Jump to content

[S9/S9 Plus] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protectors κ.τ.λ.)


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόνο Samsung. Kingston και Sandisk μου έχουν καεί αμφότερες από 1 φορά.

 

Συμφωνώ αν κ δίνουν 10χρονια κ άπειρη εγγύηση είναι τραγικές μόνο σαμσουνγκ SD. Ρίξε καμία ματιά κ σε eshop βγάζει συχνά προσφορές

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδες δίνω τα skin της Dbrand για S9 Plus.

Οποίος θέλει pm.

Έχω βάλει αγγελία στην αντιστοιχη ενότητα.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδες δίνω τα skin της Dbrand για S9 Plus.

Οποίος θέλει pm.

Έχω βάλει αγγελία στην αντιστοιχη ενότητα.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Δεν μπορώ να το βρω στις αγγελίες μπορείς να μου πεις λεπτομέρειες ποια είναι κ τιμη ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή ψάχνω για συνδυασμό θήκης με τζαμάκι... έχω την θήκη της spigen, την neo hydrid. Το τζαμάκι της whitestone ταιριάζει με την συγκεκριμένη θήκη ή θα έχω θέμα;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή ψάχνω για συνδυασμό θήκης με τζαμάκι... έχω την θήκη της spigen, την neo hydrid. Το τζαμάκι της whitestone ταιριάζει με την συγκεκριμένη θήκη ή θα έχω θέμα;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://www.whitestonedome.com/blog/category/dome-glass-case-compatibility/

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια.

Μιας και αυριο παραλαμβανω τη συσκευη και δεν θελω να μεινει λεπτο απροστατευτη. Το προτεινετε το White Dome σαν την καλυτερη λυση; Μην σκασω τζαμπα το 50αρικο και μετα χτυπαω το κεφαλι μου. Επειδη το μαγαζι ειναι 800 μετρα απο το σπιτι μου εδω Θεσσαλονικη,αν μπορεσει να μου το περασει κιολας κατευθειαν.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια.

Μιας και αυριο παραλαμβανω τη συσκευη και δεν θελω να μεινει λεπτο απροστατευτη. Το προτεινετε το White Dome σαν την καλυτερη λυση; Μην σκασω τζαμπα το 50αρικο και μετα χτυπαω το κεφαλι μου. Επειδη το μαγαζι ειναι 800 μετρα απο το σπιτι μου εδω Θεσσαλονικη,αν μπορεσει να μου το περασει κιολας κατευθειαν.

Η καλύτερη δυνατή επιλογή όσον αφορά το γυαλί προστασίας.

Θα πρότεινα και ασφάλεια για ένα χρόνο, κυρίως για περίπτωση θραύσης κρυστάλλων.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια.

Μιας και αυριο παραλαμβανω τη συσκευη και δεν θελω να μεινει λεπτο απροστατευτη. Το προτεινετε το White Dome σαν την καλυτερη λυση; Μην σκασω τζαμπα το 50αρικο και μετα χτυπαω το κεφαλι μου. Επειδη το μαγαζι ειναι 800 μετρα απο το σπιτι μου εδω Θεσσαλονικη,αν μπορεσει να μου το περασει κιολας κατευθειαν.

 

Υπαρχει μαγαζι στην Θεσσαλονικη που πουλαει white Dome?

Link to comment
Share on other sites

1. Για glass απο οτι βλεπω με τη διατριβη που εχετε κανει εχετε καλαλληξει whitestone Dome, παει αυτο εκλεισε.

 

 

Θηκη.

 

2.Με τις led view της samsung ολα οκ; Γιατι κατι ειχα διαβασει για των S8 οτι σε μια πτωση εβγαινε το κινητο απο μεσα. Ολα καλα τωρα με αυτη ή ισχυει το ιδιο;

 

3. Βλεπω οτι κ εδω καταληγουμε στις Spigen, σαν δευτερη επιλογη αν θελει καποιος μια ultra thin ( πχ cafele) ειμαστε οκ απο θεμα προστασιας με τις τοσο λεπτες;

Ντίνος
Link to comment
Share on other sites

Πάντως για μενα η γνήσια σιλικόνης είναι ότι καλύτερο συνολικά...Οκ περιμετρικά υπάρχουν άλλες που προστατεύουν περισσότερο αλλά η αίσθηση στο χέρι αλλά και το γεγονός ότι δε γλιστράει την απογειώνουν...Πίστη αντιγραφή της σιλικόνης της Apple και κρίμα που δεν έχουν και για note.
Link to comment
Share on other sites

 

Πέρασα τη συσκευή μου με το παραπάνω προϊόν.

