Jump to content

ZTE Nubia M2


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι θα γίνει με τα affiliate link; Το θες το account σου;

 

δεν καταλαβαινω τι εννοεις,ενα κοπι πειστ για να βοηθησω καποιος το ονομαζεις ετσι,απο που και εως που εβγαλες αυτο το συμπερασμα εσυ?και ποιος εισαι που το παιζεις και διαχειριστης εδω μεσα?δουλεια δεν εχεις να κανεις,αν θεωρηθει σαν τετοιο ας αφαιρεθει απο αυτους,εσυ να κοιτας την δουλεια σου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ηθελα να το παραγγειλω απο δω: https://www.nubiamart.com/nubia-m2-4gb-ram-64gb-rom-black-gold.html, αλλα γμτ ειναι out of sock...:X

Το παρηγγειλα ομως απο Bangood, προχτες παρελαβα, αρκετα καλο θα ελεγα. Εντυπωσιακη οθονη με αρκετα καλο μαυρο.

 

Γνωριζει κανεις στην καμερα, πως ρυθμιζουμε την αναλυση στις φωτο; Στο βιντεο εχει επιλογες για 720 1080 4κ, στις φωτο δεν βρηκα κατι...

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαινω τι εννοεις,ενα κοπι πειστ για να βοηθησω καποιος το ονομαζεις ετσι,απο που και εως που εβγαλες αυτο το συμπερασμα εσυ?και ποιος εισαι που το παιζεις και διαχειριστης εδω μεσα?δουλεια δεν εχεις να κανεις,αν θεωρηθει σαν τετοιο ας αφαιρεθει απο αυτους,εσυ να κοιτας την δουλεια σου
Φίλε μην ασχολείσαι με το σουργελο. Αλλωστε φαίνεται και από το βίντεο που έχει ανεβάσει για να δημιουργήσει εντάσεις για να έχει περισσότερες θεάσεις. Καλό είναι να τον μαζέψει κάποιος διαχειριστής.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μην ασχολείσαι με το σουργελο. Αλλωστε φαίνεται και από το βίντεο που έχει ανεβάσει για να δημιουργήσει εντάσεις για να έχει περισσότερες θεάσεις. Καλό είναι να τον μαζέψει κάποιος διαχειριστής.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

κατ αρχην με ποιο δικαιωμα γραφει με τετοιο υφος,εγω εκανα ηδη αναφορα για το στυλ του,επισης αυτα τα affiliate με τα οποια εγω δεν εχω καμια σχεση εμποδιζουν ολους μας να βοηθησουμε καποιο μελος να βρει ενα κινητο αναλογα με οσα ψαχνει

Link to comment
Share on other sites

κατ αρχην με ποιο δικαιωμα γραφει με τετοιο υφος,εγω εκανα ηδη αναφορα για το στυλ του,επισης αυτα τα affiliate με τα οποια εγω δεν εχω καμια σχεση εμποδιζουν ολους μας να βοηθησουμε καποιο μελος να βρει ενα κινητο αναλογα με οσα ψαχνει
Έλα ντε? Τι ψάχνεις τώρα.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα φιλε @Baniko το γνωριζω αυτο για την open camera απλα δεν βρισκω τον λογο που το κανε αυτο η nubia...;;

 

Sent from my NX551J using Tapatalk

 

δημιουργει καποιο προβλημα αυτο?ρωταω γιατι στα τεχνικα ειμαι ασχετος

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να αφαιρεθεί ή να κλείνει ο ήχος που κάνει στην εκκίνηση του τηλεφώνου;

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να αφαιρεθεί ή να κλείνει ο ήχος που κάνει στην εκκίνηση του τηλεφώνου;

 

Γιατι δεν σαρεσει? Πλακα εχει:lol::lol:. Πηγαινε στις ρυθμισεις, ηχος, αλλοι ηχοι, κλεισε power on sound.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να αφαιρεθεί ή να κλείνει ο ήχος που κάνει στην εκκίνηση του τηλεφώνου;
Επειδη το χω αγγλικα θα στο πω ετσι:

Settings-sound-other sounds-power on sound το ξεκλικαρεις.

