Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήθελα να ρωτήσω το εξής: σχετικά με τη βιντεοκλήση, αναγράφεται στο site της vodafone ότι "κατα την περιαγωγή ισχύουν χρεώσεις όμοιες με την περιαγωγή απλών φωνητικών κλήσεων".

Επομένως, όπως αναφέρθηκε πιο πάνω για απλές κλήσεις, αν έχεις ενεργοποιημένο το passport και κάνεις ή δεχθείς βιντεοκλήση σε συνδρομητή στην Ελλάδα με τον οποίον έχετε απεριόριστα δωρεάν χρόνο ομιλίας, πληρώνεις μόνο 1€ την μία ώρα;[/quote

 

 

Gia eiserxomenes kai exerxomenes Video Kliseis se Roaming isxyei o ekastote timokatalogos dietnon fonitikon kliseon.Exeis den exeis Passport sth video klish xreonese kanonika.Gia paradigma kata th diarkeia Roaming se Aglia eiserxomenh Video klish kostizei 0.61 kai exerxomenh 1.13.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι το passport ισχύει μόνο για κλήσεις φωνής.

Gia eiserxomenes kai exerxomenes Video Kliseis se Roaming isxyei o ekastote timokatalogos dietnon fonitikon kliseon.Exeis den exeis Passport sth video klish xreonese kanonika.Gia paradigma kata th diarkeia Roaming se Aglia eiserxomenh Video klish kostizei 0.61 kai exerxomenh 1.13.

OK! Ευχαριστώ! Υπέθεσα ότι επειδή ακριβώς έλεγε "ισχύουν οι απλές χρεώσεις περιαγωγής", αν είχες το passport θα τις "παρέκαμπτε" κατά κάποιο τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Όχι γι αυτό λέω ότι μάλλον είναι σημάδι! :p

Ξέρει κανείς αν υπάρχει πιθανότητα να μετονομαστεί κιόλας η εταιρία σε Vodafone;

 

Σύμφωνα με καινούργια ενημέρωση η συμφωνία έκλεισε με HOL. Θα ανακοινωθεί σύντομα.

Μάλλον δεν θα αλλάξει όνομα η εταιρία αλλά τα προϊόντα που θα πουλάει θα φέρουν όλα το όνομα της Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με καινούργια ενημέρωση η συμφωνία έκλεισε με HOL. Θα ανακοινωθεί σύντομα.

Μάλλον δεν θα αλλάξει όνομα η εταιρία αλλά τα προϊόντα που θα πουλάει θα φέρουν όλα το όνομα της Vodafone.

 

Xειρότερη εταιρεία δεν μπορούσε να βρει? Η μόνη από αυτές που έπαιζαν που δεν παρέχει ADSL2+ αλλά μόνο απλό ADSL (έως 8 Μbps στο ιδιόκτητο) :down: . Και η μόνη που δεν έχει κάλυψη σπίτι μου! :p Στη Θεσσαλονίκη ειδικά είναι εντελώς ανύπαρκτη! :mad: Ελπίζω να δούμε βελτιώσεις σύντομα...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου όμως η HOL έχει τον Σωκράτη Κ. (κακό αυτό!), που έχει καλές σχέσεις με τη vodafone.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η οικογενειακές σχέσεις μας νοιάζουν; Τώρα αυτή θα είναι συμφωνία απλής συνεργασίας ή αγοράς μεριδίου μετοχών από την Vodafone -άρα και έλεγχό της;
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ήταν πρόεδρος ο Κορωνιάς ίσως να ήταν διαφορετικά τα πράγματα. Αυτό το "μεγαλύτερο ιδιόκτητο δίκτυο" δεν το καταλαβαίνω. Αφού δεν παρέχει υπηρεσίες όπως οι Tellas, Forthnet, Vivodi κτλ. πως γίνεται να έχει το μεγαλύτερο δίκτυο;
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ήταν πρόεδρος ο Κορωνιάς ίσως να ήταν διαφορετικά τα πράγματα. Αυτό το "μεγαλύτερο ιδιόκτητο δίκτυο" δεν το καταλαβαίνω. Αφού δεν παρέχει υπηρεσίες όπως οι Tellas, Forthnet, Vivodi κτλ. πως γίνεται να έχει το μεγαλύτερο δίκτυο;

 

Nαι, λες και ο Κορωνιάς αποφασίζει...

 

Ιδιόκτητο δίκτυο έχει η HOL αλλά όπως είπα παραπάνω ούτε τόσο αναπτυγμένο είναι ούτε ADSL2+ υπηρεσίες δίνει (internet πάνω από 8 Mbps και cable TV).

