Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά υπάρχει εφαρμογή σαν το YouTube downloader μόνο που να κατεβάζει το τραγούδι σε mp3;

 

υπάρχει το youtube downloader pro(km software) όπου επιλέγεις ότι θες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κυκλοφόρησε εφαρμογή στο dailymobile για δωρεάν sms :)

Free SMS 0.1 BETA και θα την βρείτε εδώ

Είναι στα Τούρικα για την ώρα αλλά θα έχουμε και Αγγλική έκδοση. Την δοκίμασα και δουλεύει σωστά :)

 

NOTE THAT

*This application based on 24SMS.Net free sms service which uses google app engine. Therefore if google app engine and 24SMS.Net sms service stops running, you can not use this application.

 

 

μπραβο ενα τετοιο προγραμματακι εψαχνα! επειδη ειναι στα τουρκικα ξερεις σε ποιο κουτακι γραφουμε τον αριθμο που θελουμε να στειλουμε σμσ? στο πρωτο η στο δευτερο? γιατι εκανα μια δοκιμη το εγραψα στο πρωτο και απο κατω εγραψα το δικο μου και το μηνυμα πηγε και στα 2 νουμερα και σε μενα και στο αλλο

 

 

 

 

---Από Ομάδα Διαχείρισης---

Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχει κυκλοφορήσει μια εφαρμογή για live tv και αυτός που την φτιάχνει απάντησε στην ερώτηση αν μπορεί να προσθέσει και άλλα κανάλια το εξής:

"I can include every rtsp protocoll stream on the world"

Ξέρουμε κάποιο/α live stream ελληνικών καναλιών να του πω να τα βάλει στην επόμενη έκδοση? Υπάρχει βέβαια και περίπτωση όπως είπε να προσθέσει κουμπί ώστε ο χρήστης να βάζει μόνος του διέυθυνση και να αποθηκέυει όποιο κανάλι θέλει.

 

Το ειδα και εγω αυτο!! Μακαρι να μπορεσουμε να βαλουμε ελληνικα!

 

παιδιά υπάρχει εφαρμογή σαν το YouTube downloader μόνο που να κατεβάζει το τραγούδι σε mp3;

 

Ψαξε για YouTube Downloader Pro v1.00(16)

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

παιδια αναμεσα απο belle extra buttons και access apps ποιο θα διαλεγατε?ειναι παρομοια?ξερετε διαφορές?

 

belle extra buttons από εμένα. Ελαφρύ και με πάρα πολλές δυνατότητες

Link to comment
Share on other sites

παιδια αναμεσα απο belle extra buttons και access apps ποιο θα διαλεγατε?ειναι παρομοια?ξερετε διαφορές?

Απο τα δυο το access apps μου αρέσει περισσότερο. Το belle extra buttons δεν μου αρέσει γιατί δεν μπορώ να αλλάξω τα εικονίδια του, και δεν δειχνει ωραίο με το υπόλοιπο θέμα μου. Επίσης πολύ καλό,αυτό έχω τώρα, νομίζω πως είναι το andromenu στην τελευταία του έκδοση :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας !!!!! θελω οποιος μπορει να με σωσει γιατι χανο τον ελενχο... προσπαθω εδω και 2 μηνες να τοποθετισο στο satio που εχω το garmin αλλα δεν βγαζω ακρη ουτε πως να μετατρεψω το αρχειο, σας παρακαλω αν μπορει καποιος να με βοιθισει αληθεια θα του αναψω λαμπαδα.....
Link to comment
Share on other sites

Απο τα δυο το access apps μου αρέσει περισσότερο. Το belle extra buttons δεν μου αρέσει γιατί δεν μπορώ να αλλάξω τα εικονίδια του, και δεν δειχνει ωραίο με το υπόλοιπο θέμα μου. Επίσης πολύ καλό,αυτό έχω τώρα, νομίζω πως είναι το andromenu στην τελευταία του έκδοση :)

Στις τελευταίες εκδόσεις προσαρμόζει μόνο του τα εικονίδια στο εκάστοτε θέμα που βάζεις.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα το νοκια 808

 

Προσπαθώ να μεταφέρω τις επαφές μου από το παλιό κινητό (galaxy y pro δηλαδή android) στο 808 (symbian belle)

Έκανα το αυτονόητο, export από το android σε vcf αρχείο στην SD (ένα αρχείο όλες οι επαφές και φωτογραφία).

