Jump to content

Xiaomi Mi Max 3


ioannina20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλος πουλαει ο8ονη

Xiaomi mi max 3 screen original 65ευρω

 

Πωλείται η οθόνη καινούργια και δίνεται και μια θήκη δώρο. Την είχα παραγγείλει να την αλλάξω αλλά έχασα το κινητό .

Link to comment
Share on other sites

Κάθε εβδομάδα παίρνω αναβάθμιση. Μιλάς για το max 3 η για το άλλο που έχεις?

Για όλα τα xiaomi πριν από Android 9 κόπηκαν και οι Chinese betas

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

φιλος πουλαει ο8ονη

Xiaomi mi max 3 screen original 65ευρω

 

Πωλείται η οθόνη καινούργια και δίνεται και μια θήκη δώρο. Την είχα παραγγείλει να την αλλάξω αλλά έχασα το κινητό .

 

Διάβασα την αγγελία στο insomnia και δεν νομίζω να έχει τόσο καινούργια..

(Original δεν υπάρχει)

Link to comment
Share on other sites

Φίλη δε μπορεί να ανεβάσει τη μπαταρία.

Έχει ένδειξη διπλού κεραυνού στη φόρτιση αντί για το συμβατικό μονό αλλά κατεβαίνει.

Μπήκε με 2% μπαταρία αφότου το έκλεισε τη νύχτα κι αυτή τη στιγμή γράφει πάνω ψηλά δεξιά στην οθόνη, πάλι με ένδειξη ότι φορτίζει, ότι κατέβηκε στο 1%.

Έχει μέρες αυτό το βιολί

Έκανε hard reset

Δοκίμασε άλλο φορτιστή και πρίζες

Καμία ιδέα??

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω το max3 ρουταρετε? θελω να βαλω το pad του ps3 με ενα προγραμα για να μπορω να πεταω το drone tello ξέρετε κατι σχετικο;;;
Link to comment
Share on other sites

εχω το global πως γινεται ειναι ευκολο η θα το παρουμε στα χερια;; υπαρχει κανα λινκ στα ελληνικα;
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε update 11.0.7 android 9, με security update δεκεμβρίου.Δεν ξέρω αν είναι beta ή όχι.
Xiaomi mi max 3,Pocophone f1, Xiaomi Mipad 2, Ainol Fire
Link to comment
Share on other sites

Εάν είναι 9 είναι σταθερή οπότε έχουμε δρόμο ακόμα για Q kernel sources

Και ο αριθμός v11 είναι η σταθερή. Οι Betas έχουν την τρέχουσα ημερομηνία άσε που δεν βγαίνουν για global συσκευές πλέον.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εχω το global πως γινεται ειναι ευκολο η θα το παρουμε στα χερια;; υπαρχει κανα λινκ στα ελληνικα;

 

Δεν έχει σημασία τι έχεις, σημασία έχει να έχεις πάντα ξεκλειδωτο

Bootloader. Οδηγούς όσους θες στο ίντερνετ. Αν δεν μπορείς στείλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να πάρει κάποιος το mi max 3 αν πριν έχει το pocophone? Θα ήθελα την μεγάλη οθόνη του και την τεράστια μπαταρία του αλλά κολλάω στις επιδόσεις του. Θέλω την ειλικρινη συμβουλή σας.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Φίλη δε μπορεί να ανεβάσει τη μπαταρία.

Έχει ένδειξη διπλού κεραυνού στη φόρτιση αντί για το συμβατικό μονό αλλά κατεβαίνει.

Μπήκε με 2% μπαταρία αφότου το έκλεισε τη νύχτα κι αυτή τη στιγμή γράφει πάνω ψηλά δεξιά στην οθόνη, πάλι με ένδειξη ότι φορτίζει, ότι κατέβηκε στο 1%.

Έχει μέρες αυτό το βιολί

Έκανε hard reset

Δοκίμασε άλλο φορτιστή και πρίζες

Καμία ιδέα??

 

δεν ξερω αν θα βηθησω. εγω στο max 2 νομιζα οτι χαλασε η μπαταρια αλλα αλλαξα καλωδιο. το μαμα ξαφνικα εμφανισε προβλημα. χωρις να εχω πειραξει το καλωδιο περα απο φορτιση. σε μεταφορα δεδομενων παιζει μια χαρα. οποτε ηθελε φορτιζε αλλα οχι πανω απο 60%. εβαλα ενα micro usb με ανταπτορα και βρηκα την υγεια μου.

Edited by npapagri
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να πάρει κάποιος το mi max 3 αν πριν έχει το pocophone? Θα ήθελα την μεγάλη οθόνη του και την τεράστια μπαταρία του αλλά κολλάω στις επιδόσεις του. Θέλω την ειλικρινη συμβουλή σας.

 

Έχω και τα δύο, το pocophone είναι πιο σβέλτο αλλά από την στιγμή που δεν παίζω παιχνίδια δεν είναι πρόβλημα. Βέβαια το pocophone βγάζει καλύτερες φωτογραφίες, ειδικά με port gcam και έχει μεγάλη ανεπίσημη υποστήριξη.

