Jump to content

Τι ύψος έχετε;


terlegkas7
 Κοινοποίηση

Το ύψος μου είναι:  

399 members have voted

  1. 1. Το ύψος μου είναι:

    • 150-160 cm
      7
    • 160-170 cm
      42
    • 170-180 cm
      145
    • 180-190 cm
      141
    • 190-200 cm
      54
    • 200+ cm
      10


Recommended Posts

Επιτέλους, κι ένας νορμάλ άνθρωπος.. να τον φτάνουμε κι εμείς οι κοντές :p:p:p

 

Οφείλω να ομολογήσω ότι ένα ψιλοσόκ το έχω πάθει με τα ύψη που ακούω εδώ μέσα.. πού βρίσκεστε καλέ όλοι εσείς οι "φασούληδες" μαζεμένοι; Μήπως σε κανένα έρημο νησί; :confused: Γιατί εγώ γύρω μου σπάνια βλέπω τόσο ψηλούς ανθρώπους.. μήπως πρέπει να πάω να με εξετάσει κανένας οφθαλμίατρος; :lol:

 

Μήπως μας δουλεύουν αρκετοί :whistle: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 342
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μήπως μας δουλεύουν αρκετοί :whistle: :rolleyes:

 

Δεν το νομίζω!

Έχει παρατηρηθεί στατιστικά ότι οι νέες γενειές , τρέφονται καλύτερα, γυμνάζονται καλύτερα (και γενικότερα ζούν καλύτερα) από τις προηγούμενες και γι' αυτό ο μέσος όρος ύψους ανεβαίνει συνεχώς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το νομίζω!

Έχει παρατηρηθεί στατιστικά ότι οι νέες γενειές , τρέφονται καλύτερα, γυμνάζονται καλύτερα (και γενικότερα ζούν καλύτερα) από τις προηγούμενες και γι' αυτό ο μέσος όρος ύψους ανεβαίνει συνεχώς.

 

Το ξέρω και εγώ αυτό αλλά είναι δυνατόν όλοι οι ψηλοί να μαζευτήκαν στο myphone? :confused: + ότι στο δρόμο δεν βλέπεις τόσους πολλούς ψηλούς...

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω και εγώ αυτό αλλά είναι δυνατόν όλοι οι ψηλοί να μαζευτήκαν στο myphone? :confused: + ότι στο δρόμο δεν βλέπεις τόσους πολλούς ψηλούς...

 

Επειδή δεν προλαβαίνω να ψάξω πιό πίσω, εσύ τι ύψος έχεις;

 

Μήπως είσαι ψηλός και νομίζεις ότι δεν βλέπεις ψηλούς γύρω σου;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν προλαβαίνω να ψάξω πιό πίσω, εσύ τι ύψος έχεις;

 

Μήπως είσαι ψηλός και νομίζεις ότι δεν βλέπεις ψηλούς γύρω σου;

 

Μάλλον κανονικός. 1,78 σύμφωνα με νεότερη μέτρηση 1,79 :)

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, κι ένας νορμάλ άνθρωπος.. να τον φτάνουμε κι εμείς οι κοντές :p:p:p

 

Οφείλω να ομολογήσω ότι ένα ψιλοσόκ το έχω πάθει με τα ύψη που ακούω εδώ μέσα.. πού βρίσκεστε καλέ όλοι εσείς οι "φασούληδες" μαζεμένοι; Μήπως σε κανένα έρημο νησί; :confused: Γιατί εγώ γύρω μου σπάνια βλέπω τόσο ψηλούς ανθρώπους.. μήπως πρέπει να πάω να με εξετάσει κανένας οφθαλμίατρος; :lol:

αυτο μου κανει και μενα εντυπωση, εγω γιατι δεν βλεπω κανεναν ψηλο εκει εξω? :blink:

ολοι οι ψηλοι μαζευτηκατε εδω μεσα computer freak ενα πραγμα και δεν βγαινετε εξω?

Link to comment
Share on other sites

Oταν είσαι 1.75-180 και ο άλλος ειναι 1.90-95 δλδ 15 περίπου (άντε 20) πόντους παραπανω τι διαφορα νομίζεις θα έχει;

Τι περιμενετε να δειτε κανα δεντρο.

Παρτε ενα χαρακα να δειτε ποσο ειναι οι 20 ποντοι..

Link to comment
Share on other sites

Δεν το νομίζω!

Έχει παρατηρηθεί στατιστικά ότι οι νέες γενειές , τρέφονται καλύτερα, γυμνάζονται καλύτερα (και γενικότερα ζούν καλύτερα) από τις προηγούμενες και γι' αυτό ο μέσος όρος ύψους ανεβαίνει συνεχώς.

Εγώ νομίζω το αντίθετο.Γι'αυτό και όσο περνάνε τα χρόνια όλο και πιο πολλοί πεθαίνουν από καρκίνο.

