Jump to content

Asus Zenfone 5 / 5Z


focusinos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτό με την Sd δεν το χα προσέξει. Το βρήκα ενός μήνα μεταχειρισμένο 180ε οπότε πάνω κάτω στα ίδια χρήματα είναι

 

Δε ξέρω ποιοτικά τι λέει , βάσει hardware είναι ανώτερο νομίζω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αναιβαζω και μια 12λεπτη videoπαρουσιαση,βρηκα λιγο χρονο οποτε.......:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Asus zenfone 5 Ελληνικη videoπαρουσιαση........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια γνωριζετε αν δουλευουν και οι 2 καρτες ταυτοχρονα σε 3g?

Σε ολα σχεδον απο Κινα δεν δουλευουν φιλε μου.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

μια δοση απο το μελον μας εδειξες. ψαρωσα οταν ειδα οτι ειναι γυρισμενο τεταρτη 23-7-2014 στις μια και κατι.

 

αψογος ωραιο το βιντεο

 

ευχαριστουμε

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιο ξένο review διάβασα ότι και οι δύο θύρες σιμ είναι 3γ αλλά δεν λειτουργούν ταυτόχρονα ως 3γ. Πάντα είναι μόνο η μια. Έλεγε επίσης ότι η επιλογή ποια κάρτα θα λειτουργεί με 3γ γίνεται από το λογισμικό και δεν χρειάζεται να ανοίξει καπάκι κλπ. Απλά κάνει λίγη ώρα το κινητό να κάνει την εναλλαγή. Δεν ισχύει αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Asus zenfone 5 Ελληνικη videoπαρουσιαση........

kostas1 ωραίο το βινεο - παρουσιαση.αυτο που παρουσιασες είναι ρουταρισμένο με ελληνικα, έτσι; ο κινεζος στο ebay μου το κανει αυτο αν θελω αλλιώς θα έχει μόνο αγγλικά και κινέζικα. Πώς το ειδες; λες να έχει κανενα πρόβλημα (κολλήματα κτλ.) αν το παρω ρουταρισμενο ή να το αφήσω νορμαλ με τις 2 γλώσσες να έχω το κεφάλι μου ήσυχο; Αν το πάρω νορμαλ μπορώ απο το site της Asus να το κανω με ελληνικά;Ευχαριστώ και καλορίζικο.

Edited by thodoris106
Link to comment
Share on other sites

kostas1 ωραίο το βινεο - παρουσιαση.αυτο που παρουσιασες είναι ρουταρισμένο με ελληνικα, έτσι; ο κινεζος στο ebay μου το κανει αυτο αν θελω αλλιώς θα έχει μόνο αγγλικά και ρώσσικα. Πώς το ειδες; λες να έχει κανενα πρόβλημα (κολλήματα κτλ.) αν το παρω ρουταρισμενο ή να το αφήσω νορμαλ με τις 2 γλώσσες να έχω το κεφάλι μου ήσυχο; Αν το πάρω νορμαλ μπορώ απο το site της Asus να το κανω με ελληνικά;Ευχαριστώ και καλορίζικο.

Αν και δεν είμαι ο Κώστας, πάραυτα επειδή με λένε Κώστα, θα σου πω πως μπορείς να το κάνεις κανονικό από την άσους και να το ρουταρεις μετά(το αρχείο είναι πιο πίσω).

Link to comment
Share on other sites

Άρα μου προτείνεις να το πάρω κανονικό με τις 2 γλώσσες και να το φτιάξω μόνος μου μην έχει βάλει καμία δικιά του ρομ ο κινέζος;Νομίζω το είδα το αρχείο πιο πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Άρα μου προτείνεις να το πάρω κανονικό με τις 2 γλώσσες και να το φτιάξω μόνος μου μην έχει βάλει καμία δικιά του ρομ ο κινέζος;Νομίζω το είδα το αρχείο πιο πίσω.

Ναι πάρε το όπως ναναι,αρκεί να μη περάσει τις καστομ χαζομάρες του ο Κινέζος

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ! στη χειρότερη θα το έχω με Αγγλικά μια χαρά θα ναι και πάλι. Το παραγγέλνω και σε κανα 20αρια μέρες το πολύ θα σας πω εντυπώσεις!
Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ! στη χειρότερη θα το έχω με Αγγλικά μια χαρά θα ναι και πάλι. Το παραγγέλνω και σε κανα 20αρια μέρες το πολύ θα σας πω εντυπώσεις!

Αφού εγώ από κινέζικα, το έχω κανονικά στοκ με ελληνικά, τότε θα μπορέσεις κι εσύ.

2 λεπτά διαδικασία είναι (την έχω βάλει πιο πίσω).

