Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις ήρθε ειδοποίηση για την 163 παιδιά βάζω να κατεβαίνει 4 γίγα άντε καλορίζικο οτα
Link to comment
Share on other sites

Ναι ότα η 9 αρα με 163 κωδικό από Σκρουτζ το έχω πάρει δεν ξέρω από που είναι αλλά ήρθε τώρα την πέρασα αύριο θα ασχοληθώ να πω νεώτερα
Link to comment
Share on other sites

Ναι ότα η 9 αρα με 163 κωδικό από Σκρουτζ το έχω πάρει δεν ξέρω από που είναι αλλά ήρθε τώρα την πέρασα αύριο θα ασχοληθώ να πω νεώτερα

 

ισως ειναι το κινητο απο αλλη χωρα...! κομπλε εισαι ;)

Link to comment
Share on other sites

Να διαγραφεί παρακαλώ Edited by andreas1992

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

 

Ναι όμως αυτο λέει για υπολογιστή, εγω θελω απο του κινητού τους σελιδοδείκτες, και βασικά και τους αποθηκευμενους κωδικους,γίνεται...??!

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Ναι όμως αυτο λέει για υπολογιστή, εγω θελω απο του κινητού τους σελιδοδείκτες, και βασικά και τους αποθηκευμενους κωδικους,γίνεται...??!

 

Τα συγχρονίζεις στον υπολογιστή με τον οδηγό και μετά πας στο κινητό και τα κάνεις import εγώ τα έχω όλα με αυτόν τον τρόπο στο κινητό μου

Link to comment
Share on other sites

Θέλει κάποιος που έβαλε την 9 να μας πει από πια χώρα είναι το κινητό του;
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Όχι. Γυρνάς σε εργοστασιακα settings στο router σου, και το ξεχνάς. Θα πάρει κανονικά όλα τα updates από εκεί και πέρα μόνο του. Χωρίς κάνενα απόλυτος πρόβλημα με ota.

Απο το ρουτερ εχω αλλαξει τους dns της funkyhuawei Και εχω του isp μου δεν νομιζω να πρεπει να βαζω τους dns της funkyhuawei για να περνω updates έτσι?

 

Ευχαριστώ.

 

παω να το περασω σε ενα φιλο και λεει getting package info failed τι κανω?

 

edit: ολα καλα...!!!! το πρόβλημα ήτανε με το router μου...! έβαλα ένα άλλο router και όλα τέλεια..! κατεβαίνει τώρα η 163... ;)

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελειααα! Εχεις βαλει την 9;

 

Δεν έχω το το p20, το Xperia xz1 έχω και με την 9 δουλεύει μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Όχι. Γυρνάς σε εργοστασιακα settings στο router σου, και το ξεχνάς. Θα πάρει κανονικά όλα τα updates από εκεί και πέρα μόνο του. Χωρίς κάνενα απόλυτος πρόβλημα με ota.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

 

τελεια..!!! ευχαριστω..!

 

εγώ την έχω περασει την 9 χωρίς να κάνω επαναφορά και πάει πολύ καλά... είναι πολύ πιο smooth το κινητό πλέον αν εξαίρεσης το appgallery της huawei που είχε και πριν κάποια lag.. και το playstore.. αλλα αυτό είναι το λιγότερο...!! όλα τα υπόλοιπα είναι φοβερα... με την κάμερα έπαθα πλακα...! φωτογραφίες κορυφαίες...! το AI δουλεύει πολύ καλα και στα χρώματα αυτή την φορα...!!!

 

με την 161 σοβαρά μιλάω είχα την εντύπωση ότι κάτι δεν πήγαινε καλά...

 

θέλω να δοκιμάσεις κάτι και να μου πεις αν χάνει επιδοσης η συσκευή όταν κανεις εγγραφη οθόνης με το stock app της huawei.. με την 161 δεν έκανε κανένα θέμα... εδώ βλέπω κάπως σα να ζωρίζεται λιγάκι... αν και δεν με ενδιαφέρει αυτό... συνήθως δεν κάνω screen recording.. αλλα θα ήθελα να γινει fix με κάποιο νέο update...

 

επαναφορα να κανω η να το αφησω ετσι? κομπλε βλεπω παειι...!!

 

όπως και να έχει είναι σα να έχω άλλο τηλέφωνο!!!!

