Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εφόσον έχει ois και με καλύτερο hardware & software απο 5Τ θα αποτελεί μια ενδιαφέρουσα επιλογή και μια πρόταση που θα σε βάζει σε σκέψεις για μετάβαση...αν δεν είχε κι αυτή την αηδία το notch τότε το πράγμα θα έγερνε πολύ υπέρ του. Όλα αυτά για τους τωρινούς κατόχους 5Τ, αν δεν βάλουν ois το 5Τ παραμένει εξαιρετικά καλή επιλογή ακόμη κ σήμερα... οι μόνοι που κάνουν μετάβαση είναι όσοι έχουν το μικρόβιο της αλλαγής σε συνδυασμό με το να "κρατήσουν " τα λεφτά τους σαν μεταπώληση μιας Κ θα έχουν το τρέχον μοντέλο της εταιρείας.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

και παλι να θυμησω οτι το pixel xl δεν ειχε ois. Επίσης ειχε ενα φακο κ ομως εβγαζε μεχρι κ περσυ τις καλυτερες φωτογραφίες
Tech Junkie - not curable
Link to comment
Share on other sites

και παλι να θυμησω οτι το pixel xl δεν ειχε ois. Επίσης ειχε ενα φακο κ ομως εβγαζε μεχρι κ περσυ τις καλυτερες φωτογραφίες

 

Ρε φίλε η Google έχει μηχανικούς software με @@ και όχι @@ μηχανικούς software της OnePlus.

 

Εδώ Sammy,LG,HTC,Huawei δεν έχουν καταφέρει να φτάσουν την Google θα την φτάσει η OnePlus.

 

Ούτε την επόμενη δεκαετία.

 

Ας δώσουν ένα μαμημενο OIS και να αφιερώσουν σεβαστό χρόνο να δέσει το software με hardware κάμερα αντι να ασχολούνται με σπεκλοναγνια.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Διέρευσαν specs απο gsmarena. Αν ειναι αληθή δυστυχώς δεν βλέπω OIS ούτε έκδοση 8/128, οπότε μάλλον παραμένω στο εξαιρετικό μας 5t μέχρι Νοέμβρη...

https://www.gsmarena.com/oneplus_6-9109.php

Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Διέρευσαν specs απο gsmarena. Αν ειναι αληθή δυστυχώς δεν βλέπω OIS ούτε έκδοση 8/128, οπότε μάλλον παραμένω στο εξαιρετικό μας 5t μέχρι Νοέμβρη...

https://www.gsmarena.com/oneplus_6-9109.php

 

μηπως αυτα ειναι παλια..?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

το θεμα για μενα ειναι να μας αφησουν να το παραγγειλουμε σημερα και οχι να περιμενουμε αλλες 6-7 μερες......

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

μηπως αυτα ειναι παλια..?

 

Μου αρέσει που ρωτάς κιόλας :p

Εσύ έγραψες το παρακάτω:

 

Έχει οις..να ξέρετε...!!

 

Τελικά έχεις κάποια πηγή ή έτσι το είπες?

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ναι ξέρω ότι ειναι unoficial, δεν ξερω αν ειναι παλια ωστόσο. Μακάρι να μην επιβεβαιωθούν γιατι το gsmarena γενικα δεν πέφτει έξω...

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που ρωτάς κιόλας :p

Εσύ έγραψες το παρακάτω:

 

 

 

Τελικά έχεις κάποια πηγή ή έτσι το είπες?

 

ειρωνικα το ρωτησα.. θα δειξει εαν εχω η οχι..!! εγω λεω οτι εχει..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Αν αυτό εσένα σου φαίνεται για ερώτηση εγώ πάω πάσο

Έχει οις..να ξέρετε...!!
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

μηπως αυτα ειναι παλια..?

 

Αν αυτό εσένα σου φαίνεται για ερώτηση εγώ πάω πάσο

 

για αυτο λεω........ ξυπνα...!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά άσε τα ξύπνα σε μένα και μάθε να μιλάς όπως σου μιλάνε...

 

Δεύτερον σε εγώ δεν σε ρωτούσα για αυτό το κομμάτι... Σου έβαλα και το quote για να καταλάβεις για ποιο ποστ σου μιλάω (το #298)... Δεν είναι και πυρηνική φυσική...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά άσε τα ξύπνα σε μένα και μάθε να μιλάς όπως σου μιλάνε...

 

Δεύτερον σε εγώ δεν σε ρωτούσα για αυτό το κομμάτι... Σου έβαλα και το quote για να καταλάβεις για ποιο ποστ σου μιλάω (το #298)... Δεν είναι και πυρηνική φυσική...

 

Αρχικα απαντησα στην ειρωνια την δικια σου.. οπως μιλας θα μιλαω.. τωρα χαλαρωσε...!!

