Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηπως γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω ζελατίνα για την οθόνη?
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

εμμμ κι εγω αυτο ψαχνω..αλλα μαλλον θα δινουν μονο τις μπλε-AN τις δινουν- και οχι τις διαφανεις...:(
Link to comment
Share on other sites

εμμμ κι εγω αυτο ψαχνω..αλλα μαλλον θα δινουν μονο τις μπλε-AN τις δινουν- και οχι τις διαφανεις...:(

 

έχω 1 μηνα το κινητό και ήθελα να κρατήσω την ζελατίνα αλλά ένα ξαδερφάκι μου το τράβηξε λίγο και αναγκάστηκα να την βγάλω θέλω να βρώ πριν γρατσουνιστεί

λογικά φθηνες δε θα είναι?

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

έχω 1 μηνα το κινητό και ήθελα να κρατήσω την ζελατίνα αλλά ένα ξαδερφάκι μου το τράβηξε λίγο και αναγκάστηκα να την βγάλω θέλω να βρώ πριν γρατσουνιστεί

λογικά φθηνες δε θα είναι?

 

too much μου ακουγεται να κρατησεις την ζελατινα σε ενα κινητο . τοσο πολυ το αγαπας που αν γινει μια γρατσουνια θα παθεις αμοκ ? :D

βασικα τωρα το καλοκαιρι στην ζεστη δεν μπορει να λιωσει και να κολλησει ?

ξερει κανεις τιμες για να σου βαλουν καινουργια προσοψη ? :confused:

παντος δεν εχω ακουσει ποτε να πουλανε ζελατινες . :(

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

too much μου ακουγεται να κρατησεις την ζελατινα σε ενα κινητο . τοσο πολυ το αγαπας που αν γινει μια γρατσουνια θα παθεις αμοκ ? :D

βασικα τωρα το καλοκαιρι στην ζεστη δεν μπορει να λιωσει και να κολλησει ?

ξερει κανεις τιμες για να σου βαλουν καινουργια προσοψη ? :confused:

παντος δεν εχω ακουσει ποτε να πουλανε ζελατινες . :(

 

:D καλό το αστειάκι βρε; τιμή για πρόσοψη δεν ξέρω αλλα έχω δεί μια τέλεια μαύρη λες υπάρχει μήπως περίπτωση να κυκλοφορήσει στην ελλάδα; :(

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια help μπορει καποιος να μου δωσει τα default fonts του Ν70 γιατι εβαλα κατα λάθος ενα αγγλικο και δεν αναγνωριζει τα ελληνικα

 

Eyxaristw

Link to comment
Share on other sites

Παιδια help μπορει καποιος να μου δωσει τα default fonts του Ν70 γιατι εβαλα κατα λάθος ενα αγγλικο και δεν αναγνωριζει τα ελληνικα

 

Eyxaristw

γιατι δε σβηνεις απλως το αγγλικο;

Link to comment
Share on other sites

γιατι δε σβηνεις απλως το αγγλικο;

Απλα εγκατεστησα σε sis μορφη ενα μυστηριο font νομιζοντας οτι ειναι ελληνικο και τελικα δεν ηταν,αυτο εχει ως αποτελεσμα να μου τσακισει τα ελληνικα στο Ν70.Το Ν70 λογικα εχει 2 ειδων γραμματοσειρες ελληνικες μια τυπου Arial και αλλη μια τυπου garamond μηπως γνωριζεις πως αλλαζουμε μεταξυ αυτων?

Link to comment
Share on other sites

too much μου ακουγεται να κρατησεις την ζελατινα σε ενα κινητο . τοσο πολυ το αγαπας που αν γινει μια γρατσουνια θα παθεις αμοκ ? :D

βασικα τωρα το καλοκαιρι στην ζεστη δεν μπορει να λιωσει και να κολλησει ?

ξερει κανεις τιμες για να σου βαλουν καινουργια προσοψη ? :confused:

παντος δεν εχω ακουσει ποτε να πουλανε ζελατινες . :(

me to na exeis zelatina pano stin othoni katastrefeis tin othoni monos sou

Link to comment
Share on other sites

me to na exeis zelatina pano stin othoni katastrefeis tin othoni monos sou

Ναι γιαυτο οταν τα πουλανε τα δινουν με ζελατινα :lol:

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

ego paidia akoyste ena KOYFO PROBLHMA

 

otan bazo gia hxo klhshs ena mp3 to opoio einai apo8hkeymeno eite sto thlefono eite sthn karta otan to paizei mpoykonei to hxeio...

ayto den to kanei omos opos anakalypsa tyxaia otan to gyrno se gsm kai oxi se diplh leitoyrgia....

 

to esteila sth nokia ekane elegxo , anaba8mish, allakse eos kai to hxeiaki,... to problhma omos paremenei.....exei symbei se kapoion kati paromoio????

kai se emena symbainei file moy poy kai poy ohi panta omos!! Den idrose to ayti moy pantos,einai bug toy kinitou mallon

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

ego paidia akoyste ena KOYFO PROBLHMA

 

otan bazo gia hxo klhshs ena mp3 to opoio einai apo8hkeymeno eite sto thlefono eite sthn karta otan to paizei mpoykonei to hxeio...

ayto den to kanei omos opos anakalypsa tyxaia otan to gyrno se gsm kai oxi se diplh leitoyrgia....

 

to esteila sth nokia ekane elegxo , anaba8mish, allakse eos kai to hxeiaki,... to problhma omos paremenei.....exei symbei se kapoion kati paromoio????

kai se emena symbainei file moy poy kai poy ohi panta omos!! Den idrose to ayti moy pantos,einai bug toy kinitou mallon

 

Έχει αναφερθεί αρκετές σελίδες πιο πρίν! Είναι αποτέλεσμα της αλλαγής δικτύου από 3G σε GSM! Πάντως από τότε που έβαλα την v.5 δεν το έχει ξανακάνει!

