Jump to content

Xiaomi Mi Mix 2S


manwlis77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H 10.0.3.0 είναι η τελευταία σταθερή. Μου ήρθε ΟΤΑ. Έχω Global έκδοση 6/128 αν παίζει κάποιον ρόλο.

 

Η έκδοση που αναφέρεις δεν έχει βγει ακόμη. Έχω 4 γνωστούς και μαζι με μένα 5 και σε κανεναν δεν εχει ερθει ΟΤΑ η αναβαθμιση. Ουτε στο επισημο site miui.com εχει ανεβει ακομη.

Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση που αναφέρεις δεν έχει βγει ακόμη. Έχω 4 γνωστούς και μαζι με μένα 5 και σε κανεναν δεν εχει ερθει ΟΤΑ η αναβαθμιση. Ουτε στο επισημο site miui.com εχει ανεβει ακομη.

 

10.0.3.0 εχω και εγώ.

 

Και εγω... Επισης και το δικο μου ειναι global 6/128 που ισως να παιζει καποιο ρολο.

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την 10.0.3 εχω με οτα και έχω το 64αρι.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

9c17a174ce8fd1afca4534f3dfda7e93.jpg

Link to comment
Share on other sites

ας φτιαξουν πρωτα την αναβαθμιση για τη μπαταρια που είναι μονίμως στις 4-5 ωρες οθονη

και ας αφήσουν την καμερα μια χαρα ειναι και ετσι.

 

H βασική λειτουργία ενός κινητού είναι η μπαταρία

ΤΕΛΟΣ.

Αν στο τέλος της μέρας (8-9 το βράδυ) είσαι με 5% να τα βράσω τα λοιπά καλά χαρακτηριστικά.....

Ελπίζω με κάποια αναβάθμιση να φτιάξει η μπαταρία

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

H βασική λειτουργία ενός κινητού είναι η μπαταρία

ΤΕΛΟΣ.

Αν στο τέλος της μέρας (8-9 το βράδυ) είσαι με 5% να τα βράσω τα λοιπά καλά χαρακτηριστικά.....

Ελπίζω με κάποια αναβάθμιση να φτιάξει η μπαταρία

 

εισαι παθων φιλε; πανω απο 5 ωρες δεν εχω δει απο 95%-5%, να τον βρασω τον τοπ επεξεργαστή. και να χω φιλο με redmi note 5 να βγαζει μονίμως 8 ωρες στα πρόθυρα ειμαι να το δώσω να πάρω κανα redmi note 6 pro.

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε λίγο με την μπαταρία, μια χαρά είναι.005f70e11fcc5f4cd9453164e2cb87cc.jpg694fa99c6677b1bda3ac4141c0788bf8.jpg784a63c931edf522a3125279917fddc3.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι λες ψέματα. Όταν πέρασα MIUIv10 έκανα επαναφορά και delete όλα για να κάτσει καλά το update και προσέχω τι εφαρμογές χρησιμοποιώ. Ο χρόνος είναι όλος σε WiFi και η τοποθεσία σε εξοικονόμηση. Συνήθως είμαι στις επτά ώρες sot.

δηλαδη αυτο πως το καταφερες; τι να χαλαρώσουμε ψεματα λεμε;

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

4334bd02f3ccdd391b6b745f535be37c.jpg36c508cb876f1e07e8f77ead10646b48.jpg

Edited by GeorgeX21
Link to comment
Share on other sites

Μεγαλο ρολο παιζει επισης και η φωτεινοτητα της οθονης στην μπαταρια που εαν εισαι σε εξωτερικο χωρο με ηλιο στο αυτοματο ειναι τερμα και τρωει πολυ μπαταρια...
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την 10.0.3 εχω με οτα και έχω το 64αρι.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

9c17a174ce8fd1afca4534f3dfda7e93.jpg

 

Εμεις παντως, 6 ατομα που εχουμε το ιδιο κινητο δεν εχει παρει κανενας μας την 10.0.3.0 μεχρι σημερα κι ουτε εχει ανεβει ακομη στο επισημο site.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι την αγορά του , μάλλον την global εκδοση 6/128 από το banggood και ως 1η συσκευή στην κατοχή μου με miui , τι είναι αυτά που πρέπει να προσέξω για την αποφυγή brick κλπ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

https://drive.google.com/file/d/1gcGobFxrn8a_FYlwHFRaq6oBsrb8vEOz/view?usp=drivesdk

Μολις ηρθε καινούργια ενημέρωση

 

έχει σχέση άραγε με αυτό ?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=472162

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζω την 10.0.4 και εγώ. Σύμφωνα με όσα έγραφε πριν την αναβάθμιση, απλά διορθώθηκαν κάποια bugs.
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα... Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα . ηθελα να ρωτησω,η καμερα του ειναι οσο καλη λενε? ψηνομαι να το παρω αλλα σκεφτομαι και για s8 .με ενδιαφερει η καμερα .
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ναι... η κάμερα του είναι πολύ καλή και αναμένεται να πάρει και την αναβαθμισμένη εφαρμογή κάμερας του Mi Mix 3.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως είναι πολύ καλή. Και επειδή είχα το s8+ η κάμερα του 2s είναι καλύτερη και τη μέρα τη νύχτα από το s8+.

Καλημερα . ηθελα να ρωτησω,η καμερα του ειναι οσο καλη λενε? ψηνομαι να το παρω αλλα σκεφτομαι και για s8 .με ενδιαφερει η καμερα .

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια ερώτηση

Βλέπω οτι υποστηρίζει 4g+

εκτός των άλλων

Αληθεύει?

Επίσης το βλέπω στο amazon.de σε αρκετά χαμηλή τιμή

Είναι το global?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, διαβαζω ολοι να γράφουν για το google camera εχει τοση διαφορα απο την εφαρμογή του κινητού; επίσης διάβασα πως με sp845 δε χρειάζεται να είσαι root για να το βάλεις, απο πού μπορούμε να το κατεβάσουμε; γιατι μπηκα σε μια σελίδα και γίνεται χαμος απο διαφορα λινκ gcam.
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να έχει κάνει την μετάβαση από oneplus 6 ή το αντίστροφο?

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...