Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


SuRfer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Just now, TakeOverNet said:

Οικονομικά όπως βλέπεις τα πάει καλά. Δεν πουλάς κάποιον που φέρνει κέρδη. 

Συμφωνώ. Θα δούμε σε ένα μήνα τι θα γίνει 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, VIPdriver said:

Απάτη άρθρο. Μιλάει για το Σάββατο αν δεις και από τα tweets και το ανέβασαν Δευτέρα 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, VIPdriver said:

Έπεσε για 1,5 ώρα και όχι παντού της νόβα που έκαναν 3 ήμερες κοντά να επανέλθει παντού το έκαναν γάργαρα. Για αυτό λέει και ο φίλος μου ο Παντελής δεν πειράζει αυτά συμβαίνουν και σε άλλα δίκτυα  🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, cmvr said:

Έπεσε για 1,5 ώρα και όχι παντού της νόβα που έκαναν 3 ήμερες κοντά να επανέλθει παντού το έκαναν γάργαρα. Για αυτό λέει και ο φίλος μου ο Παντελής δεν πειράζει αυτά συμβαίνουν και σε άλλα δίκτυα  🤣

ΒΡΑΧΟΣ η Κοσμοτέ! 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VIPdriver said:

ΒΡΑΧΟΣ η Κοσμοτέ! 

Την είδαμε και αυτήν με τον Ντάνιελ έπεσε για ένα μισάωρο σε όλη την χώρα 

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια μέρα, μετά από αρκετές ώρες επανήλθε το δίκτυο της NOVA.

Όχι μετά από τρεις μέρες.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, p_k said:

Την ίδια μέρα, μετά από αρκετές ώρες επανήλθε το δίκτυο της NOVA.

Όχι μετά από τρεις μέρες.

Γύρω στις 7 ώρες θυμάμαι έκανε να επανέλθει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, aektzhs 1 said:

Γύρω στις 7 ώρες θυμάμαι έκανε να επανέλθει 

Κάπου τόσο. Οι τρεις μέρες είναι 3 Χ 24 = 72 ώρες.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aektzhs 1 said:

Την είδαμε και αυτήν με τον Ντάνιελ έπεσε για ένα μισάωρο σε όλη την χώρα 

Ολόκληρος Ντάνιελ χρειάστηκε για να πεσει η Κοσμοτέ και αυτό μόνο για 30 λεπτά! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, VIPdriver said:

Ολόκληρος Ντάνιελ χρειάστηκε για να πεσει η Κοσμοτέ και αυτό μόνο για 30 λεπτά! 

Ναι αλλά τότε η επικοινωνία ήταν πιο αναγκαία από ποτέ 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aektzhs 1 said:

Ναι αλλά τότε η επικοινωνία ήταν πιο αναγκαία από ποτέ 

Σωστό, γι'αυτό έχουμε παντα 2καρτο με διαφορετικές εταιρείες. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, p_k said:

Την ίδια μέρα, μετά από αρκετές ώρες επανήλθε το δίκτυο της NOVA.

Όχι μετά από τρεις μέρες.

Εμένα επανήλθε πλήρως μετά από 2 μέρες 

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε για 1,5 ώρα και όχι παντού της νόβα που έκαναν 3 ήμερες κοντά να επανέλθει παντού το έκαναν γάργαρα. Για αυτό λέει και ο φίλος μου ο Παντελής δεν πειράζει αυτά συμβαίνουν και σε άλλα δίκτυα  

Υπερβολές..... Δεν έκανε τρεις μέρες


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, rebel1 said:


Υπερβολές..... Δεν έκανε τρεις μέρες


Sent from my iPhone using Tapatalk

Καθόλου υπερβολές. Υπγρψε για 3 μέρες πρόβλημα με τις κλήσεις στο εξωτερικό και σε σταθερά vf

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ήταν ανά περιοχές.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου υπερβολές. Υπγρψε για 3 μέρες πρόβλημα με τις κλήσεις στο εξωτερικό και σε σταθερά vf

Εντάξει. Είναι η χειρότερη εταιρεία μακράν και χαζοί όσοι "μένουν" εκεί ακόμα.
Μέσα κι εγώ.