Είναι νανοτεχνολογία και είπα να κάνω δοκιμή για 1η φορά σε συσκευή.

Έχω αλοίψει το S9+ και το έχω αφήσει στην ησυχία του. Θα το σκουπίσω με το πανάκι μικροινών αύριο το πρωί.

Link to comment
Share on other sites

 

Πέρασα τη συσκευή μου με το παραπάνω προϊόν.

Είναι νανοτεχνολογία και είπα να κάνω δοκιμή για 1η φορά σε συσκευή.

Έχω αλοίψει το S9+ και το έχω αφήσει στην ησυχία του. Θα το σκουπίσω με το πανάκι μικροινών αύριο το πρωί.

 

Πως το βλεπεις; ειναι κατι αξιολογο; θα κανει δουλεια; φανταζομαι δεν επηρεαζει καπου την ποιοτητα της οθονης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κάποιο τζάμι από σκρουτζ και να ταιριάζει με την official θήκη της Samsung χωρίς να το πετάει κτλ ;

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κάποιο τζάμι από σκρουτζ και να ταιριάζει με την official θήκη της Samsung χωρίς να το πετάει κτλ ;
Το Whitestone dome που μόλις έβαλα ταιριάζει άψογα με την silicone και την alcantara

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως το βλεπεις; ειναι κατι αξιολογο; θα κανει δουλεια; φανταζομαι δεν επηρεαζει καπου την ποιοτητα της οθονης

 

Ας βιαστώ να πω ότι όχι μόνο δεν την επηρεάζει, αλλά το δάχτυλο πλέον γλιστράει πολύ περισσότερο πάνω στην οθόνη.

Μακάρι να κρατήσει. Λέει 12μηνη διάρκεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχει βαλει κανεις το Whitestone Dome μαζι την official clear view θηκη να μας πει αν καθονται καλα?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro / MIUI 8 (6.0.1)

Samsung 9+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Μόλις τοποθέτησα το Whitestone Dome tempered glass.

Όντως είναι η καλύτερη λύση για τζαμι.

Εξαιρετική υλοποίηση που νομίζεις ότι δεν υπάρχει τοποθετημένο κάτι στην οθόνη.

Είναι λίγο χρονοβόρα η όλη διαδικασία αλλά αξίζει το αποτέλεσμα.

iMac 27 - MacBook Pro - iPad Pro 12.9 - Iphone 11 pro max
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω μωβ αλκανταρα θηκη...εχει κανεις τιποτα στα υπ οψιν;;;;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στα καλά καθούμενα ράγισε το whitestone dome protector που είχα περασμένο. Μέχρι τώρα ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος. Το κινητό ήταν σαν να μην φοράει τίποτα. Το θεμα ειναι οτι ράγισε χωρίς να το κανω τίποτα.

Δεν μου ξύνονται αλλα σαράντα ευρώ και να σπάσει παλι σε δύο βδομάδες.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ανεβάσεις μια φώτο να δούμε τι ακριβώς εννοείς; όταν λες σου ράγισε εννοείς στα καλά καθούμενα ή το έβγαλες από τσέπη και το είδες έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για τζαμί το οποίο να είναι full glue να μην θέλει uv ακτίνες για να μπει και να μην έχει δύο μαύρες λωρίδες δεξιά και αριστερά. Έχει κάποιος να προτείνει κάτι?

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την κολλα του whitestone dome τι γινεται ξερουμε;

Δηλαδη αν για τον αλφα βητα λογο θελουμε να βγαλουμε το τζαμακι εχουμε κανενα προβλημα μετα με τη κολλα;

Ντίνος
Link to comment
Share on other sites

Όχι κανένα πρόβλημα ,αν δεις και σε βίντεο στο YouTube που τα αφαιρούν δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα

Με την κολλα του whitestone dome τι γινεται ξερουμε;

Δηλαδη αν για τον αλφα βητα λογο θελουμε να βγαλουμε το τζαμακι εχουμε κανενα προβλημα μετα με τη κολλα;

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S9/S9 Plus] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protectors κ.τ.λ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...