Jump to content

[Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποιος έχει την ευχαρίστηση ας μου στείλει κάποιο ήχο της επιλογής του να βάλω για τα SMS στο eepicouros@hotmail.com. Μόλις τώρα είδα δυο SMS που έχουν έρθει από της 6.30 και δεν τα πήρα χαμπάρι γιατί δεν ακούγεται αυτός ο ήχος.
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re paidia psaxno gia enan kalitero task man ego exo battery pack pro alla einai gia pio palia ekdosi kai den einai kai 100% simvato kai skeftomai na ton allakso entelos...eseis ti proteinete? etsi na nai elafri 100% simvato.aaaaa psaxno kai ena kalo calculator pou na kanei polla...please doste mou titlous kai kai tha ta bro.. :p :p ;)
Link to comment
Share on other sites

Ουπς!

Δεν καταλαβαίνω όμως, "kamia kali kamera yparxei gia s-100;moy ekane lakoubitsa i othoni diskola fenete alla otan pigenei to mati mou trellenome.Yparxei kamia therapeia;"

 

Εντάξει για το "προγραμμα για κάμερα" = "κάμερα", αλλά τι λακουβίτσα?

ΕΝΤΑΞΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΙΣΕΣ.ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ.ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

JEISON!
Link to comment
Share on other sites

re paidia psaxno gia enan kalitero task man ego exo battery pack pro alla einai gia pio palia ekdosi kai den einai kai 100% simvato kai skeftomai na ton allakso entelos...eseis ti proteinete? etsi na nai elafri 100% simvato.aaaaa psaxno kai ena kalo calculator pou na kanei polla...please doste mou titlous kai kai tha ta bro.. :p :p ;)

Χωρίς να το έχω ψάξει ιδιαίτερα, χρησιμοποιώ το pocket Nav. Δεν χρειάζεται και εγκατάσταση, είναι μικρό, το πετάς στο startup folder και τέλος... (είναι και free)

 

@κον80

No idea...για το προγραμμα, αν και θα ήθελα και εγώ, να δούμε μήπως γίνει τίποτα καλύτερο. ΤΟ έχω ακούσει και από έμπειρους, να λένε ότι για το τζαμ δεν έχει βγάλει κανείς κάτι σοβαρό...

 

 

Λοιπόν, κάτι άλλο. Σήμερα πρώτη φορά πήρα το κινητό έξω από το σπίτι (3 εβδομάδες τώρα το έχω) και συνειδητοποίησα ότι χρειαζόμαστε κάτι για το κλείδωμα πλήκτρων. Εκτός του ότι το built in είναι απαράδεκτο (χάθηκε δηλ ο κόσμος να βάλουν ένα ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ αντί απλά για το κουμπί PWR? όπως στα νόκια...) θα έπρεπε να μην ξεκλειδώνει όταν έρχεται μήνυμα/κλήση. Γιατί μπορεί να μην το ακούσειςόταν χτυπάει (ή και να το έχεις στο αθόρυβο!), και να μείνει εκτεθημένο (σε πατήματα) για 1-2-3-5-10 λεπτά, όσο έχεις βάλει το auto power off.

 

Λοιπόν?

 

 

By the way, μπράβο στην Έλενα... Από εκεί γυρνάω... (όχι την Ουκρανία)

Link to comment
Share on other sites

pos kanome download apo ekei?

 

Katw sto kentro ths selidas patas to button FREE sou anoigei allh selida kai perimeneis gyrw sta 40 seconds (exei metrhth kapou sthn mesh) mexri na sou emfanisthei to link

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες εβαλα ενα ολοκληρο mp3 τραγουδι στο windows/ring για να το βαλω ringtone , το βρισκω ως ringtone στο Εναρξη-->Ρυθμισεις-->Προσωπικο-->Τηλεφωνο , το οριζω αλλα οταν παταω οκ το γυριζει απο μονο του στο windows default!

Δοκιμασα και restart αλλα τζιφος

Λυση?????????????

Link to comment
Share on other sites

Katw sto kentro ths selidas patas to button FREE sou anoigei allh selida kai perimeneis gyrw sta 40 seconds (exei metrhth kapou sthn mesh) mexri na sou emfanisthei to link

se efxaristo poli

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες εβαλα ενα ολοκληρο mp3 τραγουδι στο windows/ring για να το βαλω ringtone , το βρισκω ως ringtone στο Εναρξη-->Ρυθμισεις-->Προσωπικο-->Τηλεφωνο , το οριζω αλλα οταν παταω οκ το γυριζει απο μονο του στο windows default!

Δοκιμασα και restart αλλα τζιφος

Λυση?????????????

αν έχεις βάλει κάποιο mp3 player και παίζει αποκλειστικά αυτός τα mp3 μέσα από τον file manager τότε η λύση είναι να κανεις τα mp3 να παίζουν με τον media player.

μπαίνεις στον resco explorer, πας στο αρχείο ,play with κλπ κλπ

 

επειδή είναι πολύ πιθανόν αυτό το κόλπο να μην πιάσει τότε θα κανεις απεγκατάσταση του mp3 player σου και θα το ξανά εγκαταστήσεις αλλα μην το αφήσεις να παίζει τα mp3 μέσω του file manager.

