Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MAKIS-LAKIS ( 7 Απρ. 2004 , 10:01)To kanate LISSA me ti Q! Me tin CU sms card plirono poli ligotera akoma kai apo ti Q!

 

Προσφορά με ημερομηνία λήξης.

Η voda λέει ότι ι΄σχύει για περιορισμένο αριθμό καρτών

~j77
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος j77 ( 7 Απρ. 2004 , 12:19)

 

Προσφορά με ημερομηνία λήξης.

Η voda λέει ότι ι΄σχύει για περιορισμένο αριθμό καρτών

 

 

Αν πουλησει τρελα η καρτα, πιστεψε με δεν θα εινα και τοσο περιορισμενος ο αριθμος καρτων... :whistle:

Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνία παροχής περιεχομένου υπέγραψαν η Warner Bros. Online και ο Όμιλος Vodafone. Βάσει της συμφωνίας, η οποία καλύπτει 16 χώρες, θα προσφέρονται στους πελάτες του Vodafone live! σε ολόκληρο τον κόσμο εικόνες από τα προϊόντα της Warner Bros. Entertainment, καθώς και επίκαιρες πληροφορίες σχετικά με προσεχή σχέδια.

 

«Η συμφωνία με τη Warner Bros. Online τοποθετεί τη Vodafone στην πρώτη γραμμή όσον αφορά την παροχή ψυχαγωγίας από το κινητό», δήλωσε ο Graeme Ferguson, Στέλεχος στις Υπηρεσίες Περιεχομένου, του τμήματος Παγκόσμιων Υπηρεσιών για Προϊόντα και Περιεχόμενο του Ομίλου Vodafone. «Εστιάζουμε στην επίτευξη του καλύτερου περιεχομένου για το κινητό του πελάτη, ώστε οι πελάτες μας να έχουν πρόσβαση στο πιο συναρπαστικό περιεχόμενο ψυχαγωγίας στον κόσμο, όπου κι αν βρίσκονται».

 

«Η Vodafone είναι ένας εξαιρετικός συνέταιρος και αυτή η συμφωνία υπογραμμίζει τη σημασία των ασύρματων επικοινωνιών για τη Warner Bros. Studios. Επιπλέον, ενισχύει τις ικανότητές μας όσον αφορά την προώθηση και δημιουργία ευαισθητοποίησης σχετικά με την απέραντη βιβλιοθήκη άφθονων ψυχαγωγικών δυνατοτήτων μας, καθώς και την ενίσχυση της σχέσης μας με το κοινό μας και τη βέλτιστη εξυπηρέτησή του», τόνισε από την πλευρά του ο Jim Noonan, SVP και Γενικός Διευθυντής της Warner Bros. Online.

 

ΠΗΓΗ : Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ ON LINE

Link to comment
Share on other sites

όπως έχουμε πει και άλλου η q με την προσφορά που τρέχει αυτήν την επόχη έχει το φθηνότερο μήνυμα άρα λίγο δύσκολο να πληρώνεις λιγότερο... πάντως και εχώ δεν βλέπω να εξαντλείται σύντομα ο περίορισμενος αριθμός sms card...
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις ονομα και τηλεφωνο απο καποιον υπευθυνο εκει; Εχω ενα σοβαρο θεμα που δεν μπορω να λυσω. Εχω αγορασει ενα τηλεφωνο απο Vodafone-Shop εδω και 5 μηνες. Απο την αρχη ελλατωματικο και τωρα μου ειπαν να μου το αντικαταστησουν με αλλη μεταχειρισμενη συσκευη. Διαμαρτυρηθηκα, μου ειπαν οτι δεν υπαρχουν πλεον καινουριες συσκευες γιατι δεν βγαινει (SHARP GX10i) και οταν τους εκραξα μου ειπαν οτι σε "μερικες μερες" θα μου φερουν καινουρια συσκευη (******ες;;;;).

Εχει κανεις εμπειρια απο τετοια θεματα να μου πει τι γινεται;;

Link to comment
Share on other sites

egw palia me to ericsson t39 pou eixa agorasei apo voda me sindesh me esteilan sthn antiproswpeia,kai mou to episkevasan de mou edwsan kainourio an kai htan elattwmatiko apo thn arxh
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (PtG@nokia7650or3200: Nokia3200/1.0 () Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από nikoska

Γνωριζει κανεις ονομα και τηλεφωνο απο καποιον υπευθυνο εκει; Εχω ενα σοβαρο θεμα που δεν μπορω να λυσω. Εχω αγορασει ενα τηλεφωνο απο Vodafone-Shop εδω και 5 μηνες. Απο την αρχη ελλατωματικο και τωρα μου ειπαν να μου το αντικαταστησουν με αλλη μεταχειρισμενη συσκευη. Διαμαρτυρηθηκα, μου ειπαν οτι δεν υπαρχουν πλεον καινουριες συσκευες γιατι δεν βγαινει (SHARP GX10i) και οταν τους εκραξα μου ειπαν οτι σε "μερικες μερες" θα μου φερουν καινουρια συσκευη (******ες;;;;).

