Jump to content

Xiaomi Mi 8 / Mi 8 SE


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου φαινεται θα παω για το p20 που ειναι και μικροτερο.

 

 

 

Επέτρεψε μου να σου πω ούτε καν....

Σήμερα το έβαλα διπλα διπλα με p30pro κάναμε το τεστάκι τύπου YouTube και ο φίλος έπαθε...

Σε κάμερα δε, αν εξαιρέσεις αυτές με ζουμ .....που ναι είναι καλύτερο το p30pro στις απλές δεν το λες και κάτι εξωπραγματικό αυτό που κάνει τουλάχιστον Τρεις φορές του δικού μας.

Θεωρώ πιο τίμια συσκευή αυτή την στιγμή δεν υπάρχει...

Πήγαινε παρτο δεν θα μετανιώσεις.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επέτρεψε μου να σου πω ούτε καν....

Σήμερα το έβαλα διπλα διπλα με p30pro κάναμε το τεστάκι τύπου YouTube και ο φίλος έπαθε...

Σε κάμερα δε, αν εξαιρέσεις αυτές με ζουμ .....που ναι είναι καλύτερο το p30pro στις απλές δεν το λες και κάτι εξωπραγματικό αυτό που κάνει τουλάχιστον Τρεις φορές του δικού μας.

Θεωρώ πιο τίμια συσκευή αυτή την στιγμή δεν υπάρχει...

Πήγαινε παρτο δεν θα μετανιώσεις.

Μάλιστα δε αν κατεβάσεις gcam μιλάμε για άλλο επίπεδο φωτογραφίας.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,τις τελευταίες ημέρες έχω προβλημα με το wi fi.δεν κάνει σύνδεση και πρέπει να το κάνω επανεκκίνηση.μολις το κάνω αυτό μπαίνει κανονικά..αυτό γίνεται κ για αποθηκευμένα δίκτυα και για καινούργια...τι μπορεί να φταει?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε που μπορώ να αλλάξω το τζαμί της οθόνης στο mi8 και πόσο κοστίζει όλη η διαδικασία;

 

Nομιζω στο kaizershop ,το αγοραζεις και στο βαζουν εκεινοι.Σχετικα χαμηλες τιμές 7-8 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,τις τελευταίες ημέρες έχω προβλημα με το wi fi.δεν κάνει σύνδεση και πρέπει να το κάνω επανεκκίνηση.μολις το κάνω αυτό μπαίνει κανονικά..αυτό γίνεται κ για αποθηκευμένα δίκτυα και για καινούργια...τι μπορεί να φταει?

 

 

 

Δοκίμασε να πατήσεις επανω στο όνομα αποθηκευμένη δικτύου να δεις αν συνδέεται .

Μην περιμένεις απάντηση σε όλα...

Το κάνει και σε εμένα ποτε πότε..

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Offtopic **Έδωσα το xiaomi mi8 και μου έμειναν 2 tempered glass .οποίος βρίσκεται στην Πάτρα και τα θέλει δωρεάν ας μου στείλει pm (η παράδοση γίνεται με την επίδειξη του mi 8)
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε που μπορώ να αλλάξω το τζαμί της οθόνης στο mi8 και πόσο κοστίζει όλη η διαδικασία;[/quote

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Ξέρετε που μπορώ να αλλάξω το τζαμί της οθόνης στο mi8 και πόσο κοστίζει όλη η διαδικασία;

Αρχες πανεπιστήμιου διπλα στη πλατεία Ομονοίας..είναι 2-3 μαγαζιά πολύ καλά ...Άραβες που μιλάνε πολύ καλά ελληνικά... με 4-5 ευρώ..και στο περνάνε χωρίς να βιάζονται καθόλου σε αντίθεση με πολλά άλλα καταστήματα..

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε που μπορώ να αλλάξω το τζαμί της οθόνης στο mi8 και πόσο κοστίζει όλη η διαδικασία;[/quote

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Αρχες πανεπιστήμιου διπλα στη πλατεία Ομονοίας..είναι 2-3 μαγαζιά πολύ καλά ...Άραβες που μιλάνε πολύ καλά ελληνικά... με 4-5 ευρώ..και στο περνάνε χωρίς να βιάζονται καθόλου σε αντίθεση με πολλά άλλα καταστήματα..

 

Ευχαριστώ πολύ θα το κοιτάξω

Link to comment
Share on other sites

σήμερα μετά από ένα χρόνο πέταξα το spigen tempered glass απο το κινητό μου και απολαμβάνω την οθόνη όπως όταν το πρωτοπηρα!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, κάποιος που ασχολείται μπορεί να μου πει πια έκδοση Gcam είναι η καλύτερη? Γιατί έχω δοκιμάσει διάφορες αλλά δεν βγάζω άκρη, ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Στο τσακ είμαι να το βγάλω και εγώ....

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

με οθόνη gorilla glass και θήκη που προεξέχει και προστατεύει από άμεση επαφή σε πτώση, δεν πιστεύω ότι είναι τόσο απαραίτητο το tempered glass.