 

απλά, με λίγα λόγια, τα mp3 θα πρέπει να έχουν το εικονίδιο του media player στην διαχείριση αρχείων.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά έχω ένα S100, έχω ενεργοποι'ησει το σβήσιμο συσκευής μετά από 3 λεπτά και το κλείδωμα πληκτρλογίου έκτος από το on/of.Όταν μένει αχρησιμοποίητο π.χ. για μισή ώρα και προσπαθήσω να το ενεργοποιήσω με το on/of ρειάζομαι καμιά δεκαριά προσπάθειες για να ανάψει η οθόνη, το ιδιο και όταν μου έρχεται κάποι μήνυμα.Υπάρχει καμιά λύση-ρύθμιση για να μην μου το κάνει αυτό;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

αν έχεις βάλει κάποιο mp3 player και παίζει αποκλειστικά αυτός τα mp3 μέσα από τον file manager τότε η λύση είναι να κανεις τα mp3 να παίζουν με τον media player.

μπαίνεις στον resco explorer, πας στο αρχείο ,play with κλπ κλπ

 

επειδή είναι πολύ πιθανόν αυτό το κόλπο να μην πιάσει τότε θα κανεις απεγκατάσταση του mp3 player σου και θα το ξανά εγκαταστήσεις αλλα μην το αφήσεις να παίζει τα mp3 μέσω του file manager.

 

απλά, με λίγα λόγια, τα mp3 θα πρέπει να έχουν το εικονίδιο του media player στην διαχείριση αρχείων.

 

Οποιο αρχειο mp3 και αν παω να ανοιξω με τον windows media player μου βγαζει "Aδυνατη αναπαραγωγη αρχειου. Το αρχειο ειναι χαλασμενο ή ο τυπος του αρχειου δεν υποστηριζεται"

 

???

 

ΥΓ Εννοιεται πως το mp3 ειναι οκ και παιζει με betaplayer

Link to comment
Share on other sites

Οποιο αρχειο mp3 και αν παω να ανοιξω με τον windows media player μου βγαζει "Aδυνατη αναπαραγωγη αρχειου. Το αρχειο ειναι χαλασμενο ή ο τυπος του αρχειου δεν υποστηριζεται"

 

???

 

ΥΓ Εννοιεται πως το mp3 ειναι οκ και παιζει με betaplayer

είναι αυτό που σου είπα!

μα καλά! γιατί τα παίζεις με τον beta!!????

ποιος ο λόγος?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να βλέπω ποιός μου στέλνει κατι με bluetooth?Kαι κάτι ακόμα,υπάρχει προγραμματάκι που να μπόρω να κανω περιήγηση σε μια συσκευή με την οποιά έχω σε συνδεθεί με bluetooth?

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχω ενα αρχειο τυπου .amr και δεν μπορω να το ανοιξω, ποια εφαρμογή χρειαζομαι?

:D

υπαρχει το nokia pc suite που μετατρεπει τα amr και οχι μονο σε 3gp μπορεις να το κατεβασεις και να μετατρεψεις το αρχειακι που εχεις για να το ακουσεις.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία ρομ για mda compact poia είναι και που την βρίσκω.... ?

 

 

thx.. !!!! in advance

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία ρομ για mda compact poia είναι και που την βρίσκω.... ?

 

Tha sou proteina na tou peraseis tin teleutaia 1.11 tis imate me to gnosto kolpo! Kai ego sto MDA mou autin exo

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά έχω ένα S100, έχω ενεργοποι'ησει το σβήσιμο συσκευής μετά από 3 λεπτά και το κλείδωμα πληκτρλογίου έκτος από το on/of.Όταν μένει αχρησιμοποίητο π.χ. για μισή ώρα και προσπαθήσω να το ενεργοποιήσω με το on/of ρειάζομαι καμιά δεκαριά προσπάθειες για να ανάψει η οθόνη, το ιδιο και όταν μου έρχεται κάποι μήνυμα.Υπάρχει καμιά λύση-ρύθμιση για να μην μου το κάνει αυτό;

Mipos kratas to on/off poly ora patimeno? An to kaneis auto tote apla sbineis ton fotismo! Thelei mono ena apo patima grigoro kai tha anoiksei mia xara ;)

Link to comment
Share on other sites

kalhmeraexw ena problhma me to bt kai den mporw na katalabw ti fteei loipon praspa8w na sindesw to s100 me to pc meso bt exw kanei ola auta pou leme gia ta xp me to sp2 kai ta sxetika. to pc to blepei to thl kai antistrofa molis pataw na kaneis syc mou leei anoigma 8uras kai amesws meta sundesi me pelath kai kollaei ekei. pios mpori na mou dwsei ena help den kserw ti na kanw
enas apwros :cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μήπως έχετε υπόψιν καμία εφαρμογούλα για χρήση του S100 με το ένα χέρι; Γιατί είναι δύσκολο να το χρησιμοποιήσεις ειδικά στο αυτοκίνητο!
Link to comment
Share on other sites

Mipos kratas to on/off poly ora patimeno? An to kaneis auto tote apla sbineis ton fotismo! Thelei mono ena apo patima grigoro kai tha anoiksei mia xara ;)
Έχεις δίκιο, αυτό ήταν.Ευχαριστώ. :)

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Qtek S100 / imate Jam / MDA compact 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...