Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεύτερη φορά σήμερα κ ενώ μιλούσα κόπηκε η γραμμή και μου έγραψε welcome Vodafone αυτό το μήνυμα που γράφει και όταν μπαίνεις μέσα κ έχεις βάλει το pin καμία ιδέα μάγκες ;

 

ΕΔωσα παραπάνω λινκ. Υπάρχει πρόβλημα και μάλιστα μεγάλο με κάποια δίκτυα ανά τον κόσμο.

Τα ίδια κι εγώ με βοντα.

Η τελευταία αναβάθμιση το λύνει, σύμφωνα με το changelog, αλλα δεν έχει βγει ακόμα για τα eur...

Link to comment
Share on other sites

ΕΔωσα παραπάνω λινκ. Υπάρχει πρόβλημα και μάλιστα μεγάλο με κάποια δίκτυα ανά τον κόσμο.

Τα ίδια κι εγώ με βοντα.

Η τελευταία αναβάθμιση το λύνει, σύμφωνα με το changelog, αλλα δεν έχει βγει ακόμα για τα eur...

 

Εγώ με το που το άνοιξα από κατάστημα Γερμανό

Μου ήρθε μια μικρή ενημέρωση και την έκανα αν το λύνει οκ θα περιμένουμε λίγο.

 

Η αναγνώριση προσώπου κ ίριδας κ με ήλιο ξεκλειδώνει κομπλέ και με το αποτύπωμα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το που το άνοιξα από κατάστημα Γερμανό

Μου ήρθε μια μικρή ενημέρωση και την έκανα αν το λύνει οκ θα περιμένουμε λίγο.

 

Η αναγνώριση προσώπου κ ίριδας κ με ήλιο ξεκλειδώνει κομπλέ και με το αποτύπωμα

 

Όχι το θέμα λύνεται με ρομ που τώρα δίνεται σταδιακά ανά τον κόσμο...

Link to comment
Share on other sites

Όχι το θέμα λύνεται με ρομ που τώρα δίνεται σταδιακά ανά τον κόσμο...

 

 

Οκ θα περιμένουμε.. Το έστησα ακριβώς ίδιο με το s8 plus είναι και η μούρη ίδια αλλά πάλι νιώθω μέσα μ ότι έχω κάτι νέο θες η συμφωνική ορχιστρα που υπάρχει όταν με παίρνουν τηλέφωνο χα χα θες οι φωτογραφίες που τα σπάνε.

Παρατήρησα ότι κάπου γράφει 2 διαφορετικά imei αν είδα καλά στη σύσκευη εκεί που κοιτούσα για κλήσεις sim 1 και 2 ίσως λεω χαζομάρες αλλα είδα ότι κάπου το έγραφε..

Να ρωτήσω αφού έχω από κατάστημα Γερμανό συσκευή αν βάλω κοσμοτε κάρτα θα μπορώ να κάνω αυτό με το WiFi όταν δεν έχω σήμα να μιλάω μέσω WiFi? Λογικά ναι αλλά σε κουβέντα να βρισκόμαστε

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχεις COSMOTE, έχεις ενεργοποιήσει την υπηρεσία με μήνυμα όπως και την επιλογή στις ρυθμίσεις κλήσεων, ναι θα παίζει

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν από το public στο mall Αμαρουσίου ότι ήρθε το s9+ coral blue που είχα προπαραγγειλει και με ρώτησαν και αν το θέλω. Τους είπα για το κουπόνι ότι οι άλλοι δίνουν 150€ και μου είπαν ότι το ίδιο ισχύει και σε αυτούς και όχι 100€ που ήταν για τις προπαραγγελίες.

Αν είναι σίγουρος κάποιος ότι το θέλει ας στείλει pm,εγώ το πήρα με την προσφορά από το πλαίσιο και τον ασύρματο φορτιστή :)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Αντε να σ έρθει με το καλό κ να το χαρείς.. Εγώ σήμερα αν κ χθες το πήρα με τέρμα φωτεινότητα κ έβγαζα φώτο και emoji μου φάνηκε ότι ζεστάθηκε αρκετά εκείνη την ώρα..

1.1 έλευθερα έχω τώρα με ανοιχτά στο προσκήνιο αρκετά..

Στο ίντερνετ οι σελίδες πάλι reload κάνουν αν έχεις 8 ανοιχτές μετά από λίγη ώρα.. Με τον samsung browser

Ευχαριστώ πολύ καλοδούλευτο και το δικό σου!!

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..ήθελα να ρωτήσω πως θα δουλέψει η γρήγορη φόρτιση με τον ασύρματο φορτιστη puro ..λειτουργεί μεν αργά δε..

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..ήθελα να ρωτήσω πως θα δουλέψει η γρήγορη φόρτιση με τον ασύρματο φορτιστη puro ..λειτουργεί μεν αργά δε..

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ενεργοποιήσες την γρήγορη ασύρματη φόρτιση από το μενού του τηλεφώνου;

 

Send from my Mate 10 pro

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιήσες την γρήγορη ασύρματη φόρτιση από το μενού του τηλεφώνου;

 

Send from my Mate 10 pro

Λάζαρος..

