Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσοι έχετε κάρτα eurobank από αύριο δίνει 10% επιστροφή για αγορές από κοσμοτε. Οπότε σε συνδυασμό με το κουπόνι συμφέρει να το πάρετε από εκεί.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε κάρτα eurobank από αύριο δίνει 10% επιστροφή για αγορές από κοσμοτε. Οπότε σε συνδυασμό με το κουπόνι συμφέρει να το πάρετε από εκεί.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα προσθετα να πάτε με αλλη κάρτα και να ζητήσετε το 10% σαν έκπτωση στην τιμη...θα γίνει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη για disconnect pro for samsung και SABS?

Ποιο θεωρείτε καλύτερο;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

To SABS ποιο είναι; Προφανώς είναι και τα 2 adblocker; Χρησιμοποιώ το Adblock plus for Samsung internet.

 

Επίσης, πως στο καλό διαγράφουμε ομαδικά όλα τα sms;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-sabs-simple-adblocker-samsung-t3751722

Αυτό εδώ λέω.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει κουπόνι για έκπτωση 150 ευρώ, αλλά με προϋπόθεση αγορά από περιστερι, ας μου στείλει μήνυμα....
Link to comment
Share on other sites

Θα προσθετα να πάτε με αλλη κάρτα και να ζητήσετε το 10% σαν έκπτωση στην τιμη...θα γίνει

Και 150 ευρώ και 10% έκπτωση;

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος διαθέτει κουπόνι για s9+ που δεν προκειται να χρησιμοποιήσει,ας κανει ενα ψυχικο να μου στειλει pm.

Ενδιαφέρομαι να το αγοράσω αύριο απο Cosmote. Thanks in advance.

Link to comment
Share on other sites

Και 150 ευρώ και 10% έκπτωση;

 

Στο πλαίσιο στο mall κάναν 20% που είχε επιστροφή το public και έκπτωση 100 από samsung όλα στο μιλητο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι βλέπω την μεγάλη πτώση κ μοίρασμα κουπονιών κ μάλλον δεν αξίζει η ανταλλαγή με το s8 plus στα 979 ενώ δέκα μέρες πριν ήταν πιο καλό Deal τώρα πουλάς το s8 plus 450 - 470 κ παίρνεις το s9 στα 829 τόσο. Έχει στο! Best price η με το κουπόνι του Γερμανού οπότε πιο δύσκολο να το πάρω από παμπλικ

Κ δεν έχω δει κ την συσκευή από κοντά για να παρατήσω το s8 plus απτους 3 μήνες που το έχω

Αν κάνω λάθος ας μ το πει κάποιος

 

Για το s8 plus ίσως να μην αξίζει. Πάντως, με το iPhone 7 που έδωσα σήμερα στο Public, πήρα 320€ από τη συσκευή και 120€ από το promo της Samsung, σύνολο 440€ έκπτωση. Δεν νομίζω ότι θα έπιανα τέτοια τιμή από ιδιώτη.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε κάρτα eurobank από αύριο δίνει 10% επιστροφή για αγορές από κοσμοτε. Οπότε σε συνδυασμό με το κουπόνι συμφέρει να το πάρετε από εκεί.

 

Έτσι είναι, από αύριο 24/3 έως και 7/4 στα καταστήματα Germanos & Cosmote θα ισχύει επιπλέον 10% με τις κάρτες Eurobank επιστροφή. Μάλιστα αν κατεβάσει κάποιος από σήμερα την εφαρμογή πιστώνονται άμεσα τα χρήματα αλλοιώς το Μάιο.

 

Πάντως αν βάλουμε και τα 150€ του κωδικού τότε το S9+ βγαίνει τελική τιμή στα 750€. Εγώ είχα πάει σήμερα το απόγευμα για να πάρω το S9+ και μου το είπαν και θα ξαναπάω αύριο. Πάντως μπράβο τους για την ενημέρωση :D.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Στο πλαίσιο στο mall κάναν 20% που είχε επιστροφή το public και έκπτωση 100 από samsung όλα στο μιλητο.

 

Νίκο όταν κοίταγα τη διαφήμιση στα public είδα ότι ρητά εξαιρούσαν τα S9,S9+ από το 20% και η επιστροφή βγαίνει αυτόματα στο ταμείο. Δεν ξέρω τελικά αν το λένε έτσι και το σύστημα δεν γνωρίζει τι ψωνίζεις.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Στο πλαίσιο στο mall κάναν 20% που είχε επιστροφή το public και έκπτωση 100 από samsung όλα στο μιλητο.