Πάω να κάνω ένα liquid για σουβλάκια



Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, rebel1 said:


Εντάξει. Είναι η χειρότερη εταιρεία μακράν και χαζοί όσοι "μένουν" εκεί ακόμα.
Μέσα κι εγώ.
emoji41.png
Πάω να κάνω ένα liquid για σουβλάκια
emoji6.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τώρα γιατί γίνονται άστοχοι χαρακτηρισμοί;;;;Απλά άργησε η αποκατάσταση από όσο φαίνεται 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα γιατί γίνονται άστοχοι χαρακτηρισμοί;;;;Απλά άργησε η αποκατάσταση από όσο φαίνεται 

Σε μένα φίλε, άργησε όσο σε όλους κι όχι τρεις μέρες. Η εταιρία καλύψε με "δώρα" όσους δεν είχαν απεριόριστα και έβγαλε ανακοίνωση
Η voda έβγαλε;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Just now, rebel1 said:


Σε μένα φίλε, άργησε όσο σε όλους κι όχι τρεις μέρες. Η εταιρία καλύψε με "δώρα" όσους δεν είχαν απεριόριστα και έβγαλε ανακοίνωση
Η voda έβγαλε;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Έστω ότι έκανε 7 ώρες 

7 ώρες>1,5 ώρα 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, rebel1 said:


Εντάξει. Είναι η χειρότερη εταιρεία μακράν και χαζοί όσοι "μένουν" εκεί ακόμα.
Μέσα κι εγώ.
emoji41.png
Πάω να κάνω ένα liquid για σουβλάκια
emoji6.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Κι εγώ nova έχω. Πιστεύεις ότι θεωρώ όλους τους άλλους χαζούς μαζί και εμένα; Δεν υπάρχει λόγος να βάζεις στο στόμα μου λόγια που δεν έχω πει. Ούτε σε ραμμένα, ούτε στα αλλα μέλη που επεσήμαναν την καθυστέρηση.

 

8 minutes ago, rebel1 said:


Σε μένα φίλε, άργησε όσο σε όλους κι όχι τρεις μέρες. Η εταιρία καλύψε με "δώρα" όσους δεν είχαν απεριόριστα και έβγαλε ανακοίνωση
Η voda έβγαλε;


Sent from my iPhone using Tapatalk

δεν με ενδιαφέρει τι έκανε η vf, δεν είναι το κύριο νούμερό μου και στην τελική εγώ δεν επηρεάστηκα. Εμένα η nova πότε με κάλυψε με δώρα; Τι πήρα; Το μόνο που παίρνω από τη nova εδώ και τέσσερεις μήνες είναι λάθος λογαριασμοί και απειλές για διακοπή λόγω απλήρωτων ( ! ) λογαριασμών επειδή αντί να πιστωσουν τον προηγούμενο λογαριασμό που ήταν πάγιο και δεν τον είχα πληρώσει επειδή μου είχαν πει ότι θα το αφαιρούσαν στον καινούργιο και έγινε ληξιπρόθεσμο. Όταν εκδόθηκε ο νέος λογαριασμός, είχε και τα δυο πάγια, άρα δεν είχαν πιστώσει το ένα. Ζήτησα να το πιστωσουν και αντί να πιστωσουν το ληξιπρόθεσμο που αυτό ήταν το λάθος τιμολόγιο, πιστώσαν το καινούργιο. Άρα εγώ έχω μείνει με ένα ληξιπρόθεσμο που έχει λήξει από τις 02/01 και με απειλούν με διακοπή, ενώ εκείνοι πιστώσαν λάθος πάγιο 