...Ναι..

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εκανα τελικά την ανταλλαγή με S9+, μου ήρθε περί των 36 ευρώ τον μήνα σε κάρτα.

Στήνεται τώρα , του έβαλα και μια Alcantara.

To Blue Coral πήρα και θα μπει και ένα Dome , πρώτες εντυπώσεις θετικές :)

 

Ερώτηση για όποιον ξέρει :

Το VoLTE γιατί είναι απενεργοποιημένο ενώ εχω CosmOTE ;

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Μπας και ξέρει κανείς...έχω την μουσική μου σε FLAC και παλιότερα στο s8 με ρώταγε κατά την μεταφορά αν θέλω μετατροπή σε άλλο φορματ, πλέον δεν με ρωτάει και μου τα αντιγράφει σαν FLAC, ξέρει κανείς τι μ@λακία έχω κάνει? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Flac έχω και εγώ όλα τα άλμπουμ. Βέβαια τα έχω σε κάρτα sd.

Δεν με ρώτησε όταν έγινε copy.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για πάμε

 

ac5d87f9907bb5d47731094e0bd8191e.jpg

 

Που να έρθει και το καλοκαίρι. Σκύλος το note.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

 

Στην εφαρμογή phone info στην κατηγορια personal γράφει τους κυκλους φπρτισεις που κάνει το κινητο ειτε φορτίζει κλειστό ειτε ανοιχτό;

Ειχα την εντυπωση ότι στο S8 plus δεν έγραφε οταν φόρτιζε το κινητό κλειστό.

Link to comment
Share on other sites

Flac έχω και εγώ όλα τα άλμπουμ. Βέβαια τα έχω σε κάρτα sd.

Δεν με ρώτησε όταν έγινε copy.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κι εγώ σε 200άρα sd τα έχω αλλά που να χωρέσουν 500cd's σε FLAC! Στο S8 με ρώταγε ρε ****τ, μου τα έκανε mp3 αυτόματα!

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή phone info στην κατηγορια personal γράφει τους κυκλους φπρτισεις που κάνει το κινητο ειτε φορτίζει κλειστό ειτε ανοιχτό;

Ειχα την εντυπωση ότι στο S8 plus δεν έγραφε οταν φόρτιζε το κινητό κλειστό.

Όχι γράφει πόσες φορές μπήκε ο φορτιστής στη θύρα. Για κύκλους φόρτισης δεν υπάρχει κάτι από όσο ξέρω. Ίσως με κάποια εφαρμογή όπως battery info να λένε κάτι παραπάνω.

 

7d5a5c93fa99750124a2065b950e0e73.jpg

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ αυτό

https://m.imgur.com/a/JI11a

Δεν το έχω αυτό εγώ στο note ίσως είναι καινούργιο κύκλωμα λογικά θα λέει πλήρης κύκλους.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Γιατι κατα την διαρκεια μιας κλησης δρν μπορω να μπω στο ιντερνετ;

Λογικά έχεις πολύ ασθενές σήμα και το δίνει όλο στην κλήση οπότε δεν μένει για τα δεδομένα. Το ίδιο συμβαίνει αν πχ βάλεις μόνο 3g και δεν φτάνει για κλήση θα σε περνουν και θα λέει απενεργοποιημενο.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Λογικά έχεις πολύ ασθενές σήμα και το δίνει όλο στην κλήση οπότε δεν μένει για τα δεδομένα. Το ίδιο συμβαίνει αν πχ βάλεις μόνο 3g και δεν φτάνει για κλήση θα σε περνουν και θα λέει απενεργοποιημενο.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

 

Εχω δυο καρτες wind.πηγαινω στις ρυθμισεις αλλα μου επιτρεπει να βαλω σε 4g μονο την μια.Γιατι συμβαινει συτο;

Link to comment
Share on other sites

Εχω δυο καρτες wind.πηγαινω στις ρυθμισεις αλλα μου επιτρεπει να βαλω σε 4g μονο την μια.Γιατι συμβαινει συτο;

Η μία είναι για δεδομένα δεν γίνεται και οι 2 ταυτόχρονα να σε δίνουν δεδομένα. Έτσι γνωρίζω τουλάχιστον.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Η μία είναι για δεδομένα δεν γίνεται και οι 2 ταυτόχρονα να σε δίνουν δεδομένα. Έτσι γνωρίζω τουλάχιστον.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

 

Η μια δινει δεδομενα απλα αναρωτιεμαι γιατι δεν με αφηνει να βαλω κσι τις δυο σε 4g .

Link to comment
Share on other sites

Η μια δινει δεδομενα απλα αναρωτιεμαι γιατι δεν με αφηνει να βαλω κσι τις δυο σε 4g .

 

Γιατι απλα δεν μπορεις ταυτοχρονα να εχεις και τα 2 slot των Sim σε 4G. 4G παιρνει η σιμ που εχεις ορισει να παιρνει ιντερνετ το κινητο

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...