Jump to content

[Επίσημο] HTC Wizard (ή JAM2) / Qtek 9100


agiorgitis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mpeno sto DM blepo kai ta bouquete blepo ta kanalia omos den mou anigi kanena kanali.tin ora pou mpeno sto dm den pezi rolo to router oute i portes..exo diokimazi diafora kai pali tipota..den xero ti na po..kai sta idika forum pou exo rotisi den mou exi apantisi kanenas se afto to thema..perimeno kapion idiko pou tha mas fotisi pano se afto to problima.

μάλιστα. άρα μπαίνεις στο web interface του δέκτη με τον browser του κινητού. αυτό το κάνω και γω, αλλά δεν βλέπω τις ίδιες επιλογές με αυτές που βλέπω στο browser στο pc. (πχ δεν βλέπω την επιλογή vlc)

τεσπά δεν θα σκάσω γι αυτό το θέμα, απλά θα ήταν ωραίο να το καταφέρναμε. αν έχεις νεότερα μας ενημερώνεις...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια ειχα το m600 κ θελω να μπω κ εγω στον χωρο το windows mobile.

1.αν παρω το tytn απο εξω θα μπορεσει να δουλεψει εδω?

2.προγραμματα που βρισκουμε ειναι σαν τα uiq η πιο ευκολα?

3.τι πρεπει να προσεξω σε μια συσκευη?(εχω βρει πολλες αλλα ποιες ειναι ακριβως η διαφορες τους δεν μπορω να καταλαβω πχ t-mobile wing, qtek 9100, orange spv 3100,)

με ενδιαφερει το tytn εχουν καμια σχεση με αυτο??

 

ευχαριστω για τα φωτα σας!!!

 

γεια σου φίλε, εύχομαι να πάρεις συσκευή με WM!!!

1.θα δουλέψει κανονικά, και αν κάτι δε λειτουργεί σωστά περνάς ελληνική ROM και είναι σαν να το πήρες από Ελλάδα(PC που του έκανες format και έβαλες ελληνικά xp, κάπως έτσι)

2.είναι πιο εύκολα και βρίσκεις παντού, ψάχνεις π.χ. wm5 "program"

3.προσέχεις τον επεξεργαστή και τις δυνατότητες..... μπορείς να κάνεις σύγκριση και στο http://www.gsmarena.com και να δεις λεπτομέρειες....

το Tytn είναι πολύ ωραίο αλλά με τι εννοείς αν έχει σχέση???

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

γεια σου φίλε, εύχομαι να πάρεις συσκευή με WM!!!

1.θα δουλέψει κανονικά, και αν κάτι δε λειτουργεί σωστά περνάς ελληνική ROM και είναι σαν να το πήρες από Ελλάδα(PC που του έκανες format και έβαλες ελληνικά xp, κάπως έτσι)

2.είναι πιο εύκολα και βρίσκεις παντού, ψάχνεις π.χ. wm5 "program"

3.προσέχεις τον επεξεργαστή και τις δυνατότητες..... μπορείς να κάνεις σύγκριση και στο http://www.gsmarena.com και να δεις λεπτομέρειες....

το Tytn είναι πολύ ωραίο αλλά με τι εννοείς αν έχει σχέση???

 

Αν εχει σχέση με τα άλλα κινητά που ανέφερα.

Τελος πάντων πήρα ενα άψογο qtek 9100 κ το προβλημά μου τώρα είναι ότι δεν ξέρω πως να κάνω encoding τον opera για να βλέπω σελίδες όπως in.gr.

Link to comment
Share on other sites

Μα και ο Pocket Internet Explorer (PIE) που ένσωματομένο το 9100 δείχνει τις ελληνικές σελίδες γιατί υποστηρίζει το encoding
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

μπραβο wizeman :)

ειναι σταθεροτατη

γρηγορη

γεματη καλουδια

wm6

 

...:::SNE V3.0 CODENAME : TOUCH NO EVIL

 

και παλι μπραβο !!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο wizeman :)

ειναι σταθεροτατη

γρηγορη

γεματη καλουδια

wm6

 

...:::SNE V3.0 CODENAME : TOUCH NO EVIL

 

και παλι μπραβο !!!

