Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανθεκτικο τηλεφωνο απο την Vodafone.

 

και ετοιμαστειτε για ακομη 2 νεες 3g συσκευες , πολυ πολυ πολυ χαμηλης αξιας

 

Αλλα οχι ακομα

:X
Link to comment
Share on other sites

και ετοιμαστειτε για ακομη 2 νεες 3g συσκευες , πολυ πολυ πολυ χαμηλης αξιας

 

Αλλα οχι ακομα

 

Με αυτα που ερχονται, τα κινητα θα κοιταμε? :X

Link to comment
Share on other sites

Με αυτα που ερχονται, τα κινητα θα κοιταμε? :X

 

καλα, πες το ψεμματα....

 

Χωρις Χαλκο και δεσμευσεις .... ;)

:X
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρεστε σε σταθερή/Internet ή έχουμε κι άλλες εκπλήξεις στην κινητή;

Πάντως το κινητό απαίσιο. Οι 3G συσκευές που αναφέρεις πιο πάνω mplip^ είναι "μόνο-Vodafone" κινητά ή από "μεγάλες" εταιρίες;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,έχω προμηθευτεί το Usb modem της Vodafone το HUAWEI E220 θα ηθελα να ρωτησω εαν υπάρχει λογισμικό για την διαχείρηση του όσον αφορα το κομμάτι των SMS εκτος απο εκείνο της Vodafone.Δηλαδή αν υπαρχει δυνατοτητα να αποθηκευονται η και να εκτυπόνονται τα μηνυματα τα οποία λαμβάνω στο νούμερο της συσκευής.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone πρωτοπορεί, λανσάροντας πρώτη στην ελληνική αγορά, την Τρίτη 19 Ιουνίου, πρόγραμμα διαφήμισης στο κινητό τηλέφωνο, σε συνεργασία με μεγάλους διαφημιζόμενους από όλους τους επιχειρησιακούς τομείς, όπως οι εταιρείες Εμπορική Τράπεζα, Carrefour, Coca-Cola Hellas A.E, Intersys A.E (Canon, Pioneer,Toshiba), Kraft (Jacobs, Philadelphia, Lacta), Kosmocar-Volkswagen, Lancôme, Mc Donald’s, Nivea, Unilever, κ.α.

 

Το καινοτόμο αυτό πρόγραμμα διαφήμισης, το οποίο έχει υλοποιηθεί με επιτυχία και από άλλες χώρες του ομίλου, όπως Γερμανία, Αγγλία και Ιταλία, τίθεται σε εφαρμογή μέσω του Vodafone live!, το οποίο προσφέρει την δυνατότητα στοχευμένης επικοινωνίας και ενεργειών direct marketing, καθώς και μέσω των έξυπνων εφαρμογών. Ο συνδρομητής θα έχει την δυνατότητα να λαμβάνει διαφήμιση στο κινητό του για προϊόντα, υπηρεσίες, προσφορές, επικοινωνία και ενημέρωση σχετικά με τα ενδιαφέροντά του.

 

Η διαφήμιση στο κινητό τηλέφωνο ανοίγει καινούργιους ορίζοντες στον επιχειρησιακό κόσμο των διαφημιζόμενων, διαφημιστών, κτλ., επιτρέποντας στη Vodafone να αξιοποιήσει την πελατειακή της βάση παγκοσμίως, η οποία ξεπερνάει τους 206 εκατομμύρια πελάτες. Επιπλέον, παρέχει στους διαφημιζόμενους τη δυνατότητα να επικοινωνήσουν τα προϊόντα τους στοχευμένα σε ένα τόσο μεγάλο αριθμό ανθρώπων, επικεντρώνοντας κυρίως στο νεανικό καταναλωτικό κοινό. Η διαφήμιση στο κινητό τηλέφωνο, θα αποτελέσει ένα καινούργιο στοχευμένο κανάλι επικοινωνίας, συμπληρώνοντας τα παραδοσιακά μέσα και ενισχύοντας την επικοινωνιακή τοποθέτηση των διαφημιζόμενων εταιρειών και των προϊόντων τους στη συνείδηση του συνδρομητή.

 

Η πιλοτική φάση, που θα πραγματοποιηθεί σε συνεργασία με την Oxygen Media, θα διαρκέσει για ένα περιορισμένο χρονικό διάστημα, σκοπεύοντας να αξιολογήσει την αποδοχή της υπηρεσίας αυτής στους συνδρομητές της κινητής τηλεφωνίας σε κάτι τόσο πρωτοποριακό, καθώς και να μετρήσει την αποτελεσματικότητα της διαφήμισης μέσω του κινητού τηλεφώνου.