  • Το στέλνω (το αρχείο vcf) στο 808 μέσω ΒΤ, πάει να το ανοίξει δεν... :mad:
  • Ψάχνω στο ιντερνετ λέει δεν μπορεί να διαβάσει ένα αρχείο vcf το nokia, θέλει τις επαφές σε πολλά (ένα vcf για κάθε επαφή) :wacko:
  • Το χωρίζω το "συνολικό" vcf με ένα πρόγραμμα σε πολλά vcf, το ξαναστέλνω ένα ένα. ΤΙΠΟΤΑ. Με τις επαφές που έχουν φωτογραφία σχεδόν κωλάει, αυτές που δεν έχουν τα ανοίγει αλλα τα ονόματα είναι σε "κινέζικα". Οπα το έπιασα λέω το έχω θα φταίει η κωδικοποίηση. Ανοίγω μια επαφή με editor την ξανασώζω από utf-8 σε unicode. Την ξαναστέλνω, τώρα την "διαβάζει" (όνομα κανονικά κτλ) αλλα ΔΕΝ την αποθηκεύει.. Δεν κάνει import vcf αρχεία!!! :knife:

 

Δέχεται τις επαφές μια μία μέσω ΒΤ, αυτός είναι ο μονος τρόπος που δουλεύει προς το παρόν.. Αλλα δεν μπορώ να το κάνω για τις 300 επαφές μου.

 

Καμιά καλύτερη ιδέα?:cry: (που να μην πρέπει να εγκαταστήσω nokia software και samsung software για να χρησιμοποιήσει το Outlook ως "κοινό τόπο"). Με χωρίς software υπάρχει λύση καθαρή με αρχεία csv, vcf, τέτοια λύση ψάχνω.

 

Υ.Γ. Αυτά έχει το belle, είχα ξεχάσει τα καπρίτσια της nokia. :O

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα το νοκια 808

 

Προσπαθώ να μεταφέρω τις επαφές μου από το παλιό κινητό (galaxy y pro δηλαδή android) στο 808 (symbian belle)

Έκανα το αυτονόητο, export από το android σε vcf αρχείο στην SD (ένα αρχείο όλες οι επαφές και φωτογραφία).

  • Το στέλνω (το αρχείο vcf) στο 808 μέσω ΒΤ, πάει να το ανοίξει δεν... :mad:
  • Ψάχνω στο ιντερνετ λέει δεν μπορεί να διαβάσει ένα αρχείο vcf το nokia, θέλει τις επαφές σε πολλά (ένα vcf για κάθε επαφή) :wacko:
  • Το χωρίζω το "συνολικό" vcf με ένα πρόγραμμα σε πολλά vcf, το ξαναστέλνω ένα ένα. ΤΙΠΟΤΑ. Με τις επαφές που έχουν φωτογραφία σχεδόν κωλάει, αυτές που δεν έχουν τα ανοίγει αλλα τα ονόματα είναι σε "κινέζικα". Οπα το έπιασα λέω το έχω θα φταίει η κωδικοποίηση. Ανοίγω μια επαφή με editor την ξανασώζω από utf-8 σε unicode. Την ξαναστέλνω, τώρα την "διαβάζει" (όνομα κανονικά κτλ) αλλα ΔΕΝ την αποθηκεύει.. Δεν κάνει import vcf αρχεία!!! :knife:

 

Δέχεται τις επαφές μια μία μέσω ΒΤ, αυτός είναι ο μονος τρόπος που δουλεύει προς το παρόν.. Αλλα δεν μπορώ να το κάνω για τις 300 επαφές μου.