Xiaomi mi max 3,Pocophone f1, Xiaomi Mipad 2, Ainol Fire
Link to comment
Share on other sites

Έχω και τα δύο, το pocophone είναι πιο σβέλτο αλλά από την στιγμή που δεν παίζω παιχνίδια δεν είναι πρόβλημα. Βέβαια το pocophone βγάζει καλύτερες φωτογραφίες, ειδικά με port gcam και έχει μεγάλη ανεπίσημη υποστήριξη.

 

Αν είχε λίγο καλύτερη cpu έστω έναν 660 ρε γμτ και 6 γίγα ram θα ήταν λίγο καλύτερα.

Φαίνεται λίγο παρωχημένο όντας μοντέλο 2018(?) ....αλλά είναι το καλύτερο big phone και μάλιστα budget στα 235.

Γιατί τα 298+ που ζητάνε για αυτό με τα 6 γίγα ram είναι πολλά.

 

Δεν ξέρω.....Το pocophone παραείναι καλό και δεν με διευκολύνει.:(

 

Με ψήνει άσχημα το άτιμο το mm3.

Edited by elteo
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι beta

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το r. N. 7 μου με 660 κολλάει πολύ περισσότερο από το 3

Κάτι άλλο το r. 7 αν και 632 πετάει οπότε δεν ξέρω τι γίνεται με τους επεξεργαστές..

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν είναι beta

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το r. N. 7 μου με 660 κολλάει πολύ περισσότερο από το 3

Κάτι άλλο το r. 7 αν και 632 πετάει οπότε δεν ξέρω τι γίνεται με τους επεξεργαστές..

Πάντως αν ήρθε 9 σταθερή έχουμε ακόμα δρόμο για τα sources

Link to comment
Share on other sites

Τώρα βλέπω ότι επέστρεψαν τα θέματα με επιλογή χώρα Ελλάδα, μέσα από το μενού, με το max 3 ,ενώ με το poco ακόμα όχι ακόμα.
Xiaomi mi max 3,Pocophone f1, Xiaomi Mipad 2, Ainol Fire
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδία καλησπέρα αν πουλάει καποιος το κινητό και είναι global έκδοση χωρίς ξεκλειδωματα κτλ κτλ σε official κατάσταση ας στείλει μνμ . Ευχαριστώ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Έχουμε τη δυνατότητα για 3d φωτογραφία με το mi max 3

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την 10αρα θα την πάρουμε?

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

θα την πάρουμε

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό πάει μπάλα πάντως ακόμα και με 9… Εδώ και 1,5 χρόνο πολύ ευχαριστημένος από την αγορά… Η οθόνη του απολαυστική… έχω φτάσει στο σημείο να μην ανοίγω καν laptop στο σπίτι και να δουλεύω μόνο το κινητό! Θα είναι μεγάλο λάθος της xiaomi αν σταματήσει την σειρά Mi Max… Είμαστε αρκετοί που θέλουμε τις μεγάλες οθόνες…

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μα ήδη έχει σταματήσει η σειρά Max... Για τα υπόλοιπα που λες συμφωνώ...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι το γνωρίζω φίλε δυστυχώς απλά δεν ξέρω έχω ένα προαίσθημα ότι κάποια στιγμή θα ξανά βγει από την xiaomi θέλω να πιστεύω… Τώρα θα είναι σε 6 μήνες;Σε 1; Σε 2;Σε 5 χρόνια; Θα είναι με άλλη ονομασία; Οπως και να έχει ένα κινητό κοντά στης 7" και value for money πάντα καλό είναι να υπάρχει στην αγορά… Εχει και αυτή η κατηγορία το δικό της κοινό… ;)

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ειχαν αναφερει το ιδιο πριν 3-4 χρονια οταν "εκοβαν" την σειρα Mi Note. Ομως αποφασισαν να την επαναφερουν και μαλιστα με μεγαλη επιτυχια με το Mi Note 10.

Ισως ειναι ενα ειδος management για να καταγραφουν την αισθηση της ζητησης αλλα και της αναζητησης απο μεριδα του πληθυσμου. Λεω, ισως.

Πολλοι αναφερονται πως στην νεα χρονια μπορει μεχρι το καλοκαιρι να γινει καποια ανακοθνωση. Ολοι το θελουμε. Εγω εχω το mi max 2 και δεν μπορω ουτε θελω να παω σε μικροτερο ή στενοτερο κινητο τυπου τηλεκοντρολ! Ειδομεν. Ελπιζοντας.

Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

Aν κάποιος φίλος πουλάει το τηλέφωνο ας στείλει μήνυμα
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλησπέρα μια βοήθεια παρακαλώ γιατί είμαι άσχετος ! Πρόκειται να παραλάβω σε λίγες μέρες ένa max 3 όχι global έκδοση από κινα με την official αγγλοκινεζικη έκδοση . Επειδή τα κινητά μου τα δουλεύω πάντα στα αγγλικά αν το αφήσω ως έχει και γυρίσω μόνο την γλώσσα σε αγγλικά γιατί δεν ξέρω και δεν έχω και όρεξη να ασχοληθώ με ξεκλειδωματα και rom υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα ? Το κινητό θα παίζει κανονικά με δίκτυα play store κτλ κτλ? Ευχαριστώ προκαταβολικά για την βοήθεια

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.Εχω το Νοτε7 ενός μηνός,ευχαριστημένος σε όλα,θα ήθελα όμως να το δώσω για ένα max3 λόγο οθόνης!Τα max που κυκλοφορούν είναι global;... πρέπει να προσέξω κάτι;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...