Μα η αγορά των s9 εξαιρούνταν ρητά από το 20% επιστροφή! Τελικά τι ισχύει; Αν ισχύει το 20% επιστροφή τότε μαζί με το κουπόνι των 100€της προπαραγγελίας (που ακόμα περιμένω να με πάρουν) συμφέρει περισσότερο από public.

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν πάντα σαμσουγκακιας γιατί θεωρούσα τις τιμές της Apple σε

Σχέση με τα αρχαία σχέδια στα κινητα της οθόνες κτλ κλέψιμο!

Από τη στιγμή που πήρα το χ παιδιά το κινητό είναι άλλου! Το Face ID είναι μοναδικό το ιός έχει καλά κ κακα αλλά το σύνολο είναι φοβερό.

Πήρα το s9+ Το κράτησα μια εβδομάδα και επειδή είχε περάσει κ το 8 από τα χέρια μου το βρήκα ποιο χοντροκομμένο ή μου φαίνεται;

Η κάμερα δεν είναι η τρελή επανάσταση στη πράξη και η συσκευή συνολικά δεν προσφέρει ανώτερη εμπειρία από το σ8.

Αυτή είναι η άποψη μου, ίσως φταίει ότι είχα επένδυση πολλά στο σ9...

Επιστροφή στο χ λοιπόν που εν κ έχει μια σταλιά μπαταρία μου έβγαζε σχεδόν διπλάσια (λίγο λιγότερο) sot time!

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν πάντα σαμσουγκακιας γιατί θεωρούσα τις τιμές της Apple σε

Σχέση με τα αρχαία σχέδια στα κινητα της οθόνες κτλ κλέψιμο!

Από τη στιγμή που πήρα το χ παιδιά το κινητό είναι άλλου! Το Face ID είναι μοναδικό το ιός έχει καλά κ κακα αλλά το σύνολο είναι φοβερό.

Πήρα το s9+ Το κράτησα μια εβδομάδα και επειδή είχε περάσει κ το 8 από τα χέρια μου το βρήκα ποιο χοντροκομμένο ή μου φαίνεται;

Η κάμερα δεν είναι η τρελή επανάσταση στη πράξη και η συσκευή συνολικά δεν προσφέρει ανώτερη εμπειρία από το σ8.

Αυτή είναι η άποψη μου, ίσως φταίει ότι είχα επένδυση πολλά στο σ9...

Επιστροφή στο χ λοιπόν που εν κ έχει μια σταλιά μπαταρία μου έβγαζε σχεδόν διπλάσια (λίγο λιγότερο) sot time!

 

Εγώ πάλι είχα το Χ και πήρα Samsung. Τόσα χρόνια βαρέθηκα τα iPhone, το μενού το ίδιο και το ίδιο. Επιτέλους λίγη ελευθερία.

 

Η κάμερα είναι σε άλλο επίπεδο ειδικά σε νυκτερινες λήψεις. Όπως και τα ηχεία! Το μόνο μαύρο σημείο είναι η μπαταρία, που στο Χ ήταν μακράν καλύτερη.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή στο χ λοιπόν που εν κ έχει μια σταλιά μπαταρία μου έβγαζε σχεδόν διπλάσια (λίγο λιγότερο) sot time!

Αν και χρήστης και την δύο λειτουργικων, η αναφορά κάποιων κατόχων iPhone σε sot time με προσπερνάει. Τα έχουμε πει εκατοντάδες φορές ότι το iPhone μετράει usage time και όχι screen on time.

Το Χ το είχα την προηγούμενη εβδομάδα. Πράγματι για την χωρητικότητα της μπαταρίας που διαθετει η αυτονομία του είναι εξαιρετική, αλλά μην δημιουργούνται και μύθοι που δεν ισχύουν.

Link to comment
Share on other sites

Μα η αγορά των s9 εξαιρούνταν ρητά από το 20% επιστροφή! Τελικά τι ισχύει; Αν ισχύει το 20% επιστροφή τότε μαζί με το κουπόνι των 100€της προπαραγγελίας (που ακόμα περιμένω να με πάρουν) συμφέρει περισσότερο από public.

 

Παιδες εγώ είπα και για πλαίσιο.. Σε στυλ παζάρι και στο μιλητο ότι επειδή το public έχει αυτή την προσφορά θα σας την έκαναν την έκπτωση. Εμένα το Σάββατο που πέρασε ο πωλητής της samsung μου είπε ότι στο μιλητο τα κάνουν. Και μάλιστα έκπτωση στην τιμη, ούτε καν επιστροφή..