 

Sent from my NX551J using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το χω αγγλικα θα στο πω ετσι:

Settings-sound-other sounds-power on sound το ξεκλικαρεις.

 

Sent from my NX551J using Tapatalk

 

Αυτο θα πει εξυπηρετηση global:lol:

Link to comment
Share on other sites

δημιουργει καποιο προβλημα αυτο?ρωταω γιατι στα τεχνικα ειμαι ασχετος
Οχι φιλε μου κανενα τεχνικο προβλημα δεν δημιουργει.Απλα σε πολυ χαμηλο φωτισμο σε "στραβωνει" με το να πηγαινει στο maximum brightness... Αυτό μονο!

 

Sent from my NX551J using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτο θα πει εξυπηρετηση global:lol:
Χαχα....ωραιος!
Link to comment
Share on other sites

Αν το αγοράσει πολύς κόσμος, όπως φαίνεται ότι θά γίνει, τότε έχουμε ελπίδες.

 

Καλησπερα καλη σαρακοστη!

Και κανε μνμ στο support απο ολους μας ισως βοηθησει!

Link to comment
Share on other sites

Και κανε μνμ στο support απο ολους μας ισως βοηθησει!

 

Εχουν holidays στην Κινα μέχρι 25-2. Τους έστειλα το παρακάτω μνμ ...

 

Hello

is there any chance for an update on ZTE Nubia M2 operating software ? ( android , nubia ui , etc )

 

Many thanks in advance

 

και μου ήρθε ( η μάλλον αυτοματοποιημένη ) παρακάτω απάντηση.

 

Hi,

Thanks for contacting us.

As from 12th February to 25th February is chinese sprint festival, we wil leave the office. If you meet any problem, You can login to our india official website to get our service center contacts &hotline for help.(http://www.nubia.com/in/support.php)

Please forgive this inconvinience.

Thanks.

 

Εκτιμώ ότι γνωρίζουν ήδη για την αύξηση των πωλήσεων ( η αλλαγή του target group από αυτό των 400$ σε αυτό των 150$ πρέπει να κρίνεται πετυχημένη μιας που είναι καλύτερο να πουλάς 100 κινητά των 150$ παρά 20 των 400$ ... λέμε τώρα ).

Εχουν την ευκαιρία τους , να δούμε εάν είναι έτοιμοι να την αρπάξουν από τα μαλλιά .

 

Υγ ... θα επικοινωνήσω ΞΑΝΑ μετά από 25/2

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Αφαιρέθηκαν δημοσιεύσεις εκτώς των όρων.

Να υπενθυμίσω πως δεν επιτρέπεται ούτε ο σχολιασμός εκτός όρων περιεχομένου, ούτε η δημόσια σύσταση προς άλλα μέλη.

Παρακαλώ να μην επαναληφθεί.

Link to comment
Share on other sites

Έψαξα λίγο παραπάνω για lineage os και μέχρι στιγμής καταλήγω πως είναι click-bait κάποια άρθρα που υπάρχουν στο διαδίκτυο. Αλλά ακόμα και να υπάρχει κάπου αν δεν είναι official... :cry:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή σαρακοστή

Κανα γενναίο κουπόνι (καμιά 15αρια ευρώ έκπτωση) παίζει για την συσκευή; Αναφέρομαι αποκλειστικά για το Banggood. Υπηρχε ενα που αφαιρούσε περίπου 16 ευρώ αλλά δυστυχώς ήταν για τους 1000 πρώτους και δεν ισχύει πλέον.

Αν γνωρίζει κάποιος και εχει την διάθεση να το μοιραστεί, παρακαλώ ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα

Ευχαριστώ.

