Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας! Εψαχνα απο παλια το κομματι απο τη διαφημηση της absolute με το μπουκαλι και τα φωτακια absolute beat. Μπως το βρηκε κανεις?

 

Επισης ψαχνω αλλο ενα κομματι απο διαφημηση τραπεζας που δειχνει μια γυναικα να χορευει τρελα στο σπιτι της επειδη εκανε μεταφορα κεφαλαιου η κατι τετοιο:D (yparxei kai antistoixh me antra!)

tuning is passion
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισης ψαχνω αλλο ενα κομματι απο διαφημηση τραπεζας που δειχνει μια γυναικα να χορευει τρελα στο σπιτι της επειδη εκανε μεταφορα κεφαλαιου η κατι τετοιο:D (yparxei kai antistoixh me antra!)

GENTLEMAN - Roop Suhana Lagta Hai :)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

stin tainia i paralia, The beach.

 

yparxei kapoio mousiko kommati, apalo, wraia mousiki, xwris logia.

 

gnwrizei kaneis onoma klp klp?

 

elpizw na parw kapoia apantisi

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

stin tainia i paralia, The beach.

 

yparxei kapoio mousiko kommati, apalo, wraia mousiki, xwris logia.

 

gnwrizei kaneis onoma klp klp?

 

elpizw na parw kapoia apantisi

 

 

Ενδεχομένως να εννοεί το Voices του Dario G :)

http://img376.imageshack.us/img376/4599/swingers0hb.jpg

"Vegas, baby...Vegas!"

Link to comment
Share on other sites

paidia kserei kaneis to tragoudi ths sokolatas happy hippo ths kinder pou deixnei enan ipopotamo na tragoudaei?

 

Πρέπει να είναι το The Lion Sleeps Tonight αλλά δε θυμάμαι καλλιτέχνη. ;)

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

To τραγούδι της Ανδριάνα Μπάμπαλη που ακούγεται στην διαφήμιση της Lacta τo βρήκε κανείς τελικά ?

οπως ειπα και ποιο πισω εχει βγει στο mirc

Link to comment
Share on other sites

OK το βρηκα...και αλλου...αλα δεν μιαζει με αυτο της διαφημισης, τα λογια ιδια ειναι αλλα ο ρυθμος διαφερει.

απο που??

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται....το τραγούδι που ακούγεται στη διαφήμιση της NOVA (μήνας Oscar στο Filmnet 2) είναι:

INXS - Original sin (Από το δίσκο The swing)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

είναι η πρώτη μου φορα εδώ και θα ήθελα να με βοηθήσετε για να μην τρελαθώ... όλα άρχισαν την τρίτη στο Αλ τσαντιρι, με το τελευταίο τραγούδι που ακούστηκε πριν το τέλος της εκπομπής... παλιό σχετικά έθνικ τραγούδι που έσπαγα το κεφάλι μου να το θυμηθώ.

χθές το άκουσα, πάλι στον Αλφα, στο διαφημιστικό της εκπομπής της Αλιμπέρτη, ενώ σήμερα έπαιζε στο διαφημιστικό σειράς τους (έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ, νομίζω)... έψαξα τα προηγούμενα post αλλά τα αναφερόμενα στο Αλ τσαντίρι είναι διαφορετικά.... εαν κάποιος μπορεί να με γλιτώσει από την αγωνία, ας μου πει πιο τραγούδι είναι !!!

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

είναι η πρώτη μου φορα εδώ και θα ήθελα να με βοηθήσετε για να μην τρελαθώ... όλα άρχισαν την τρίτη στο Αλ τσαντιρι, με το τελευταίο τραγούδι που ακούστηκε πριν το τέλος της εκπομπής... παλιό σχετικά έθνικ τραγούδι που έσπαγα το κεφάλι μου να το θυμηθώ.

χθές το άκουσα, πάλι στον Αλφα, στο διαφημιστικό της εκπομπής της Αλιμπέρτη, ενώ σήμερα έπαιζε στο διαφημιστικό σειράς τους (έρωτας με επιδότηση ΟΓΑ, νομίζω)... έψαξα τα προηγούμενα post αλλά τα αναφερόμενα στο Αλ τσαντίρι είναι διαφορετικά.... εαν κάποιος μπορεί να με γλιτώσει από την αγωνία, ας μου πει πιο τραγούδι είναι !!!

ευχαριστώ

Νιώθω τον πόνο και το δράμα σου :O αλλά...........δεν μας βοηθάς και πολύ! Δεν έχεις συγκρατήσει στίχους ή έστω κάτι από τη μελωδία? Γιατί αλλιώς θα πρέπει να τη στήσουμε μπροστά στην TV περιμένοντας να δούμε κάποιο από τα διαφημιστικά..... :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kalispera

 

Tha parakaloysa na kapoios gnwrizei na mas pei poios einai o titlos apo to soundtrack ths diafimishs ths VISA poy deixnei diafora proionta demena me korfela san dwra. Prokeite gia nea diafimish kai paizei ena lounge commati poy akogetai mia kopela na leei " It's another day .... Just Breath "

 

Thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Kalispera

 

Tha parakaloysa na kapoios gnwrizei na mas pei poios einai o titlos apo to soundtrack ths diafimishs ths VISA poy deixnei diafora proionta demena me korfela san dwra. Prokeite gia nea diafimish kai paizei ena lounge commati poy akogetai mia kopela na leei " It's another day .... Just Breath "

 

Thanks :)

telepopmusik - breathe....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας...λιγο ασχετο αλλα μηπως καποιος η καποια απο εσας γνωριζει καποιο site με free ringtones για κινητα? Ευχαριστω πολυ
:oops: Spiros
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...