερο) :lol::lol::lol: ελπιζω να εγινα κατανοητος :):) .

 

Καλησπερα

Edited by DimitrisSerres
Προσθεση φρασεων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Εφαρμογές που (πρέπει να) δουλεύουν στο παρασκήνιο όπως πχ full screen caller, ή spoken caller name, έχουν θέμα στη miui?

Ούτε στο Max 2 μου δουλεύουν καλά ούτε τώρα και στο Max 3.

Κοίταξα στα permissions αλλά φυσιολογικά μου φαίνονται.

Υπάρχει καμία ρύθμιση που αγνοώ, ή η miui είναι λίγο "ξυνή" με 3ες εφαρμογές?

Στο HTC U11 μου δουλεύουν ανελλιπώς και καλά.

 

Επίσης στο Swiftkey δεν με αφήνει να σώσω την ελληνική γλώσσα αν και στο storage είναι το permission ενεργό...

Edited by babill2004
"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

.............................. Bασουλα ψαχνω βεντουζα για το αμαξι οριζοντια να το δουλευω σαν gps..........................
Λευτερη, πηρα αυτήν, πολύ καλη κυρίως σε portrait θεση, αλλα επειδή η συσκευή είναι μεγάλη και βαρια, στο οριζόντιο ζορίζεται .... Γέρνει μια από τη μια, και μια από την άλλη. Ο μαγνήτης είναι μια χαρα και κρατάει τη συσκευή, αλλα στο ορζοντιο, δεν με ενθουσίασε ;)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Λευτερη, πηρα αυτήν, πολύ καλη κυρίως σε portrait θεση, αλλα επειδή η συσκευή είναι μεγάλη και βαρια, στο οριζόντιο ζορίζεται .... Γέρνει μια από τη μια, και μια από την άλλη. Ο μαγνήτης είναι μια χαρα και κρατάει τη συσκευή, αλλα στο ορζοντιο, δεν με ενθουσίασε ;)

 

Θελω βεντουζα οι αεραγωγοι μου ειναι για κλωτσιες στο Corsa C που εχω πανε σαν τρελοι συν οτι με τρια παιδια το ενα 5 μηνων πρεπει να βγαζουν ζεστη τωρα το χειμωνα.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι το κινητακι ασε τους πικραμενους να γραφουν οτι θελουν.

Ειδικα γελας οταν βλεπεις αγγελια το 2 με 150-170 ευρω μεταχειρισμενο και δεν με νοιαζει ποσο μεταχειρισμενο ειναι οταν με 210-215 αγοραζεις ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ το 3 που ειναι καλυτερο πολυ ποιο ομορφο με την 800αρα type c κλπ κλπ.

 

Εγω εχω εξαφανισει και τα πληκτρα το δουλευω full οθονη με gestures

Bασουλα ψαχνω βεντουζα για το αμαξι οριζοντια να το δουλευω σαν gps

 

Ρε Mount δεν βαρεθηκες να προσπαθεις να ψησεις τον κοσμο απο το 2 να μην παει στο 3 και απο το 3 να παει στο 2 :lol:

 

Που το βρηκες Λευτερη 210-215 ευρω για δωσε λινκ αλλα μη μας σκισει το τελωνειο :lol::lol::lol:

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Που το βρηκες Λευτερη 210-215 ευρω για δωσε λινκ αλλα μη μας σκισει το τελωνειο :lol::lol::lol:

 

Εδω https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-Max-3-Global-Version-6_9-inch-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-636-4G-Smartphone-p-1344226.html?rmmds=search&ID=224&cur_warehouse=HK με κουπονι (ψαχνω νατο βρω)...... και επιλογη αποστολης Priority Direct Mail :)

Εγώ το αγορασα στα 213, ηρθε μεσω Ολλανδιας και εκανε 14 ημερες συνολικα :p

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...