Edited by Ulysse
Link to comment
Share on other sites

η ρυθμιση VOLTE -HD voice κανει καποια ρυθμιση με τον ηχο στις κλησεις? την εκανα ενεργη αλλα δεν ειδα καποια διαφορα

 

Αν εχεις cosmote θα δεις αφου νομιζω πρωτα πρεπει να τους ενημερωσεις για να σου ενεργοποιησουν την υπηρεσια. Αν εχεις vodafone αν και στο σαιτ τους λενε οτι παρεχουν την υπηρεσια, στην πραγματικοτητα δεν την εχουν ακομα. Θα την εχουν εν καιρω...

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις cosmote θα δεις αφου νομιζω πρωτα πρεπει να τους ενημερωσεις για να σου ενεργοποιησουν την υπηρεσια. Αν εχεις vodafone αν και στο σαιτ τους λενε οτι παρεχουν την υπηρεσια, στην πραγματικοτητα δεν την εχουν ακομα. Θα την εχουν εν καιρω...

 

Το δοκίμασα ( Ενεργοποίησε την υπηρεσία με SMS στέλνοντας WIFICALL στο 1333) κι έφαγα πόρτα. Ισχύει μόνο για συγκεκριμένες συσκευές

Samsung Galaxy A3 2016 / A3 2017 / A5 2016 / A5 2017 / A8 / J3 2017 / J5 2016 / J5 2017 / XCover 4 / S6 Edge+ / S7 / S7 Edge / S8 / S8 + / Galaxy Note 8(1)

Apple iPhone SE / 5s / 5c / 6 / 6 Plus / 6s / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X(2)

Sony Xperia XZ1 / XZ Premium / Compact(1)

HUAWEI P10 / P10 Plus / Mate 10 Pro Dual SIM (1)

NOKIA 8(1)

Alcatel U5(1)

όσες έχουν το (1) σημαίνει ότι πρέπεινα τις έχεις αγοράσει από cosmote/germanos! Περαστικά μας.

Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν σαρεσει? Πλακα εχει:lol::lol:. Πηγαινε στις ρυθμισεις, ηχος, αλλοι ηχοι, κλεισε power on sound.

Επειδη το χω αγγλικα θα στο πω ετσι:

Settings-sound-other sounds-power on sound το ξεκλικαρεις.

Sent from my NX551J using Tapatalk

Ευχαριστώ πολύ και τους δυο. Δεν έχω την συσκευή, απλώς την έφερα για φίλο και μεταφέρω τις ερωτήσεις του. Μου είπε ότι ακούγεται πάντα είτε είναι στο mute ο ήχος είτε όχι και αυτό μερικές φορές είναι πρόβλημα

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Μην κάνετε το λάθος και πάρετε το tempered glass της bakeey (οχι full frame). Μιλάμε για ενα universal γυαλί βασικά με κακη εφαρμογή χειρότερο και απο αυτα της Ομονοίας
Link to comment
Share on other sites

Μην κάνετε το λάθος και πάρετε το tempered glass της bakeey (οχι full frame). Μιλάμε για ενα universal γυαλί βασικά με κακη εφαρμογή χειρότερο και απο αυτα της Ομονοίας
Και εγώ όπως το έβαλα, έτσι το έβγαλα και το πέταξα. Το αρνητικό review στο banggood ούτε που εμφανίστηκε.....

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όπως το έβαλα, έτσι το έβγαλα και το πέταξα. Το αρνητικό review στο banggood ούτε που εμφανίστηκε.....

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για το full frame λετε ή το απλο;

26s by CrisBall :)
Link to comment
Share on other sites

Για το full frame λετε ή το απλο;

Για το απλό κατάλαβα (όχι full frame ) λέει!

Το απλό όντως δεν κάνει ,δεν κολλάει περιμετρικά στις αιτίες αφήνοντας μια ενοχλητική ασπριλα. Περιμένω το Φουλ,ελπίζω αυτό να κάνει!

Link to comment
Share on other sites

Για το απλό λέω. Είναι μικρότερο από το κινητό 3 χιλιοστά περιμετρικά και γιαυτό δεν κολλάει καλά.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Nubia M2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...