Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

exw tous stixous an thes alla den xerw se poio cd na to psaxw h se poio site giati se u tube den to vgazei pouthena....help!!!

 

nai vevaiws, otidipote einai euprosdekto XD

[sIGPIC][/sIGPIC]

I wanna drive you into the corner, and kiss you without a sound

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω ενα τραγουδι που ακουγεται σε μια διαφημιση η οποια διαφημιζει μια κολωνια και τραγουδαει ενας μαυρος τραγουδιστης καθισμενος σε ενα κρεβατι και διπλα του απο οτι θυμαμαι χορευει μια κοπελα!!!

 

Απο οτι προλαβα να ηχογραφησω απο την τηλεοραση ειναι ΑΥΤΟ!!!

 

Υ.Γ. Δεν ξερω αν θα καταλαβετε γιατι ειναι πολυ μικρο!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το ξέρει κανείς το παραπάνω;

Έχω κάνει ΤΗΝ αναζήτηση και δεν το έχω βρει! Έχω ψάξει για τους στίχους, την διαφήμιση, τον τραγουδιστή αλλά ΤΙΠΟΤΑ!!! Έψαξα στο Internet γενικά, σε μηχανές αναζήτησης, σε ιστοσελίδες με στίχους τραγουδιών και στα περισσότερα γνωστά forums αλλά καμιά απάντηση! Έχω διαβάσει δεκάδες σελίδες με posts και μαντέψτε κάτι... ΟΛΟΙ ΤΟ ΖΗΤΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ!!! Και ρωτάω... ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;! plz... μπορεί να μου πει κανείς μια πληροφορία, οτιδήποτε, για αυτό το κομμάτι; Δεν μπορεί να ήρθε από το πουθενά! Ολόκληρο Internet κάτι θα υπάρχει!!!! ΟΥΦ! Τα είπα και ηρέμησα... όποιος ξέρει κάτι ας μας πει plz... Θα σώσει πολλές ζωές!

 

Υ.Γ.: Sorry για το μεγάλο μήνυμα και για το αν κούρασα κάποιον... Απλά το θέλω το τραγούδι ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΑ!!!

 

Δεν μπορει... Καποιος θα το ξερει...Και εγω το ψαχνω αλλα τιποτε!!

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι ένα τραγούδι που λεει to see the spotlights,and i miss you...and if i was younger i would cry...το ξερετε;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι ένα τραγούδι που λεει to see the spotlights,and i miss you...and if i was younger i would cry...το ξερετε;

Marquess - You and not tokio

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Marquess - You and not tokio

Ευχαριστώ Πολύ!!!!!!!!!!!!Το ψαχνα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΝΙΔΙΑΤΗΣ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ 'ΑΠΟΨΕ ΛΕΙΠΕΙΣ'

ΑΣΤΑ ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ...ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΒΡΕΙ????

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΝΙΔΙΑΤΗΣ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ 'ΑΠΟΨΕ ΛΕΙΠΕΙΣ'

ΑΣΤΑ ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ...ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΒΡΕΙ????

 

nai to brhka..:D..thnks polu!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει στη διαφημιση του Prison Break στον Ant1? Αναφερομαι στη διαφημιση με μια πινακιδα που λεει "δε θα θες ν αποδρασεις". Ειναι καινουργια. Οποιος εχει καποια ιδεα ας βοηθησει. Ευχαριστω:)
Βλεπεις πραγματα κ αναρωτιεσαι γιατι... Αλλα εγω βλεπω πραγματα που δεν υπηρξαν ποτε και λεω γιατι οχι....;
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά, κάποιος έχει ρωτήσει για το μουσικό κομμάτι, που παίζει στη

διαφήμιση της MIG.

Το βρήκε κανείς?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το τραγουδι που παιζει στην τελευταια διαφημιση της URSUS ποιο ειναι??

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Ψάχνω το κομμάτι που άκουγε η κόρη του Mάινα στο "Μαύρα Μεσάνυχτα" και είπε ότι πάντα κλαίει με αυτό το τραγούδι.Όποιος γνωρίζει κάτι pls ας ποστάρει :O
Link to comment
Share on other sites

Το τραγουδι που παιζει στην τελευταια διαφημιση της URSUS ποιο ειναι??

 

Κάποια comments στο youtube έγραφαν ότι είναι το ''Red Fantasy'' από Joce Mienniel & The Tzi Slav Orkestar. Βέβαια δεν το έχω βρει κάπου για να το επιβεβαιώσω..

Link to comment
Share on other sites

προς Fotis74, για τη μουσική της MIG:

Requiem overture

βρες το στο youtube να σιγουρευτείς

πες μου κ μένα αν συμφωνείς

Link to comment
Share on other sites

προς Fotis74, για τη μουσική της MIG:

Requiem overture

βρες το στο youtube να σιγουρευτείς

πες μου κ μένα αν συμφωνείς

 

πράγματι είναι αυτό ευχαριστώ φίλε

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις το κομματι που παιζει στο διαφημιστικο για το ντερμπυ ολυμιακου-παναθηναικου στον alpha?

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Το τραγούδι της ραδιοφωνικής διαφήμισης του Jumbo που ακογόταν παραμονές Χριστ/νων με το παιδί που λέει "λάμπω", γνωρίζει κανείς αν αν είναι υπαρκτό και ποιο είναι; Δηλ.πρόκειται για διασκευή ή σύνθεση αποκλειστικά για το σκοπό της διαφήμισης; Κάτι μου θυμίζει...
Link to comment
Share on other sites

Το τραγούδι της ραδιοφωνικής διαφήμισης του Jumbo που ακογόταν παραμονές Χριστ/νων με το παιδί που λέει "λάμπω", γνωρίζει κανείς αν αν είναι υπαρκτό και ποιο είναι; Δηλ.πρόκειται για διασκευή ή σύνθεση αποκλειστικά για το σκοπό της διαφήμισης; Κάτι μου θυμίζει...

 

Υπάρχει ένα Λάμπω από τη Βίσση. Δεν έχω ακούσει όμως τη διαφήμιση για να σου πω με σιγουριά...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το τραγούδι της ραδιοφωνικής διαφήμισης του Jumbo που ακογόταν παραμονές Χριστ/νων με το παιδί που λέει "λάμπω", γνωρίζει κανείς αν αν είναι υπαρκτό και ποιο είναι; Δηλ.πρόκειται για διασκευή ή σύνθεση αποκλειστικά για το σκοπό της διαφήμισης; Κάτι μου θυμίζει...

 

Υπάρχει κάποιος που θέλει αυτό το ''τραγούδι''

όποτε το άκουγα άλλαζα σταθμό και έλεγα όχι πάλι

ΕΛΕΟΣ μας τα είχαν κάνει μεγάλα με την μλκία αυτή

και έπαιζε και ΣΥΝΕΧΕΙΑ...

Λάμπω, λάμπω τι είσαι ρε πολύφωτο...

 

Φυσικά και είναι σύνθεση για το σκοπό της διαφήμισης...

 

@anarxaki

Δεν είναι της Βίσση είναι ένα σκατό που λέει Λάμπω-Τζάμπο όλη την ώρα...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΣΑΚΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΑΜΠΟ?

ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΛΑΜΠΩΩΩΩΩ-ΤΖΑΜΠΟΟΟΟΟΟ

ΓΑΜΑΤΟ ΜΗΝ ΜΟΥ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΩΣ Ο ΤΡΕΛΟΤΡΕΛΟ.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...