 

Ευχαριστώ παιδιά, είχα κάτι τρεχάματα υγείας τώρα τελευταία και δεν είχα χρόνο για κάποιες υποχρεώσεις δεν είχα δει ούτε το forum για εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

να ειναι ολα περαστικα :)

 

Ευχαριστώ παιδιά, είχα κάτι τρεχάματα υγείας τώρα τελευταία και δεν είχα χρόνο για κάποιες υποχρεώσεις δεν είχα δει ούτε το forum για εντυπώσεις.
Link to comment
Share on other sites

παιδια συγνωμη αλλα μπορω να μπαινω στο zoo.gr απο το κινητο μου? μεσω wind plus φυσικα!!
Link to comment
Share on other sites

καμιά ιδέα κανείς ?? 350e είναι καλά ας πούμε ??

 

ΤΙΙΙΙΙΙΙΙ????????? πλάκα θα κάνεις!!! εγώ το πήρα 200€ το Μάιο με παραπάνω μήνες εγγύησης και σε άριστη κατάσταση... δεν πιστεύω ότι θα δώσει κάποιος 350€ για το 9100,

φιλικά πάντα, το θέμα είναι να μπορέσεις να το πουλήσεις

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του δυστυχώς (για τους κατόχους) έχει πέσει γιατί η συσκευή έχει τον τρίτο αντικαταστάτη της (4350 ,TyTN , TyTN II). Μάλιστα η τιμη του TyTN II είναι η ίδια με την τιμη που είχε το 9100 όταν κυκλοφόρησε...
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

και γω το δικό μου το "σκότωσα" για λιγότερα από 200€ μαζί με μια κάρτα μνήμης.:wacko:

συμπέρασμα: φίλε nuke αν προσπαθήσεις να το πουλήσεις εδώ μέσα ή σε γνωστά site αγγελιών δεν θα πιάσεις με τίποτα τα χρήματα που ζητάς. μόνο αν βρεις κάποιον εκτός χώρου μπορείς να πιάσεις κάτι παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

mia syntomh apantish tha htela apo kapoion

 

sto O2 xda Mini S tha paixoun kanonika oles oi allages leitourgikoy px ta nea wm6 kai ellinikes efarmoges ktl h tha exw kapoio provlhma epidh einai kapo agglia h einai kleidwmeno h kati teoio

 

sas euxarisw

Link to comment
Share on other sites

mia syntomh apantish tha htela apo kapoion

 

sto O2 xda Mini S tha paixoun kanonika oles oi allages leitourgikoy px ta nea wm6 kai ellinikes efarmoges ktl h tha exw kapoio provlhma epidh einai kapo agglia h einai kleidwmeno h kati teoio

 

sas euxarisw

 

ψάξε λίγο τα προηγούμενα, αν είναι κλειδωμένο το ξεκλειδώνεις και μετά συνεχίζεις στην αναβάθμιση της ROM, ναι θα παίξουν κανονικά εφ όσον γίνουν τα παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

ειχα προβλημα με την οθονη το πηγα στο service και μου ειπαν οτι θελει αλλαγη η καλωδιοταινια και κανει 86ευρω.ειναι δυνατον?η οθονη δουλευε αλλα τρεμοπαιζε.τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει βγει καμια καινουργια rom για το μιχανακι μας??

εκτος απο αυτη του wizeman

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Ναί .. η TNT 1921 .. Είναι πολύ γρήγορη και η μπαταρία θα σου κρατάει αρκετά παραπάνω.

 

Τη συστήνω ανεπιφύλακτα

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

γνήσια από τη μαμα εταιρία? Αν βάλει κάποιος ROM ότι έχει στο qtek το χάνει?
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Ναί .. η TNT 1921 .. Είναι πολύ γρήγορη και η μπαταρία θα σου κρατάει αρκετά παραπάνω.

 

Τη συστήνω ανεπιφύλακτα

 

apo pou thn katevazw file mou?

pia radio rom thelei?

 

edit: entaksei thn vrika alla den vlepw na leei kapou an einai wm5 h wm6

k poso eleytherh mnhmh afhnei h Professional Edition + HTC Home:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για την μνήμη, γύρω στα 31-32 MB. Είναι wm6...

 

pia apo tis 3 exeis perasei??

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...