Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ίσως αντέγραψαν τον τρόπο που λειτουργεί το ios το οποίο όταν ανοίγεις μια εφαρμογή που θέλει GPS αυτόματα το ανοίγει και όταν κλείνεις την εφαρμογή το κλείνει, ενώ το Location μέσω WiFi, GSM είναι πάντα on.
Ακριβώς όπως το έθεσες, φαίνεται ότι γίνεται.

 

Στάλθηκε από P20 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος θέλει μια θήκη για p20 pro μαύρη τύπου armor ας μ πει. Ευχαριστώ

Μας το έχεις αναφέρει τουλάχιστον 3 φορές σε 2 σελίδες βαλτην αγγελία ομορφονιε μαζί με το κινητό

Φτάνει πια

Link to comment
Share on other sites

Μας το έχεις αναφέρει τουλάχιστον 3 φορές σε 2 σελίδες βαλτην αγγελία ομορφονιε μαζί με το κινητό

Φτάνει πια

 

χαχαχαχ ρε φιλαρακι δεν ειμαι εγω ο @BOOM1

 

ενα account ακομα εχω απο το tapatalk που το εχω κανει πριν κατι χρονια.... :lol::lol:

 

το γνωρίζουνε η διαχειριστές φυσικά, αν συνεχιστή το offtopic θα κεράσουμε πολλά ban....

 

καλή συνεχεια

 

φιλικα παντα :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά όποιος θέλει μια θήκη για p20 pro μαύρη τύπου armor ας μ πει. Ευχαριστώ

 

φιλε νομιζουν οτι εισαι εσυ εγω... :lol::lol:

 

μην αγχώνεσαι... βάλε στις αγγελίες την θήκη όπως σου είπε ο φίλος πιο πάνω..

 

ο λόγος που συμβαίνει αυτό είναι επειδή είχα παρουσίαση μια θήκη armor εγώ που αγόρασα για την συσκευή μου... :lol:

 

πραγματικά για άλλη μια φορα χαίρομαι που είμαι Robot...!! :P

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ προτείνω απλά να μην ασχολούμαστε μαζί του. Όσο ασχολούμαστε τόσο αυτός ταΐζεται και συνεχίζει. Επίσης γεμίζει το θέμα με άχρηστα ποστ.

 

φιλε μου...! δεν ειναι αχρηστα ποστ...! σε λιγο καιρο θα δεις πολλα παραπονα απο το κινητο αυτο,... τοτε θα νομιζεις οτι εκανα 100 accounts... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ιδιο προβλημα κ εγω εδω κ 6 μηνες που εχω το κινητο...4 ωρες sot κ οταν φτασει στο 10% η μπαταρια πεφτει σαν νερο κ κλεινει.

δεν εχω δοκιμασει ουτε hard reset ουτε τιποτα ακομα

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε χαμηλοτερη αποδοση μπαταριας με την 161 γυριστε το σε αυτοματη διαχειριση απο χειροκινητη. Εγω το εκανα για να το τσεκαρω(πριν τα ειχα ολα κλειστα εκτος messenger και samsung internet explorer) και απο 6:30 ωρες sot απο 100% σε 20% τωρα με την αυτοματη διαχειριση και ολα ανοιχτα(συν τον συγχρονισμο του gmail που πριν τον ειχα κλειστο) βγαζω στο ιδιο διαστημα και με την ιδια χρηση 8 ωρες sot.

Ας το δοκιμασει και καποιος αλλος να μας πει.

 

Οσο για τον ομορφονιο τον κραζουμε αλλα οντως η συσκευη εχει καποια ΣΟΒΑΡΑ θεματα.Μου εχουν τυχει κ μενα διαφορα. Για παραδειγμα το βραδυ που κοιμάμαι την αφηνω σε συγκεκριμενο σημειο στο κομοδινο και το πρωι που ξυπναω δεν την φτανω. Επισης οταν καλω την νυν κοπελα μου αυτο παιρνει την πρωην μου για καποιο λογο. Και τελος ενω η huawei το διαφημιζει για αδιαβροχο οποτε του ριχνω νερο αυτο τρεχει και σκουπιζεται πανικοβλητο. Καντε ενα search και θα δειτε οτι πολλοι εχουνε τα ιδια προβληματα. Ελπιζω να το φτιαξουν με μελλοντικο update. Για το πρωτο προβλημα ειδικα το παραδεχτηκε και ο εκπροσωπος της huawei που το πηγα να το δει αλλα επειδη δεν ειχε αλλο twilight χρωμα για να μου το αλλαξει μου εδωσε δωροεπιταγη 200 ευρω απο το practiker για να παρω αλλο κομοδινο.Ελπιζω να στρωσει ετσι. Ειδωμεν.