 

Καμιά καλύτερη ιδέα?:cry: (που να μην πρέπει να εγκαταστήσω nokia software και samsung software για να χρησιμοποιήσει το Outlook ως "κοινό τόπο"). Με χωρίς software υπάρχει λύση καθαρή με αρχεία csv, vcf, τέτοια λύση ψάχνω.

 

Υ.Γ. Αυτά έχει το belle, είχα ξεχάσει τα καπρίτσια της nokia. :O

Καλημέρα. Αν κατάλαβω καλά με ΒΤ δεν έχεις κανένα πρόβλημα,στις αποθηκεύει κι εμφανιζονται σωστά ? Μάρκαρε στο galaxy y pro όλες τις επαφές σου και στείλτες μαζικά στο 808 με ΒΤ. Μόλις τελειώσει η αποστολή άνοιξε τον x-plore και κάνε έναν νεό φάκελο στο e\others με το όνομα contacts.Πάλι με τον x-plore βρες τον φάκελο e ή f \Received. Εκεί μέσα θα πρέπει να είναι όλες οι επαφές σου σε χωριστά vcf αρχεία. Πάρτες όλες και ρίξτες στο φάκελο contacts που έκανες παραπάνω. 'Ανοιξε τις επαφές σου στο 808 και επιλογές-Αντιγρ.προσωπ.στοιχ.-Από άλλη μνήμη-Μνήμη μαζικής αποθήκευσης Ε :) Ελπίζω να βοήθησα, πες μου αν σου δούλεψε.

 

Υ.Γ. δεν νομίζω πως είναι μόνο καπρίτσια της nokia. Πιστεύω πως η μετάβαση από άλλη πλατφόρμα τα έχει αυτά τα θέματα. Κι εγώ όταν είχα πάει στο ρομποτάκι για λίγο (ευτυχώς) καιρό στην αρχή είχα προβλήματα στην μεταφόρα των επαφών μου.

Edited by nektaria
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. είναι μεγάλη βοήθεια :)

 

Οπως έγραψα η αποστολή με ΒΤ λειτουργεί αλλα δυστυχώς ο louncher (shell) της samsung στο galaxy y pro duos μου δεν υποστηρίζει πολλαπλή αποστολή επαφών μέσω bt παρά μονο μια μια. Στην περίπτωση αυτή απλά αποδέχομαι μια μια και την αποθηκεύω απλά είναι χρονοβόρο.

 

Βέβαια με το tip που μου έδωσες e\others\contacts που θα έχω βάλει εκεί τις vcf και μετά "επιλογές-Αντιγρ.προσωπ.στοιχ.-Από άλλη μνήμη-Μνήμη μαζικής αποθήκευσης Ε" μπορώ να κάνω το ίδιο στέλνοντας τις vcf από το laptop;) (όλες μαζί) στο nokia. Το τιπ σου είναι ότι η νοκια δεν αποθηκεύει από το recieved κατ'ευθείαν τις κάρτες vcf αλλα πρέπει να τις αντιγράψω στο other\contacts. Από το recieved που τις είχα στείλει μια μια απλά τις άνοιγε σαν "text" και δεν είχε επιλογή save. (αυτό το θεωρώ καπρίτσιο της nokia, αλλα οκ όλα έχουν).

 

Το άλλο πρόβλημα μου για να εφαρμοστεί η παραπάνω λύση (που θα λύσω κάπως) είναι ότι το antdoid κάνει export σε utf-8 τo ένα vcf που έχει τις επαφές (ή ίσως ένα προγραμματάκι που χρησιμοποίησα για να το χωρίσω σε πολλά vcf μου τα κάνει uti-8 αλλά μάλλον είναι το αρχικό ένα vcf). Το Nokia 808 τα θέλει Unicode αλλιως δείχνει τα Ελληνικά ονόματα επίθετα ως "κινέζικα". Ισως το παλέψω αν και μεσω ΒΤ έχει ήδη περάσει αρκετέ μια μια οπότε δεν ξερω τώρα τι είναι περισσότερο κόπος.

