Jump to content

Xiaomi Mi 8 / Mi 8 SE


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όταν είμαι με WiFi στο Gmail μου μου έρχονται κανονικά οι ειδοποιήσεις ενώ με δεδομένα όχι. Τι κάνουμε για να έρχονται και με δεδομένα?
Link to comment
Share on other sites

Όταν είμαι με WiFi στο Gmail μου μου έρχονται κανονικά οι ειδοποιήσεις ενώ με δεδομένα όχι. Τι κάνουμε για να έρχονται και με δεδομένα?

 

Kατα πασα πιθανοτητα εχεις ενεργοποιησει το παρακατω. Ξετικαρε το.

IMG-20200629-105447.jpg"]IMG-20200629-105447.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Έχω συνδεδεμένο στο κινητό το mi band 4, και Bluetooth ακουστικά. Όταν έρχεται ειδοποιηση, ο ήχος της ειδοποίησης δεν ακούγεται από το ηχείο του κινητού, αλλά μέσα από τα Bluetooth. Υπάρχει κάποια ρύθμιση, να ακούγεται ο ήχος από το ηχείο? Από την αρχή είναι αυτό το πρόβλημα αλλά γενικότερα δεν είχα ασχοληθεί.
Link to comment
Share on other sites

H miui 12 θέλω να πιστεύω ότι θα έρθει σίγουρα μέσα στο μηνα.

Άντε να δούμε

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

H miui 12 θέλω να πιστεύω ότι θα έρθει σίγουρα μέσα στο μηνα.

 

Μακάρι να αργήσει λίγο αλλά όταν θα την δώσουν να είναι απροβληματιστη ..μην ανησυχείς θα την πάρουμε κανονικά και μάλλον και το mui13 για όποιον κρατήσει την συσκευή μέχρι τότε

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να αργήσει λίγο αλλά όταν θα την δώσουν να είναι απροβληματιστη ..μην ανησυχείς θα την πάρουμε κανονικά και μάλλον και το mui13 για όποιον κρατήσει την συσκευή μέχρι τότε
Με τα 600+ που παίζουν πλέον για ναυαρχίδες προσωπικά βλέπω να το κρατάω μέχρι να μη δουλεύει πια. Το 2019 ήταν η τελευταία χρονιά νομίζω που μπορούσες να βρεις ναυαρχίδες σε μια λογική τιμή. Έχουμε ξεφύγει πλέον....

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με τα 600+ που παίζουν πλέον για ναυαρχίδες προσωπικά βλέπω να το κρατάω μέχρι να μη δουλεύει πια. Το 2019 ήταν η τελευταία χρονιά νομίζω που μπορούσες να βρεις ναυαρχίδες σε μια λογική τιμή. Έχουμε ξεφύγει πλέον....

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σωστός
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Ξέρει κανείς πως ενεργοποιείται η αυτόματη φούσκα στο Google translate οταν πχ κάνεις copy ενα κείμενο ? Οπως δηλαδή εμφανίζεται και στο messenger οταν λαμβάνεις ενα μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Ξέρει κανείς πως ενεργοποιείται η αυτόματη φούσκα στο Google translate οταν πχ κάνεις copy ενα κείμενο ? Οπως δηλαδή εμφανίζεται και στο messenger οταν λαμβάνεις ενα μήνυμα.

 

Εφαρμογές->Διαχείριση των εφαρμογών->Βρίσκεις το app που θες και πατάς πάνω->Άλλες άδειες->Δίνεις άδεια για προβολή αναδυόμενων παραθύρων

Link to comment
Share on other sites

Σωστός
Αν δούλευε και WiFi calling τις vodafon και εγώ πραγματικά δεν έχω λόγο να αλλάξω είναι παντού φοβερό ακόμα
Link to comment
Share on other sites

Αν δούλευε και WiFi calling τις vodafon και εγώ πραγματικά δεν έχω λόγο να αλλάξω είναι παντού φοβερό ακόμα
Πώς γίνεται να μη δουλεύει για τη βονταφον μόνο;εμένα λειτουργεί κανονικα με την κοσμοτε....

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται να μη δουλεύει για τη βονταφον μόνο;εμένα λειτουργεί κανονικα με την κοσμοτε....

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και όμως αδελφέ δεν λειτουργεί με τίποτα όλα ανοιχτά τα έχω.. Και δοκιμή σε άλλο τηλέφωνο που έκανα απευθείας άνοιξε το WiFi calling. Δεν ξέρω τι παίζει και δεν ανοίγει εδώ. Το volte παίζει κανονικά πάντως αλλά το calling με τίποτα
Link to comment
Share on other sites

Εχετε καποιον αξιοπιστο τεχνικο που να μπορει να αλλαξει μπαταρια στο Μι8;

HTC Magic > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy S7 > Xiaomi Redmi Pro > Xiaomi Redmi Note 8Pro > Xiaomi Mi8 > Poco X3 pro > Xiaomi Mi10T > Google Pixel 6a 😄 

Link to comment
Share on other sites

Εχετε καποιον αξιοπιστο τεχνικο που να μπορει να αλλαξει μπαταρια στο Μι8;
Αλκιβιάδης Χατζηκουντέλης, τον βρίσκεις στο Facebook.... Αλλά είναι Θεσσαλονίκη.

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Αλκιβιάδης Χατζηκουντέλης, τον βρίσκεις στο Facebook.... Αλλά είναι Θεσσαλονίκη.

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

καποιον σε Αθηνα;

HTC Magic > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy S7 > Xiaomi Redmi Pro > Xiaomi Redmi Note 8Pro > Xiaomi Mi8 > Poco X3 pro > Xiaomi Mi10T > Google Pixel 6a 😄 

Link to comment
Share on other sites

Χθες ρώτησα σε κατάστημα για αντικατάσταση της μπαταριας.Μου ειπε ο τεχνικός ότι γνήσια μπαταρία θα βρεις μόνο στην infoquest.Για αλλαγή πάντως μου ζήτησε 43 ευρώ....όχι βέβαια για original.
Link to comment
Share on other sites

Χθες ρώτησα σε κατάστημα για αντικατάσταση της μπαταριας.Μου ειπε ο τεχνικός ότι γνήσια μπαταρία θα βρεις μόνο στην infoquest.Για αλλαγή πάντως μου ζήτησε 43 ευρώ....όχι βέβαια για original.

 

Καλημέρα, δεν ισχύει αυτό. Φυσικά και υπάρχουν γνήσιες, αλλά επίσης φυσικά, τεράστια προσοχή στις απομιμήσεις.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...