 

Δευτερον ...αν καταλαβες εσυ στο κομματι που εβαλες οτι κανω ερωτηση .. λυπαμαι αλλα μαλλον σαν πυρηνικη αντιλαμβανεσαι καποια πραγματα..και αντε αφου δεν καταλαβες να κατσω να στα αναλυσω αν και βαριεμαι το γραψιμο.....εκανα διαπιστωση. ενα μικρο σποιλερ ας πουμε.. και θα δουμε σε λιγες ωρες αν ειναι αληθινο η οχι.. !!!ssoooo simpleeeeee

 

το ρεζουμε ειναι για μενα ξαναλεω να μας αφησουν να το παραγειλουμε σημερα...... εχει δεν εχει οις δεν με απασχολει.. !!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Ότι εσύ τα μπέρδεψες και ζητάς και τα ρέστα δεν σου πέρασε από το μυαλό ε? Εγώ σε ρώτησα ξεκάθαρα για το κομμάτι που λες ότι κάνεις spoiler (evan blass εσύ είσαι?) και εσύ μου απαντούσες για άλλο... Αν δεν μπορείς να καταλάβεις την βασική λειτουργία ενός φόρουμ δεν είναι δικό μου πρόβλημα...

 

Πάμε στον επόμενο φίλο...

 

PS. Και για να σου απαντήσω στο άλλο περί παραγγελίας, εκτιμώ ότι εφόσον ισχύσει αυτό που λένε ότι οι αποστολές ξεκινούν από 22/05 οι παραγγελίες θα ανοίξουν μία δύο μέρες πριν, όπως στο 5Τ...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ότι εσύ τα μπέρδεψες και ζητάς και τα ρέστα δεν σου πέρασε από το μυαλό ε? Εγώ σε ρώτησα ξεκάθαρα για το κομμάτι που λες ότι κάνεις spoiler (evan blass εσύ είσαι?) και εσύ μου απαντούσες για άλλο... Αν δεν μπορείς να καταλάβεις την βασική λειτουργία ενός φόρουμ δεν είναι δικό μου πρόβλημα...

 

Πάμε στον επόμενο φίλο...

 

PS. Και για να σου απαντήσω στο άλλο περί παραγγελίας, εκτιμώ ότι εφόσον ισχύσει αυτό που λένε ότι οι αποστολές ξεκινούν από 22/05 οι παραγγελίες θα ανοίξουν μία δύο μέρες πριν, όπως στο 5Τ...

κουρασες να ξερεις....σου εξηγω και δεν θες να καταλαβεις... ειδες εσυ πουθενα να κανω ερωτηση? οσο για τις λειτουργιες που λες.. οταν εγω εκανα εγγραφη στο φορουμ παιζει εσυ να επαιζες με τα κουβαδακια σου σε καποια παραλια.....

παρακαλω ας περασει ο επομενος...............

ευχαριστω για την απαντηση.. αναμενουμε

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εσύ έγραψες ότι έκανες ερώτηση επειδή δεν κατάλαβες για ποιο ποστ σου μιλάω... Εγώ σου ζήτησα μία πηγή για το OIS... Απλό είναι... Μάλλον παίζεις ακόμα με τα κουβαδάκια σου και αρνείσαι να καταλάβεις το αυτονόητο...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εσύ έγραψες ότι έκανες ερώτηση επειδή δεν κατάλαβες για ποιο ποστ σου μιλάω... Εγώ σου ζήτησα μία πηγή για το OIS... Απλό είναι... Μάλλον παίζεις ακόμα με τα κουβαδάκια σου και αρνείσαι να καταλάβεις το αυτονόητο...

 

χαχαχαχαχααααααα...........Αμα δεν καταλαβες,κανε πως καταλαβες για να μην σε καταλαβουν ..οτι δεν καταλαβες...ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ.....???? ερωτηση+!

με αυτα και με αυτα περναει ευχαριστα η ωρα...κοντευουμε. λιγο ακομη

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εσεις το never settle τοχετε φτάσει σε άλλο επίπεδο!! λιγη υπομονή ακόμα
Tech Junkie - not curable
Link to comment
Share on other sites

Τι ώρα είναι η παρουσίαση;;; Τελικά ότι και να λέμε, η διαβάζουμε στο ίντερνετ από και καλά έγκυρες πηγές, μόνο με την παρουσίαση θα τα μάθουμε όλα... Επειδή και εγώ έγραψα ότι θα έχει OIS, δεν το έβγαλα από το μυαλό μου, το διάβασα στο Gizchina, που συνήθως δεν πέφτει έξω... Μάλλον αυτή την φορά έπεσε...

Υπομονή λίγες ώρε και θα ξέρουμε....

Για παραγγελίες λογικά θα πάει όπως στο 1+5Τ,μετα από δύο μέρες....

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά που ανέβασαν το leak στο reddit έλεγαν ότι έγραφε στο γερμανικό Amazon που έγινε το leak για ύπαρξη OIS...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδω η αναφορά:

 

όμως επειδή πολλές φορές έχουμε δει ανατροπές, ας περιμένουμε μέχρι τις 19:00...

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Τι υπομονή βρε παιδιά; Μέχρι τις 7 μπορεί ο τσίπρας να έχει βάλει φόρο και στο OIS :lol::lol:.
MOTOROLA MILESTONE,MOTOROLA RAZR i,MOTOROLA MOTO X 2nd gen,ONEPLUS 6
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...