 

Το άλλο μου θέμα είναι οι φωτογραφίες των επαφών. Βλέπω ότι για να διαλέξω μια φωτογραφία για μια επαφή ανοίγει την "έκθεση" (δεν δείνει καν την επιλογή να βγάλω εκείνη τη στιγμή φωτογραφία :mad:). Η έκθεση τα δείχνει όλα flat (όλες τις φώτο!) χωρίς φακέλους :cry:. Διαπίστωσα όμως ότι αυτή η "έκθεση" δεν δείχνει τις φωτογραφίες μόνο από το dcim (φακελο των φωτογραφιών) αλλά και τον φάκελο images που μέσα έχει υποφακέλους του. Απλά η "έκθεση" δεν δειχνει τους φακέλους τα κανει flat. Μετά θυμήθηκα που τα παιδιά έγραφαν εδώ για το θέμα μη υποστήριξης φακέλων και κατάλαβα τι εννοούσαν.

 

Στο δια ταύτα σκέφτομαι να φτιάξω ένα φάκελο (με xplorer) μεσα στο images να τον ονομάσω contactphotos και να "ριξω" εκεί μέσα τις φώτο που έχω για τις επαφές μου. Λογικά θα μου τις δείχνει πρώτες (λόγω ότι το c προηγείται του d του dcim). Αυτό διορθώνει την κατάσταση αν και δεν θα ήθελα στην έκθεση να εμφανίζονται οι φωτώ των επαφών μου.. Εσύ τι λές για το θέμα?

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

αν έχεις gmail γιατί δεν τα κάνεις import εκεί και μετά να συγχρονίσεις το 808 με τις επαφές του gmail;

 

Το πιο απλό απ' όλα :lol: Πως δεν το σκέφτηκα :bow: Δες πως θα το κάνεις, αν δεν ξέρεις.

 

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. είναι μεγάλη βοήθεια :)

Το άλλο μου θέμα είναι οι φωτογραφίες των επαφών. Εσύ τι λές για το θέμα?

Καλημέρα και πάλι. Αυτό που έχω κάνει εγώ για τις επαφές είναι επεξεργασία τους μέσα από το nokia pc suite. Συνδέεις το κινητό,πηγαίνεις στις επαφές,κι επιλέγεις κάτω αριστερά επαφές στο 808. Μετά μπορείς να τις επεξεργαστείς και να βάλεις και φωτογραφίες από τον υπολογιστή σου. Τα + είναι ότι δεν σου εμφανίζει τίποτα στην έκθεση, και η φώτο είναι ενσωματωμένη στο αρχείο της επαφής. Και να την στείλεις σε κάποιον με ΒΤ σε ρωτάει με την φωτό ή χωρίς.Το - ότι πρέπει να περάσεις το nokia pc suite στον υπολογιστή σου, που νομίζω είπες πως δεν θέλεις.

Αν επιλέξεις να το κάνεις όπως σου λέω δοκίμασε πρώτα μια επαφή, να δείς πως σου την εμφανίζει στην όθονη του κινητού και μετά, αφου βρείς την ανάλυση που θέλεις (εγώ τις έχω κόψει 500χ500) κάνεις και τις υπόλοιπες.

Edited by nektaria
Link to comment
Share on other sites

To andromenu το δοκίμασα στην τελευταία του έκδοση αλλά δεν είχε τις επιλογές που είχε το extra buttons. Μου φάνηκε πολύ φιγούρα και από ουσία τίποτα. Ανάλογα τι ψάχνει κανείς όμως.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι. Αυτό που έχω κάνει εγώ για τις επαφές είναι επεξεργασία τους μέσα από το nokia pc suite. Συνδέεις το κινητό,πηγαίνεις στις επαφές,κι επιλέγεις κάτω αριστερά επαφές στο 808. Μετά μπορείς να τις επεξεργαστείς και να βάλεις και φωτογραφίες από τον υπολογιστή σου. Τα + είναι ότι δεν σου εμφανίζει τίποτα στην έκθεση, και η φώτο είναι ενσωματωμένη στο αρχείο της επαφής. Και να την στείλεις σε κάποιον με ΒΤ σε ρωτάει με την φωτό ή χωρίς.Το - ότι πρέπει να περάσεις το nokia pc suite στον υπολογιστή σου, που νομίζω είπες πως δεν θέλεις.

