Jump to content

[S9/S9 Plus] Διαθεσιμότητα & αγορά


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει πάρει κάποιος με την προσφορά αυτή? Μπαινουν όντως οι πόντοι(63.200)?

Edited by teosard
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 329
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει πάρει κάποιος με την προσφορά αυτή? Μπαινουν όντως οι πόντοι(63.200)?

Γιατί να μην μπαίνουν; εγώ 2 αγορές που έκανα έτσι οι πόντοι μπήκαν επί τόπου.

Στο φινάλε αν δεν μπουν ακυρώνεις αμέσως!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra+s21plus+s22 plus+s23plus

τώρα: s23 ultra 8/256 & s9 plus 6/64

Link to comment
Share on other sites

Παίδες στο public το s9+ μαυρο και μπλε στα 599. Η τιμή αυτή απλα δεν υπάρχει.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

Παίδες στο public το s9+ μαυρο και μπλε στα 599. Η τιμή αυτή απλα δεν υπάρχει.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στην κυριολεξία δεν υπάρχει, αφού έχει 799,50.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην κυριολεξία δεν υπάρχει, αφού έχει 799,50.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οταν το έγραψε, και μέχρι της 2 το βράδυ υπήρχε κανονικά!

Σίγουρα αυτές οι τιμές είναι για πολύ λίγο και για όποιον προλάβει..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Οταν το έγραψε, και μέχρι της 2 το βράδυ υπήρχε κανονικά!

Σίγουρα αυτές οι τιμές είναι για πολύ λίγο και για όποιον προλάβει..

 

Ετσι ακριβως. Χθες μετα τις 12 υπηρχε κανονικα. Το μετανοιωσα 10000000 φορες που δεντο πηρα. :(

TCe
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε κανονικά και το πρόλαβαν αρκετοί γνωστοί μου.

Σήμερα τους πήγε και μήνυμα ώστε να πάνε να το παραλάβουν, οπότε είχαν βάλει λίγα κομμάτια και γιαυτό το έβγαλαν γρήγορα απ την προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα κανονικα 1 μαυρο s9+ για τον αδερφο μου στα 599,24 και με 20% επιστροφη της αγορας λογω πληρωμης με ibank pay.

Υπαρχει κρατημενο ξαι ενα δευτερο για ενα φιλο που μαλλον δεν θα το παρει.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα κανονικα 1 μαυρο s9+ για τον αδερφο μου στα 599,24 και με 20% επιστροφη της αγορας λογω πληρωμης με ibank pay.

Υπαρχει κρατημενο ξαι ενα δευτερο για ενα φιλο που μαλλον δεν θα το παρει.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σου βγήκε 500 ευρώ δηλαδή με την επιστροφή του 20% σε πόντους? Αν ναι πραγματικά εξαιρετική τιμή.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σου βγήκε 500 ευρώ δηλαδή με την επιστροφή του 20% σε πόντους? Αν ναι πραγματικά εξαιρετική τιμή.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

480
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει το πλαίσιο 20%επιστροφη με κάρτα eurobank. Δλδ πέφτει η τιμή στι ταμείο ή παιζει κάτι άλλο.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει το πλαίσιο 20%επιστροφη με κάρτα eurobank. Δλδ πέφτει η τιμή στι ταμείο ή παιζει κάτι άλλο.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

πληρωνεις με καρτα eurobank που συμμετεχει στο προγραμμα επιστροφη ,επειτα σου πιστωνουν τα ευρω για να κανεις αγορες σε διαφορα καταστηματα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει το πλαίσιο 20%επιστροφη με κάρτα eurobank. Δλδ πέφτει η τιμή στι ταμείο ή παιζει κάτι άλλο.

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φίλε μου αν είναι να το πάρεις με κάρτα eurobank κατέβασε την εφαρμογή απτό playstore επιστροφή Eurobank αν δεν την κατεβάσεις πριν την αγορά ή μέσα σε λίγες μέρες μετά την αγορά ξέχνα την επιστροφή... Εγώ ευτυχώς τα πήρα λίγο καιρό μετά την κατέβασα μετά την αγορά δεν μου το είχε πει κανένας...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αν πάρω από ένα από τα τρία πρώτα καταστήματα θα έχω κανονικά εγγύηση.(Ρωτάω γιατί δεν αναγραφή EU)

https://www.bestprice.gr/item/2155271980/samsung-galaxy-s9-64gb-dual.html?qid=3g4XVJufW4P_5e8d9&seq=1

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζουμε πότε θα έρθει το titanium grey στην Ευρώπη;