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φορουμ,

 

συγγνωμη που θα επιμεινω/επανελθω ξανα και ξανα, αλλα οσο αυτο το προβλημα υπαρχει, θα πρεπει να επανερχομαι και εγω :(

 

Καλησπερα φιλε μου...

 

ειχα γραψει παλειοτερα οτι εχω το Ν70 με το ΤομΤομ 5 και το ΝΟΚΙΑ GPS...Χρησιμοποιει κανεις αλλο αυτο το προγραμμα στο κινητο Ν70; Για ποσα χλμ; Γιατι σε εμενα κολαει ΠΑΝΤΑ... Μπορει καμια φορα να βγαλει 50-100 χλμ ασταματητα, αλλα ετσι και κολησει, κολησε! Πρεπει καθε φορα να ξαναξεκινω το προγραμμα ειτε να αλλαζω τις ρυθμισεις, αλλα οπως ειπα, ετσι και κολησει μια φορα μετα καθε λιγο και λιγακι κολαει!

 

Αυτο που συμβαινει ειναι οτι χανεται η "συνδεσιμοτητα" με το GPS το οποιο σημειωτεον ειναι της ΝΟΚΙΑ και ειναι το καινουριο μοντελο το οποιο υποτιθεται οτι υποστιριζει το τελευταιο προτοκολο Bluetooth...

 

Περιμενω καποιον να μου πει αν εχει καταφερει ποτε να λυσει αυτο το προβλημα ή αν εχει ακουσει πουθενα αλλου αν υπαρχει καποια λυση ή τι λεει η ιδια η ΝΟΚΙΑ για το "προβλημα" αυτο!

 

Σας ευχαριστω!

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Για τη ζελατίνα έχω ακούσει και το άλλο, ότι όταν φορτίζει το κινητό, μπορεί να υπερθερμανθεί (μάλλον όταν το ξεχάσεις παραπάνω ώρα) και τότε αν έχεις την ζελατίνα πάνω μπορεί να κολλήσει και άντε μετά να βγει..

 

εγώ την έχω πάντως την ζελατίνα πάνω

Link to comment
Share on other sites

εχω δει διαφορους που πουλανε το Ν70 5-6 μηνων με τη ζελατινα στην οθονη..;)

δεν νομιζω να ειναι τοσο ευαισθητη που να κολαει πανω αν ζεσταθει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...μπορουμε να δουμε τηλεοραση στο Ν70 μας;;;

 

Εχω δει διαφημιση στον Γερμανο που εχει το Ν70 μας να διχνει τηλεοραση!

 

Γινετε;;;

Link to comment
Share on other sites

Ρε μην λετε οτι θέλετε με τις ζελατινες.

Τι ειναι αυτα που ακουω εδω μεσα :down: :protest:

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

@Kinitomanis: Φίλε ψάξε λιγάκι σ'αυτό το thread και θα βρείς την απάντηση σου! Εν συντομία πάντως, ναι, μπορείς να δείς τηλεόραση μέσω του vodafone live! και του TIM imagine. Φυσικά όλα έχουν κάποια χρέωση, κοινώς μην ελπίζεις για τζάμπα πράμα!

 

Όσο για τις ζελατίνες ρε παιδιά έλεος! Αν γρατζουνιστεί το πάτε να σας αλλάξουν πρόσοψη στη χειρότερη περίπτωση! Πώς κάνετε έτσι...?!?!

Τελος :offtopic:

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Kαταλαβα...για εμας τους Cosmote δεν υπαρχει ελπιδα...ευχαριστω παντως...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες υπάρχει άλλη εφαρμογή για emails εκτός την προκαθορισμένη στο κινητό;;; έκανα το λάθος να βάλω την καινούργια έκδοση του profimail που δούλευα πάνω από χρόνο τέλεια και πάπαλα... αυτό ήταν... τώρα του έκανα upgrade αλλά γιοκ!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@Kinitomanis: Φίλε ψάξε λιγάκι σ'αυτό το thread και θα βρείς την απάντηση σου! Εν συντομία πάντως, ναι, μπορείς να δείς τηλεόραση μέσω του vodafone live! και του TIM imagine. Φυσικά όλα έχουν κάποια χρέωση, κοινώς μην ελπίζεις για τζάμπα πράμα!

 

Όσο για τις ζελατίνες ρε παιδιά έλεος! Αν γρατζουνιστεί το πάτε να σας αλλάξουν πρόσοψη στη χειρότερη περίπτωση! Πώς κάνετε έτσι...?!?!

Τελος :offtopic:

 

ναι αλλα ποσο κανει μια καινουργια προσοψη ? εχεις ιδεα ?:lol:

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα

Λείπουν στοιχεία από το μενού!! δηλαδή>μενού>εικονίδια και λείπουν κάτω από τα εικονίδια τα γράμματα τι είναι το καθένα.Μπένωντας στα υπομενού το ίδιο μπάρες με κενό περιεχόμενο και μαντεύωντας πατάς την αντίστοιχη λειτουργία.....reset διά πάσα νόσο;

Link to comment
Share on other sites

χμ . δεν το εχω παθει ποτε με symbian κινητο ! αν ενα ρισετ δεν κανει δουλεια δοκιμασε την νοκια για καινουργιο λογισμικο !

εκτος αν ξερει καπιος αλλος ! :)

Giv3 mE a b3aT !
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...