Edited by volyros
Link to comment
Share on other sites

Αυτόματη διαχείριση πως βάζουμε;

 

Ρυθμίσεις-Μπαταρία- Εκκίνηση εφαρμογών

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι την αγορά του εν λόγω κινητού (2ο χέρι ενός μήνα), και διαβάζοντας αρκετά σε αυτό το νήμα, διαπίστωσα πως αναφέρονται κάποια θέματα σχετικά και με την αυτονομία - που είναι κύριος παράγοντας για μένα.

Ποιά είναι η συμβουλή σας, να προχωρήσω στην αγορά?

Ευχαριστώ πολύ.

Θα ’θελα να ’μουνα παιδί…
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους!

 

Πρόσφατα πήρα το AM61 που παρεμπιπτόντως με την 161 συνδέεται κανονικά. Το μόνο θέμα που έχω είναι ότι δεν δουλεύουν οι λειτουργίες του μαγνήτη, δηλαδή όταν "ξεκολλάω" τα ακουστικά δεν απαντάει αυτόματα ούτε όταν τα ξανά κολλάω τερματίζει την κλήση.

 

Γνωρίζει κάποιος κάτι για αυτό το θέμα;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους!

 

Πρόσφατα πήρα το AM61 που παρεμπιπτόντως με την 161 συνδέεται κανονικά. Το μόνο θέμα που έχω είναι ότι δεν δουλεύουν οι λειτουργίες του μαγνήτη, δηλαδή όταν "ξεκολλάω" τα ακουστικά δεν απαντάει αυτόματα ούτε όταν τα ξανά κολλάω τερματίζει την κλήση.

 

Γνωρίζει κάποιος κάτι για αυτό το θέμα;

Ευχαριστώ!

 

Συμφωνώ και εγώ το μόνο θέμα που έχω είναι αυτό με τον μαγνήτη και την απάντηση. Ποτέ δεν δούλεψε και δεν υπάρχει και εφαρμογή για τα συγκεκριμένα ακουστικά από όσο ξέρω ώστε να δούμε μήπως μπορούμε να ενεργοποιήσουμε αυτή τη δυνατότητα μέσω ρύθμισης.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ το μόνο θέμα που έχω είναι αυτό με τον μαγνήτη και την απάντηση. Ποτέ δεν δούλεψε και δεν υπάρχει και εφαρμογή για τα συγκεκριμένα ακουστικά από όσο ξέρω ώστε να δούμε μήπως μπορούμε να ενεργοποιήσουμε αυτή τη δυνατότητα μέσω ρύθμισης.

 

Θα τα δοκιμάσω σήμερα με ένα P10 lite για να δω μήπως υπάρχει ακόμα θέμα συμβατότητας με το P20 Pro. Θα δώσω feedback του πειράματος για να δούμε αν φταίνε τα ακουστικά ή κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι την αγορά του εν λόγω κινητού (2ο χέρι ενός μήνα), και διαβάζοντας αρκετά σε αυτό το νήμα, διαπίστωσα πως αναφέρονται κάποια θέματα σχετικά και με την αυτονομία - που είναι κύριος παράγοντας για μένα.

Ποιά είναι η συμβουλή σας, να προχωρήσω στην αγορά?

Ευχαριστώ πολύ.

 

Δεν υπάρχει κανένα θέμα με την αυτονομία του κινητού, άλλωστε αυτό είναι ένα από τα μεγαλύτερα ατού του.

Μην ακούς τον κάθε πικραμένο εδώ που τρολλάρει.

Δεν θα έχεις πρόβλημα εκτός και αν του το δημιουργήσεις εσύ, (με διάφορες εφαρμογές-ρυθμίσεις) όπως κάνουν και όσοι γκρινιάζουν!

 

Προχώρα και θα μας θυμηθείς!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κανένα θέμα με την αυτονομία του κινητού, άλλωστε αυτό είναι ένα από τα μεγαλύτερα ατού του.

Μην ακούς τον κάθε πικραμένο εδώ που τρολλάρει.

Δεν θα έχεις πρόβλημα εκτός και αν του το δημιουργήσεις εσύ, (με διάφορες εφαρμογές-ρυθμίσεις) όπως κάνουν και όσοι γκρινιάζουν!

 

Προχώρα και θα μας θυμηθείς!

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, μιας και ήθελα να διασφαλίσω αυτό που ήταν προτεραιότητα για τη συγκεκριμένη συσκευή.

Θα ’θελα να ’μουνα παιδί…
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι την αγορά του εν λόγω κινητού (2ο χέρι ενός μήνα), και διαβάζοντας αρκετά σε αυτό το νήμα, διαπίστωσα πως αναφέρονται κάποια θέματα σχετικά και με την αυτονομία - που είναι κύριος παράγοντας για μένα.

Ποιά είναι η συμβουλή σας, να προχωρήσω στην αγορά?