Αν επιλέξεις να το κάνεις όπως σου λέω δοκίμασε πρώτα μια επαφή, να δείς πως σου την εμφανίζει στην όθονη του κινητού και μετά, αφου βρείς την ανάλυση που θέλεις (εγώ τις έχω κόψει 500χ500) κάνεις και τις υπόλοιπες.

μαλλον δεν θα το αποφύγω το nokia pc suite καθώς δεν θελω οι φωτο των επαφών να εμφανίζονται στην έκθεση. Πάντως έχει ένα θέμα με την έκθεση το nokia 808. Θέλει βελτίωση στο θέμα. Ελπίζω να ασχοληθούν με το θέμα "φακελοι" στην έκθεση.

btw ότι μετέφερα με ΒΤ (μονο ενα ένα) μετέφερε και την εικόνα από το android αλλά σε πολύ χαμηλή ανάλυση. Οπως και να το κάνω το να μην επιτρέπει να βάλεις φώτο κατ'ευθείαν από την κάμερα σε μία επαφή όπως ολα τα κινητά που ξέρω (από εποχής μη smarthpones) είναι λίγο βλακία εκτός εγώ αν δεν το βρήκα.

 

Το πιο απλό απ' όλα Πως δεν το σκέφτηκα. Δες πως θα το κάνεις, αν δεν ξέρεις.

χεχε το ήξερα για το gmail το είχα ήδη βρει στο ιντερνετ, αλλα επίσης δεν επιθυμώ το gmail να έχει τις επαφές μου αν και γνωρίζω ότι δεδομένα μας έτσι και αλλιώς είναι διαθέσιμα από τους φίλου μας που έχουν gmail και μας έχουν ως επαφές. Πιο πολύ ψυχολογικό είναι

Edited by keysmith
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν θα το αποφύγω το nokia pc suite καθώς δεν θελω οι φωτο των επαφών να εμφανίζονται στην έκθεση. Πάντως έχει ένα θέμα με την έκθεση το nokia 808. Θέλει βελτίωση στο θέμα. Ελπίζω να ασχοληθούν με το θέμα "φακελοι" στην έκθεση.

btw ότι μετέφερα με ΒΤ (μονο ενα ένα) μετέφερε και την εικόνα από το android αλλά σε πολύ χαμηλή ανάλυση. Οπως και να το κάνω το να μην επιτρέπει να βάλεις φώτο κατ'ευθείαν από την κάμερα σε μία επαφή όπως ολα τα κινητά που ξέρω (από εποχής μη smarthpones) είναι λίγο βλακία εκτός εγώ αν δεν το βρήκα.

Το pc suite έχει μερικά Καλά που χρησιμοποιώ. Είναι το να απαντάς σε μηνύματα από τον υπολογιστή, γρήγορη και εύκολη λειτουργία backup. Χρήσιμα και τα δύο, γι'αυτό στο προτείνω. Φωτογραφίες σε επαφές μπορείς να βάλεις όπως θέλεις, ψαξτο λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Το pc suite έχει μερικά Καλά που χρησιμοποιώ. Είναι το να απαντάς σε μηνύματα από τον υπολογιστή, γρήγορη και εύκολη λειτουργία backup. Χρήσιμα και τα δύο, γι'αυτό στο προτείνω. Φωτογραφίες σε επαφές μπορείς να βάλεις όπως θέλεις, ψαξτο λίγο.