Link to comment
Share on other sites

δεν με ενδιαφέρει τι έκανε η vf, δεν είναι το κύριο νούμερό μου και στην τελική εγώ δεν επηρεάστηκα. Εμένα η nova πότε με κάλυψε με δώρα; Τι πήρα; Το μόνο που παίρνω από τη nova εδώ και τέσσερεις μήνες είναι λάθος λογαριασμοί και απειλές για διακοπή λόγω απλήρωτων ( ! ) λογαριασμών επειδή αντί να πιστωσουν τον προηγούμενο λογαριασμό που ήταν πάγιο και δεν τον είχα πληρώσει επειδή μου είχαν πει ότι θα το αφαιρούσαν στον καινούργιο και έγινε ληξιπρόθεσμο. Όταν εκδόθηκε ο νέος λογαριασμός, είχε και τα δυο πάγια, άρα δεν είχαν πιστώσει το ένα. Ζήτησα να το πιστωσουν και αντί να πιστωσουν το ληξιπρόθεσμο που αυτό ήταν το λάθος τιμολόγιο, πιστώσαν το καινούργιο. Άρα εγώ έχω μείνει με ένα ληξιπρόθεσμο που έχει λήξει από τις 02/01 και με απειλούν με διακοπή, ενώ εκείνοι πιστώσαν λάθος πάγιο 

Ζητώ ταπεινά Συγνώμη. Δεν έβαλα λόγια σε εσένα κι ούτε είχα σκοπό να σε στεναχωρήσω .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Just now, rebel1 said:


Ζητώ ταπεινά Συγνώμη. Δεν έβαλα λόγια σε εσένα κι ούτε είχα σκοπό να σε στεναχωρήσω .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ποιο είναι το δώρο που έδωσε η εταιρεία; Για πες. Και ποια ανακοίνωση; Αυτή που έκανε δεν ξέρω κι εγώ πόσες ώρες μετά; Ασχολίαστη η ειρωνία παρεπιπτόντως 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Ολόκληρος Ντάνιελ χρειάστηκε για να πεσει η Κοσμοτέ και αυτό μόνο για 30 λεπτά! 

Η cosmote είναι με απιστευτη διαφορά η χειρότερη για πυρκαγιές βροχές , σεισμους κλπ , καταρρέει πανευκολα σε μεγάλες περιοχές και για πολύ χρόνο ...  μπορεί και απλά απο αυξημένη κίνηση και είναι σίγουρο οτι δεν έχουν φτιάξει το δίκτυο να αντέχει σε αυτα . Εχει και πολυ πολυ κακό  2g τηλέφωνο ετσι και αλλιως (το κλασικό χωρίς ιντερνετ)   , ΠΑΝΤΑ 2η κάρτα εκτός cosmote αν θέλετε ασφάλεια σε τέτοιες  καταστασεις 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, blizard said:

Η cosmote είναι με απιστευτη διαφορά η χειρότερη για πυρκαγιές βροχές , σεισμους κλπ , καταρρέει πανευκολα σε μεγάλες περιοχές και για πολύ χρόνο ...  μπορεί και απλά απο αυξημένη κίνηση και είναι σίγουρο οτι δεν έχουν φτιάξει το δίκτυο να αντέχει σε αυτα . Εχει και πολυ πολυ κακό  2g τηλέφωνο ετσι και αλλιως (το κλασικό χωρίς ιντερνετ)   , ΠΑΝΤΑ 2η κάρτα εκτός cosmote αν θέλετε ασφάλεια σε τέτοιες  καταστασεις 

Ανάλογα με τις εμπειρίες του καθενός φίλε μου. Εμένα ποτέ δεν με κρέμασε η κοσμοτέ. Και σε ολα τα speedtests ειναι πρωτη. Και τα συστηματα και οι εφαρμογές δεν μου έβγαλαν ποτέ πρόβλημα. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...