Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να υποθέσω γνωρίζεις για το firmware Finder? Αν όχι είναι μια εφαρμογή που λέει ποια έκδοση έχει πάρε έγκριση για το κινητό σου

 

Ευχαριστώ!!

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον διαβασα ενα σχολιο στο Reddit οτι δεν ειναι σημερα το global release τελικα...πφφφ
Τζάμπα χαρήκαμε δηλαδή?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι μόνο για τους χρήστες στην Κίνα και μόνο για τους 20000 πρώτους που ήταν στο πρόγραμμα early adoption.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος το galaxy watch? Τα μηνύματα από messenger kai viber φαίνονται κανονικά;

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Στην 9 λέτε να είναι λίγο πιο σμουθ γιατί τώρα έχει λίγο λαγκ.. και περιμένω πως κ πως να έρθει η αναβάθμιση! Βέβαια εντάξει δεν κολλάει πουθενά αλλά ένα τικ πιο σμουθ θα το ήθελα! Οι φώτο παιδιά πάντως δεν παίζονται το χρησιμοποιώ επαγγελματικά σε φωτογράφιση προϊόντων παραγωγής μου και άφησα στην άκρη και την mirrorless Olympus omd-em10 που επίσης έβγαζα τρομερές φώτο! Επίσης έχω βάλει στην άκρη σε θέμα φώτο iPhone x, S9+, Oneplus 6

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι οι άνθρωποι κάποτε πεθαίνουν.

Λίγοι όμως πραγματικά έζησαν.

Link to comment
Share on other sites

Την 9 beta που φοραγα για δύο περίπου μήνες, μπορώ με βεβαιότητα να πω ότι είναι όντως πολύ μπροστά στο θέμα ui functionality. Λογικά η release θα είναι το ίδιο ή και καλύτερή από την Beta.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι το θέμα είναι να την βάζαμε και εμείς επιτέλους να βλέπαμε μια αλλαγή .

Τέλος πάντων , υπομονή.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις->Εφαρμογες και ειδοποιησεις->Εφαρμογες->Θεματα->Πανω δεξια στις 3 τελιτσες->Καταργηση εγκαταστασης ενημερωσεων

Μετα πας στις εφαρμογες σου και κρατωντας πατημενο στην εφαρμογη θεματα επιλεγεις "Στιλ κειμ."

Αν κανεις αναβαθμιση την εφαμρογη θεματα απο το appgallery θα χασεις την επιλογη αυτη.

Υπαρχει και αλλος τροπος, να κατεβασεις την εφαρμογη EMUI Tweaker οπου μεσω αυτης μπορεις να εμφανισεις στο menu ρυθμισεων την επιλογη γραμματοσειρας.

 

Να ξερετε οτι οι γραμματοσειρες του Venom υποστηριζουν μονο αγγλικους χαρακτηρες.

 

Το έκανα και που εμφάνισε την επιλογή αυτή αλλά έχει μια μέσα μόνο. Από που κατεβάζω άλλες που να υποστιριζουν και Ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα σήμερα μου εμφάνισε την 161 και την εγκατέστησα. 3,6 Giga ήταν και αφορά όπως λέει ενημερώσεις ασφαλείας του Νοεμβρίου

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σας ενημέρωσα σε στης προηγούμενες σελίδες ότι το update θα έρθει σε 15 μέρες στην ελλάδα.. αλλα προσέξτε... δεν θα έρθει σε όλους την ίδια μέρα ακόμα και αν έχετε την ευρωπαϊκή συσκευή...! πάει ανάλογος με τις παρτίδες και έρχεται σταδιακά... :)
Link to comment
Share on other sites

σας ενημέρωσα σε στης προηγούμενες σελίδες ότι το update θα έρθει σε 15 μέρες στην ελλάδα.. αλλα προσέξτε... δεν θα έρθει σε όλους την ίδια μέρα ακόμα και αν έχετε την ευρωπαϊκή συσκευή...! πάει ανάλογος με τις παρτίδες και έρχεται σταδιακά... :)

 

Ναι οτι ερχεται σταδιακα το ξερουμε...το 15 μερες εσυ απο που το βρηκες ακομα δεν μας εχεις πει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι οτι ερχεται σταδιακα το ξερουμε...το 15 μερες εσυ απο που το βρηκες ακομα δεν μας εχεις πει.

