Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηπως εχει εντοπισει κανεις πως λεγεται το ορχηστρικο τραγουδι που παιζει στους τιτλους στα "Συνορα της αγαπης" (Yabanci damat);

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Koita gia tin eisagogi ipotheto oti einai to 50 cent feat. Olivia - Candy shop , mias kai epaize stis diafimiseis tis ekpompis. try it, ok?

 

Σ'ευχαριστω για την απαντηση αλλα ξερω στα σιγουρα οτι δεν ειναι αυτο το κομματι που ζηταω...

 

Ειναι ενα που μοιαζει σαν να φωναζει καποιος... !

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει εντοπισει κανεις πως λεγεται το ορχηστρικο τραγουδι που παιζει στους τιτλους στα "Συνορα της αγαπης" (Yabanci damat);

Κι εγώ το ψάχνω, αλλά με ένα πρόχειρο search που έκανα χτες δε βρήκα τίποτα. Για την ακρίβεια βρήκα κάτι τούρκικα φόρουμς, αλλά δεν καταλάβαινα λέξη... :p

Link to comment
Share on other sites

Telika ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ kai tis ΦΡΟΥΤΟΠΙΑΣ ta themes se mp3 vriskontai?

Ειδικά το πρώτο το έχω ζητήσει κι εγώ από το Soundtracks διαφημίσεων κι εκπομπών I!! Μακάρι να βρεθούν :rolleyes:

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά το πρώτο το έχω ζητήσει κι εγώ από το Soundtracks διαφημίσεων κι εκπομπών I!! Μακάρι να βρεθούν :rolleyes:

 

 

Κάπου έχω το πρώτο επεισόδιο της Φρουτοπίας. Θα ψάξω να το βρω και θα απομονώσω τον ήχο.

 

 

 

btw για το theme που παίζει στο σήριαλ "Η απλή μέθοδος των τριών" έχει γίνει τίποτα; Το ξέρει κανείς; :cry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδία τι γίνεται τελικα με την διαφήμιση του Bompat Saphire .ποιό είναι το soundtrack?

Δυστυχώς φίλε μου δεν έχουμε βρει το πολύ ωραίο τραγουδάκι που ακουγόταν στην διαφήμιση.

Μάλιστα πλέον δεν προβάλεται αυτή η διαφήμιση, αλλά κάτι καινούριες απίστευτες διαφημίσεις που είναι σαν ταινίες μικρού μήκους.

 

Κοινώς: την πατήσαμε :p

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

btw για το theme που παίζει στο σήριαλ "Η απλή μέθοδος των τριών" έχει γίνει τίποτα; Το ξέρει κανείς; :cry:

Για δοκίμασε αυτό:

 

J-Five feat. Charlie Chaplin - Modern Times :)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, σας έχω κάτι δύσκολο. Δεν είναι από διαφήμηση ούτε από εκπομπή, ούτε καν soundtrack. Είναι τραγούδι από ελληνική ταινία με την Βλαχοπούλου και τον Σταύρο Ξενίδη. Νομίζω ότι λέγεται η ταινία "Η Βουλευτίνα" αλλά δεν είμαι σίγουρη (είναι η ταινία που λέει : Ψηφήστε τον Αράπη..). Στο τέλος λοιπόν παντρεύονται και έχει ένα τραγούδι που λέει "Να ζήσουμε, να ζήσουμε, μαζί να ευτυχίσουμε".. Δεν ξέρω αν κανείς το ξέρει, όποιος μπορεί ας με βοηθήσει να βρούμε τίτλο, συνθέτη και ίσως που μπορώ να το βρω.. Σας μερσώ.
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Telika ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ kai tis ΦΡΟΥΤΟΠΙΑΣ ta themes se mp3 vriskontai?

 

 

To theme tis froytopias to eixa katevasei paliotera apo ena file server sto irc.Tha psaksw pou to exw an mporesw na to anevasw kapou an de mporeseis na to vreis.

Link to comment
Share on other sites

geia se olous, molis simera ematha tn yparksi tou forum kai enthousiastika!!! bravo sas!!! loipon exo na koimitho kati meres giati moy exei kollhsei sto myalo ena tragoydi apo to kaneis de leei s'agapo. akoustike konta sto telos tis seson (3-4 episodia prin to telos) otan kai ta dio zeugaria eixan xorisei kai edeixnan se kathe plano ton kathena mono tou. einai mia rock ballada pou flertarei me to mplouz kai tin tragoydaei mia apo tis wraioteres andrikes fones pou exw akousei pote!!! moiazei me paul weller alla den orkizomai kiolas!! sas ekliparw voithiste giati xanomai, alliws den paw diakopes an den to vrw kai to katebasw!!! kalinixta!!!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πώς λέγεται το τραγούδι που ακούγεται στην διαφήμιση της Heineken? :)

Teddybears Stockholm - Cobra style :D

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχετε δεί τη διαφήμιση ενός gel που λέγετε νομίζω "Party Proof".

Ποιό είναι το τραγούδι που παίζει ?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχετε δεί τη διαφήμιση ενός gel που λέγετε νομίζω "Party Proof".

Ποιό είναι το τραγούδι που παίζει ?

 

David Guetta - The World Is Mine. Νομίζω έχει ξανααπαντηθεί...

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι που παιζεται στη διαφημιση της Sprite οπου ειναι ενα γηπεδο μπασκετ-πισινα απο sprite και βουτανε διαφοροι μεσα σε αυτη την πισινα? Ευχαριστω :) :)
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι που παιζεται στη διαφημιση της Sprite οπου ειναι ενα γηπεδο μπασκετ-πισινα απο sprite και βουτανε διαφοροι μεσα σε αυτη την πισινα? Ευχαριστω :) :)

 

Δεν το ξερει κανεις τελικα?? :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ξερει κανεις τελικα?? :(

Για δοκίμασε αυτό Warlock — East Meets West

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...