Εμένα δε μου αρέσουν οι ψηλοί πάντως.Πάνω από 1.85 είναι too much.. :O

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Που τους είδατε ρε παιδία τους ψηλούς; Το μεγαλύτερο ποσοστό στο poll είναι 1.80-1.90, όπως είναι και ο περισσότερος κόσμος έξω δηλαδή. Το αμέσως επόμενο είναι 1.70-1.80 και μετά 1.90-2.00. Kαι φυσικά υπάρχει η ελάχιστη μειοψηφία των 2+. Όλα ok δηλαδή.

Μη σας πως μου φαίνεται και περίεργο, γιατί για μένα το νορμάλ ύψος (στους άντρες) θεωρείται το 1.90-1.95 περίπου και περίμενα να δω μεγαλύτερο ποσοστό εκεί...

 

Όσο γι' αυτούς που νομίζουμε οτι λέμε ψέματα, μάλλον αυτοί έχουν το κόμπλεξ με το ύψος τους κι όχι εμείς. Να να τους φέρουμε και φώτος αν είναι την επόμενη φορα για να το διαπιστώσουν...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ανησυχώ.. 17 χρονών γάιδαρος και το 1,80 κι αν το ακουμπάω.

Σκασίλα μου τελοσπάντων. Αρκετα προβλήματα, το ύψος θα με νοιάξει; :X

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Μη σας πως μου φαίνεται και περίεργο, γιατί για μένα το νορμάλ ύψος (στους άντρες) θεωρείται το 1.90-1.95 περίπου και περίμενα να δω μεγαλύτερο ποσοστό εκεί...

Πολλα ρε συ GKR... :O

Για εμενα το normal στους ανδρες το βλεπω απο 1.80 μεχρι 1.85 αντε 1.90 και στις γυναικες πανω κατω στο 1..63... :)

Αν και προσωπικα δεν με ενδιαφερει το υψος (στο 1.85 που ειμαι καλα ειμαι), και ουτε πιστευω οτι τιθεται θεμα κομλεξισμου. ;)

ο καθενας με τις χάρες του!

P.S. παντως βλεπω οτι οι mods του myphone ειναι πρωτα υψη...

Ετσι, για να βλεπουν απο εκει ψηλα τι γινεται και να μας παρακολουθουν... :shifty: :p :D

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Πολλα ρε συ GKR... :O

Για εμενα το normal στους ανδρες το βλεπω απο 1.80 μεχρι 1.85 αντε 1.90 και στις γυναικες πανω κατω στο 1..63... :)

Κι εγώ κάπου εκεί το βλέπω το νορμάλ για τους άντρες...Όχι κι 1.95 νορμάλ:blink: Για τις γυναίκες δεν το νομίζω,λίγο πιο πάνω είναι το νορμάλ για μένα,γύρω στο 1.70.Πάντως χαίρομαι που αν μ'έβλεπες θα με θεωρούσες νορμάλ,γιατί όλοι με θεωρούν κοντούλα αν και 1.63 :p
Link to comment
Share on other sites

Ε ρε παιδιά, εμένα οτι είναι κάτω από 1.90 μου φαίνεται κοντό από δω πάνω :p

Eξάλλου το ύψος πολλών γνωστών μου κάπου εκεί κυμαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε παιδιά, εμένα οτι είναι κάτω από 1.90 μου φαίνεται κοντό από δω πάνω :p

Eξάλλου το ύψος πολλών γνωστών μου κάπου εκεί κυμαίνεται...

Και μενα ολοι οι γνωστοι μου στο 180-190 ειναι.

 

Εσας τι σας ταιζουν? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Ε ρε παιδιά, εμένα οτι είναι κάτω από 1.90 μου φαίνεται κοντό από δω πάνω :p
Σωστό κι αυτό :blink: :blink: :blink: :p
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας ταίζουν. Μας κοιμίζουν :cool:

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω το αντίθετο.Γι'αυτό και όσο περνάνε τα χρόνια όλο και πιο πολλοί πεθαίνουν από καρκίνο.

 

Όταν λες ότι νομίζεις το αντίθετο , τι εννοείς;

Ότι ο μέσος όρος του ύψους πέφτει;

 

Και κάτι ακόμα που δεν κατάλαβα :

Ο καρκίνος πως συνδέεται με το ύψος;

Link to comment
Share on other sites

Πολλα ρε συ GKR... :O

 

P.S. παντως βλεπω οτι οι mods του myphone ειναι πρωτα υψη...

Ετσι, για να βλεπουν απο εκει ψηλα τι γινεται και να μας παρακολουθουν... :shifty: :p :D

 

Πλάκα πλάκα, όντως. Οι περισσότεροι είναι ψηλά παιδιά. :D

Link to comment
Share on other sites

1.81 υψος εχω και το θεωρω ιδανικο!!

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...