 

Σχόλιο: στο εξωτερικό -κάτι για Αμερική είχα ακούσει- αν κάποιος δεχόταν μέσω SMS διαφημίσεις, τον πλήρωναν... :D Σε μας γιατί δεν κάνουν κάτι τέτοιο; Δεν λέω ενοχλητικό να χτυπάει κάθε τρεις και λίγο για διαφημίσεις αλλά αν ήταν καλό το ποσό, why not εν τέλει; :p

Link to comment
Share on other sites

Αν γίνεται χωρίς την έγκριση μου θα τους κόψω τα πόδια :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα μπορείς να "κόψεις" τα διαφημιστικά. Αλλιώς θα έχεις spam στο κινητό σου. Και είναι πολύ πιο εκνευριστικό από το mail...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια αξιζει η καρτα προπληρωμενου χρονου για καποιον που κανει χρηση 1 ωρα την ημερα για περιηγηση σε site χωρις να κανει κατεβασματα;περιπου τι χρεωσεις θα εχει με αυτη την χρηση;
Link to comment
Share on other sites

Είδα σε ένα ξένο site Vodafone ένα νέο LG KU450

http://tienda.vodafone.es/img/dynamique/8aac87811328f4fe01132aa4d40f0002_large_LG_KU450_01.jpg

http://tienda.vodafone.es/img/dynamique/8aac87811328f4fe01132aa4d40f0002_large3_LG_KU450_04.jpg

Αυτό προβλέπεται να έρθει στην Ελλάδα;

Θέλω να βρω ένα κινητό σαν το παλιό μου το LG U8210 και έχω στο μυαλό μου ή αυτό ή το L600v. Πολύ φοβάμαι όμως ότι το L600v δεν κυκλοφορεί πια (μάλιστα στο site λέει περιορισμένη διαθεσιμότητα). Και είναι κρίμα γιατί και μ'αρέσει και είναι και απίστευτα φθηνό...

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι αν εξαιρέσουμε το χρώμα ειδικά στο εξωτερικό τους (όταν είναι κλειστά) μοιάζουν απίστευτα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες

 

Δεν ξέρω αν έκανα σωστά που postαρα εδώ, αλλά ψάχνω σε wav ή mp3 το ηχογραφημένο μήνυμα της vodafone "η κλήση που θέλετε να πραγματοποιήσετε πρόκεται να ξεπεράσει τον διαθέσιμο χρόνο ομιλίας σας κλπ", καθώς δεν μπορώ να ηχογραφήσω από το κινητό μου.

 

Υπάρχει πουθενά ή αν ειναι εύκολο κάποιος να το ηχογραφήσει; :D

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Για να το ηχογραφήσει κάποιος, πρέπει να βρει πρώτα ένα καρτοκινητά με ελάχιστες μονάδες :worry:
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

apati mou mirizi.... noumero ypsilis xreosis me recording....

Τι εννοείς;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

apati mou mirizi.... noumero ypsilis xreosis me recording....

 

Για 'ξηγήσου :p για την ακρίβεια θέλω να φτιάξω ένα sweeper για μιά εκπομπή μου :cool:

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς;

 

thimamai kati kolpa me ixographimeno ton ixo tis klhshs (dring dring) eno to telephono exi apadisi idi kai xreoni....

 

Για 'ξηγήσου :p για την ακρίβεια θέλω να φτιάξω ένα sweeper για μιά εκπομπή μου :cool:

 

:X ti inai to sweeper?

Link to comment
Share on other sites

thimamai kati kolpa me ixographimeno ton ixo tis klhshs (dring dring) eno to telephono exi apadisi idi kai xreoni....

 

:X ti inai to sweeper?

 

Nope, καμία σχέση :) ραδιοφωνικό σποτάκι εννοώ

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Για να το ηχογραφήσει κάποιος, πρέπει να βρει πρώτα ένα καρτοκινητά με ελάχιστες μονάδες :worry:

 

.. και μετά ένα δεύτερο κινητό με δυνατότητα ηχογράφησης ή ένα κασετοφωνάκι, ώστε να ηχογραφήσουμε το μύνημα που θα ακούσει το παραπάνω καρτοκινητό....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...