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ξέρουμε που μπορώ να βρω το s9+ με snapdragon χωρίς να ξεφεύγει η τιμή του; Το βρήκα amazon αλλά έχει 900 ευρώ. Ψάχνω αυτή την έκδοση κυρίως, γιατί ακούω ότι με τον exynos έχει μικρότερη ζωή μπαταρίας, κατά πολύ κιόλας
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ξέρουμε που μπορώ να βρω το s9+ με snapdragon χωρίς να ξεφεύγει η τιμή του; Το βρήκα amazon αλλά έχει 900 ευρώ. Ψάχνω αυτή την έκδοση κυρίως, γιατί ακούω ότι με τον exynos έχει μικρότερη ζωή μπαταρίας, κατά πολύ κιόλας

Στα 625

 

https://www.woostore.gr/product/samsung-galaxy-s9-64gb-6gb-dual-sim-lilac-purple/?ref=bestprice.gr

 

Η στα 637 από πιο γνωστό κατάστημα σε ότι χρώμα θέλεις μαύρο μωβ μπλε

 

http://www.kiniti.net/index.php?route=product/product&product_id=14501&ref=bestprice.gr

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στα 625

 

https://www.woostore.gr/product/samsung-galaxy-s9-64gb-6gb-dual-sim-lilac-purple/?ref=bestprice.gr

 

Η στα 637 από πιο γνωστό κατάστημα σε ότι χρώμα θέλεις μαύρο μωβ μπλε

 

http://www.kiniti.net/index.php?route=product/product&product_id=14501&ref=bestprice.gr

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ πολύ αλλά απ ότι βλέπω αυτές είναι εκδόσεις με exynos κι όχι snapdragon

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ αλλά απ ότι βλέπω αυτές είναι εκδόσεις με exynos κι όχι snapdragon

Γράφουν ισχύς επεξεργαστη 2.8 τόσο μόνο ο 845 snapdragon πάει όχι ο exynos. Το καλύτερο είναι ένα τηλεφώνημα στα καταστήματα που ανέφερα να στο εξακριβωσουν.

 

 

 

Octa-core (4x2.7 GHz Mongoose M3 & 4x1.8 GHz Cortex-A55)

Octa-core (4x2.8 GHz Kryo 385 Gold & 4x1.7 GHz Kryo 385 Silver)

 

Οι mongoose είναι exynos kryo έχουν οι 845.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γράφουν ισχύς επεξεργαστη 2.8 τόσο μόνο ο 845 snapdragon πάει όχι ο exynos. Το καλύτερο είναι ένα τηλεφώνημα στα καταστήματα που ανέφερα να στο εξακριβωσουν.

 

 

 

Octa-core (4x2.7 GHz Mongoose M3 & 4x1.8 GHz Cortex-A55)

Octa-core (4x2.8 GHz Kryo 385 Gold & 4x1.7 GHz Kryo 385 Silver)

 

Οι mongoose είναι exynos kryo έχουν οι 845.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αυτό που λες ισχύει, απλά ο κωδικός συσκευής που γράφει στο ένα (δηλ. G965F) είναι της ευρωπαϊκής έκδοσης με τον exynos. Οπότε απλά πιστεύω κάναν copy paste από αλλού τα τεχνικά χαρακτηριστικά χωρίς να ψάξουν αν ταυτίζονται με αυτό που πουλάν. Το βλέπω συχνά αυτό το φαινόμενο. Όπως και να έχει ευχαριστώ. Θα πάρω τηλέφωνο και θα ενημερώσω μήπως κι ενδιαφέρεται και κανένας ακόμα από εδώ μέσα. Παρ όλα αυτά αν έχει κάποιος να προτείνει και κάποιο άλλο κατάστημα είτε ελληνικό είτε ξένο μην ντραπεί :p

Link to comment
Share on other sites

αυτό που λες ισχύει, απλά ο κωδικός συσκευής που γράφει στο ένα (δηλ. G965F) είναι της ευρωπαϊκής έκδοσης με τον exynos. Οπότε απλά πιστεύω κάναν copy paste από αλλού τα τεχνικά χαρακτηριστικά χωρίς να ψάξουν αν ταυτίζονται με αυτό που πουλάν. Το βλέπω συχνά αυτό το φαινόμενο. Όπως και να έχει ευχαριστώ. Θα πάρω τηλέφωνο και θα ενημερώσω μήπως κι ενδιαφέρεται και κανένας ακόμα από εδώ μέσα. Παρ όλα αυτά αν έχει κάποιος να προτείνει και κάποιο άλλο κατάστημα είτε ελληνικό είτε ξένο μην ντραπεί :p

Πολύ σωστό αυτό που γράφεις δεν το πρόσεξα. Καταστήματα έχει πολλά πιο έχει με τον snapdragon όμως. Ελλάδα μόνο με exynos δεν έφεραν και Αμερική Καναδά Κίνα με 845?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S9/S9 Plus] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...