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις βγήκε η 715 η οποία προσφέρει τις παρακάτω βελτιώσεις:

1. Improved audio quality

2. Improved APP compatibility

3. Improved Modem stability

4. Improve system stability

5. Improved power solution

6. Improved WiFi / BT compatibility

7. Added TLV file for THA

8. Web address typed on Quick Memo is now correctly displayed

9. Enhance 3rd party app compatibility

10. Modify the behavior of Ultra-saving mode in Power saver App

11. Improve the overall stability of Home Cloud functions and optimize the UI and wording

12. Improve the stability of Sound recorder and modify the Date format

13. Fix the issues of dual SIM call duration settings and Messaging SIM card info display

14. update office viewer app

15. Improve the stability of Browser App

16. View Flip Cover: Flashlight –easy to use flashlight feature

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θέλω τη συμβουλή σας. Ενώ ο κινέζος στο e-bay με είχε διαβεβαιώσει ότι το κινητό έτσι κι αλλιώς θα είχε Google play store και από τη μάνα του χωρίς ρουτ θα είχε μόνο αγγλικά και κινέζικα και αν ήθελα ελληνικά μόνο με ρουτ, χθες έκανα πληρωμή και του είπα να μου το στειλει χωρίς ρουτ και με αγγλικά και κινέζικα μόνο. και σήμερα μου απάντησε:

Thank you for your purchase from us, I'm sorry to tell you that this phone is installed with multi-language when we get them from the manufacture. Since Eline is our new colleague, she does not understand that well. So she told you the wrong information. I'm so sorry for that. Since you don't want us to root it,but if we don't root it, the phone will have no play store(which you could download the apps) , only the Chinese store. Is that OK for you ? Pls let me known soon. Thank you very much .

Τί με συμβουλεύετε να κάνω; Να του πω στην τελική να το στείλει ρουταρισμένο με ελληνικά και google play store να τελειώνω;μετά μπορώ να περάσω ρομ από την ASUS? Ή να του πω να επιστρέψει τα λεφτά και να ψάξω από αλλού;

Link to comment
Share on other sites

παρτο οπως και να ειναι . οπως εγραψαν τα παιδια μερικα ποστ πιο πισω θα βρεις τον τροπο σε αυτη την συζητηση να το κανεις πολυ ευκολα ρουτ.

Ετσι κι αλλιως ειναι Multilanguage

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θέλω τη συμβουλή σας. Ενώ ο κινέζος στο e-bay με είχε διαβεβαιώσει ότι το κινητό έτσι κι αλλιώς θα είχε Google play store και από τη μάνα του χωρίς ρουτ θα είχε μόνο αγγλικά και κινέζικα και αν ήθελα ελληνικά μόνο με ρουτ, χθες έκανα πληρωμή και του είπα να μου το στειλει χωρίς ρουτ και με αγγλικά και κινέζικα μόνο. και σήμερα μου απάντησε:

Thank you for your purchase from us, I'm sorry to tell you that this phone is installed with multi-language when we get them from the manufacture. Since Eline is our new colleague, she does not understand that well. So she told you the wrong information. I'm so sorry for that. Since you don't want us to root it,but if we don't root it, the phone will have no play store(which you could download the apps) , only the Chinese store. Is that OK for you ? Pls let me known soon. Thank you very much .

Τί με συμβουλεύετε να κάνω; Να του πω στην τελική να το στείλει ρουταρισμένο με ελληνικά και google play store να τελειώνω;μετά μπορώ να περάσω ρομ από την ASUS? Ή να του πω να επιστρέψει τα λεφτά και να ψάξω από αλλού;

 

Είναι αντροιντ κ ως εκ τούτου πολύγλωσσο

Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχω το oneplus one. Αλλα θα το δώσω και θα πάρω αυτό λόγω χρημάτων. Αξίζει το κινητό?
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

επειδη ειχα τρεναρει αρκετα την αγορα του zt3 v975 geek και τελικα δεν παραγεται πλεον , λεω να επισπευω την αγορα αυτου που τελικα φαινεται να με εχει εντυπωσιασει περισσοτερο απο το zte . εχετε δει καμια προσφορα απο τα γνωστα κινεζομαγαζα???
Link to comment
Share on other sites

επειδη ειχα τρεναρει αρκετα την αγορα του zt3 v975 geek και τελικα δεν παραγεται πλεον , λεω να επισπευω την αγορα αυτου που τελικα φαινεται να με εχει εντυπωσιασει περισσοτερο απο το zte . εχετε δει καμια προσφορα απο τα γνωστα κινεζομαγαζα???

 

Το 2580 είδα χθες 185$ στο merimobiles.

Νομίζω η χαμηλότερη τιμή ως τώρα.

Είναι πράγματι εξαιρετικό τηλέφωνο και με εξαιρετική υποστήριξη ως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Asus Zenfone 5 / 5Z

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...