Jump to content

[Επίσημο] HTC Wizard (ή JAM2) / Qtek 9100


agiorgitis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης δοκίμασε το chronos.

Θα το βρεις και cr*****d

 

 

To pTravelAlarm το μόνο που κάνει είναι να βγάζει κάθε πρωί ένα μήνυμα σφάλματος :lol: σε μένα τουλάχιστον.

Δοκιμάζω chronos τώρα.

 

Stavrosssk από πού κατεβάζεις c*****s? pm

thnx

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κανένας player που να παίζει videakia υπάρχει...?

εβαλα απο το pc κατι mpeg αλλα δεν παίζουν δυστυχώς....

 

Τέλος αν έχει κανείς το Destinator PN που να δουλεύει...... ας μου στείλει ενα pm....

να του στείλω το mail μου...

 

 

Thanks

D.G.
Link to comment
Share on other sites

To pTravelAlarm το μόνο που κάνει είναι να βγάζει κάθε πρωί ένα μήνυμα σφάλματος :lol: σε μένα τουλάχιστον.

Δοκιμάζω chronos τώρα.

 

Stavrosssk από πού κατεβάζεις c*****s? pm

thnx

 

Το ιδιο ερώτημα φίλε μπορείς να το κάνεις μέσω PM. Το Myphone δεν είναι χώρος για να ασχολούμαστε με σπασμένα προγράμματα... Δεν μας αφορούν, να μην επαναληφθεί σε παρακαλώ :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο ερώτημα φίλε μπορείς να το κάνεις μέσω PM. Το Myphone δεν είναι χώρος για να ασχολούμαστε με σπασμένα προγράμματα... Δεν μας αφορούν, να μην επαναληφθεί σε παρακαλώ :)

 

Ζητώ συγνώμη :confused: αλλά όπως θα είδες είμαι καινούργιος σε αυτό το forum.

Αν και διαφωνώ μαζί σου γιατί, κατ'αρχήν κατέβασα πολλά σπασμένα προγράμματα με links από αυτό το forum, και άλωστε δεν πρότεινα σε κάποιον να σπάσει πρόγραμμα, όποιος θέλει το κάνει με δική του ευθύνη ;)

Τεσπα, sorry παιδιά :O

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει για το PPC, αφού συνήθως δεν πιάνουν πάνω από 1-1,5mb/s, τη στιγμή που μια 80x πιάνει 10-11mb/s max. Οπότε είτε 60x, 80x, 120x βάλεις, δεν πρόκειται να δεις ουσιαστική διαφορά στην ίδια συσκευή.

 

Αξίζει ομως για τη στιγμή που θα την βάζεις στον card reader, όπου και θα τις δεις να πιάνουν τα μέγιστα της απόδοσή τους.

 

Θα ακούσω τη συμβουλή σου gkr41 (editor είσαι , κάτι θα ξέρεις παραπάνω...:) !)

και θα πάρω μία απλή 1gb αφού εμένα με ενδιαφέρει να βοηθάει τις εφαρμογές να τρέχουν γρηγορότερα.

Άσε που τη χρειάζομαι τώρα και οι 120Χ ακόμη δεν κυκλοφορούν στην Ελλάδα.

Σκέφτομαι άρα υπάρχω....
Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια σύνδεση ActiveSync μέσω Bluetooth. Όταν συνδεθείς θα μπορείς να έχεις την DSL σύνδεση για να σερφάρεις μέσα από το 9100. :)

 

σωστο αυτο, το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να το κανω...

 

πως μπορω να ορισω στο pc να παρει την com1 ή 2 ή 3 το bluetooth του?

Μου βγαζει να του βαλω απο com 30 πανω...

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

 

πως μπορω να ορισω στο pc να παρει την com1 ή 2 ή 3 το bluetooth του?

Μου βγαζει να του βαλω απο com 30 πανω...

 

Απο τα connection settings του Active Sync δεν καταφερες κατι ?

 

(Tελικα μεχρι τωρα δεν εχω καταφερει να βρω εφαρμογη που να δεχεται και 2ο κινητο σε μια επαφη .:( )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

σωστο αυτο, το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να το κανω...

 

πως μπορω να ορισω στο pc να παρει την com1 ή 2 ή 3 το bluetooth του?

Μου βγαζει να του βαλω απο com 30 πανω...

Άν έχεις Microsoft drivers για το Bluetooth στο PC, πήγαινε στον device manager, βρες τις bluetooth com ports και άλλαξέ τους από τα properties την COM port που χρησιμοποιούν.

 

Αν έχεις Widcomm, δοκίμασε να σβησεις τις συσκευές που δεν υπάρχουν, μήπως και ελευθερωθει κανά χαμηλό port. Θα σε βοηθήσει αυτό:

 

There is a difference between hidden and nonpresent devices.

 

To see nonpresent devices in Device Manager, open a command prompt:

 

C:\> set DEVMGR_SHOW_NONPRESENT_DEVICES=1

C:\> devmgmt.msc

 

Then on Device manager click | View | Show hidden" devices | and your nonpresent devices will appear. You can then delete nonpresent devices like your old adapter, or you can delete both instances and XP will reinstall it with a name more to your liking.

 

To put this environment variable into XP permanently, open SystemControl Panel, Advanced tab, Environment Variables button, System Variables:

 

DEVMGR_SHOW_NONPRESENT_DEVICES=1

Link to comment
Share on other sites

Kατι χρησιμο για μας :

Wikipedia HTC Wizard :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας!

Καποια απο αυτα τα εχω δοκιμασει, χωρις επιτυχια, τα υπολοιπα θα τα δοκιμασω και θα σας πω! :)

 

Μου εκανε ενα αλλο κουλο!