Link to comment
Share on other sites

τελεια..!!! ευχαριστω..!

 

εγώ την έχω περασει την 9 χωρίς να κάνω επαναφορά και πάει πολύ καλά... είναι πολύ πιο smooth το κινητό πλέον αν εξαίρεσης το appgallery της huawei που είχε και πριν κάποια lag.. και το playstore.. αλλα αυτό είναι το λιγότερο...!! όλα τα υπόλοιπα είναι φοβερα... με την κάμερα έπαθα πλακα...! φωτογραφίες κορυφαίες...! το AI δουλεύει πολύ καλα και στα χρώματα αυτή την φορα...!!!

 

με την 161 σοβαρά μιλάω είχα την εντύπωση ότι κάτι δεν πήγαινε καλά...

 

Κοίτα αύριο να λες πως έχει πρόβλημα πάλι η κάμερα και οτι το update κάνει προβλήματα να αρχίσω να σε μαστιγώνω εγώ τώρα.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Ας πούμε ότι έρχεται αυτή η 9

Πρέπει να κάνουμε fresh install ;

Να κάνουμε επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων;

Εάν ναι, θα χαθούν τα αρχεία μας ε; Θα πρέπει να στηθεί από την αρχή ξανά;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με την 9 που βάλατε η εφαρμογή για τα μηνύματα έχει παραμείνει η Messages;

Ναι παρέμεινε η ίδια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ας πούμε ότι έρχεται αυτή η 9

Πρέπει να κάνουμε fresh install ;

Να κάνουμε επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων;

Εάν ναι, θα χαθούν τα αρχεία μας ε; Θα πρέπει να στηθεί από την αρχή ξανά;

 

Δεν χρειάζεται επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και προφανώς

τα αρχεία παραμένουν άθικτα. Τρέχει άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα αύριο να λες πως έχει πρόβλημα πάλι η κάμερα και οτι το update κάνει προβλήματα να αρχίσω να σε μαστιγώνω εγώ τώρα.

 

χαχαχα οχι ρε συ ειναι πολυ κομπλε το update... το μοναδικο προβλημα που θελω να φτιαξει ειναι το screen recording.. γίνετε κάπως αργό το τηλέφωνο την ώρα της εγγραφης... τώρα αυτό δεν με νοιάζει και τόσο πολύ... απλά αν μπορεί κάποιος να το τσεκάρει και να μου πει αν συμβαίνει το ίδιο το παρατήρησα και στο δικό μου αλλα και σε φίλου το p20 προ με την 9 που του πέρασα χτες.. και αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν είναι απαραίτητο να γίνει επαναφορά μετά το update.. ειδικά όταν είναι από funkyhuawei...

 

*η κάμερα πλέον μπορεί να συγκριθεί χαλαρά και με dslr δεν αλλάζω γνώμη αυτή την φορα.....!

*το μονο που με χάλασε είναι τα βουνά που έχουνε βάλει στης επαφές που δεν έχεις κάποια photo... δεν αλλάζει φαντάζομαι αυτό έτσι? :P

Edited by omorfonios
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και προφανώς

τα αρχεία παραμένουν άθικτα. Τρέχει άψογα.

 

Ωραία, ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Ναι παρέμεινε η ίδια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν χρειάζεται επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και προφανώς

τα αρχεία παραμένουν άθικτα. Τρέχει άψογα.

 

τώρα είδα το μήνυμα σου... φαντάζομαι και εσύ από funkyhuawei την πέρασες έτσι? δεν έκανες επαναφορά?

 

αν μπορείς τσέκαρε λίγο ρε συ την εγγραφη οθόνης να μου πεις αν σου κάνει και εσένα την ώρα του recording το τηλέφωνο ελάχιστα πιο αργό στην ανταπόκριση... γιατί με την 161 δεν μου το έκανε είμαι αρκετά ψυχαναγκαστικός με κάτι τέτοια :P

Edited by omorfonios
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιήτε Gboard ή SwiftKey?

Έχετε διαπιστώσει κάποιο battery drain/usage από κάποιο από τα δύο?

 

Εγω εναλλαξ και τα δυο.

Το τελευταιο 3ημηνο gboart και δεν εχω καποιο θεμα.

Το ιδιο και πιο πριν με το swift

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...