Jump to content

Letv LeRee Le 3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 233
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ήταν κολλημένο πριν φτάσει Ελλάδα departure from outward office of exchange.

 

Λογικό. Όταν φτάσει Ελλάδα και αν δε μπει τελωνείο τα βήματα γίνονται γρήγορα. Συνήθως αν μένεις νότια Ελλάδα σε 2 με 3 μέρες έχεις παραλάβει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις μέρες πήρα αρκετά γιατί όσοι το είδαν το ήθελαν, το πιο γρήγορο ήρθε με priority bangood.Άλλα πιο νωρίς παραγγελία ακόμα τα περιμένουμε.Το δικό μου είχε κάνει 20 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρελαβα και εγω απο bangood.ξερει κανείς αν εχει OTA για πιθανον μελλοντικές αναβαθμησεις?και αν εχει πως το βλέπω?

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καμια καλη εφαρμογη για καμερα παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρελαβα και εγω απο bangood.ξερει κανείς αν εχει OTA για πιθανον μελλοντικές αναβαθμησεις?και αν εχει πως το βλέπω?

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καμια καλη εφαρμογη για καμερα παιζει?

 

Root

Eνεργοποιηση ΑΡΙ

Και πέρασε Google Camera

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=462218

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την αμεση απαντηση. Επειδή δεν το εχω.πως κανουμε root και που βρισκω την google camera,?

 

Για.ρουτ δες XDA LeEco Cool1

Για.την.καμερα.δες.το λινκ

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Μιας και σκέφτομαι να το παραγγείλω για φίλο ο οποίος ΔΕΝ ασχολείται, αξίζει σαν αγορά; ελληνικά στο μενού υπάρχουν; για tempered και θήκη να πάρω του cool 1?

 

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μιας και σκέφτομαι να το παραγγείλω για φίλο ο οποίος ΔΕΝ ασχολείται, αξίζει σαν αγορά; ελληνικά στο μενού υπάρχουν; για tempered και θήκη να πάρω του cool 1?

 

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οι θήκες του cool1 ταιριάζουν γάντι το ίδιο και τα τζαμακια.

Link to comment
Share on other sites

Οι θήκες του cool1 ταιριάζουν γάντι το ίδιο και τα τζαμακια.
Όσο αφορά σαν τηλ για κάποιον που δεν ασχολείται είναι οκ;

 

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσο αφορά σαν τηλ για κάποιον που δεν ασχολείται είναι οκ;

 

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φίλε το τηλ είναι σούπερ είναι πολύ καλύτερο από τα xiaomi και τα υπόλοιπα της κατηγορίας του συν ότι παίρνεις στην ίδια τιμή και πιο φτηνά 652 και όχι 625 που σου δίνει ο ανταγωνισμός.Απο κάμερα δεν το συζητάω είναι πολύ ανώτερο απ' ότι κυκλοφορεί στα ίδια χρήματα μέχρι και από πολλά μεγαλύτερης τιμής.Εννοειται δεν κολλάει για καθημερινή χρήση με τίποτα αν δεν έχεις τρελές απαιτήσεις και φυσικά έχει b20 δλδ απροβληματιστη λειτουργία παντού .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Η κάμερα της συσκευής πώς είναι σε σύγκιριση με το LeEco Pro3 Elite ( X722 ) ξέρετε?

Σκέφτομαι να το αγοράσω λόγω κάμερας.

Όλες οι γενικεύσεις είναι λάθος,όπως και αυτή εδώ :X
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα της συσκευής πώς είναι σε σύγκιριση με το LeEco Pro3 Elite ( X722 ) ξέρετε?

Σκέφτομαι να το αγοράσω λόγω κάμερας.

 

Αν το τηλέφωνο που λες είναι με τον 820 το έχει ένας συνάδελφος και τα συγκριναμε σε ίδιες φωτογραφίες και ήταν αρκετά καλύτερο στις λεπτομέρειες αλλά και στην μπροστινή κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

Αν το τηλέφωνο που λες είναι με τον 820 το έχει ένας συνάδελφος και τα συγκριναμε σε ίδιες φωτογραφίες και ήταν αρκετά καλύτερο στις λεπτομέρειες αλλά και στην μπροστινή κάμερα.

Ποιό από τα 2 ήταν καλύτερο; :)

Link to comment
Share on other sites

Ποιό από τα 2 ήταν καλύτερο; :)

 

Το leree με διαφορά σε λεπτομέρειες ανάλυσης και πιο εύκολο αποτέλεσμα γρηγορότερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχετε θέμα με τις ειδοποιήσεις του viber όταν είναι κλειστή η εφαρμογή από το παρασκήνιο; Επίσης, υπάρχει κάποιος τρόπος να κλείνω τις εφαρμογές από το παρασκήνιο με μιας και όχι μία μία;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχετε θέμα με τις ειδοποιήσεις του viber όταν είναι κλειστή η εφαρμογή από το παρασκήνιο; Επίσης, υπάρχει κάποιος τρόπος να κλείνω τις εφαρμογές από το παρασκήνιο με μιας και όχι μία μία;

 

Το βρήκα πως κλείνουν όλες οι εφαρμογές μαζί από το παρασκήνιο. Το πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις στο viber παραμένει όταν η εφαρμογή είναι κλειστή από το παρασκήνιο. Καμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα πως κλείνουν όλες οι εφαρμογές μαζί από το παρασκήνιο. Το πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις στο viber παραμένει όταν η εφαρμογή είναι κλειστή από το παρασκήνιο. Καμία ιδέα;
Πάτα κάτω αριστερά στο πλαίσιο του τηλεφώνου και όταν εμφανιστούν τα εικονίδια όλων των ανοικτών εφαρμογών βρες το Viberκαι τραβα το προς τα κάτω. Θα εμφανιστεί ένα λουκέτο πάνω του.

 

Στάλθηκε από το C1-U02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάτα κάτω αριστερά στο πλαίσιο του τηλεφώνου και όταν εμφανιστούν τα εικονίδια όλων των ανοικτών εφαρμογών βρες το Viberκαι τραβα το προς τα κάτω. Θα εμφανιστεί ένα λουκέτο πάνω του.

 

Στάλθηκε από το C1-U02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό κάνω, και έχω βολευτεί, απλά έλεγα μήπως υπάρχει τρόπος να έρχονται οι ειδοποιήσεις και όταν είναι κλειστό από το παρασκήνιο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα πω, μιας και παρέλαβα, ότι αν κάποιος θέλει καλή κάμερα να δώσει κάτι παραπάνω και να πάει αλλού. Χάνει πολύ σε λεπτομέρεια, δεν ξέρω πόσο χειρότερα μπορεί να είναι κινητά αντίστοιχης τιμής.

 

Ίσως τελικά σε τέτοιες τιμές αξίζει να παίρνεις τη συσκευή με τις καλύτερες επιδόσεις/μπαταρία/υποστήριξη, μιας και από κάμερα είναι παρόμοια όλα, χάλια :p.

Όλες οι γενικεύσεις είναι λάθος,όπως και αυτή εδώ :X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...