Ευχαριστώ πολύ.

 

η μπαταρια ειναι πολυ κομπλε εχω βγαλει και 3 μερες... χωρις χρηση.... :)

 

περιμενουνε τα νεα σου...!!! :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Προχώρα και θα μας θυμηθείς!

 

χαχα και εγω απο εσας ακουσα και πηγα και το αγορασα... και τωρα θελω να το σπασω... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι την αγορά του εν λόγω κινητού (2ο χέρι ενός μήνα), και διαβάζοντας αρκετά σε αυτό το νήμα, διαπίστωσα πως αναφέρονται κάποια θέματα σχετικά και με την αυτονομία - που είναι κύριος παράγοντας για μένα.

Ποιά είναι η συμβουλή σας, να προχωρήσω στην αγορά?

Ευχαριστώ πολύ.

 

Με Viber, Messenger, 2 Mail accounts (προσωπικο, εταιρικό, μερικά τηλέφωνα, browsing, λίγο GPS Navigation) και πάντα 4G ή WiFi βγάζει εύκολα 2 μέρες. Δεν θα έχεις πρόβλημα με την μπαταρία.:)

Το πήρα και σταμάτησα να κυκλοφορώ με Power Bank. Αν είσαι πολύ απαιτητικός χρήστης άντε να σε βγάλει μέχρι να πας σπίτι. Δεν νομίζω να ξεμείνεις ποτέ στον δρόμο πάντως..!

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια ειναι πολυ κομπλε εχω βγαλει και 3 μερες... χωρις χρηση.... :)

 

περιμενουνε τα νεα σου...!!! :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

χαχα και εγω απο εσας ακουσα και πηγα και το αγορασα... και τωρα θελω να το σπασω... :lol::lol::lol:

 

Δε με βοηθάς ειδικά με το τελευταίο σου :lol: ίσα ίσα με φρενάρεις θα έλεγα!!!

Θα ’θελα να ’μουνα παιδί…
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι την αγορά του εν λόγω κινητού (2ο χέρι ενός μήνα), και διαβάζοντας αρκετά σε αυτό το νήμα, διαπίστωσα πως αναφέρονται κάποια θέματα σχετικά και με την αυτονομία - που είναι κύριος παράγοντας για μένα.

Ποιά είναι η συμβουλή σας, να προχωρήσω στην αγορά?

Ευχαριστώ πολύ.

 

Στα δικά μου χέρια κρατάει 8-9 ώρες πριν τη φόρτιση, οπότε σου προτείνω να το πάρεις με κλειστά μάτια.

 

Κάτι προβλήματα που υπάρχουν λογικά έχουν διορθωθεί στη καινούργια αναβάθμιση.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Δε με βοηθάς ειδικά με το τελευταίο σου :lol: ίσα ίσα με φρενάρεις θα έλεγα!!!

 

οχι ρε συ αστειεύομαι :lol::lol: , ειναι εξαιρετική συσκευή..... :D

 

μην ακούς την άποψη μου απλά μου έχει σπάσει τα νεύρα που κολλάει συνεχώς η συσκευή.... :P

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στα δικά μου χέρια κρατάει 8-9 ώρες πριν τη φόρτιση, οπότε σου προτείνω να το πάρεις με κλειστά μάτια.

 

Κάτι προβλήματα που υπάρχουν λογικά έχουν διορθωθεί στη καινούργια αναβάθμιση.

 

φιλε μου να αναφέρεις όμως τα προβλήματα η να αρχίσω να τα λέω εγώ?

 

αστο γιατί θα γράψω πάλι ιστορία...

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι την αγορά του εν λόγω κινητού (2ο χέρι ενός μήνα), και διαβάζοντας αρκετά σε αυτό το νήμα, διαπίστωσα πως αναφέρονται κάποια θέματα σχετικά και με την αυτονομία - που είναι κύριος παράγοντας για μένα.

Ποιά είναι η συμβουλή σας, να προχωρήσω στην αγορά?

Ευχαριστώ πολύ.

Απ' τίς καλύτερες συσκευές που κυκλοφορούν όσον αφορά μπαταρία, κάμερα & design. Χτύπα το άφοβα... γύρω στα 450 είναι μια καλή τιμή πια...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Σίγουρα θα έχει ειπωθεί σε προηγούμενες σελίδες, ωστόσο διάβασα έως και την 247 και δεν βρήκα κάτι επί του θέματος.

 

Είναι δυνατόν να συμβαίνει αυτή η αυτόματη ωραιοποίηση στην Selfie; Για ποιο λόγο;;;

 

Από όσο έψαξα με ένα γρήγορο googlάρισμα είναι κάτι που δεν αλλάζει. Έχετε εσείς καμιά ιδέα;;; :wacko::wacko::wacko:

Edited by alagon
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...