Εκανα την αναβαθμιση απο την qtek.gr και μετα απο αυτη εχει εξαφανιστει το μενου για τα ΜΜS!!!!Δεν υπαρχουν μεσα στα μυνηματα-επιλογες λογαρισμου!!! Οι ρυθμισεις τους υπαρχουν κανονικα, αλλα δεν υπαρχει ο λογαριασμος!!! :wacko:

Οποτε προφανως δεν μπορω να στειλω MMS....

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Εκανα την αναβαθμιση απο την qtek.gr και μετα απο αυτη εχει εξαφανιστει το μενου για τα ΜΜS!!!!Δεν υπαρχουν μεσα στα μυνηματα-επιλογες λογαρισμου!!! Οι ρυθμισεις τους υπαρχουν κανονικα, αλλα δεν υπαρχει ο λογαριασμος!!! :wacko:

Οποτε προφανως δεν μπορω να στειλω MMS....

 

Bγηκε αναβαθμιση απο qtek.gr,το λινκ δινεται μεσα απο το forum τους ?

(γιατι εδω δεν εμφανιζεται παντως ,http://www.qtek.gr/9100.html)

(Δεν με νοιαζει βεβαια ,γιατι εχω wwe )

 

Περιεργο αυτο με τα mms , κανενα back up εχεις παρει προσφατα ,

να κανεις κανενα hard reset και μετα restore?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Bγηκε αναβαθμιση απο qtek.gr ?

(γιατι εδω δεν εμφανιζεται παντως ,http://www.qtek.gr/9100.html)

(Δεν με νοιαζει βεβαια ,γιατι εχω wwe )

 

Περιεργο αυτο με τα mms , κανενα back up εχεις παρει προσφατα ,

να κανεις κανενα hard reset και μετα restore?

 

Tην αναβαθμιση την δειχνει αν πας στο "φορουμ χρηστων":

Τελευταία έκδοση:

OS 1.1.7.5 / GSM 01.01.10 / GR 1.0.3 (22/12/2005)

 

 

Βackup εχω κανει, αλλα αφου εβαλα την καινουργια εκδοση! Οποτε τζιφος... Τους ρωτησα τι μπορω να κανω και περιμενω απαντηση...

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω το εξής προβληματάκι...Μου ανοίγει οταν ανοιγω την οθόνη...ενα παραθυράκι που μου λέει οτι έχει εισαχθεί μια νέα κάρτα μνήμης...και αν θέλει να ψάξει ο media player για αρχεία.....Ξέρει κανείς πως απενεργοποιήται...?
D.G.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια ερώτηση: Ο υπολογιστής μου με Windows XP Service Pack 2 δεν μπορεί με τίποτα να δεί το 9100. Όταν το συνδέω στη USB κάνει ένα περίεργο τριπλό θόρυβο και μετά τέλος. Το 9100 δε φαίνεται πουθενά......

Καμιά ιδέα??

Link to comment
Share on other sites

Paidia kalispera, afou perasa mia volta kai apo alla forum (P910i, Symbian) xanakateleixa sta PPC. Meta apo to S100 pira to 9100 se English version. Eimai poly efxaristimenos, trexei Destinator apsoga, elliniko keyboard kai sto exoteriko pliktrologio, ola ok. Tha ithela mono ean mporei kaneis na anevasei kapou oles tis rythmiseis gia GPRS, MMS, WiFi, pos mporoume na syndethoume meso kalodiou sto Internet, pos mpainoume se Hotspots klp. To mono provlima me to tilefono itan i syndesi me to ActiveSync 4.1, afou etroga kathe fora mple othoni. To provlima to anakalypsa meta apo 2 evdomades kai gyro sta 6 format, kai itan to Kaspersky !
Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Yeap! 2.8 τσιν τσον οθόνη του S100 2.8 τσιν τσον οθόνη του 9100

:) Καλή Χρονιά!!!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

KALI XRONIA ME YGEIA GIA OLOUS.

MIA EROTISOULA.

EVALA ORIGINAL ENAN PLAYER MP3.

TON EGATESTISA STO DISKO TOU 9100

KAI TA TRAGOUDIA STO 1GB KARTA MINI SD.

KSAFNIKA MOU KANEI EPANEKINNISEIS ANA KAPIA DIASTIMATA.

GIATI???

KAI SE MIA FASI MOU EFIGE TO GR PLIGTROLOGIO.

KAMIA IDEA??

SAS EFXARISTO.

Link to comment
Share on other sites

KALI XRONIA ME YGEIA GIA OLOUS.

MIA EROTISOULA.

 

 

Καλη Χρονια σε ολους http://www.jms101.btinternet.co.uk/basic_sets/special/BoardMod_Christmas/new_year.gif,

ευτυχισμενο το 2006!

 

Ισως φιλε μου η εφαρμογη που περασες να μην ειναι απολυτα συμβατη και να δημιουργησε προβλημα .Κανε απεγκατασταση και δες αν συνεχιζονται τα restart.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Screen protectors που βρίσκω στην Αθήνα ξέρει κανείς κανένα μαγαζί...? Ας μου στείλει κανείς κανένα pm an γνωρίζει κάποιο....

 

Μαγαζί Αθήνα δεν γνωρίζω αλλά μπορείς να παραγγείλεις από εδώ:

http://www.play247.gr με δωρεάν μεταφορικά!

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Screen protectors που βρίσκω στην Αθήνα ξέρει κανείς κανένα μαγαζί...? Ας μου στείλει κανείς κανένα pm an γνωρίζει κάποιο....
screen protector εχει 1 μαγαζι που ξερω στην φορμιωνος 200 η 198 στον Βυρωνα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...