Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung Alpha


lazlo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα.

Όπως είχα γράψει και σε topic της Vodafone, στις 27/11 το πρωί διαπίστωσα πως δεν λάμβανα κανένα sms.

Το πρόβλημα δημιουργήθηκε το διήμερο 25-26/11.

Δοκίμασα άλλη εφαρμογή μηνυμάτων, δίχως αποτέλεσμα.

Έκανα και στις δύο εκκαθάριση δεδομένων και πάλι τίποτα.

Ακόμα και εκκαθάριση ρυθμίσεων δικτύου έκανα (κάπου είχα διαβάσει πως είχε λειτουργήσει σε άλλη περίπτωση).

Αφού επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση πελατών και ανέφερα το πρόβλημα, το πρωί στις 30/11 άρχισα να λαμβάνω όσα μηνύματα είχα σε εκκρεμότητα (πλην αυτών του PayPal).

Σήμερα έλαβα κλήση από την τεχνική υποστήριξη, κατά την οποία ενημερώθηκα πως δεν διαπιστώθηκε κάποιο πρόβλημα στο δίκτυο. Αντίθετα, μου είπαν πως έβλεπαν μέχρι το βράδυ της 29/11 πρόβλημα στην συσκευή μου.

Η συσκευή είναι Galaxy A34, αγορασμένο από επίσημο σημείο, το οποίο το χρησιμοποιώ από 14/11 όταν και το παρέλαβα. Μέχρι την 25/11, δεν είχα κανένα θέμα με τα sms και τα λάμβανα κανονικά.

Τι μπορεί να παίχτηκε εκείνες τις μέρες;

Edited by nikkal
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, nikkal said:

Καλημέρα.

Όπως είχα γράψει και σε topic της Vodafone, στις 27/11 το πρωί διαπίστωσα πως δεν λάμβανα κανένα sms.

Το πρόβλημα δημιουργήθηκε το διήμερο 25-26/11.

Δοκίμασα άλλη εφαρμογή μηνυμάτων, δίχως αποτέλεσμα.

Έκανα και στις δύο εκκαθάριση δεδομένων και πάλι τίποτα.

Ακόμα και εκκαθάριση ρυθμίσεων δικτύου έκανα (κάπου είχα διαβάσει πως είχε λειτουργήσει σε άλλη περίπτωση).

Αφού επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση πελατών και ανέφερα το πρόβλημα, το πρωί στις 30/11 άρχισα να λαμβάνω όσα μηνύματα είχα σε εκκρεμότητα (πλην αυτών του PayPal).

Σήμερα έλαβα κλήση από την τεχνική υποστήριξη, κατά την οποία ενημερώθηκα πως δεν διαπιστώθηκε κάποιο πρόβλημα στο δίκτυο. Αντίθετα, μου είπαν πως έβλεπαν μέχρι το βράδυ της 29/11 πρόβλημα στην συσκευή μου.

Η συσκευή είναι Galaxy A34, αγορασμένο από επίσημο σημείο, το οποίο το χρησιμοποιώ από 14/11 όταν και το παρέλαβα. Μέχρι την 25/11, δεν είχα κανένα θέμα με τα sms και τα λάμβανα κανονικά.

Τι μπορεί να παίχτηκε εκείνες τις μέρες;

Κάνε και μια ερώτηση στο topic της συσκευής σου. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, evris2013 said:

Κάνε και μια ερώτηση στο topic της συσκευής σου. 

Δεν υπάρχει topic για το Α34 γι' αυτό και έγραψα εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Ουπς όντως... Νομίζω ότι μπορούμε κι εμείς να το ανοίξουμε το topic του A34. Πρέπει να προστεθούν πρώτα τα τεχνικά χαρακτηριστικά της συσκευής στην αρχή. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...