 

Λοιπόν παιδιά αφήστε το pc suite στην άκρη και πιάστε το myphone explorer.

Απο android σε symbian δεν υπάρχει πιο εύκολος τρόπος.

Πρώτα κάνεις sync το Android κινητό σου με το πρόγραμμα μέσω Wifi και μετά πας στις επαφές στο MPE και τις κάνεις επιλογή όλες και export σε vcf αρχεία στο pc τα οποία στη συνέχεια τα κάνεις copy paste στο φάκελο others στη micro sd όπως είπε και η nektaria πριν.

Μετά απ τις επαφές στο 808 κάνεις import και τα έχεις όλα καλά και τακτοποιημένα :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατεβασα κ εβαλα το Viber.Εβαλα το τηλεφωνο μου,μου εστειλαν μεσω μυνηματος τον 4ψηφιο κωδικο.Ολα ενταξει μεχρι εκει.Κατι ομως ψαχνοντας πατησα και μου στειλανε αλλο κωδικο μεσω κλησης.Τον περναω αλλα δεν τον δεχετε αυτον ουτε τον πρωτο.Τι κανω τωρα;Σας εχει τυχει αυτο σε αυτην την εφαρμογη;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

κανε απεγκατάσταση κ ξανα βάλτη και θα σου έρθει νέος κωδικός..έτσι είχα κάνει και εγώ

Kαλημερα.Ωραια το εκανα ετσι και μου ηρθε αλλος κωδικος και ολα ενταξει.Τωρα μπαινω κανονικα,μου βγαζει οποιες επαφες εχουν βαλει Viber.Παταω πανω σε μια αλλα δεν γινετε η κληση...Βγαζει το ονομα πανω και ολη η οθονη ειναι ασπρη.Μηπως πρεπει να ειναι αντιστιχα η εφαρμογη και απο το αλλο τηλ.ανοιχτη;Πως δουλευει;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Στο 808 διαπίστωσα ότι τα call logs είναι ανα κατηγορία (αναπαντητες, εισερχόμενες εξερχόμενες) και όχι σε χρονολογική σειρά όλες μαζί.

 

Υπάρχει τρόπος να βλέπουμε το αρχείο κλήσεων σε flat view (χρονολογική σειρά όλα τα είδη κλείσεων μαζί)? Το βρίσκω αρκετά πιο πρακτικό και μου λοίπει..

 

Ευχαριστώ

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

προς το παρών μόνο chat μπορείς να κάνεις..Λένε ότι ετοιμάζουν καινούρια έκδοση με κλήση..

 

Έστειλα πριν λίγες ημέρες ένα email στο support τους και ρώτησα ξεκάθαρα αν έχουν στο πρόγραμμα κάποια νέα έκδοση με κλήσεις και αν υπάρχει release schedule. Όπως αναμενόταν απάντησαν πολύ γενικά. Δεν ανέφεραν τίποτα για νέα έκδοση αλλά πολύ γενικά είπαν ότι "το κοιτάνε".

 

Thanks for contacting us.

 

Viber for Nokia is a messenger app that allows you to send free messages, high quality photos and share your location cross platform worldwide. At the moment we can not support VOIP for Nokia but currently looking into that.

 

We hope this has been helpful.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι ρωτούσαν για την εφαρμογή που ανέβαζε τις φωτογραφίες στο skydrive και χάθηκε μετά το πέρασμα σε belle refresh. Σήμερα είδα ότι μου έβγαλε κάτι αντίστοιχο στην ενημέρωση λογισμικού.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βγήκε η εφαρμογή που έλεγα για να βλέπουμε τηλεόραση μέσω wifi. Ο τύπος την έφτιαξε ώστε να μπορείς να περάσεις μέχρι και 10 κανάλια της αρέσκιάς σου. Το μόνο που μένει είναι να βρούμε stream address ελληνικών καναλιών... Καμιά ιδέα? Ψάχνω ψάχνω...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...