Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To τραγούδι που ακούγεται στην νέα διαφήμιση της Νοkia, για την σειρά Ν, ποιο είναι και ποιος το λέει; Mήπως είναι του Μοby;

Eπίσης από που μπορώ να το κατεβάσω σε .mp3;

Όποιος γνωρίζει ας δώσει ένα link για κατέβασμα ή να μου το στείλει με email!

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν έχετε δεί την "ομίχλη" είναι μία κοπέλα που έχει ένα ραδιοφωνικό σταθμό και βάζει πολύ ωραια τραγούδια. μήπως τα γνωρίζετε?

 

Ποιά από τις δύο;;; Την καινούργια εκδοχή, με τον τύπο που παίζει στο Smallville?:confused:

 

To τραγούδι που ακούγεται στην νέα διαφήμιση της Νοkia, για την σειρά Ν, ποιο είναι και ποιος το λέει; Mήπως είναι του Μοby;

Eπίσης από που μπορώ να το κατεβάσω σε .mp3;

Όποιος γνωρίζει ας δώσει ένα link για κατέβασμα!

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ.

 

Φίλε μου αν κάποιος το ξέρει, σίγουρα θα σε βοηθήσει...Αλλά links για κατέβασμα τραγουδιώναπαγορεύονται στο myphone...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ποιά από τις δύο;;; Την καινούργια εκδοχή, με τον τύπο που παίζει στο Smallville?:confused:

 

ναι ναι το καινούριο.

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis pos legetai to kommati pou paizei sto Femme Fatal otan o Banderas g...:X tin Rebecca R. Stamos sto billiardo?????

Trelo kommati,prospauisa kai egw perysi na to vrw alla tipota!An to vreis enimerose to forum ok?

...::: Salta Salta Jimmy Jump :::...
Link to comment
Share on other sites

Στην πρηγούμενη εκπομπή του Θέμου έπαιζε ένα τραγούδι σε κάποιο βίντεο. Κάτι μου θυμίζει αλλά δεν θυμάμαι τι... :rolleyes:

Το ανέβασα εδώ αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει.........

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To τραγούδι που ακούγεται στην νέα διαφήμιση της Νοkia, για την σειρά Ν, ποιο είναι και ποιος το λέει; Mήπως είναι του Μοby;

 

Ναι,είναι όντως ο Moby κ το τραγούδι είναι το :music: ''In my Heart'' :music: για το Nokia N91 ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

''The only thing in this world that gives orders... is balls.''

Link to comment
Share on other sites

Trelo kommati,prospauisa kai egw perysi na to vrw alla tipota!An to vreis enimerose to forum ok?

 

mia epoxi..prin kana xrono ksanakana tries na to bro alla giok.Entaksei to kommati omologoumenos mamaei....opos kai h stamos...etsi pou den ksereis poios dinei ton ruthmo!Na fantasteis epsaksa k stous titlous telous tis tainias alla den itan kanena apo auta pou katebasa...:(

Link to comment
Share on other sites

Trelo kommati,prospauisa kai egw perysi na to vrw alla tipota!An to vreis enimerose to forum ok?

 

******************************************************

 

εχω το dvd με τη ταινια femme fatale, θα δω τη επιμαχη σκηνη και θα δω στους τιτλους τελους για το soundtrack....

λιγο υπομονη;)

Ιωαννα

Link to comment
Share on other sites

******************************************************

 

εχω το dvd με τη ταινια femme fatale, θα δω τη επιμαχη σκηνη και θα δω στους τιτλους τελους για το soundtrack....

λιγο υπομονη;)

Ιωαννα

 

einai kamia 30 kommatia...ego katebasa 5-6 an thimamai kala...analoga kai me to chapter kai ti seira pou ta parathetei ta tracks sto telos.Pou na ta psaxno ola omos....elpizo na to breis!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

η μουσικη απο τις διαφημισεις της αγελαδιτσας της φαγε????

κατι ψιλοατμοσφαιρικες συνθεσεις (στη διαφημιση δειχνει τα αυτοκινητα στην κινηση και λεει "το κοπαδι" μετα εναν τροχονομο και λεει "ο βοσκος"..)

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

mipos xerei kaneis to track apo ti diafimisi tou southern comfort?

thnx

 

You Something Started - Crazy Penis

 

_______________________________________

 

Μιας και πολλοί το ψάχναμε, ιδού και το αποτέλεσμα! Επιτέλους! :D

 

Citroen C1 (Bonjour madam)

Riviera Rendezvous - Ursula 1000

RelaxTime! http://img513.imageshack.us/img513/3026/hi1pd.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν σας αρεσουν τα ορχηστρικα κομματια κατεβαστε αυτο:

Klaus Badelt - He's A Pirate

απο το Soundtrack της ταινιας Pirates Of the Caribbean,χωρις να κανετε πολλες ερωτησεις!Ειναι απιστευτο...το εψαχνα χρονια οταν το ειχα πρωτοακουσει στο Survivor!!!

Την Διαφημιση Algida(Cornetto) την βρηκε κανεις?

...::: Salta Salta Jimmy Jump :::...
Link to comment
Share on other sites

γεια σας, ψάχνω για ενα τραγούδι που ακούγεται σε μια διαφήμιση της str8 που ενα ζευγάρι ερωτοτροπεί σε ενα δωμάτιο πάνω σε ενα τζάμι και κατα την διάρκια λιγο νερό χύνεται στο ταβάνι, αν θυμάμαι καλα.ευχαριστώ προκαταβολικά
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε ποιο είναι το τραγουδι που είχε,του Nivo,στην διαφήμιση του Milko?(Τότε με τον διαγωνισμό?)
Link to comment
Share on other sites

γεια σας, ψάχνω για ενα τραγούδι που ακούγεται σε μια διαφήμιση της str8 που ενα ζευγάρι ερωτοτροπεί σε ενα δωμάτιο πάνω σε ενα τζάμι και κατα την διάρκια λιγο νερό χύνεται στο ταβάνι, αν θυμάμαι καλα.ευχαριστώ προκαταβολικά

 

J. Butterfly - Mourah :)

RelaxTime! http://img513.imageshack.us/img513/3026/hi1pd.gif
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχάς συγχαρητήρια για το forum! (Μόλις πριν λίγο γράφτηκα) Είναι πολύ χρήσιμο και αποτελεσματικό...και κάνετε όλοι πού καλή δουλειά...

 

Ψάχνω το τραγούδι που παίζει την διαφήμιση του χυμού life ανανάς που είναι, ένα rock τραγουδάκι και το τραγουδάνε γυναίκες ( ή μία γυναίκα, δεν το πρόσεξα )

 

thnx

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς πώς λέγεται το τραγουδι της Νόβα που λέει u la la lalalalalala u la la

Δεν είναι τραγούδι. Είναι απλώς ένα «ου λα λα λα» για τη διαφήμιση...


Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...