 

----- προσθήκη μηνύματος 106 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο πλαίσιο στο mall κάναν 20% που είχε επιστροφή το public και έκπτωση 100 από samsung όλα στο μιλητο.

 

Εδώ το είπα.. Για να μην σας μπερδεύω. Κάνει ο ένας μια προσφορά πας στον άλλο και ζητάς κάτι καλύτερο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αν και χρήστης και την δύο λειτουργικων, η αναφορά κάποιων κατόχων iPhone σε sot time με προσπερνάει. Τα έχουμε πει εκατοντάδες φορές ότι το iPhone μετράει usage time και όχι screen on time.

Το Χ το είχα την προηγούμενη εβδομάδα. Πράγματι για την χωρητικότητα της μπαταρίας που διαθετει η αυτονομία του είναι εξαιρετική, αλλά μην δημιουργούνται και μύθοι που δεν ισχύουν.

 

Έτσι. Το Χ έχει κάπου στο 20% καλύτερη αυτονομία στην πράξη. Σε καμία περίπτωση διπλάσια.

Κατά τα άλλα το s9 plus έχει καλύτερη οθόνη, κάμερα (χάος στις νυχτερινές), ηχεία (με το dolby ενεργό), multitasking (όσο και να λένε οι κάτοχοι iphone ότι δε χρειάζεται παραπάνω RAM, είναι αστείο το multitasking του Χ) και αρκετά άλλα υπέρ.

Είναι εξαιρετικες συσκευές κι οι 2 και καθαρά θέμα προσωπικής προτίμησης λειτουργικού, αλλά θεωρώ το s9+ ξεκάθαρα ανώτερο συνολικά.

Edited by arxif
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως κόλλησα τώρα...στο touchwiz παλιοτερα δεν μπορούσες να απαντήσεις αμεσως φέρνοντας το στο αυτί σου; Η μονο σε αλλα κινητα γινοταν αυτο και μπερδευομαι;
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως κόλλησα τώρα...στο touchwiz παλιοτερα δεν μπορούσες να απαντήσεις αμεσως φέρνοντας το στο αυτί σου; Η μονο σε αλλα κινητα γινοταν αυτο και μπερδευομαι;

 

Ρυθμίσεις - συνθέτες λειτουργίες - απευθείας κληση edit:αυτό είναι για κλήση και όχι για απάντηση...

Νομίζω μόνο αυτή η ρύθμιση υπήρχε στο touchwiz

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Έχοντας περάσει από iPhone X όντως κρατάει πολύ παραπάνω η μπαταρία τουλάχιστον απ το note που έχω τώρα αλλά δε λέτε το πιο σημαντικό......

 

Ότι για να δεις το ποσοστό της μπαταρίας πρέπει να κατεβάζεις το κέντρο ειδοποιησεων...Απευθείας εικόνα του ποσοστού όπως έχουμε μάθει χρόνια τώρα εκεί στην Apple το αφαίρεσαν...και προσωπικά με ενόχλησε πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Μα η αγορά των s9 εξαιρούνταν ρητά από το 20% επιστροφή! Τελικά τι ισχύει; Αν ισχύει το 20% επιστροφή τότε μαζί με το κουπόνι των 100€της προπαραγγελίας (που ακόμα περιμένω να με πάρουν) συμφέρει περισσότερο από public.

 

Στα Public μου έδωσαν κουπόνι 120€ για την προπαραγγελία, όχι 100€. Χτες πήγα και παρέλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Στα Public μου έδωσαν κουπόνι 120€ για την προπαραγγελία, όχι 100€. Χτες πήγα και παρέλαβα.
Πήρες και την επιστροφή της eurobank 20%?

 

Send from my Mate 10 pro

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Πήρες και την επιστροφή της eurobank 20%?

 

Send from my Mate 10 pro

Λάζαρος..

Η Επιστροφή δεν μετράει για τα s9 το λέει κιόλας

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η Επιστροφή δεν μετράει για τα s9 το λέει κιόλας

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Το ξέρω αλλά είπα με όλα αυτά που γίνονται από όλους κουπόνια πτώση τιμής στο μιλητο κτλ μήπως έγινε και αυτό. Δεν θα μου έκανε καμία εντύπωση. Επίσης γιατί 120 το public και 150 οι υπόλοιποι;

 

Send from my Mate 10 pro

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...