Jump to content

MAD Video Music Awards 2005


SuRfer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το κατακρεούργημα της Μάρως με τον Χριστοδούλου λέω που πήρανε το Crazy In Love της Beyonce και το κάνανε σαν το παστίτσιο της γιαγιάς τους....

μανούλα μου :cry:

 

 

Χριστοφόρου θα εννοείς...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως γίνετε να βραβεύουν τα καλύτερα βιντεοκλίπ και το βραβείο να μην το παίρνει ο σκηνοθέτης??? Σε μερικα που αναφέρονται στον στίχο οπως π.χ βιντεοκλίπ που έγινε ατάκα δεν θα έπρεπε να πάρει βραβείο ο στιχουργός???
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως γίνετε να βραβεύουν τα καλύτερα βιντεοκλίπ και το βραβείο να μην το παίρνει ο σκηνοθέτης??? Σε μερικα που αναφέρονται στον στίχο οπως π.χ βιντεοκλίπ που έγινε ατάκα δεν θα έπρεπε να πάρει βραβείο ο στιχουργός???

 

Τι το ψάχνεις και εσύ τώρα...

Και μετά λένε τη Γιουροβίζιον πανηγυράκι μερικοι... :X

 

Επίσης, τα περυσινά ήταν καλύτερα ή μου φαίνεται?

Οσο για τα κλιπάκια κάντε υπομονη... θα τα μοιράσουν πάλι τα Γκούντυς σε λίγο καιρό...

:X
Link to comment
Share on other sites

Απο κάτι λίγα που είδα κι εμένα δεν με ενθουσίασαν τα φετινά.

:offtopic:

@mplip^ ελπίζω οι κατσαρίδες στο ρ/κ να είναι μικρότερες απο αυτές του fear factor :p

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Για το κατακρεούργημα της Μάρως με τον Χριστοδούλου λέω που πήρανε το Crazy In Love της Beyonce και το κάνανε σαν το παστίτσιο της γιαγιάς τους....

μανούλα μου :cry:

 

Ο Χριστοφορου μια χαρα το πηγε για γυναικειο κομματι, η αλλη η μπουγιαμπεσα η 35αρα που νομιζει οτι ειναι μαυρη (κατι σαν αυτο που επαθε ο Jackson αλλα στο τουμπαλιν) και την εχει δει ελληνιδα Μπιγιονσε ειναι για πολλες φαπες. :mad:

Το κλου βεβαια -για οσους ειδαν Τατι- ειναι οτι ξεβαψε το body make-up πανω στο Χριστοφορου και στο ασπρο σακακι του Τσαλικη μουαχαχα :p :lol:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πώς λέγεται ένα ξένο τραγούδι που είπε ο Σαρμπέλ??

Arash - Boro Boro

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...