πάντως χωρίς αυτό η οθόνη είναι τέλεια... όχι μόνο σε διαύγεια, αλλά και στο touch.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1 χρόνο που το έχω είναι με μαμά θήκη και χωρίς τζάμι ή ζελατίνα, άλλη η αίσθηση της αφής. Από το g5 και μετά δεν χρησιμοποιώ τζάμι, απλά λίγο προσοχή θέλει!

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται θα παω για το p20 που ειναι και μικροτερο.

 

Αμην, με το καλο

 

Περι tempered glass, πάρτε cafele και θα με θυμηθείτε, η αίσθηση του touch είναι ότι πιο κοντινο στην οθόνη

Edited by manosgagalis
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που το έχω χωρίς τζαμάκι αλλά πάντα με θήκη και πάντα προσέχω που το ακουμπάω δε το βάζω ποτέ στην τσέπη μαζί με κλειδιά κτλ μου χει κάνει μια γρατζουνιά στην οθόνη (ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω πως έγινε).
Link to comment
Share on other sites

Ευγνωμονώ ένα παλληκαρι από εδώ μέσα, που είχε πει για σταγόνες νανοτεχνολογίας στην οθόνη.....

Τις έβαλα είμαι χωρίς τζαμακι εδώ και τόσους μήνες και σώθηκα.

Ούτε γρατζουνιές ούτε λεκέδες και χαίρομαι την οθοναρα του.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευγνωμονώ ένα παλληκαρι από εδώ μέσα, που είχε πει για σταγόνες νανοτεχνολογίας στην οθόνη.....

Τις έβαλα είμαι χωρίς τζαμακι εδώ και τόσους μήνες και σώθηκα.

Ούτε γρατζουνιές ούτε λεκέδες και χαίρομαι την οθοναρα του.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Ευχαριστώ φιλος!

Σελ. 236

#3531

Σελ. 238

Διάλογος

Edited by pchatzip
Link to comment
Share on other sites

Είχα κ γω νάνοτεχνολογία στο s7 edge και μ έκανε καλή γρατσουνιά κ γενικά κ πιο μικρές αλλά έπαθε burn in κ μου την άλλαξαν δωρεάν κάποια στιγμή... Φυσικά κ παίρνεις το ρίσκο να σπάσει πιο εύκολα σε οσους είναι χωρίς τζαμακι.

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω μια απορια για την νανοτεχνολογία...

Αφαιρείται?

Δηλαδη αν τελικα δεις γρατζουνιά, τι κάνεις? γιατι οκ, το τζαμακι το αλλαζεις... αλλα σε αυτη την περίπτωση?

Link to comment
Share on other sites

Ευγνωμονώ ένα παλληκαρι από εδώ μέσα, που είχε πει για σταγόνες νανοτεχνολογίας στην οθόνη.....

Τις έβαλα είμαι χωρίς τζαμακι εδώ και τόσους μήνες και σώθηκα.

Ούτε γρατζουνιές ούτε λεκέδες και χαίρομαι την οθοναρα του.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Τη δοκίμασα και γω τη νανοτεχνολογια, το άπλωσα στο ταλαιπωρημένο κινητο της κοπέλας μου, μου ειπε οτι είδε διαφορα στην αφή, αλλα αυτο μονο.

δεν προσφέρει καποια επιπλεον προστασία

 

Όσο και να το προσέχεις χωρίς τζαμακι η γρατζουνια θα γίνει (μπορει να έρθει η οθόνη σε επαφή με εναν κόκκο άμμου στη τσέπη, κλπ)

Link to comment
Share on other sites

είναι σαν να βγαζεις τα λεφτά απο τη τσέπη κ να τα πετάς στο δρόμο παιδιά μην το συζητάτε..... μετά βέβαια βγάζεις κ το πιο χοντρο το κασέρι για να πληρώσεις την σπασμένη οθόνη

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ο αδελφος μου εχει τζαμακι.. παει να κατσει.. σπαει τζαμακι και το τζαμακι σπαει οθονη.. αυτο παει να πει οτι ολα τα τζαμακια ειναι πεταμενα λεφτα? Οτι ολες οι προστασιες ειναι για τα μπαζα? Ηρεμίστε λιγο.. cool..Βαζω σταγονες εδω και 5 χρονια ισως και παραπανω σε 2 ταμπλετ και σε 4 κινητα..δεν 3χω δει χοντρες γρατσουνιες δεν μου εχει σπασει οθονη... οπου τις εχω προτείνει κι εχουν βαλει πολυ ευχαριστημένοι ολοι.. το ιδιο και το παλοκαρι εδω μεσα.. εσεις που λετε πεταμενα λεφτα κτλ τι εννοείται οτι εμεις ειμαστε αχρηστοι, ανίδεοι, τα κονομαμε απο την νανοτεχνολογία, μπορειτε να πειτε εμενα δεν με καλύπτει οκ σεβαστο.. πεταμενα λεφτα , οτι χειροτερο κτλ δεν πρπσφερει καμμια προστασια κτλ εισαι ή πορωμενος φανατισμενος στην γνωμη σου η εχεις δόλο... Edited by pchatzip
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...