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι γιατι εχω πληροφοριες για εταιρια που θα ... δωσει? πουληθει? στη Βονταφον και μολις γινει γνωστη θα λαλησει ολοσ ο κοςμος και ο ντουνιας και θα τριβει τα ματια του?

 

Για να δουμε

:X
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ήταν πρόεδρος ο Κορωνιάς ίσως να ήταν διαφορετικά τα πράγματα. Αυτό το "μεγαλύτερο ιδιόκτητο δίκτυο" δεν το καταλαβαίνω. Αφού δεν παρέχει υπηρεσίες όπως οι Tellas, Forthnet, Vivodi κτλ. πως γίνεται να έχει το μεγαλύτερο δίκτυο;

 

Εχει το μεγαλυτερο ιδιοκτητο δικτυο οπτικων στην Αττικη.

 

Η Forthnet τι θα κανει αραγε?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ κοντά σε συμφωνία συνεργασίας βρίσκονται, σύμφωνα με πληροφορίες, η Vodafone και η Hellas On Line.

 

Κατά τις ίδιες πληροφορίες, η ανακοίνωση για τη σύναψη της συμφωνίας, βάσει της οποίας η Hellas On Line θα αποτελέσει τον συνεργάτη της Vodafone στην παροχή ευρυζωνικών υπηρεσιών, είναι θέμα ημερών.

 

Όπως λέγεται, η Vodafone έχει ήδη επενδύσει για την απόκτηση του κατάλληλου εξοπλισμού προκειμένου να ”τρέξει” τα νέα συνδυαστικά πακέτα υπηρεσιών κινητής τηλεφωνίας και ευρυζωνικότητας.

Link to comment
Share on other sites

Οπως θα διαπιστωσεται απο σημερα ξεκινησε η Αθήνα (αυτό είδα) να γίνεται κόκκινη. Σταθμοί τρένου, τρένα, λεοφωρεία και άλλα μέρη κοκκινίζουν, ενώ ξεκινά και η αντίστροφη μέτρηση (για αυτό είδα τεράστια Π που μετράνε αντίστροφα ) για τις 27 Απριλίου που θα γίνει το πάρτυ στην πλ Συντάγματος (ώρα 19.00).

Λογικα θα παίξει και διαφήμηση...

Link to comment
Share on other sites

Γιορταζονται τα ανακαινισμενα καταστηματα με συναυλια του Σακη και ειδικα happenings σε ολα τα κατα τοπους ανακαινισμενα καταστηματα!
:X
Link to comment
Share on other sites

se poio akribws koino stoxeuoun me to party me to Sakh??..

gia mena, auta ta lefta 8a mporousan na 3odeutoun allou kai na piasoun topo

 

Θα σου φερω ενα παραδειγμα απλο.

 

Δες το ΤΙΜ 1 και το vf χωρις παγιο.

 

Βγες στο δρομο και ρωτα. Αν γνωριζει κανεις το ΤΙΜ1 μπορεις να κανεις παρτυ.

 

 

PS: Ειναι γνωστο οτι το marketing της vf ειναι αξιοζηλευτο.

Link to comment
Share on other sites

Οι σταθμοί του μετρό πάντως όντως έχουν κοκκινίσει, πολύ καλή δουλειά το marketing της Vodafone για ακόμα μία φορά. Ο Ρουβάς θα εμφανιστεί μάλλον στο κατάστημα του Συντάγματος.
Link to comment
Share on other sites

Το marketink της voda ηταν και ειναι το καλυτερο στην Ελλαδα.Πολλοι συνδρομητες καταληγουν στην voda λογω του πολυ καλου marketinj.Πχ το 3G αν και το ξεκινησε 9 μηνες νωριτερα η ΤΙΜ απο τη Voda ο κοσμος εμαθε το 3G απο την vodafone...
Link to comment
Share on other sites

Eνα φιλαρακι μου θα μου στειλει την προπληρωμενη καρτουλα, εχω ενα φορητο toshiba A110-195 και την αγορασε προ 2 μηνων περιπου, ελπιζω οτι ταιριαζει σε pci express υποδοχη στον υπολογιστη μου...
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους η vodafone ξύπνησε! Και μάλλον ήρθε η ώρα της παρακμής κάποιας άλλης η οποία απ' ότι βλέπω δεν κινείται... :cool:
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Kαι η pizza hut κάνει πάρτυ με τη vodafone :lol:

 

Το οποιο σημαινει οτι ολα τα κουτια της pizza hut ειναι κοκκινα και αναφερουν το παρτυ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...