Εχει κανεις εμπειρια απο τετοια θεματα να μου πει τι γινεται;;

 

Aytes tis meres ta vodafone shops tha paralavoun apo merika kommatia GX10i opote isos katafereis na petyxeis antikatastash me kainourio

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Δεν προσπαθω, ουτε θελω να πετυχω κατι. Θελω απλα ειτε να επισκευαστει η συσκευη που αγορασα ειτε να αντικατασταθει με καινουρια. Και επειδη οπως ειδα απο το vodafone-Εshop, αλλα και οπως μου ειπαν αρχικα στο καταστημα, δεν πουλανε πλεον τη συγκεκριμενη συσκευη, ειμαι επιφυλακτικος για το αν θα ειναι καινουρια συσκευη ή ελαφρως μεταχειρισμενη.
Link to comment
Share on other sites

Aytes tis meres ta vodafone shops tha paralavoun apo merika kommatia GX10i opote isos katafereis na petyxeis antikatastash me kainourio

 

Με συγχωρεις, αλλα αφου δεν το πουλανε πλεον, γιατι θα παραλαβουν τα καταστηματα κανουρια κομματια και απο που;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πρόσφατα έγινε φορματ στο 6600 μου, θα ήθελα αν έχετε την ευγενή καλωσύνη να μου πείτε τα εξής:

 

Τον αριθμό του κέντρου μηνυμάτων SMS

 

Τις ρυθμίσεις ΜΜS

 

Τις ρυθμίσεις GPRS

 

Όλα για 6600 και voda εννοείται..

 

Έκανα ένα μικρό search στα forums, αλλά δεν κατάφερα να βρώ΄τίποτε..

 

Κάποιος που τα έχει πρόχειρα, ας τα επισυνάψει παρακαλώ..

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

To kentro sms einai to +306942190000

Gia ta ypoloipa des edw

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Einai ta kommatia pou emeinan.

(@petros_the_great...kala...)

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

To SharpGX10i θα επαναλανσαριστεί στην αγορά γιατί υπάρχει ακόμα ζήτηση λόγω χαμηλής τιμής. Ακόμα παράγεται από την Sharp απλά η ελληνική Vodafone είχε σταματήσει να το φέρνει για να προωθήσει άλλα μοντέλα. Τώρα για αυτό που λες ότι ήταν ελαττωματικό από την αρχή αν το επέστρεφες εντός 24ωρών ήταν υποχρεωμένοι να στο αλλάξουν διαφορετικά η υποχρέωση είναι ότι καλύπτει η εγγύηση του κατασκευαστή δηλαδή επισκευή ή αν δεν είναι εφικτή και μόνο τότε αντικατάσταση της συσκευής με άλλη και ναι δεν είναι υποχρεωμένοι να σου δώσουν καινούρια τους καλύπτουν άλλωστε οι όροι της εγγύσης αλλά μπορεί και να σαι τυχερός και να αποκτήσεις καινουριο τηλέφωνο τελικά.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (PtG@nokia7650or3200: Nokia3200/1.0 () Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από nikoska

Aytes tis meres ta vodafone shops tha paralavoun apo merika kommatia GX10i opote isos katafereis na petyxeis antikatastash me kainourio

 

Με συγχωρεις, αλλα αφου δεν το πουλανε πλεον, γιατι θα παραλαβουν τα καταστηματα κανουρια κομματια και απο που;

 

Ki omos to poulane pali!!! Kati san flashback! Rikse mia matia sto fylladio apriliou...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έχεις δικαίωμα να πιστεύεις ότι με Q θα πλήρωνες περισσότερα αλλά αισθάνομαι υποχρεωμένος να υπενθυμίσω ότι:

1. Στην Q δεν υπάρχει ελάχιστη χρέωση στις κλήσεις ενώ στο CU είναι μισό λεπτό.

2. Στην Q οι κλήσεις χρεώνονται 0,0055/δευτ, ενώ στο CU 0,0082/δευτ και 0,0041/δευτ προς CU (ούτε καν προς Vodafone γενικά!.

3. Χρέωση των μυνυμάτων 0,051+ΦΠΑ στο CU ΑΝ κάνεις 150+ το μήνα, ενώ στην Q-Card 0,05+ΦΠΑ.

 

Πάντα φιλικά :)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ναι το είδα κια έγω στον κατάλογο και είπα τι έπαθαν? νοστάλγησαν το παρελθόν που πουλούσαν gx10? :p
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...