 

απο την huawei...

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάποιο λινκ για αυτό??

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

 

οχι, απλα ειχα είχα μιλήσει με την αντιπροσωπεία σχετικά με την green screen του mate 20 pro που έχω αλλάξει 4 συσκευές αυτή την στιγμή και όλες είχανε αυτό το θέμα και μου έγινε επιστροφή χρημάτων σε δωροεπιταγή.. και έτσι ρώτησα για την αναβάθμιση του android 9 για το p20 pro και μου είπανε σε 15 μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Και εσύ τον πίστεψες τώρα ε ?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

μαλιστα, επειδή το έχουμε παρεξήγηση το θέμα λίγο... το ότι έκανα λίγο τρολλαρισμα σε κάποια θέματα δεν σημαίνει κάτι αυτό... αν θέλεις μπορείς να ρωτήσεις και εσύ ο ίδιος στην εταιρία.... εγώ αυτό που μου είπανε από το τηλέφωνο απλά το μοιράζομαι και σε εσάς...

 

εξάλλου από σήμερα ξεκινάει το update.... σε διαφορες χώρες....

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε συ ομορφονιε εσύ δεν έλεγες ότι το πουλάς το P20 pro γιατί είναι μάπα το τηλέφωνο???? Έφαγα φλασια τώρα!!!

 

το έχω ακόμα δυστυχώς...

 

το συνήθισα και ας μου τι σπάει σε κάποια πράγματα.... είμαι στην αναμονή να πάρω το official android 9 γιατί είχα την beta πριν μέρες και πραγματικά είχε βελτιωθεί παρα πολύ η συσκευή... αυτή την στιγμή με την 156 είμαι... και δεν είμαι και τόσο ευχαριστημένος κολλάει στο messenger ποσο μάλλον στο chat heads αρκετά δύσκολα γραφεις... πέρα από αυτό.. έχει τα θεματάκια του αλλα είναι ένα τίμιο τηλέφωνο... αλλα αν κάποιος είναι ψυχαναγκαστικός ειλικρινά μην το πάρει :P

Link to comment
Share on other sites

Το χω ξαναπει και θα το ξαναπω. Ασχετα οτι καποιος mod εσβησε το μυνημα. Μπαινουμε εδω να ενημερωθουμε για την συσκευη που κατεχουμε απο παιδια που ειναι πιο ψαγμενα και εμπειρα απο μερικους απο μας. Και επι ενα τριμηνο τωρα υπαρχει υπερ του δεοντος ανοχη στον omorfonio ο οποιος μπαινει εδω και γραφει οτι του κατεβει στην κουτρα του. Παραπληροφορει πληρως και τρολαρει συνεχως με αποτελεσμα να εκνευριζει τα υπολοιπα μελη του φορουμ. Και δεν εχω δει ένα μυνημα απο ενα moderator που να τον προειδοποιεί η να τον βαζει στην θεση του. Σε οσα φορουμ ειμαι μελος-και ειμαι σε πολλα-αυτο δεν το χω ξανασυναντησει.
Link to comment
Share on other sites

Για την 9 ειπαν στις 10 Νοεμβριου αλλα ειναι για τις κινεζικες συσκευες. Σιγα σιγα εχουν αρχισει και ανεβαινουν στον server καποιες 9 για διαφορα regions και χωρις καμια βεβαιοτητα πολλοι κανουν εικασιες οτι μεσα Δεκεμβρη θα ερθει και στην Ευρωπη.

Τωρα παιδες υπομονη και ας ελπιζουμε οτι δεν θα εχουμε τα παρατραγουδα της Samsung που ειχε αναγκαστει να αποσυρει την αναβαθμιση λογο σοβαρου bug. Ας αργησει λιγακι αλλα να βγει απροβληματιστη.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Υπάρχει τρόπος να αλλάξουμε τον ήχο τω μυνηματων SMS γιατί πάω στις ρυθμίσεις μυνηματων και δεν μου δίνει τετοια επιλογή.....

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...